S balíčkem od Linteo děti udržíte v čistotě od hlavy až k patě. Soutěžíme o 5 balíčků produktů Linteo Kids

Dost bylo špíny a dětského křiku, hygiena je konečně hrou! Pět z vás může vyhrát balíček od české značky Linteo, jehož součástí je 6 produktů od mycího mléka a šamponu až po vlhčený toaletní papír! Kdo zkusí štěstí?

Každý rodič to zná. Ručičky těch nejmenších se denně setkávají s různými nástrahami, jako jsou jogurty, čokoláda, omáčky, ale také zvířecí srst a špína na madlech dětských nákupních košíků. Občas nějaké zbytky potravin uvíznou i na bundách, tričkách a kalhotách. Ačkoli se zdá, že udržet děti v čistotě je nemožné, sada první pomoci dokáže mnoho z těchto často úsměvných příhod vyřešit.

Co nesmí chybět v žádné tašce?

Jejím základem jsou kapesníčky v boxu s naučnými prvky nebo vlhčené ubrousky Linteo Kids Creative, které perfektně odstraňují skvrny od inkoustu, propisky, fixu, lepidla a dalších pohrom. Přispívají k rozvoji správných hygienických návyků u dětí, hodí se do každé dětské školní aktovky a pro zajištění bezpečnosti školkáčků a školáků jsou dermatologicky testované. Výrobek je součástí produktové řady Linteo Kids, ryze české prémiové značky s vysokou kvalitou.

Produktům z řady Linteo Kids můžete důvěřovat

Celá řada podléhá přísným kontrolám kvality, všechny výrobky jsou uživatelsky velice příjemné a zdraví neškodné. „Řadu Linteo Kids jsme pojali hravě. Díky tomu vám zaručujeme, že vaše děti budou vnímat přístup k hygieně jako k zábavné hře. Jen tak totiž můžete své děti naučit správným návykům, které nebudou brát jen jako něco, co musejí,“ říká marketingová ředitelka Marcela Kubátová.

Čistota od hlavy až k patě

Zasoutěžte si o kompletní balíček s mycím gelem a šamponem, který jemně pění, důkladně myje, hydratuje a regeneruje dětskou pokožku. Mycí složky z aloe vera a kokosového oleje pleť chrání před vysoušením a zanechávají ji krásně vláčnou a hebkou. V balíčku je i pěna do koupele s obsahem extraktu květů měsíčku lékařského, kapesníčky v boxu, kvalitní extra bílé papírové kapesníčky nejen na rýmu, vhlčený toaletní papír z rozložitelného a splachovatelného materiálu a vlhčené ubrousky Linteo Kids Creative. Celá řada je vhodná pro citlivou pleť, u níž jsou projevy dost individuální, ale nejčastěji se pojí se svěděním, pálením, začervenáním, krupičkou nebo vyrážkou.

Cena za jeden balíček je 434 Kč.

Další informace naleznete na internetových stránkách www.linteo.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků produktů z řady Linteo Kids!

Soutěž probíhá od 4.12. do 14.12.2023.

Vyhrává 20., 50., 70., 90. a 110. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:24
27 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat