Soutěž o kapsle, které mění sexuální životy mužů i párů

Muž by měl zůstat opravdovým mužem, ne se v posteli i mimo ni zabývat frustrací, úzkostí a selháními. Chcete pro toho svého jen to nejlepší? Vyhrajte jeden ze tří balíčků na podporu libida, plodnosti, erekce a prodloužení sexuálního aktu, který nakopne váš milostný život!

Mužské sexuální vzrušení je komplexní proces, který zahrnuje mozek, hormony, emoce, nervy, svaly a krevní cévy. Někdy kombinace fyzických a psychických problémů způsobuje, že muž není schopný se dostatečně uvolnit, sex odmítá, a když už na něj dojde, je zklamaný sám sebou, neboť neodvedl odpovídající výkon. V čem je problém?

Sex ovlivňuje životní styl

K tomu, že se v posteli nedaří, přispívají některé zdravotní stavy, zejména cukrovka nebo srdeční onemocnění. Přidejte užívání alkoholu a tabáku, jež omezuje průtok krve do žil a tepen, což vede k erektilní dysfunkci. Se sexuální touhou a vitalitou úzce souvisejí i nadváha a obezita, pak taky určité psychické stavy od stresu a úzkosti až po deprese. Erektilní dysfunkce (impotence), popisovaná jako neschopnost dosáhnout a udržet erekci dostatečně pevnou pro pohlavní styk, je výsledkem.

Kdy situaci řešit?

Samozřejmě, že potíže s nízkým libidem a erekcí čas od času nemusejí být nutně důvodem k obavám. Pokud však snížená sexuální touha přetrvává dlouhodobě, stejně jako ony erektilní dysfunkce, vyhledejte pomoc. Neúspěchy v ložnici totiž ovlivňují sebevědomí muže a přispívají k nedorozuměním ve vztahu. Máte-li o svého milence a partnerství obavy, vyzkoušejte osvědčený, 100 % přírodní produkt na podporu erekce, plodnosti, libida a energie – Amarex + Amarex Men Complex.

Přípravek má jedinečné a extra silné složení, je testovaný a doporučovaný renomovaným urologem Ivem Pažourkem, pochází z certifikovaných extraktů a jeho účinek nastupuje do 30–60 min. Navíc ho lze zakoupit bez nutnosti lékařského předpisu a nehrozí u něj vedlejší účinky.

Z hodného beránka sebevědomým vlkem

Obsahuje totiž samé skvělé věci, jako je afrodiziakální kotvičník zemní, maca peruánská, jedna z nejstarších bylin na světě podporující plodnost, esenciální aminokyselina l-arginin nezbytná pro správné fungování organismu, l-citrulin prokrvující organismus, vitamin C, jenž má velice pozitivní vliv na cévy a lidský organismus, piperin se schopností zesilovat působení aktivních látek obsažených v bylinkách, a muirapuama. Jedná se o další zázračnou rostlinku až z daleké Amazonie, která výborně působí na libido, zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost a celkově harmonizuje organismus.

Právě soutěžíme o 3 balíčky obsahující 1x Amarex a 1x Amarex Men Complex v ceně 899 a 1 290 korun.

Více informací najdete na www.amarex.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků s produktem Amarex a Amarex Men Complex!

Soutěž probíhá od 3.10. do 17.10.2022.

Vyhrává každá 30., 60. a 90. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

277 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:55
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:52
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:52

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat