Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

SEX podle znamení. Kdo se nejraději mazlí a kdo »předehru« nepotřebuje?!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

07.05.2014 | Sex a vztahy

Laškování, mazlení, hýčkání a pomalé vzrušování. Pro koho to je a pro koho to není? Proč Beran tak spěchá, když jde na věc a Střelec se tváří, že ho předehra baví, i když to není pravda? Tady jsou odpovědi!

Předehra je něco, na co si vždycky bude stěžovat muž i žena. Jednou trvá krátce, podruhé zase až moc dlouho. Zlatý střed? Možná existuje, ale o tom to není. Jedno sluneční znamení mazlení upřednostňuje, druhé zase ne. Chcete vědět, zda vás s ním, tím osudovým, čekají dlouhé minuty mazlení, nebo naopak syrové rychlovky? Stačí znát jeho datum narození!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Míra sexuální horlivosti: 100 %
Není mnoho lidí, kteří by se dokázali pomilovat v několika málo minutách bez předehry, mazlení a přípravy. Ale Beran? Pro něj to není žádný problém! Zajímá ho hlavně fyzická přitažlivost a okamžik, často je uspěchaný. Na otlapkávání rukou v parku ho moc neužije.

Býk (21. 4. až 21.5.)

Míra sexuální horlivosti: 80 %
Býk si hrozně přeje jít hned na věc, ale musí být pánem situace. Takovým, který dobývá. Jakmile neomaleně a hrubě zahájíte předehru jako první, odradí ho to a veškerá chuť na sex je ta tam. Obecně je plný rozporů. Jednou vyznává romantiku a pomalé hýčkání, druhý den to všechno přeskočí. Záleží na jeho náladě.

Blíženec (22. 5. až 21. 6.)

Míra sexuální horlivosti: 65 %
Blíženec je hodně náladový. I co se sexu a mazlení týče. Potrpí si na romantická gesta, víno, tichou hudbu a dokonalou přípravu včetně šeptání sladkých nesmyslů, ovšem pokud mu za to stojíte a nic si nechcete vynutit násilím. Pak si to milerád užívá a nikam nespěchá.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Míra sexuální horlivosti: 80 %
Ráček se rád mazlí, umí navodit tu správnou atmosféru a rozhodně nepatří ke sprinterům, kteří se chtějí dostat co nejdřív do cíle. Naopak. Pro Raka je i cesta cíl, takže chcete-li mu udělat radost, nechte o sebe pečovat a nikam se nežeňte.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Míra sexuální horlivosti: 85 %
Lev je spontánní a stále objevuje nové a nové způsoby milování. Proto od něj nečekejte, že se s vámi bude ve středu mazlit půl hodiny, než dojde na sex, a v pátek to samé bude opakovat. Ani náhodou! Střídání technik, doby přípravy a všeho, co se sexem souvisí. Jinak ale „může téměř pořád“.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Míra sexuální horlivosti: 45 %
Panáček je mistrem decentního svádění, a proto ho nelze spojovat s rychlovkami a tvrdým sexem několikrát do týdne. I do předehry vstupuje s rozvahou a někdy až dramaticky působícím harmonogramem. Často se stává, že musí nejdřív naladit sám sebe, pak teprve protějšek.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Míra sexuální horlivosti: 70 %
Škádlení a milostné tokání je pro muže narozeného ve Vahách stejně důležité jako sůl v polévce. Laskání a hrátky mohou trvat dlouho a vůbec nejsou nudné. Vždyť koho zajímá čas?

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Míra sexuální horlivosti: 100 %
Eroticky založené znamení potřebuje sex často, takže je logické, že se nebude pokaždé zabývat předehrou, když za ten určitý den potřebuje vyřídit dalších tisíc věcí. Rychlovka? Přepadovka v koupelně? Běžná věc!

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Míra sexuální horlivosti: 75 %
Všichni Střelci nebývají stejní, ovšem ve většině případů se v posteli přizpůsobují partnerovi. Aspoň naoko. Pokud preferují předehru, může to být z vypočítavosti, ne že jim samotným dělá mazlení a „předkoitální hravost“ dobře.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Míra sexuální horlivosti: 65 %
Kozoroh? Tak to je klasik! Deset až dvacet minut předehry, milování, krátké mazlení po sexu. Jen ztřeštěné partnerky s nevšedními nápady ho umí inspirovat a nakopnout k něčemu jinému. Na druhou stranu, přípravu na milování si umí Kozoroh užít!

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Míra sexuální horlivosti: 50 %
Jednou je to tak a podruhé jinak. Romantik versus ďábel. Těžko se v něm vyznat, leckdy za předehru považuje i to, že rád mluví. Tak ho nechte, on vám to vrátí v činech!

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Míra sexuální horlivosti: 90 %
Pro Rybáka je každý sex krásný, ale nejradši má, když se může mazlit, hýčkat, objímat a škádlit zároveň. Takto zaujatý vydrží třeba i hodinu, než se pokusí o samotné milování. Vždyť právě ta rozmanitost ho baví. Příště se nebude zdráhat sundat si kalhoty třeba ve výtahu!

Tak co, koho máte doma vy?

Sex a menopauza: Jaký vliv má na vaše libido

Špagety s kuřecím masem

Špagety s kuřecím masem

14 hlasů
50min 942 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kančí na slanině

11 hlasů
2h a 30min 591kJ 239 Kč

Máte rádi zvěřinu, tento recept vás nezklame.

Květák s vejci

12 hlasů
35min 495kJ 60 Kč

Květák s vejci připravený ve woku.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více