Soutěž o praktické věci od Wrap Up do kuchyně, které nadchnou vzorem, funkčností i příběhem

Když se tradice snoubí s moderním výrobkem, je to vždycky radost pohledět. A hlavně použít! Právě vyhlašujeme soutěž o šikovný funkční pytlík na pečivo Wrapáček, kuchyňské chňapky, bavlněnou podložku pod hrnec, podšálky i ochranný kryt nejen na ošatku.

Dnešní doba je celá taková funkční. Máme funkční prádlo, oblečení, nábytek, kosmetiku a dokonce i potraviny. I jejich skladování může být funkční! A zároveň i stylové, ekologické a tradiční. Chcete znát tajemství, díky kterému vám pečivo vydrží déle čerstvé, křupavé a voňavé, proto ho sníte do posledního drobečku?

Už žádný igelit

Ročně končí v odpadkovém koši desítky kilogramů potravin, přičemž vysoké procento tvoří právě pečivo. Důvod je nám dobře známý – chleba, bagetky i rohlíky zkrátka ztvrdnou, nebo „zgumovatí“ dřív, než je stihneme zkonzumovat. Jenže ona to tak docela není vina pečiva, ale spíše nevhodného skladování. Někdo to své uchovává v igelitovém sáčku, zatímco jiný ho ledabyle položí do chlebníku nebo lednice. Končí to však vždycky stejně, a to rychlou ztrátou jeho kvality, která je všechno, jen ne chutná. Co na to jít jinak a s plýtváním jednou provždy zatočit? Je tu přece funkční obal zvaný Wrapáček

Není pytlík jako pytlík

Tenhle jedinečný funkční obal na uchovávání především chleba je báječným kompromisem mezi bavlněnou utěrkou, ve které pečivo okorává a schne velmi rychle, a mezi igelitovým (mikrotenovým) sáčkem, ve kterém zase plesniví. Uvnitř je všitá speciální textilie s nánosováním, atestovaná výhradně pro styk s pečivem. Ta se chová jako membrána propouštějící vzduch, tudíž se skladovaný obsah nezapařuje a zároveň se zpomaluje vysychání, což zaručuje delší čerstvost a trvanlivost. Paráda to ale není jen uvnitř, ale i zvenku. Pytlíky se totiž šijí v mnoha krásných vzorech. Přesvedčily se o tom i naše redaktorky v nedávném redakčním testování.

Závan starých dobrých časů

Kolekce Wrapáčků, o které se soutěží, jsou totiž ušité z látky s frýdeckým vzorem, který má dlouhý příběh. Je odvozený z historické šablony uložené v Muzeu Beskyd, kterou se ručně tiskly modrotiskové látky v 19. století v dílnách frýdecko-místeckého regionu. Tím je tento vzor unikátní, neboť spojuje tradici s moderním, funkčním výrobkem. Pokud jde o údržbu Wrapáčku, s tou si hlavu příliš lámat nemusíte. Lze ho klasicky přemáchnout v ruce, ovšem neuškodí mu ani pračka – jen vynechejte aviváž. A právě o něj soutěžíme! Výherce ho získá ve velikosti M i L, to aby už žádný kousek pečiva nepřišel nazmar. V této hlavní výherní ceně však čekají i další překvapení.

Chňapek není nikdy dost

Výherce kromě dvou Wrapáčků získá i dvě praktické kuchyňské chňapky s výplní z termo textilie s hliníkovou fólií na obou stranách. Mají všitou magnetku i poutko na pověšení z bílé šňůrky. Jde o limitovanou edici výrobků, která svou originálností zapadne do každé kuchyně. V případě výhry se můžete těšit i na termo bavlněnou podložku pod hrnec, která chrání nábytek před kontaktem s horkým dnem nádobí. I ona je ušitá ze dvou vrstev bavlny a termo textilie s hliníkovou fólií. Třešničkou na výherním dortu jsou pak čtyři podšálky (podložky pod hrnek), jež při stolování vytvoří útulnou dekoraci. Cena celého balíčku je 1 600 Kč. Ale pozor, my pro vás máme i druhou cenu! A rozhodně ne útěchy…

I druhé místo se počítá

Výherce druhé ceny obdrží jeden pytlík na pečivo Wrapáček ve velikosti L a k němu dvě výše zmíněné kuchyňské chňapky. A tím to ještě nekončí, protože v tomto balíčku dorazí i funkční kryty na misku, mísu a hrnek. Jsou z praktické omyvatelné membránové textilie, která dýchá a přitom chrání před okoráváním, osycháním a hmyzem. Oproti bavlně udrží potraviny déle čerstvé a snadno se čistí. Díky všité gumičce pěkně sedne na různé mísy, nádoby a ošatky. Kompletní hodnota druhé ceny je 1 300 Kč. Přejeme hodně štěstí!

Další informace naleznete na internetových stránkách www.wrapup.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze dvou balíčků produktů od    Wrap Up!

Soutěž probíhá od 15.11. do 25.11.2023.

Vyhrává 30. a 80. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:29
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:26
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:21

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat