Vyhrajte jeden z pěti balíčků s fitness doplňky od společnosti Ladylab

Do fitness center sice nemůžeme, ale to nevadí. S naší soutěží si snadno uděláte příjemné prostředí pro cvičení i doma! Zasoutěžte si s námi o 5 balíčků produktů od společnosti Ladylab. Všem přejeme hodně štěstí! Zapojit se můžete také do právě probíhajícího testování.

Firma Ladylab je výrobcem a velmi oblíbenou značkou fitness doplňků stravy, sportovního oblečení, pomůcek, ale také zdravých variant dobrot a proteinů pro ženy. Cílem společnosti bylo vytvořit komunitu žen, které se navzájem podporují na své cestě za vysněnou postavou nebo lepší kondicí. Redukce váhy může být pro některé ženy nelehkým úkolem, a tak není od věci využít pro urychlení vytoužených výsledků doplňky stravy v podobě spalovačů tuku, nakopávačů /stimulantů, odvodňovačů atd. Jaké produkty jsou součástí soutěžního balíčku?

FAT KILLER je efektivním spalovačem tuku

FAT KILLER je extrémně silný vícesložkový spalovač pro účinnou redukci tělesného tuku. Unikátní složení vyvinuté přímo pro ženy zvýší výkon při tréninku. Cvičení je tak maximálně efektivní a redukce nadbytečných kil rychlejší. Fat Killer byl vyvinut odborníky na bázi vědecky ověřených látek pomerančovníku hořkého, L-karnitinu, guarany a byl doplněn o uznávané přírodní polyfenoly. Smysluplná kombinace těchto látek účinně zmobilizuje tukové zásoby, zrychlí jejich přeměnu na energii a nastartuje spalování. Obrovskou výhodou spalovače Fat Killer je také jeho velká stimulační schopnost, což znamená, že budete schopni podat vyšší výkon a tím se vaše cvičení stává ještě efektivnějším. Samotná redukce váhy bude tak daleko rychlejší a cvičení účinnější. Fat Killer je produkt s vysokým obsahem kofeinu. Není vhodný pro kardiaky, pro osoby s vysokým krevním tlakem, těhotné a kojící ženy.

S TURBEM na maximum

TURBO je vysoce účinný stimulant vyvinut speciálně pro ženy, který cvičení posune k vyšším výkonům, potlačí únavu a umožní vám i po náročném dni kvalitně odjet celý trénink. Tento doplněk stravy oddálí svalovou únavu a zvyšuje výdrž výkonu. Brzký ranní trénink nebo večerní domácí cvičení po příchodu z práce už nebude utrpením.

Upozornění: Typickým projevem je mírné mravenčení.

SWEET SLEEP pro lepší spánek

Nedostatek spánku přináší nejen stres, ale také zvyšuje pocit hladu a chutě na sladké. Tím nepřispívá ani naší postavě. Nespavost, která je z velké části způsobena stresem, trápí v dnešní uspěchané době většinu žen. Sweet Sleep pomáhá lépe usnout a zlepšit celkovou kvalitu spánku. Unikátní kombinace bylin v čele s kozlíkem lékařským a meduňkou podporuje zdravý spánek, tělo tak získává dostatek prostoru k načerpání energie do dalšího dne.

Pod značkou Ladylab nenajdete ale jen doplňky stravy a módní kousky sportovního oblečení. Najdete pod ní i tréninková videa, dostupná na YT kanále Ladylab.cz nebo ve VIP programu, který nabízí komplexní tréninkový plán, díky kterému si můžete zacvičit z pohodlí vašeho domova kdykoli vás napadne.

Cena balíčku:  2 027 Kč

Balíček obsahuje: 1x Fat Killer, 1x Turbo, 1x Sweet Sleep, 1x Pill Box, 1x Ladylab ručník - růžový, 1x Shaker.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků s fitness doplňky od společnosti Ladylab!

Soutěž probíhá od 8. do 18. března 2021.

Vyhrává každá 15., 50., 75., 100. a 125. odpověď

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

72 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:49
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:26
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat