Vyhrajte jeden z 10 balíčků italské intimní kosmetiky Chilly

Svěžest po celý den!

Chilly intima je dermatologicky testovaná italská kosmetika pro intimní hygienu a svěžest po celý den. Hypoalergenní intimní gely a ubrousky Chilly intima chrání mikroflóru intimních partií a zabraňují tak případným zdravotním problémům. Vyberte si variantu, která se k vám nejlépe hodí!

Unikátní Chilly intima Gel s mentolem pro osobnosti plné elánu maximálně osvěží a dodá energii. Chilly intima Antibacterial s aktivním složením poskytuje ochranu před agresivními bakteriemi, a umožňuje tak aktivní životní styl bez rizika. Chilly intima Delicate pro velmi citlivou pokožku a sliznice chrání a zklidňuje podráždění.

Pro 10 z vás, které správně zodpoví soutěžní otázku, máme balíček italské intimní kosmetiky Chilly obsahující intimní mýdlo a ubrousky do kabelky.

Vyhrává 1., 100., 200., 300., 400., 500., 600., 700., 800. a 900. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na na webových stránkách www.chillyintima.cz

Soutěž probíhá od 16. srpna do 4. září 2011.

Pravidla soutěže najdete zde.


 

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat