Nabijte se po prázdninách energií. Soutěžíme o pět balíčků Fit den od Penamu

Dávka energie, silnější obranyschopnost, kvalitnější pokožka, rychlejší regenerace a svižnější spalování tuků. I na těchto výhodách si spolu s Fit pečivem od Penamu můžete pochutnat. A právě o něj soutěžíme!

Být na podzim fit? To by si přál každý, ale realita je spíše taková, že nás válcuje únava, jsme často podráždění a s nevolí počítáme váhové škody, které na našem těle zanechalo léto. Také jste si prázdniny užívali plnými doušky? A zdravý životní styl odsunuli na druhou kolej s tím, že se k němu s padajícím listím zase vrátíte? Tak už je čas. Díky Fit den pečivu od Penamu můžete zjistit, že zdravý životní styl jde ruku v ruce s pohodou a skvělou chutí!

Každý si najde to své

Možná si plánujete pravidelné návštěvy posilovny, možná jen chcete zůstat vitální a plní síly, zdravě mlsat po večerech nebo „jen“ snížit příjem lepku, který vám zkrátka nedělá dobře. Buď jak buď, můžete prožít opravdový fit den. Právě soutěžíme o balíček Fit produktů od Penamu, ve kterém pět výherců nalezne šest lahodných výrobků. Na který z nich se vám už teď sbíhají sliny?

Ranní chlebík s vitaminem D pro lepší imunitu

Dobré ráno začíná dobrou snídaní. To je nepsané pravidlo! Tak vstaňte pravou nohou a dejte si Ranní chlebík s chia semínky, červenou quinoou a semínky dýně. Obsahuje navíc vitamin D, který je nezbytný pro normální fungování imunity, proto odráží útoky chřipky i nachlazení a zároveň přispívá ke správnému vstřebávání vápníku i činnosti svalů.

Ovesný chlebík. I bez lepku to jde!

Věděli jste, že oves je přirozeně bezlepková surovina? Ten, kdo je s lepkem na kordy, ocení Ovesný chléb vyrobený z celozrnné ovesné mouky. Má nízký obsah tuku a naopak vysoký obsah vlákniny. Doslova nabitý je vitaminy E, B1, B2, B6, B7, B9 a B12, takže do zdravého životního stylu krásně zapadne.

Pro nadšence pohybu je tu Sporty chléb

Sporty chléb je unikátní svým složením i vlastnostmi. Zprostředkuje vám kvalitní bílkoviny, vlákninu, sacharidy i celou řadu vitaminů a minerálních látek. Zvýší vám proto hladinu energie, kterou využijete nejen v posilovně. Naleznete v něm i výhonky z prosa, stejně jako stopy vojtěšky, čočky, hrachu, amarantu a pečlivě vybraných semínek slunečnice a lnu. Je vhodný i pro vegany.

Proteinový toust pro podporu svalového růstu

Bílkoviny jsou známé tím, že napomáhají výživě i růstu svalů, příznivě ovlivňují stav šlach, kostí i pokožky, urychlují regeneraci a pozor – podporují i svižnější spalování tuků. Kde je vzít? Tenhle Proteinový toust obsahuje 29 gramů bílkovina na 100 gramů výrobku, je tedy ideální svačinkou po tréninku. Pokud si ho dáte v kombinaci s kvalitní šunkou nebo tvarohovou pomazánkou, množství proteinů zvýšíte na maximum.

Večerní chlebík pro zdravé mlsání

Dopřát si pečivo i ve večerních hodinách, aniž by z toho hrozil váhový přírůstek? Vítejte v Penam Fit světě, v němž je to skutečně možné. Speciální Večerní chlebík má totiž nízký obsah sacharidů a s dietním konceptem tzv. Low carb si rozumí více než dobře. Pokud nechcete chodit spát s prázdným žaludkem, nemusíte. A bez rizika i výčitek!

Vital chléb pro kondici i krásu

Buďte fit v každém věku! Abyste se udrželi ve zdraví a plné síle i po čtyřicítce, je potřeba dodat tělu potřebné živiny, minerály a vitaminy. A přesně od toho je tu Chléb Vital, který je vyroben z celozrnné špaldové mouky. Vyniká vysokým obsahem vlákniny, selenu, zinku, bílkovin, vápníku, kyseliny listové a omega-3 mastných kyselin. Jeho nutriční bohatství se příznivě dotkne obranyschopnosti, kvality pokožky i vlasů, prevence rakoviny, a dokonce i paměti.

Další informace naleznete na internetových stránkách www.penam.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků Fit den od Penamu!

Soutěž probíhá od 3.10. do 13.10.2023.

Vyhrává 10., 40., 70., 80. a 110. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:37
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat