Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jaká jste v posteli podle horoskopu: Vášnivá, nebo nudná?!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

17.03.2014 | Sex a vztahy

Hodnotit sám sebe v oblasti sexu bývá složité. Chcete vědět, jak vás vidí ostatní, co se milostných hrátek, vášně a dobývání týče? Vsaďte na to, že vás vaše sluneční znamení ovlivňuje natolik, že svoji sexualitu nezapřete před žádným milencem! Jaká jste v posteli? Známe odpověď!

Beran (21. 3.–20. 4.)
Nic vás nezastaví, v posteli ani mimo ni. Vaše občasná výbušnost je pro některé muže vzrušující. Jste sexy, přitažlivá a náruživá. Panovačnost, která se vám nedá upřít, se může pozitivně promítnout v milostných návrzích, dá se mimo jiné zužitkovat při hrách na dominu a otroka. Muži se s vámi určitě nenudí, máte šarm a jiskru, a dokud vás milenec baví, neustále ho překvapujete.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)
I když nejste vyloženě koketní typ, a rozhodně se netlačíte do postele někomu, kdo o to nestojí, když už dojde na intimitu, osmělíte se a jdete na věc. Jistě, stojíte nohama pevně na zemi a milostný rauš, ze kterého se vám zatají dech, vám nic neříká, ovšem dáte do toho všechno. Ostatně jako při vaření, které s milováním dost často souvisí. U vás si přijde na své jedlík i sexuchtivý partner, který po výtečné svíčkové pozná i opojení ze stylového prádla, tiché hudby a návykového parfému. Stůjte při něm všichni svatí!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)
Neodolatelně smyslná bytost, to je milenka narozená v Blížencích. Když už vám muž padne do oka, obdivuje vaši vášnivost, rozmarnost i dráždivost. Aktivní protějšek ocení váš smysl pro novoty a ochotu ke zkoušení nových a nových praktik, postupů i pozic. Druhý den ho okouzlíte svojí romantičností, když ho jen chytíte za ruku, a to bez sexuálního podtextu, a zacvrlikáte cosi o lásce a úžasném večeru. Jste jako den a noc.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)
Křehkost, svůdnost a romantická ostýchavost láká k vám do postele muže jako včely květiny. V posteli umíte zahrát na všechny noty. Jednou jste odevzdaná, pak zase rozhodná a aktivní. Nešetříte emocemi a při milování se nebojíte zajít za hranici standardu a dobrých mravů. Po sexu dokážete lačnit, stejně jako ho odmítat, když nemáte náladu a vhodného partnera. Najdete-li ho, sevřete ho klepety tak, až se mu zamotá hlava.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)
Vaše snaha upoutat pozornost a být v centru dění vás řadí mezi aktivní milenky, které si muž musí nejprve zasloužit, pak by o ně měl pečovat, nebo pozná vaši chladnost. V posteli hýříte nápady i vyzývavostí, provokace je vaše druhé jméno. Aktivnější milenci, kterým nevadí dobrodružství a sex v lese, u vody i ve skalách, při setkání s vámi vrní blahem!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )
Trochu plachá milenka, které se musíte dostat pod kůži, než vám odhalí veškeré svoje kvality, tak to je Panna. Na výstřelky si nepotrpíte, umíte se přizpůsobit, spíš vyčkáváte, co chce v posteli ten druhý, ovšem za hranici dobrého vkusu zajdete málokdy. Někomu vaše zdrženlivost vyhovuje, druhého nudíte, to záleží na úhlu pohledu. Váš milenec si však může být jistý tím, že naprosté maličkosti, hlouposti a prkotiny pro vás dost znamenají. Před sexem, během něj i po něm.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)
Milenka proměnlivá jako počasí, ale energická a rozkošná. Tak vás vidí muži. Víte, co chcete, umíte se milovat náruživě i romanticky, ovšem vaše milostná zvídavost má určité meze. Váš milenec musí dosahovat jistých kvalit a neměl by vás nikdy nutit do sexu v otevřené přírodě, protože tam se cítíte nejistě a zranitelně. Přece jen máte radši takovou tu intimní bezpečnost a svoje pohodlí.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)
Nevyzpytatelnost je vaší doménou. Muž nikdy neví, s čím přijdete dnes či zítra. Jste vášnivá, dráždivá a provokativní. Pokud vás muž obdivuje a v posteli zahrnuje péčí, jste štědrá a ráda mu jeho snahu oplácíte. Máte-li po svém boku podobně smýšlejícího muže, který se nebojí pomilovat se na schodech, ve sklepě nebo třeba ve výtahu, vaše dokonalá souhra a milenecké hrátky nepoznají šeď a nudu ani za několik let. Sláva tomu šťastnému!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)
Milenka ve Střelci vyžaduje od svého partnera naprostou odevzdanost. Provokuje, ale jen v zájmu toho, aby její muž byl výkonnější než ti předchozí. S přibývajícími léty je žena narozená v tomto znamení rafinovanější ve svých milostných projevech, což ocení nejeden muž se smyslem pro vášeň. Nezapomínejte na projevy romantiky, i ta dělá všem Střelcům dobře, i když to na sobě nedají znát! Dobrá večeře, drobnost vypovídající o citech a následně vášnivý sex ve výtahu či v kolárně dodává Střelci chuť podnikat další neřesti.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)
Trochu ješitná milenka, které stačí maličkost, aby se urazila. Okatě neflirtuje, spíš očekává, že bude dobývána a milována. Poznáváte se? Pak jistě uznáte, že jakmile se muž dostane přes vaši hrdost a ochrannou hradbu, dokážete se mu odevzdat. I když... Nikdy mu neodpustíte hrubiánství, nesolidnost a ztrapnění. Ačkoli vyznáváte spíš konzervativnější způsoby milování za zavřenými dveřmi vašeho domova, jakási kombinace tichosti, střídmosti a nenápadnosti s věrností a romantickými gesty vás řadí mezi jemné milenky s puncem vznešenosti.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)
V posteli toužíte po svobodě a milujete, když na vás nikdo netlačí a nikdo vás do ničeho nenutí. Pak se umíte i nadchnout láskou a intimitou tak, že před vámi muž musí smeknout… Proč? Děláte drahoty a vaše prchlivost jde ruku v ruce se šarmem a dráždivostí. Muži se s vámi nenudí, protože se, ač přes hravou stydlivost, pustíte do čehokoli, co vám navrhnou.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.20. 3.)
Poslušná a oddaná milenka, jakou vy jste, není pro každého. Muže přitahujete svojí zasněností a půvabem, který v žádném případě není laciný. Dokážete muže svést, aniž by si to uvědomil! Tu nebývalou rozkoš mu předvedete hned v zápětí. Má-li muž v posteli vás, měl by ovládat sladká slova, vyznávat romantiku a používat lichotky. Pak mu snesete modré z nebe a on bude patřit k nejšťastnějším mužům na světě.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 
 

Tak co, sedí to na vás?

Sex a menopauza: Jaký vliv má na vaše libido

Špagety s kuřecím masem

Špagety s kuřecím masem

14 hlasů
50min 942 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kančí na slanině

11 hlasů
2h a 30min 591kJ 239 Kč

Máte rádi zvěřinu, tento recept vás nezklame.

Květák s vejci

12 hlasů
35min 495kJ 60 Kč

Květák s vejci připravený ve woku.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více