Vyhrajte jeden z 5 balíčků vlasové kosmetiky značky Elseve od L´Oréal Paris

Zima klepe na dveře, milovníci chladného počasí si tak přijdou opět po roce na své. Šatník se naplní teplými zimníky a hřejivými čepicemi, které nás ochrání před vlezlým mrazem. Ale čím ochráníme své vlasy? Tou správnou vlasovou kosmetikou! Zasoutěžte si s námi o 5 balíčků kompletní pečující sady Elseve od L’Oréal Paris. Soutěž právě začíná!

Již naše babičky věděly, že vlasy nestačí jen omýt šamponem a rozčesat hřebenem. Proto si samy vyráběly výživné masky, u nichž měly jistotu, že vlasům dopřejí potřebné živiny a připraví je na změnu ročního období.

Dřív se proto hojně využívaly suroviny, jako je vejce, které pomáhá vlasy a pokožku hlavy odmašťovat. Proti vypadávání pramenů zase zabíralo pivo smíchané s medem, ovšem nejčastěji se starší i mladší ženy obracely s prosbou o pomoc směrem k zázračným bylinkám.

První pomoc kdysi a teď

To se takhle sušené rostlinky rozmělnily na drobný prášek a přilila se k nim horká voda. Důkladným mícháním vznikla hustá pasta, která se po aplikaci na vlasy a pokožku hlavy nechávala delší dobu působit. Tato maska zbavovala nepříjemného svědění a lupů, ale také mírnila silnou sekreci mazu.

I když se některé z těchto babičkovských receptů dodnes zachovaly, díky dnešním vlasovým maskám je péče o korunu krásy o dost jednodušší, zvlášť když L’Oréal Paris cílí na konkrétní typ vlasů a pečuje o ně od mytí po regeneraci.

Hýčkání si zasloužíte!

Zúčastněně se naší soutěže a získejte kompletní řadu Elseve Dream Long. Soutěžíme o 5 balíčků, jejichž součástí je obnovující šampon, balzám, maska a bezoplachová péče. 

Cena balíčku: cca 400 Kč

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků vlasové kosmetiky Elseve od L’Oréal Paris!

Soutěž probíhá od 16. listopadu do 26. listopadu 2020.

Vyhrává každá 10., 35., 50., 75. a 90. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
246 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
86 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat