Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte vstupenky na bruslařskou show Mrazík

Filmová legenda Mrazík se již v říjnu vrací na zimní stadiony.

Výpravná bruslařská show s nejlepšími bruslaři z Česka a Slovenska je opět tady, a to v atraktivním zpracování a s nejmodernějšími jevištními efekty.

Představení dozná celou řadu změn, díky vývoji techniky a technologií, které se řítí k novým možnostem jevištního ztvárnění. Poprvé budou použity animované projekce na ledu a velké videoplátno. Ale změny se netýkají jenom jevištních efektů. Scéna i mnohá choreografická čísla budou nová a celý příběh bude ještě více věrnější předloze ruské filmové pohádce s důrazem na pohádkovost, komiku a větší dynamiku, prozrazuje ze zákulisí příprav a již naplno probíhajících zkoušek producent Vladimír Kratina.

Ruská pohádka Mrazík tvoří po léta neodmyslitelnou součást českých televizních vánoc. Každoročně dokázala přilákat ke sledování miliony našich dětí i jejich rodičů a patří po generace k nejoblíbenějším pohádkám vůbec. Obrovská popularita této pohádky se stala inspirací k jejímu přepracování do podoby pohádkového muzikálu na ledě. Turné v sezoně 1998–2000 proběhlo s famózním úspěchem a rozpoutalo úplnou "mrazíkománii" a tak se dá od letošního podzimu očekávat na ledových plochách po celých Čechách opět vysoká návštěvnost a obrovský ohlas.

Celý projekt je zaměřen především na rodinu jako celek. Rodiče si připomenou notoricky známé, kouzelné dílko, z něhož často dokonce citují slavné hlášky a dětem tato klasická pohádka, atraktivností zpracování, vyplní mezeru v současné nabídce produkcí pro malé diváky. Na ledě bude bruslit více pohádkových postav, baba Jaga skončí opravdu v rozžhavené peci, dědeček Hříbeček se bude schovávat Ivanovi v lese, Ivánek s Nastěnkou budou zamilovaně tančit na povlávající louce s máky. Pro dokonalé dokreslení atmosféry budou použity projekce.

Ale nebojte se slavná čísla například loupežníci, chorovod a další zůstanou zachována, tak jako známé písně a hudba v podání našich předních hereckých a pěveckých hvězd (Jiřina Bohdalová jako vypravěčka, Ivánka zpívá Karel Gott, mluví Michal Dlouhý, Nastěnku zpívá Iveta Bartošová, Marfušu zpívá a mluví Věra Špinarová, Mrazíka zpívá a mluví Vladimír Kratina). Bonbónkem, který osladí celkovou atmosféru, bude dozajista živé komediální vystoupení Martina Dejdara či Viléma Čoka a mistrovské krasobruslařské umění Otto Dlaboly s Kateřinou Beránkovou v režii Martina Čičváka a choreografii Františka Blaťáka. 

Od letošního října se filmová legenda Mrazík vrací na vaše zimní stadiony. Tak se přijďte nechat od prvních okamžiků vtáhnout do děje, příjemně naladit a pohladit.

Více informací a přehled vystoupení na www.mraziknalede.cz

Ceny vstupenek
VIP sezení – dospělí 795 Kč, děti do 12ti let 495 Kč
Tribuny I. pořadí – dospělí 495 Kč, děti do 12ti let 345 Kč
Tribuny II. pořadí – dospělí 395 Kč, děti do 12ti let 245 Kč
Stání – dospělí i děti 245 Kč
Každý divák (dospělí i děti) musí mít platnou vstupenku! K zakoupení u obvyklých předprodejců ve vašem městě a na www.ticket-art.cz.
 

Pro 3 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme 2 vstupenky na vámi vybrané představení a k tomu CD s písničkami z muzikálu.

Vyhrává 1., 100., 200. atd. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na www.mraziknalede.cz

Soutěž probíhá od 27. září do 17. října 2010.

Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Čočková polévka s karamelizovanou cibulkou

Čočková polévka s karamelizovanou cibulkou

16 hlasů
60min 550 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bramborový dort

29 hlasů
40min 373kJ 77 Kč

Recept na jednoduché zapečené brambory bez masa.

Polévka z jedlých kaštanů

11 hlasů
1h a 45min 409kJ 99 Kč

Kaštany se hodně používaly i ve staré české kuchyni.

Poradny

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Jak žádat o ošetřovné, když je škola už otevřená?

Dobrý den,na základě informací uvedených na stránkách MPSV se domnívám, že formulář/potvrzení by ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více