Vyhrajte vstupenky do divadla Rubín na Kauzu Salome

Vyhrajte jednu z 5 vstupenek!

Hra na motivy Wildovy Salome je inspirována také reality show My super sweet sixteen televize MTV, která natáčí šestnáctné narozeniny dívek z těch nejbohatších rodin. Nahrazování opravdových rodinných vztahů hmotnými dary a přemrštěnou péčí o potomka v dnešní době,geneticky přenosná zvrácenost a hrozba zániku rodiny a jejích původních hodnot jakožto základního prvku společnosti.

„Neraduj se, dome hříšný, že hůl toho, kdo tě bil, je stále zlomena. Neboť z hadího plemene vzejde bazilišek, a to, co se z něj zrodí, roztrhá ptáčata.“

Hrají: Pavla Beretová, Alena Štréblová, Ondřej Pavelka a Lukáš Příkazký nebo Vojtěch Dyk
Text: Petr Kolečko, Daniel Špinar
Režie: Daniel Špinar

Pavla Beretová byla za roli Salome nominována na cenu Thálie za nejlepší ženský herecký výkon za rok 2009. Autor Petr Kolečko a režisér Daniel Špinar byli za hru Kauza Salome nominováni na cenu Alfréda Radoka v kategorii Hra roku 2009.

Pro 5 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme vstupenku na představení Kauza Salome ve Studiu Rubín na dne 15. září 2011 od 20:30!

Vyhrává 1., 100., 200., 300. a 400. správná odpověď.Nápovědu hledejte na www.astudiorubin.cz
Soutěž probíhá od 9. do 14. září 2011.

Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Následující dny poznáte, že co si neuděláte sami, nebude odvedeno dobře. A i když vám tím rozhodně naroste sebevědomí (což už nějakou dobu potřebujete), neuzavírejte se před svým okolím! Neodmítejte rady kolegů a rodinných příslušníků, nepohrdejte pravidly. Pamatujte, že v roli „neúspěšných“ se můžete ocitnout až příliš snadno. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

71 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:49
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:27
224 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat