Vyhrajte fotoknihu PIKLIO! Uchovejte si ty nejkrásnější momenty

Jak na její výrobu snadno a rychle?

V poslední době se rozmáhá trend fotoknih. O co se jedná? Jak si ji snadno vyrobíte? Kde ji pořídíte nejvýhodněji? Vše jsme zjistili za vás!

Fotografie – nejsnadnější způsob, jak uchovat krásné momenty. Zapomeňte na obyčejná fotoalba, pořiďte si fotoknihu a nechte ty nejkrásnější vzpomínky znovu a znovu ožívat v podobě, kterou jim sami dáte. Při vytváření fotoknihy si užijete mnoho zábavy, můžete se nechat unést kreativitou a z vlastních fotografií vytvořit malé umělecké dílo, kterým budete rádi listovat.

Jak na to?

Většinou je nutná instalace speciálního programu, ve kterém si svou fotoknihu vytvoříte. Jde to ale mnohem snadněji! Na Piklio.cz můžete vše vytvořit online bez nutnosti stahování či instalace jakéhokoliv softwaru. Rychle, snadno, online.
Tip: Piklio.cz nabízí bonus 250 Kč pro čtenářky bety.cz. Při registraci obdržíte emailem slevu 250 Kč na cokoliv z Piklio nabídky, vyzkoušejte to!

Fotokniha jako příběh

Nejlépe se hodí k zachycení jedné tematické události. První krůčky vašeho drobečka, první společná dovolená, … Nebo třeba svatba. Fotokniha může být krásnou vzpomínkou na jednu z nejvýznamnějších událostí v životě. Pokud si nevíte rady se svatebním darem, můžete si být jisti, že dárkový certifikát na fotoknihu novomanžele více než potěší. Svatební fotokniha se stane tou nejkrásnější vzpomínkou.
Tip: Jako svatební dárek se výborně hodí také obraz či přání z vlastních fotografií, které dárku dodají nádech osobitosti a unikátnosti.

Nezapomeňte krásné okamžiky ze svého života!

V dnešní digitální době už máme všechny fotografie uložené v počítačích, málokdy je necháme vyvolat a málokdy si je všechny prohlídneme. Nenechte na své zážitky padat kybernetický prach a přiveďte je znovu k životu! Piklio.cz nenabízí jen výhodné fotoknihy, ale mnoho dalších služeb, které z vašich fotek vykouzlí umělecká díla. Fotokalendář je doplňkem, který dodá vašemu domovu osobité kouzlo. Navíc se skvěle hodí i jako dárek. Nebo byste raději své fotky viděli viset na stěnách jako obrazy? Nic není nemožné. Fotoplátno můžete zarámovat a mít krásné momenty ze svého života stále na očích.

Pro 3 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, máme voucher v hodnotě 800 Kč na fotoknihu!

Vaše fotky. Váš příběh. PIKLIO.CZ!

Vyhrává 1., 250. a 500. správná odpověď.

Nápovědu hledejte na stránkách www.piklio.cz
Soutěž probíhá od 9. do 21. července 2013.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

37 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:02
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
221 Příspěvků
Poslední příspěvek 18.10.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat