Soutěžíme o 3x hydratační krém pro citlivou pleť Avène Tolerance HYDRA-10

Podpora přirozené hydratace pleti až na 48 hodin? S krémem Avène Tolerance HYDRA-10 absolutně žádný problém. Pečuje o citlivou dehydratovanou pokožku naprosto přirozeným způsobem, což ocení dospělí i děti. Chcete ho vyhrát? Nezmeškejte naši soutěž!

Hydratace je pro zdraví pokožky i její krásu naprosto zásadní. Jenže jak to zařídit, aby jí bylo dost? To je otázka, kterou můžeme položit krému Tolerance HYDRA-10. Pojďte se s ním blíže seznámit!

Pomoc od těch nejpovolanějších

Co pro svou dlouhodobou hydrataci potřebuje, to ví pleť nejlépe sama. Právě proto odborníci z dermatologických laboratoří Avène napodobili její složení, a vytvořili tak TOLERANCE HYDRA-10. Tento první biomimetický (pleti vlastní) hydratační krém má stoprocentně přírodní původ, protože obsahuje pouze 10 složek přirozeně se vyskytujících v pokožce, přičemž je obohacený o kyselinu hyaluronovou a termální vodu Avène. Tahle zvlhčující mise se účinkem nemůže minout.

Dnes nanesu a hydratuji ještě zítra!

Posláním krému Tolerance HYDRA-10 je podpora přirozené vlhkosti pokožky, což přispívá k jejímu každodennímu komfortu. Vlivem zmíněné obsažené kyseliny hyaluronové zajišťuje intenzivní hydrataci až na 48 hodin, zatímco zachovává přirozenou rovnováhu kožního mikrobiomu. Není určen jenom pro dospělé, protože ho mohou používat i děti a kojenci od ukončeného jednoho měsíce věku. Žádnou překážkou není ani citlivá pleť, i ta si jeho lehkou a vyživující strukturu zamiluje na první namazání! Pro snadnou aplikaci je tu i pumpička Sterile Cosmetic® s funkcí ochrany proti kontaminaci, díky které krém zůstává v naprostém bezpečí. Jeho předností je rovněž vysoká snášenlivost, a to i díky nulovému podílu konzervačních látek a parfemace. Koneckonců, jedná se přece o sterilní kosmetiku, která se skládá pouze z toho, z čeho je i sama pokožka.

Snadná manipulace, okamžité výsledky

Krém Tolerance HYDRA-10 se na obličej, krk i oční partie aplikuje dvakrát denně. Pro extra hydrataci ji lze využít i jako masku – stačí nanést silnější vrstvu, nechat působit zhruba deset minut a přebytečné množství vmasírovat nebo odstranit vatovým tamponem. Jeho cena je 649 Kč a vy ho teď prostřednictvím naší soutěže můžete vyhrát. Máme ho připravený hned pro tři výherce, tak pojďte zkusit štěstí!

Další informace naleznete na internetových stránkách www.eau-thermale-avene.cz/.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků s krémem od značky Avéne!

Soutěž probíhá od 6.5. do 15.5.2024.

Vyhrává 50., 70. a 90. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:50
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat