Vyhrajte 5x Cestovní sadu Hydraplus od NAOBAY

Vyjíždíte na cesty, ale nechcete s sebou tahat kompletní necesér? Pak hrajte o jednu z pěti Cestovních sad hydratačních přípravků Hydraplus NAOBAY. Ocení ji nejen majitelky citlivé a dehydratované pleti! Je navíc z přírodních ingrediencí a v dárkovém balení. Ideální do kabinového zavazadla na delší cesty (na delší dovolenou).

Co sada obsahuje?

Hydraplus, hydratační pleťový krém (50 ml)

Krém poskytuje hloubkovou hydrataci, obnovuje elasticitu, projasňuje a předchází prvním známkám stárnutí. Obsahuje výtažek z šalvěje, která se může pochlubit schopností uchovávat v pleti vodu. Dále olej z granátového jablka, který má neobyčejné hydratační účinky, vyživuje pokožku v hloubce, čímž zlepšuje elasticitu a přináší intenzivní pocit hydratace.

Hydraplus, hydratační čisticí mléko (100 ml)

Toto čisticí mléko má jedinečnou krémovo olejovou konzistenci, která důkladně čistí, hydratuje a zároveň respektuje přirozené pH pokožky. Obsahuje výtažky z Aloe Vera, která hydratuje a hojí, výtažek z granátové jablka, který má neobyčejné hydratační účinky a vyživuje pokožku v hloubce.

Výtažek z ibišku, pak zklidňuje a díky chladivým účinkům navodí pocit svěžesti, dále sladký mandlový oleje, který klidní, vyživuje a má jedinečnou schopnost nabalit a přitáhnout všechny nečistoty a usnadnit tak odlíčení. Mléko zanechá pleť vláčnou, čistou, jemnou a připravenou k aplikaci další péče. Zajisté oceníte i jeho delikátní vůni.

Hydraplus, hydratační pleťový tonik (100 ml)

Tento hydratační tonik pleť osvěžuje, hydratuje a sjednocuje tón pleti. Má fantastickou vůni pro, kterou si ho rychle oblíbíte.
Obsahuje výtažky z Aloe Vera, které hydratují a regenerují, dále výtažek z ibišku, který má chladivý účinek a okamžitě navodí pocit svěžesti. Výtažek ze šalvěje pomáhá v pleti udržet hydrataci. Tonikum zanechá pleť vláčnou, čistou a připravenou k aplikaci krému dle potřeb pleti.

Sada je balena v dárkové cestovní taštičce s praktickým zapíníním na zip.

Cena: 990 Kč

Více informací a nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.krasanamiru.cz

I pro ty, na které se v soutěži neusměje štěstí, má Krása na míru dárek! Nakupte do 20. prosince 2018 na www.krasanamiru.cz za minimálně 1 000 Kč a po zadání kódu KRS-ZTZ8AU získáte na nákup slevu 100 Kč!

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 5x Cestovní sadu Hydraplus od NAOBAY!

Soutěž probíhá od 1. do 12. prosince 2018

Vyhrává 5., 250., 500., 750. a 1000. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli jste poslední týdny neměli v práci tak úplně nadosah úspěch, po němž už dlouho toužíte, rozhodně se nevzdávejte! Snažte se ignorovat požadavky a nároky ostatních a soustřeďte se na své naděje a sny. Mělo by vám to usnadnit cestu. Nebojte se požádat o pomoc ty, o nichž víte, že vám ji poskytnou bez vedlejších úmyslů. Mají ve vás větší víru... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

53 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
136 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat