Přijďte polonazí, my vás v Desigual oblékneme

100 lidí, kteří přijdou ve spodním prádle, oblékne Desigual zadarmo!

Jediná originální prodejna španělské hravé módní značky Desigual v Praze pořádá jedinečnou Polonahou párty. Ta se již v minulých letech konala v Madridu, Barceloně a New Yorku. Nyní se jí poprvé můžete zúčastnit i vy, v samém srdci české metropole.

Vyskočte 24. června 2011 z postele, zapomeňte na složité zkoušení oblečení před zrcadlem a přemýšlením, co si vezmete na sebe. Jednoduše si oblékněte jen spodní prádlo, zbytek zařídíme my. Prvních 100 účastníků, kteří přijdou do prodejny Desigual v paláci Koruna, Václavské náměstí 1, Praha 1 pouze ve spodním prádle, totiž odměníme dvěma kousky značky Desigual. Můžete si vybrat jeden libovolný vršek a jeden libovolný spodek.
Brány prodejny se otevřou v 9:00 a ti z vás, kteří budou mít ostré lokty a probojují se mezi první stovku lidí, budou mít prodejnu celou hodinu jen pro sebe.

Jedinou podmínkou je, abyste byli starší 18 let. Vybírat si můžete z pestrých vzorů a zářivých barev letní kolekce. Polonahá párty totiž zahajuje sezónní výprodeje. Pokud se vám nepoštěstí a mezi prvních sto lidí se nezařadíte, nezoufejte. I vás odměníme. Získáte 50% slevu na nákup po celý tento červnový pátek. Nenechte si ujít jedinečnou možnost získat zdarma dva kousky oblečení této originální, hravé a veselé módní značky nebo významnou slevu a přijďte na Polonahou párty.

Pro 3 z vás, které správně zodpoví soutěžní otázku, máme voucher na nákup zboží v Desigual v hodnotě 1000 Kč.

Vyhrává 1., 200., a 500. správná odpověď.
Nápovědu hledejte na desigual.com

Soutěž probíhá od 13. do 24. června
2011.

Pravidla soutěže najdete zde.


Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:46
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:33
46 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat