Soutěžíme o osm kusů Klorane seboregulačních suchých šamponů s kopřivou

Není šampon jako šampon. Pojďte si zasoutěžit o ten, který vlasy čistí, snižuje tvorbu kožního mazu a dodává objem. Za dvě minuty budete mít hřívu jako ze škatulky!

Řekněme si zcela upřímně a bez servítků, že o suchých šamponech kolují různé fámy. Běžně slýcháme o obsažené chemii, která nadělá víc škody než užitku, stejně jako negativním vlivu na samotné vlasy i celkové zdraví. Je na tom něco pravdy? Ve společnosti Klorane vědí své.

Krása v souladu s přírodou

Již více než 50 let se společnost Klorane snaží odhalovat přednosti i výhody rostlinného světa a zároveň jej chránit. Právě tato oddanost je hnacím motorem jejího závazku k produktům, které respektují pokožku, vlasy a hlavně přírodu. Proto pro své výrobky a zákazníky vybírá ty nejlepší ingredience, přičemž přednost tu dostává ekologické zemědělství, aby se dopad na životní prostředí snížil co nejvíce. Laboratoře Klorane naslouchají svým spotřebitelům a používají jen takové látky, u kterých byla prokázána naprostá bezpečnost a nezávadnost. To je i případ suchého šamponu s kopřivou, který vlasy rozhodně „jen“ nečistí.

Tónovací i objemný zázrak na počkání

Tónovaný seboregulační suchý šampon s kopřivou je záchranou pro hnědé až tmavé vlasy, které důkladně pročistí bez jediné kapky vody za pouhé dvě minuty. Obsahuje zcela přírodní béžové minerální pigmenty, jež dokonale splynou s danými přirozenými odstíny. Pudry ve spolupráci s vysoce aktivními složkami zregulují tvorbu kožního mazu až na 48 hodin, čímž se maštění vlasů oddálí. Hřívu zanechává čistou, zbavenou nečistot, lehkou, sametově hebkou a co je zásadní – také plnou objemu. Formát bezoplachového spreje umožňuje snadnou aplikaci pro osvěžení a umytí vlasů kdykoli během dne, a to bez rizika pozůstalých bílých stop. Dlužno dodat, že žádné skvrny nezanechává ani na rukou a oblečení. Obal tohoto šamponu je 100% recyklovatelný. Osm soutěžících může Klorane tónovaný seboregulační suchý šampon s kopřivou vyhrát a vyzkoušet si tak jeho schopnosti. Soutěž o něj začíná právě… Teď! Jeho cena je 354 Kč. Přejeme hodně štěstí!

Pro další informace navštivte internetové stránky www.klorane.com/cz-cs.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z osmi šamponů od Klorane!

Soutěž probíhá od 22.4. do 1.5.2024.

Vyhrává 20., 30., 40., 50., 60., 70., 80. a 90. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat