Soutěž o vstupenky do Aquapalace Praha

Rodinné vstupenky pro tři z vás!

Aquapalace Praha v Čestlicích u Prahy je největší aquapark ve střední Evropě. Unikátní sportovně-relaxační komplex nabízí  široké spektrum služeb pro celou rodinu.

Vodní svět se svými třemi paláci a venkovní zónou přináší nezapomenutelné zážitky jednotlivcům i celým rodinám. Milovníci aktivního vyžití tu najdou 6 toboganů, 3 skluzavky, spacebowl, divokou řeku i potápěčskou jámu. Rodinám s dětmi udělá radost bazén s umělým vlnobitím, dětská vodní hřiště se skluzavkami či bazén s vrakem pirátské lodi. Pro náruživé plavce je k dispozici 20m bazén a 450 m pomalé a rychlé řeky propojující celý areál. V létě všichni ocení venkovní zónu s lehátky a mnoha vodními atrakcemi, která se letos v červnu rozšířila na dvojnásobný počet lehátek.

Rozsáhlý Saunový svět zahrnuje celkem 14 různých prohříváren určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování. Nechybějí klasické finské sauny vonící dřevem, římské lázně s parními kabinami, saunová terasa s panoramatickou a dětskou saunou a venkovní část, kde je typický severský srub a zemní baňa. K nezbytnému ochlazení poslouží řada speciálních sprch a bazénků, k relaxaci vířivky, aromatické sprchy a relaxační zóny.

SPA a wellness zóna nabízí vysoce kvalitní péči o tělo i ducha v moderním vybavení. Balneoterapeutické procedury, různé druhy masáží, solárium, manikúra, pedikúra, kosmetická péče a exotické procedury působící příznivě na pokožku – hammam a rassoul dopřejí nezbytnou relaxaci a smyslový zážitek. K dispozici jsou i privátní sauny s vířivkou, které jsou ideální pro uzavřenou společnost.

Balneo & Medical přináší komplexní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace.

Dvoupodlažní špičkově vybavené fitness centrum umožní dostat se do perfektní kondice. Kardiozónu a posilovnu doplňuje aerobní sál a indoor cycling a také hit mezi fitness přístroji – Power plate.

Vedle samotného aquaparku je také luxusní čtyřhvězdičkový hotel, jenž nabízí nejen komfortní ubytování, ale i rozsáhlé moderní konferenční centrum, přímý vstup do aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků.  

Letní akce v srpnu v Aquapalace Praha

Největší aquapark v České republice,  Aquapalace Praha, připravil i na druhý prázdninový měsíc řadu zábavných akcí pro malé i velké. Celé léto se nese v pirátském duchu, každý den se tedy ve Vodním světě konají pirátské hry a soutěže. Děti jistě ocení, že i poslední prázdninový den budou moct prožít vesele – akce Loučení s prázdninami bude ve stylu populární panenky Barbie, takže na své si přijdou zejména holčičky. Dospělí se mohou těšit na kruhový trénink pod širým nebem. Ať už je počasí venku jakékoli – tropické teploty nebo dvacet stupňů s přeháňkami, voda je v Aquapalace vždy teplá a díky důmyslnému filtrovacímu systému i perfektně čistá. 

Pirátské hrátky – zábavný program pro děti
Každé pondělí, úterý, čtvrtek, pátek a neděli v srpnu
Palác pokladů s umělým vlnobitím a vrakem pirátské lodi je dějištěm zábavného animačního programu pro děti, který je plný her a soutěží. Vždy od 12.00, 13.30 a 15.00 hodin.

Pirátské přepadení
Každou středu a sobotu v srpnu
Užijte si pirátské léto v Aquapalace Praha. Každou středu a sobotu během celých prázdnin Vodní svět přepadnou piráti. Těšit se můžete na lov pokladů, pirátské dovednosti, zkoušku zručnosti a další překvapení. Začátek akce vždy 11. 45 a 14. 30 hod.

Outdoor kruhový trénink
Neděle 18. srpna od 18.00 hodin
Funkční cvičení formou kruhového tréninku pod širým nebem, aerobně silový trénink ve skvělé partě lidí pod vedením odborného trenéra. Místo – střecha parkovacího domu číslo 2, popřípadě zahrada Aquapalace Praha. Rezervace na recepci fitness, vstupné 120 Kč.

Loučení s prázdninami aneb Hurá do školy
Sobota 31. srpna od 14.00 hodin
Poslední prázdninový den je pro většinu dětí smutný. Ale nemusí to tak být! Užijte si poslední prázdninový víkend s Barbie – Mariposou a Květinovou princeznou. Děti čeká řada soutěží o skvělé dárky, které věnoval partner akce – Bontonfilm.

Prázdninové hlídání dětí
V letních měsících nabízí Aquapalace Praha v Dětském koutku ve Vodním světě zajímavou službu pro vás, kdo jste z okolí, máte děti a potřebujete je nechat pohlídat například tehdy, kdy nemáte jiné možnosti hlídání a potřebujete si někam odskočit: celodenní hlídání dětí ve věku 6 - 12 let. V ceně 490 Kč za celý den od 7:30 do 17:30 je stravování a animátorský program. Vaše dítě bude v bezpečí a rozhodně se nebude nudit!  

Zábavu v Aquapalace Praha můžete ochutnat i díky soutěži. Nabízíme rodinné vstupenky pro tři z vás!

Vyhrává 1., 250. a 500. atd. správná odpověď.

Nápovědu hledejte na stránkách www.aquapalace.cz
Soutěž probíhá od 12. do 20. srpna 2013.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat