Soutěž o 3 balíčky produktů od HiPPu

HiPP je skvělým pomocníkem, proto je dobré ho mít doma. Zasoutěžte si s námi o 3 balíčky těchto pečujících produktů. Ve hře je sprchový gel, pleťové mléko a ubrousky.

HiPP Babysanft Sprchový gel s dávkovačem

Ať už jde o delší koupel ve vaně či rychlejší sprchu, očista má základní význam nejen pro zdraví, ale i svěží pocit pohody. Dopřejte svému tělu HiPP sprchový gel, který zbavuje i tu nejcitlivější pokožku nečistot, zatímco ji chrání před vnějšími vlivy i poškozením. Vytváří totiž na pleti ochranný film, aniž by poškodil její přirozený kyselý plášť. Kůže tak při běžné hygieně není namáhána a může dýchat, proto neztrácí svou vláčnost, pružnost ani odolnost. Protože má tento sprchový gel s praktickým dávkovačem jemnou vůni, za kterou si rozhodně nepřipisují zásluhy zbytečné parfémy a chemické aromatické látky, nevyvolává alergické reakce. Jeho snášenlivost s pokožkou je pochopitelně dermatologicky testována. Zkusíte ho? I další produkt z řady Babysanft si vaše pleť doslova zamiluje.

HiPP Babysanft Pleťové mléko

Péče, kterou kůži poskytujete, je důležitá i pro obnovu přirozené rovnováhy, kterou vnější nepříznivé vlivy narušují. Proto je třeba mít po ruce pleťové mléko, jež zajistí hydrataci a díky antioxidantům zesílí ochranu před vším, co schopnosti regenerace odporuje. A přesně to je HiPP Babysanft Pleťové mléko. Ten má pozitivní účinek na suchou pleť a rychle se vstřebává. Obsažený BIO mandlový olej je pokožce velice blízký, proto zajistí všechny její potřeby. A to s minimálním rizikem alergických reakcí. Tohle je péče, kterou si zasloužíte! Posledním testovacím produktem jsou ubrousky – a ne jen tak ledajaké.

HiPP Babysanft Čisticí vlhčené ubrousky ULTRA sensitive

Ženy si prý poradí v každé situaci. Proto s sebou v kabelce nosí mnoho nezbytných pomocníků. Mezi nimi jistě nechybí vlhčené ubrousky! Co byste řekla na takové, které mají výjimečně jemná vlákna s vysokou absorpční schopností pro mimořádně šetrné ošetření rukou i obličeje.  Ubrousky jsou biologicky odbouratelné. Neobsahují totiž plasty ani mikroplasty.  Praktické balení vhodné do každé kabelky obsahuje 10 kusů ubrousků. Bude to láska na první očištění… Tak hodně štěstí!

Více informací naleznete na www.hipp.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků produktů od HiPPu!

Soutěž probíhá od 20.12. do 30.12.2021.

Vyhrává 110., 150. a 180. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 10.8.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat