Soutěžíme o 3x dárkový poukaz do prodejen SCANquilt

Radosti není nikdy dost. Pojďte si ji udělat v internetovém, nebo kamenném obchodě SCANquilt, který je rájem bytového textilu už 30 let. Nechcete si rovnou zasoutěžit o slevový poukaz v hodnotě 1 000 Kč?

Přicházejí Vánoce, a tedy i čas radosti, kterou svým blízkým rozdáváme. Ale neměli bychom zapomínat ani na sebe! A teď ruku na srdce – kdy jste si naposledy nějakou tu radost udělali? Možná už delší dobu pokukujete po nových dekoracích, které zútulní váš domov. Možná by se vám hodil měkoučký župan, do něhož se po odpočinkové koupeli zachumláte. Možná jste praktik a říkáte si, že utěrek a chňapek zkrátka doma není nikdy dost. Všechny vaše potřeby a přání vyslyší SCANquilt. A právě soutěžíme o tři poukazy v hodnotě 1 000 korun!

Kdepak cizina, SCANquilt je náš!

SCANquilt svým zákazníkům zkrášluje a zútulňuje domovy již 30 let. Navzdory názvu, který navozuje dojem „severské“ značky, je SCANquilt ryze českou značkou, která je na tu­zemském trhu již tři dekády, přičemž se snaží přinášet pohodu a inspiraci do každé rodiny. Se svými 60 prodejnami patří u nás k největším maloobchodním sítím specializovaným na sortiment bytového textilu. Společnost SILEX pod svojí vlastní značkou SCANquilt začala jako jedna z prvních v bývalém Československu propagovat a vyrábět přikrývky a polštáře z dutých nealergenních vláken. Dodnes patří mezi hlavní produktové řady, nyní však zaujímá výsadní postavení především pro šíři více jak 600 vzorů a barev pov­lečení z různých materiálů, které je doplněno paletou barev a rozměrů prostěradel, dekoračních polštářků, plédů, ubrusů, prostírání, utěrek, ručníků a županů. Sortiment je ale ještě větší!

Libo osušku nebo podsedák? Žádný problém!

Ať už chcete zkrášlit, nebo vylepšit jakýkoli kout vašeho domova, SCANquilt vás nezklame. Nabízí kromě výše zmíněného zboží i měkoučké přikrývky, funkční matracové chrániče, kvalitní závěsy, kapesníky, koupelnové předložky, osušky i sedáky a podsedáky na židle. Vybrat si zde ale můžete i chňapky, zástěry, a dokonce i plyšové hračky pro děti. Všechno hezky na jednom místě, kde vám vždy s ochotou a úsměvem poradí, přičemž zodpoví všechny vaše případné dotazy. Zboží si můžete prohlédnout v klidu domova na internetových stránkách www.scanquilt.cz a objednat si ho k vyzved­nutí na prodejně, kde vám celý výběr do­kompletují, případně poradí s dalším výběrem. Tištěný reprezentativní poukaz v hodnotě 1 000 Kč, který v případě výhry získáte, uplatníte při nákupu nad 1 000 Kč, a to v e-shopu i kamenné prodejně. Kód na zadní straně zadáte v košíku e-shop objednávky nebo sdělíte při nákupu přímo v obchodě, hodnota nákupu nad 1 000 Kč se o tisícovku sníží. Tak hodně štěstí v soutěži!

Další informace naleznete na internetových stránkách www.scanquilt.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří dárkových poukazů od SCANquilt!

Soutěž probíhá od 10.12. do 20.12.2023.

Vyhrává 30., 70. a 110. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:06
53 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:04

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat