Vyhrajte jeden ze 3 stimulátorů klitorisu Romant Suction 2v1

Zasoutěžte si s námi o jeden ze 3 stimulátorů klitorisu Romant Suction 2v1 a posuňte tak své postelové zážitky do jiné dimenze. Přejeme hodně štěstí! Současně probíhá i testování. Budou se názory vybraných testerek shodovat se zkušenostmi výherců? Soutěž právě začíná! :)

Časy, kdy se na erotické hračky pro dospělé pohlíželo skrz prsty, jsou dávno pryč. Dnes jsou totiž vnímány nejen jako zdroje nepopsatelné slasti, ale i terapeutické pomůcky. Ostatně, nejeden sexuolog zastává názor, že s nimi mohou dosáhnout orgasmu i ženy, které mají v této sféře trochu potíže. Mezi odborníky se také traduje, že bojují proti povolenému pánevnímu dnu, přičemž do párové erotiky vnáší novou jiskru, což vztahu jen prospívá. Samozřejmě nikdo netvrdí, že u jejich používání nutně potřebujete společnost, neboť také soukromé poznávání své vlastní sexuality slibuje famózní zážitky, jež často vedou i k vyššímu sebevědomí. A právě s nimi vám pomůže Romant Suction 2v1!

 

Dva v jednom? To se vždycky počítá!

Růžový společník pro příjemné večery i dlouhé chvíle Romant Suction 2v1 nabízí klitoriální i vaginální stimulaci. Je to proto, že je oboustranný, což z něj dělá velice univerzální pomůcku. Na jedné straně má „zobáček“, který funguje na principu podtlakových vln. Klitoris tedy jemně nasaje a vy si tak můžete užít naprosto nový rozměr laskání. Velkou předností je pak kouzelné tlačítko vybavené podsvícením, díky kterému si intenzitu podtlakových vln sama zvolíte – k dispozici je hned deset různých módů. To si také přímo žádá zkusit schopnosti Romant Suction 2v1 i jinde a nasměrovat ho až k bradavkám, čemuž vůbec nic nebrání, neboť vnitřní průměr „zobáčku“ je 1,2 cm. Kdyby vás tahle stimulace náhodou omrzela, Romant Suction 2v1 stačí jen otočit a seznámit se s jeho druhým koncem, který má do obyčejné rukojeti skutečně daleko.

Rozmazlujte sebe i svůj klín

Opačná část této oblíbené a revoluční pomůcky totiž slouží jako vibrátor, jehož použitelná délka je 11 cm a maximální průměr 3,2 cm. I zde je samozřejmostí, že všechno záleží na vašem rytmu a potřebách, protože i vibrační část disponuje samostatným tlačítkem, které nastaví sílu vibrací na stupnici od jedné do deseti. Vibrace a podtlakové vlny nelze spustit současně, ovšem rozhodně nejde o žádné mínus. Romant Suction 2v1 stačí jednoduše nabít pomocí nabíječky, která je součástí balení. Jeho provozní doba se pak pohybuje okolo dvou hodin, záleží to na zvolené intenzitě vibrací nebo podtlakových vln.

Materiál, se kterým se budete chtít mazlit

Sluší se dodat, že tento produkt je vyroben z lékařského silikonu, má tedy velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Snadno se čistí a také nezpůsobuje alergické reakce. Chcete mít Romant Suction 2v1 doma i vy? Můžete. Zúčastněně se naší soutěže a buďte další, koho tahle růžová hračka svými vlastnostmi, funkcemi i materiálem naprosto „dostane“!

Cena: 1 399,- Kč

Balíček obsahuje 1 ks produktu Romant Suction 2v1 a magnetickou USB nabíječku.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o přípravku najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze 3 stimulátorů klitorisu Romant Suction 2v1!

Soutěž probíhá od 12. října do 22. října 2020.

Vyhrává každá 45., 110. a 150. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat