Vyhrajte jeden z 5 balíčků vlasové kosmetiky značky Elseve od L´Oréal Paris

Zima klepe na dveře, milovníci chladného počasí si tak přijdou opět po roce na své. Šatník se naplní teplými zimníky a hřejivými čepicemi, které nás ochrání před vlezlým mrazem. Ale čím ochráníme své vlasy? Tou správnou vlasovou kosmetikou! Zasoutěžte si s námi o 5 balíčků kompletní pečující sady Elseve od L’Oréal Paris. Soutěž právě začíná!

Již naše babičky věděly, že vlasy nestačí jen omýt šamponem a rozčesat hřebenem. Proto si samy vyráběly výživné masky, u nichž měly jistotu, že vlasům dopřejí potřebné živiny a připraví je na změnu ročního období.

Dřív se proto hojně využívaly suroviny, jako je vejce, které pomáhá vlasy a pokožku hlavy odmašťovat. Proti vypadávání pramenů zase zabíralo pivo smíchané s medem, ovšem nejčastěji se starší i mladší ženy obracely s prosbou o pomoc směrem k zázračným bylinkám.

První pomoc kdysi a teď

To se takhle sušené rostlinky rozmělnily na drobný prášek a přilila se k nim horká voda. Důkladným mícháním vznikla hustá pasta, která se po aplikaci na vlasy a pokožku hlavy nechávala delší dobu působit. Tato maska zbavovala nepříjemného svědění a lupů, ale také mírnila silnou sekreci mazu.

I když se některé z těchto babičkovských receptů dodnes zachovaly, díky dnešním vlasovým maskám je péče o korunu krásy o dost jednodušší, zvlášť když L’Oréal Paris cílí na konkrétní typ vlasů a pečuje o ně od mytí po regeneraci.

Hýčkání si zasloužíte!

Zúčastněně se naší soutěže a získejte kompletní řadu Elseve Dream Long. Soutěžíme o 5 balíčků, jejichž součástí je obnovující šampon, balzám, maska a bezoplachová péče. 

Cena balíčku: cca 400 Kč

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků vlasové kosmetiky Elseve od L’Oréal Paris!

Soutěž probíhá od 16. listopadu do 26. listopadu 2020.

Vyhrává každá 10., 35., 50., 75. a 90. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat