Vyhrajte 3x balíček kosmetiky PRIODY!

Záleží vám u kosmetických produktů na čistě přírodním složení, šetrném přístupu při výrobě a jedinečné kvalitě? Pak právě pro vás je určena kosmetika značky PRIODY.

Je jiná, je výjimečná, je mimořádná - řeč je o šetrné kosmetice PRIODY, která podtrhuje přirozenou krásu každé ženy. Čistě přírodního původu kosmetiky je dosaženo použitím prvotřídních surovin, jejichž důkladný výběr byl tím prvním a nedůležitějším krokem při výrobě jedinečných produktů PRIODY.

Kvalita, složení a koncentrace jednotlivých surovin představuje hlavní rozdíl mezi PRIODY a dalšími kosmetickými produkty, kterými je trh zaplaven. Právě díky kvalitě a složení produktů pomáhá tato značka klientkám být krásnější, spokojenější a usměvavější.

Soutěžte o PRIODY balíček poti vráskám


Jedinečný balíček obsahuje trojici produktů, které dokáží zastavit stárnutí pokožky a pomáhají jí navrátit mladistvost a pružnost.

PRIODY Kolagenové sérum s kyselinou hyaluronovou a výtažkem z Gotu Kola, 30 ml

Kolagenové sérum navrací ochablé pleti elasticitu, pevnost, vyhlazuje ji a vyplňuje hluboké vrásky. Unikátní receptura séra je obohacená o kyselinu hyaluronovou a vysoké množství přírodního kolagenu, který obnovuje přirození elasticitu a mladistvý vzhled.

Gotu Kola (pupečník asijský) je nositelem životní energie, kterou nyní pocítí i vaše pokožka. S každým nanesením séra si budete vy i vaše pleť znovu užívat prýštící příval energie.

Více informací najdete ZDE.

PRIODY Liftingový krém proti vráskám s kolagenem a kyselinou hyaluronovou, 50 ml

Denní liftingový krém proti vráskám obsahuje jedinečnou kombinaci kolagenu, kyseliny hyaluronové a 24 luxusních a velmi účinných přírodních ingrediencí a extraktů, které mají maximální anti-aging a liftingový efekt. Svým složením je krém velmi účinným bojovníkem proti vráskám a stárnutí, ale současně je k vaší pleti velice šetrný.

Představuje skvělou volbu pro ženy, které touží mít opět mladistvou pleť.

Více informací najdete ZDE.

PRIODY Multiaktivní antioxidační micelární voda s kyselinou hyaluronovou, rostlinnými a ovocnými extrakty, 250 ml

Micelární voda obsahuje celou řadu silných a vysoce účinných aktivních látek. Vhodná pro každodenní rutinní péči o pleť. Micelární voda účinně čistí pleť, zbavuje ji mazu, osvěžuje, zjemňuje, hydratuje, omlazuje, uzavírá póry a zanechává vyvážené pH pleti.

Vaše dokonalé odlíčení se neobejde bez PRIODY micelární vody!

Více informací najdete ZDE.

Hodnota balíčku je 3 379 Kč.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x balíček kosmetiky PRIODY!

Soutěž probíhá od 6. do 20. dubna 2017

Vyhrává 100., 200. a 300. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat