Soutěž o 2x bylinný přípravek Proerecta, bez kterého ženský organismus nefunguje správně

25 let. Přesně to je hranice, kdy v ženském těle dochází k přirozenému poklesu produkce hormonu estrogenu. V tento moment by každá příslušnice něžnějšího pohlaví, která se chce ve svém těle cítit dobře, měla užívat doplněk stravy pro jeho podporu. Zasoutěžte si o něj, dvě výherkyně se budou moci radovat ze svého nového já!

Primárním mužským hormonem je testosteron. Ženský organismus se zase neobejde bez estrogenů, které ovládají různé funkce těla. Podobné účinky jako estrogeny mají fytoestrogeny, což jsou vlastně jejich příbuzní na přírodní bázi. Proč bez nich ženské tělo chátrá?

Ulevují od bolestivé menstruace

Mezi hlavní funkce fytoestrogenů patří udržování optimální hormonální hladiny. Čím je tato hladina vyrovnanější, tím je průběh menstruačního cyklu hladší. Fytoestrogeny zmírňují příznaky premenstruačního syndromu, ulevují od bolestí v podbřišku, upravují menstruační cyklus a v neposlední řadě potlačují nepříjemné příznaky menopauzy.

Snižují riziko rakoviny

Vědci už dávno mají jasno. Vydali prohlášení, že chemopreventivní vlastnosti fytoestrogenů, které vyšly na povrch díky epidemiologickým pozorováním, naznačují, že výskyt některých druhů rakoviny, včetně rakoviny prsu a prostaty, je mnohem nižší u Asiatů, kteří konzumují výrazně vyšší množství fytoestrogenů než lidé ze Západu.

Krotí LDL cholesterol

Fytoestrogeny zároveň stabilizují hladinu cholesterolu v krvi, působí příznivě proti diabetu, arteoskleróze a hypertenzi. I to je dobrá zpráva.

Působí na psychiku i libido

Estrogeny zároveň ovlivňují trávení, zabraňují náladovosti (předcházejí splínům a depresím), jsou dobrými antioxidanty a protizánětlivými činidly (za to může zvláště genistein a resveratrol), ale také stimulují libido. A kde je hledat?

Kromě fenyklu, pískavice řeckého sena, červeného jetele, třešní nebo třeba sóji, jsou tyhle přírodní zázraky starající se o blaho dámského organismu k mání v bylinném doplňku stravy pro ženy s macou peruánskou a ženšenem.

Proerecta WOMAN se 60 kapslemi je určen zvláště při potížích spojených s menstruací a premenstruačním syndromem, obsahuje aktivní patentovanou složku Bioperine® + bylinné extrakty doplněné minerály a vitaminy skupiny B. Maca peruánská příznivě působí na hormonální systém ženy. Přípravek poskytuje dlouhodobou a cílenou podporu vitality a sexuálního zdraví, přičemž se bez lékařského předpisu užívají 2 tablety denně, a to po dobu 15 dní. Dvě z vás mohou rostlinné tobolky s vitaminy a minerály, jež jsou určené pro plnoleté ženy, vyhrát!

Více informací na: www.proerecta.cz

Cena balení: 599 Kč

Nápovědu hledejte ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze dvou kusů balení Proerecta WOMAN!

Soutěž probíhá od 26.10. do 4.11.2021.

Vyhrává 80. a 120. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

31 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:13
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat