Soutěž o dva vouchery od Astratexu. Sexy vzhled zaručen!

Dárek k Vánocům, překvapení k výročí, osvěžení milostného života? Zasoutěžte si o dva vouchery od společnosti Astratex, a to v hodnotě 1 500 korun. Můžete kvalitněji spát a mazlit se – jako v bavlnce!

Převalujete se z boku na bok, nemůžete usnout, a když už se to náhodou podaří, trápí vás šílené sny. Spánek ovlivňuje jídlo i pití, teplota v místnosti (ticho, tma a nižší teploty mezi 17 a 20 °C patří k ideálům), ale taky kvalita matrace a ložního i spodního prádla, které by mělo být pohodlné a prodyšné. Ostatně, spánkem strávíme až třetinu života, vše okolo něj je tedy nesmírně důležité!

To nejdůležitější pravidlo ze všech

Ať už nejraději spíte ve svůdné saténové košilce s krajkou, hebkém bavlněném setu s kraťásky nebo v klasickém dámském pyžamu či pánském pyžamu, u Astratexu najdete nejpohodlnější kousky. Při nákupu nočního prádla, pánských a dámských županů a pyžam platí, že znalost vašeho typu postavy vám v ledasčem pomůže, protože některé styly mohou být praktičtější než ty jiné. 

Pokud chcete mít jistotu, že nešlápnete vedle, nejdřív si změřte pas a boky. Dvakrát své míry zkontrolujte a následně se podívejte na informace o velikosti zboží. (Pokud se vaše měření na druhý pokus liší, změřte se potřetí, některé ze získaných dat se musí shodovat.) V případě pochybností se obraťte na poradnu zmíněného obchodu, který garantuje nákup i následnou výměnu zboží bez rizik.

Královna všech materiálů slibuje spoustu benefitů

Podle vkusu a preferencí vybírejte noční prádlo, které má pevnou gumu v pase, nicméně vyhněte se kouskům, které jsou až příliš těsné. Ty tlačí a způsobují tření a podráždění pokožky. Dál preferujte bavlněné noční prádlo. Bavlna je král, pokud jde o pohodlí a prodyšnost. To znamená, že se nemusíte obávat hromadění vlhkosti a bakteriálních a kvasinkových infekcí. Bavlněné prádlo také zřídkakdy způsobuje oděrky nebo vyrážky.

Běžný spánek versus speciální příležitosti

Pro štíhlejší střih zvolte košilku nebo dvoudílný set vyrobený z pružného syntetického materiálu, jako je nylon, lycra nebo spandex. Ujistěte se však, že je rozkrok podšitý bavlnou, jen tak se budete cítit komfortně. Odborníci zároveň doporučují zvážit typ nočního prádla označeného jako „bezešvé“ nebo „bez linek“. Takové modely nemají žádnou gumu na bocích ani na nohavicích. A jak je to s hedvábím?

Je hladké, působí luxusním, sexy dojmem, ale nedýchá tak dobře jako bavlna. Jedná se o syntetický materiál, což znamená, že se jeho vinou vlhkost na intimních místech i jinde na těle naopak zachycuje, což může vést k vyrážkám i infekcím. Hedvábné noční prádlo a noční košilky, proto noste pouze při zvláštních příležitostech, jako jsou partnerská výročí, narozeniny nebo třeba Vánoce. A právě o těchto svátcích můžete potěšit sebe i protějšek. Zasoutěžte si o dva vouchery v hodnotě 1 500 korun!

Více informací najdete na webových stránkách www.astratex.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 1 ze 2 voucherů od Astratex!

Soutěž probíhá od 3.12. do 13.12.2021.

Vyhrává 50., 120. a 150. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:10
33 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:10
52 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:10

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat