Soutěž o 3 valentýnské balíčky veselých produktů Dedoles

Srdce je symbolem lásky a červená barva představuje erotiku, ale i štěstí. Spojte to dohromady a vyjde vám ideální dárek na svatého Valentýna. Kterými originálními a vtipnými kousky můžete obohatit váš šatník a proč si díky nim užijete v posteli i mimo ni?

Hlavně ještě vydržte! Zima je pro mnoho lidí náročným a dlouhým obdobím plným úzkosti a smutku. Může za to nedostatek slunce, který negativně ovlivňuje mozek. Během temné části roku se v něm tvoří méně serotoninu, hormonu, který vytváří pocit štěstí, ovlivňuje emoce i chuť k jídlu. V zimě, tedy v období, kdy se méně chodí ven, přirozeně klesá i množství neurotransmiterů zvyšujících náladu. A proto je potřeba sebe i svého partnera potěšit drobným dárečkem šitého na míru na blížící se svátek zamilovaných.

Soutěž pro ty, kdo k sobě chtějí mít blíž

Ve veselé spolupráci se společností Dedoles vyhlašujeme soutěž o Valentýnské balíčky veselých produktů Dedoles, ve které tři šťastní výherci obdrží balíček v hodnotě 1000 Kč. Ten obsahuje dva páry veselých papučí pro zamilované (velikost 38–39 a 42–43, cena od 499 za pár) a masku na spaní se srdíčky (cena od 139 za kus). S uvedenými produkty uděláte něco pro své zdraví, prohloubíte vaši lásku a vzkřísíte milostný život! Jak? 

Neschopnost se uvolnit blokuje prožitky  

Nízká okolní teplota útočí na pohodlí těla. Chladnější počasí se podílí na nedostatečném krevním zásobování dolních končetin, kterým trpí převážně ženy. Někdy se mu říká syndrom studených nohou. Zvlášť v zimě tedy odborníci doporučují mít nohy v teple, a to i při milování! Proto co nejčastěji noste ponožky, podkolenky a pro jistotu i bačkory, dočkáte se uspokojivějších milostných zážitků a zároveň i lepší nálady. V  pohodlných papučích od Dedoles se záplavou srdíček to bude jedna velká zamilovaná pohoda!

Něžná romantika i smyslnější milování

Partnerovy láskyplné doteky si i vy smyslněji vychutnáte tak, že vyřadíte jeden z pěti tradičních smyslů – zrak. Pokud sobě nebo milenci zakryjete oči, znásobí se aktivita ostatních smyslů, takže se zostří sluch, chuť, hmat i čich. Tělo se totiž bude snažit vynahradit „ztráty“. Ať už vám milenec pustí jakoukoli hudbu, nebo do úst vloží nějakou dobrotu, obojí si vychutnáte do morku kostí. K zaslepení očí je ideální maska. A proč by na sobě nemohla mít srdíčka a představovat vtipný, užitečný a také tak trochu dvojsmyslný dárek zosobňující vaši lásku k partnerovi? Taková je maska na oči od Dedoles!

Hodně lásky přeje Dedoles. 

Cena balíčku:  1 000 Kč

Balíček obsahuje: dva páry veselých papučí pro zamilované (velikost 38-39 a 42-43) a masku na oči.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří valentýnských balíčků od Dedoles!

Soutěž probíhá od 1. do 11. února 2021.

Vyhrává každá 20., 50. a 110. odpověď

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
14:33

HIIT training

HIIT training
16:32

Kardio trénink

Kardio trénink
21:47

Kardio a core cvičení

Kardio a core cvičení

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dávejte v práci pozor na kolegy, kteří se vás budou snažit přesvědčit, že jim jde jen a jen o vaše dobro a jednají ve vašem zájmu. Tento týden totiž zjistíte, že tomu tak vždy nebylo... A budete se muset vyrovnat s následky, které vám pracovní prost... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

95 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat