Soutěžíme o 5x hotová jídla HiPP v praktických miskách ve tvaru srdíčka

Chutné a nutričně vyvážené jídlo, které nemusíte vařit? To se vždycky počítá! Vyhlašujeme soutěž o balíček pěti hotových BIO pokrmů od HiPPu, které v roztomilé nerozbitné misce ve tvaru srdíčka stačí jen ohřát.

Rodičovství je někdy dosti náročné. V noci se moc nevyspíte, dny trávíte na dětském hřišti a ve „volném čase“ se snažíte zachovat běžný chod domácnosti. Přiznejme si upřímně, že na vaření mnohdy chybí kapacita. Jenže pestrá a vyvážená strava je pro naše malé poklady extrémně důležitá, protože pomáhá v optimálním vývoji a růstu. Ještě, že je tu HiPP, který si zástěru rád vezme za vás!

Méně práce, méně stresu

Rozmanité pokrmy, které uspokojí i ty největší fajnšmekry, má německá společnost HiPP v malíku. Její hotová jídla v mimořádně praktických a nerozbitných plastových miskách ve tvaru srdce stačí jednoduše ohřát ve vodní lázni či mikrovlnné troubě a je po starosti. Připravovaná jsou v páře a okořeněná přiměřeně věku, takže si na nich mohou pochutnat děti od jednoho roku. Co přesně je k mání?

Od špaget až po hovězí

Protože tyhle „hotovky“ jsou u ratolestí stále oblíbenější, HiPP neustále rozšiřuje nabídku. Mimo vyhledávané stálice, jako jsou BIO boloňské špagety nebo brambory s lososem, může vaše zlatíčko díky naší soutěži ochutnat i dvě novinky – BIO masovou směs s bramborami a hráškem a BIO hovězí s rýží a zeleninou. Obě exkluzivně nabízí Rohlik.cz. Při jejich přípravě se využívají pouze potraviny té nejvyšší BIO kvality. Maso pochází z BIO farem, kde jsou zvířata chována v jejich přirozeném prostředí, s dostatkem prostoru pro volný pohyb. Ryby jsou zase z udržitelného rybolovu a zpracovávají se ještě na moři, aby je děti dostaly co nejčerstvější.

I malé sousto prochází velkou kontrolou

Všichni přece víme, že děti jsou na kvalitu potravin a přítomnost škodlivin velmi citlivé. HiPP standardy kvality převyšují zákonné BIO normy EU a všechny výrobky procházejí řadou přísných testů na stopy více jak 1 200 škodlivých látek. Tato pravidla jsou pro HiPP samozřejmostí už více než 60 let. A nejde jen o maso a ryby. Půda je denně kontrolována, aby v ní mohla vyrůst jen zdravá rostlina. Pesticidy i chemicky syntetizovaná hnojiva tu mají zákaz, naopak se ctí pěstování původních odrůd. Ovoce i zelenina zraje tak dlouho, jak je potřeba, a suroviny jsou v rámci zachování důležitých živin zpracovávány tak šetrně, jak to jenom jde, a to vlastním HiPP patentovaným způsobem. Zasoutěžíte si o tuhle lahodnou dávku zdraví s námi?

Kdo zaváhá, prohloupí!

Pět výherců obdrží balíček pěti hotových HiPP jídel, konkrétně pak BIO boloňské špagety, BIO mini-Rigatoni se zeleninou ve smetanové omáčce, brambory se zeleninou a jemným lososem, BIO zeleninovo-masovou směs s nakrájenými bramborami a hráškem a BIO rýži se zeleninou, hráškem a jemně nakrájeným hovězím masem. Cena každého takového srdíčka je 89,90 Kč. Přejeme vám hodně štěstí a dobrou chuť!

Více informací naleznete na internetových stránkách www.hipp.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků hotových jídel od HiPPu!

Soutěž probíhá od 15.5. do 25.5.2024.

Vyhrává 50., 60., 70., 80. a 90. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat