Zasoutěžte si o tři poukazy od SCANquilt

Domov je místo, kde začínají naše příběhy. Chcete si ten svůj trochu vyšperkovat? Zúčastněte se soutěže, v níž můžete vyhrát dárkový poukaz od společnosti SCANquilt. Tady se doplňky a lůžkoviny nakupují jedna radost!

Pod pojmem útulný domov si každý představí něco jiného. Zatímco někomu se líbí moderní extravagantnost, jiný se rád obklopuje přírodními materiály, nejrůznějšími světlenými prvky a drobným nábytkem, jako jsou taburety, poličky a malé stolky. Všichni se ale zřejmě shodneme na tom, že onu útulnou a příjemnou atmosféru vytvářejí hlavně doplňky. A ty se hodí všude!

Každý detail přispěje k výsledku

Také si potrpíte na dekorační polštářky, měkoučké deky, plédy, přehozy, ubrusy a ručníky, jejichž barvy přizpůsobujete ročnímu období? I takové maličkosti dělají domov domovem, že? Stejně jako příjemné ložní prádlo a přikrývky, které jsou lehké jako dech, přitom krásně zahřejí a dělají ze spánku takřka lázeňskou proceduru. Nechcete si nějaké nové kousky vybrat u společnosti SCANquilt? Tam vědí, co vaší domácnosti bude slušet!

Vítejte v komfortní zóně

SCANquilt zútulňuje a zkrášluje domovy už celá tři desetiletí. Navzdory názvu, který navozuje dojem „severské“ značky, je SCANquilt značkou ryze českou. Po celou dobu své existence se snaží přinášet pohodu a inspiraci do všech domovů. Se svými 54 prodejnami u nás patří k největším maloobchodním sítím specializovaným na sortiment bytového textilu.

Historie, která mluví za vše

Společnost SILEX pod svojí vlastní značkou SCANquilt jako jedna z prvních začala v bývalém Československu propagovat a vyrábět přikrývky a polštáře z dutých nealergenních vláken. Dodnes patří mezi hlavní produktové řady, nyní však zaujímá výsadní postavení především pro šíři více jak 600 vzorů a barev pov­lečení z různých materiálů, které je doplněno paletou barev a rozměrů prostěradel, dekoračních polštářků, plédů, ubrusů, prostírání, utěrek, ručníků a županů. Pokud jde o regenerační spánek, ten zde nabývá zcela nový a kvalitnější směr.

Spánek přímo pětihvězdičkový

Společnost SCANquilt se zaměřuje zejména na vybavení ložnice ve zdravém a útulném stylu. Ve svých prodejnách, které jsou umístěny v obchod­ních centrech po celé republice, nabízí kromě zboží i poradenství a obsluhu zkušených prodejních asis­tentek. Zboží si můžete prohlédnout v klidu domova na www.scanquilt.cz, nebo objednat k vyzved­nutí na prodejně, kde vám ochotně celý výběr do­kompletují, případně poradí s dalším výběrem. Každému zákazníkovi je věnována individuální péče, proto se tu také každý cítí jako doma. A vy teď můžete být další!

Příležitost, kterou nechcete promarnit

Aktuálně soutěžíme o tři poukazy v hodnotě 1000 Kč. Poukaz můžete uplatnit v e-shopu nebo v prodejnách SCANquilt. Kód na zadní straně zadejte v košíku na e-shopu v detailu objednávky nebo sdělte při nákupu v prodejně. Hodnota vašeho nákupu nad 1 000 Kč se pak automaticky o tuto částku sníží. Zkusíte štěstí?

Více informací na www.scanquilt.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří poukazů na nákup produktů od SCANquilt!

Soutěž probíhá od 12.10. do 22.10.2022.

Vyhrává 30., 60. a 90. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

15 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:54
252 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:26
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:57

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat