Vyhrajte pro svou ratolest brusinkový sirup Uroval

Záněty močových cest budou minulosti.

UROVAL® MEGA BRUSINKA SIRUP FORTE

Infekci močových cest alespoň během života prodělá více než 35 % žen, v posledních letech se však nevyhýbají ani dětem. Příčin je mnoho, snížená hygiena, časté výkyvy teplot v zejména v jarních a podzimních měsících, u dětí často i celková oslabená imunita. Pro případy akutních infekcí močových cest poskytne neocenitelnou pomoc tekutá forma přípravku UROVAL® MEGA BRUSINKA SIRUP FORTE.

Užívat ji jak mohou dospělí, tak i dětí již od ukončeného 6. měsíce věku. Díky tekuté formě se aktivní látky vstřebávají rychleji než je to u tablet, a tak je zajištěn rychlý nástup účinku, obvykle již během 24 hodin. Účinnou látkou je – generacemi osvědčená kanadská brusinka s vysokým obsahem proanthokyanidinů (PAC), u nichž je prokázáno, že napomáhají vylučovat patogenní bakterie z močového ústrojí, a D-manosa, která také zabraňuje výskytu nežádoucích bakterií (E. coli) v močových cestách.

Sirup je také vhodným doplňkem při a po užívání antibiotik na močové potíže.

Přípravek je 100% přírodní a nezávadný, neobsahuje lepek a je vhodný také pro těhotné a kojící ženy. Doporučená cena za 200 ml balení je 149,- Kč. 

Více informací na www.uroval.cz

Pro 5 z vás, které správně zodpoví soutěžní otázku, máme UROVAL® MEGA BRUSINKA SIRUP FORTE.

Vyhrává 1., 200., 300. atd. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na www.uroval.cz

Soutěž probíhá od 28. dubna do 15. května
2011.

Pravidla soutěže najdete zde.


Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:46
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:33
46 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat