Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Co si chlap opravdu nemyslí, když vás vidí NAHOU!

Se zarděním přiznává, že ulítá na "Růžovce" a Ulici. Nesnáší přetvářku a faleš. Potají ujídá redakční bonbóny.

Zobrazit další články autorky

13.06.2014 | Sex a vztahy

Zapátrejte v paměti – kdy jste se naposledy před partnerem svlékla za plného světla a nechala ho, aby se dostatečně vynadíval na vaše tělo? Spousta žen se k takovému „striptýzu“ nikdy neodhodlá, jiné jen velmi nerady. Na vině je především strach, aby si muž nepomyslel něco nepěkného. A je to strach zbytečný!

Je až s podivem, jak nízké sebevědomí před partnerem míváme. Přitom vězte, že muž, který se chce milovat se ženou, opravdu nemyslí na to, zda má nějaký ten špíček apod. navíc!

A dokonce si nepomyslí ani jednu z následujících vět:

1. „Hm, možná jsme vážně měli nechat zhasnuto…“

Na rozdíl od žen je pro muže při milování velmi důležitý zrakový vjem. Proto se tak rádi milují za denního světla nebo by nejraději rozsvítili v ložnici všechno, co jde, zatímco ženy přitahuje spíše milování v pouze matném či velmi slabém světle. Pokud mu tedy umožníte, aby si vaše tělo pořádně užil i očima, bude na vrcholu blaha.

2. „No nejspíš by jí nějaká ta posilovna prospěla…“

Už jsme to nakousli – vašemu partnerovi je úplně jedno, jestli jste jako proutek nebo spíš boubelka. Ano, každému muži se líbí něco jiného (však i my ženy máme své preference), ale pamatujte, že si vás vybral, a jste to tedy vy, po kom touží a kdo ho přitahuje!

3. „Teda to vytahané břicho po porodu je fakt hrůza!“

Není třeba si namlouvat, že na ženském těle se těhotenství nijak nepodepíše. Většina žen si odnáší památku v podobě povislé kůže, povolených svalů nebo strií. Ovšem pokud si myslíte, že si váš muž něčeho takového při milování všimne, pak jste na velkém omylu. Nevšimne!

4. „Hm, no už to není, co to bývalo zamlada…“

Lidské tělo se s věkem mění. Ano, uvědomuje si to i váš parter, ale buďte ujištěna, že mu to nikterak nevadí! Ani by ho ostatně nenapadlo, že se kvůli tomu před ním stydíte. Má vaše tělo rád i se všemi těmi malými změnami. A mimochodem, moc dobře ví, že ani on už není ten štíhlý atletický typ, co býval před lety.

5. „Už aby bylo zas po všem.“

Muži si moc dobře uvědomují, jaké „nároky“ jsou na ně při milování kladeny a že ženě trvá mnohem déle, než dosáhne vyvrcholení. A tak pokud sex „skončí dřív, než začal“, považují to za své selhání. Naopak se snaží o to, aby své partnerce poskytli co největší rozkoš, a tedy aby vydrželi co nejdéle.

6. „Tak honem rychle na věc!“

Ačkoli se o mužích soudí, že jim jde „jen o to jedno“, není to tak docela pravda. I oni si totiž rádi užívají intimitu, mazlení apod. Milování je i pro ně rituálem, který si chtějí užít, nejde jim jen o „rychlé skórování“.

7. „Jo, to kdyby tu místo ní byla Megan Fox…“

Jistě, i my ženy občas sníme o tom, jaké by to bylo, kdybychom si milování mohly vyzkoušet s nějakou celebritou. Ale to neznamená, že přestáváme toužit po svém partnerovi! A u mužů je to stejné. Jistě, může se jim líbit na pohled nějaká herečka či modelka, ale v posteli je jen a jen s vámi.

8. „Hlavně si musím na zítra připravit tu prezentaci.“

Zatímco vás by mohla nějaká taková myšlenka i během milování napadnout (viz slavné „a hele, na stropě je pavouk“), u muže nic takového nehrozí. V okamžiku, kdy odhodíte oblečení, už totiž nedokáže svou mysl soustředit na nic jiného než na vás a sex. Zkrátka je to tak.

Muži s vousy jsou sexuálně přitažlivější

Bramborový salát

Bramborový salát

12 hlasů
40min 329 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krůtí nudličky s okurkou

11 hlasů
55min 634kJ 190 Kč

Jemné krůtí maso s okurkou a koprem.

Kuřecí s hříbky

12 hlasů
1h a 20min 398kJ 145 Kč

Kuřecí stehna s hříbky a broskvemi.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více