DEN S TESTOVÁNÍM: Chytrý vysavač Rowenta Smart Force Cyclonic

29.10.2018 | Testování

Rowenta Smart Force Cyclonic Connect je automatický vysavač, který nabízí nejvyšší účinnost při vysávání prachu na všech typech podlah mezi robotickými vysavači. Na vlastní oči se o tom přesvědčily i naše testerky. Jak se jim tento vysavač Rowenta zalíbil? Přečtěte si jejich hodnocení a recenze.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 32 testerek

Doporučeno: 32x


Vysavače Rowenta Smart Force Cyclonic RR8021WH a Rowenta Smart Force Cyclonic Animal Care RR8043WH se vyznačuje nevídanou praktičností a jednoduchým použitím, díky vysoce přesné navigaci dokáže uklidit kdekoli a je vybaven špičkovými technologiemi včetně vysoce intuitivního, uživatelsky přívětivého rozhraní s možností připojení k aplikaci pro chytré telefony.

Nepřekonatelný robotický pomocník pro úklid

Zažijte nevídané pohodlí se smart technologiemi pro automatické vysávání se skvělými výsledky a mimořádně účinnou cyklonovou technologií. Vysoce výkonná cyklonová technologie v kombinaci s aktivním motorizovaným turbokartáčem zajišťuje účinný úklid všech typů povrchů, dokonce i koberců.

Technologie Robart kombinující kameru s laserovým paprskem zajišťuje vysoce přesnou navigaci v reálném čase, extrémní pokrytí všech typů povrchu, bezpečný pohyb a šetrné zacházení s nábytkem.

K robotickému vysavači se můžete připojit pomocí pokročilé aplikace pro chytrý telefon, která poskytuje vysokou úroveň interakce a kontroly, včetně reportů o činnosti, nastaveném týdenním provozu a informací o údržbě. Úklidové cykly lze naprogramovat pomocí chytrého telefonu a do paměti lze uložit až 7 programů na celý týden.

Vysoce výkonná lithiová baterie v odolném designu zajišťuje dobu chodu až 60 minut a je vybavena technologií chytrého nabíjení s funkcí rychlého nabití, která umožňuje dobít baterii jen tolik, aby se vysavač mohl rychle vrátit k nedokončenému úklidu.

Nová technologie digitálního bezkartáčového motoru zajišťuje optimální úroveň výkonu a dlouhou životnost v kompaktním formátu.

Cena Rowenta Smart Force Cyclonic: 24 990 Kč 

Cena Rowenta Smart Force Cyclonic Animal Care: 26 990 Kč

Více informací na www.rowenta.cz

19.12.2022

Velmi dobrý vysavač, hodně mi usnadňuje práci, doporučuji

20.11.2022

úžasný robot, dokonalý pomocník v domácnosti, ulehčí práci

27.10.2022

Skvělý pomocník do každé domácnosti

Žádné jsem neshledala

27.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

09.02.2019

Rowenta Smart Force Cyclonic RR8021WH a Rowenta Smart Force Cyclonic Animal Care RR8043WH mě zaujaly jak svými vlastnostmi, tak hlavně svou cenou :-) ta je opravdu vysoká. kvalita je však nesporná

16.01.2019

Vysavače Rowenta Smart Force Cyclonic RR8021WH a Rowenta Smart Force Cyclonic Animal Care RR8043WH jsou skvělým vynálezem, který šetří čas a pomáhají odstranit z domácnosti také nežádoucí prach, což ocení zejména alergici :)

30.12.2018

Chytrý vysavač Rowenta Smart Force Cyclonic je také velmi dobrým pomocníkem v domácnosti. Díky propracovanému programu je dokonale uklizeno nejen na rovné ploše, ale také v každém koutě. Ovládání pomocí telefonu je snadné a spolehlivé. Vřele doporučuji.

21.12.2018

Tak tady přesně by sedělo hodnocení "malý, ale šikovný". Už jsme doma měli Rowentu roomba a tak jsem netrpělivě očekávala v čem bude tenhle šikula lepší a překvapil mě svým vylepšeným systémem rejdění po bytě.

17.12.2018

Technické novinky a vymoženosti většinou moc nemusím, ale Rowenta Smart Force Cyclonic Connect se mně strašně líbí - jednoduše udělá úklid místo mě a já se skoro o nic nemusím starat - sen každé hospodyňky :-D

21.11.2018

Chytrý vysavač Rowenta Smart Force Cyclonic je vzhledove moc pekny takze bude urcite super mame starsi verzi a zapnu ho a on uklizi za me a malej nejvic miluje sedeni na nem a vozeni tam a z5 a ja muzu det jine veci :-)

14.11.2018

Chytrý vysavač Rowenta Smart Force Cyclonic má nejen zajímavý design, který každého zaujme, ale také parádní výkon. Výborně luxuje a šetří nám mnoho času. Chytrý vysavač Rowenta Smart Force Cyclonic je výborná investice!

10.11.2018
Doporučení: 10

Chytrý vysavač Rowenta Smart Force Cyclonic je úžasný v tom, že lehký a zvládnu s nm práci i s bolavou rukou. Navíc zabaví skvěle i syna, který se naněj rýd dvá, když vysvám. Vysavač se dobře čistí a je praktický

06.11.2018

Rowenta Smart Force Cyclonic Connect je vysavač s navigací. Je na dálkové ovládání, dá se ovládat třeba až z Austrálie přes wifi do bytu v Praze. A ještě mi oznámí na mobil, že právě uklízí nebo že už uklidil.Líbí se mi, že se dá navolit čas úklidu. Je i na koberce. Má omyvatelný filtr. Má takový tvar, že vysmýčí i rohy. Sám se zajede k dobíjecí jednotce. Zapamatuje si, kde před tím byl a vrátí se na místo. Moc pěkný výrobek, špičková kvalita.

06.11.2018

Tak tento vysavač je král mezi robotickými vysavači. Snadná údržba, díky svému tvaru se parádně dostane do všech rohů. Díky mobilní aplikaci jej mohu nastavit na celý týden, snadná údržba. V klidu zvládne i koberce a má dva roky záruku na baterii.

Rozhodně vyšší cena :(

06.11.2018
Doporučení: 11

Rowenta Smart Force Cyclonic Connect patří na trhu jako automatický vysavač s velmi dobrými technickými vlastnostmi, dokáže dokonale vše vyčistit a jeho ovládání je velmi perfektní. Má vysokou úroveň.

05.11.2018

Tento robotický vysavač je skvělý pomocník.Dá se naprogramovat třeba na celý týden dopředu.Dá se ovládat i pomocí mobilního telefonu.Má kameru s laserovým paprskem a díky tomu zmapuje celý prostor.Dobře se čistí.

05.11.2018

Tento vysavac pouze nezameta prach,jako jeho levnejsi kolegove,ale diky svemu tvaru dokaze vycistit vsechny kouty a samozrejmosti je ovladani pomoci telefonu. Sam take zajede do stanice a dobije se. Takze muze uklizet,kdyz jste v praci nebo na dovolene a neresite to,kdyz jste doma.

Vyssi cena

05.11.2018

Chytrý vysavač Rowenta Smart Force Cyclonic nejen, že je samozřejmostí dokonalé vysátí bez práce, ale lze ovládat dle mobilního telefonu. Takže by toto vysávání mohlo konečně bavit i pány, jelikož páni kluci jsou hraví i v dospělosti.

04.11.2018

Tento robotický vysavač zvládne bez problémů dokonale vysát nejen hladké podlahy, alei i koberce. Velmi mne zaujala i možnost dálkového ovládání. Hodí se nejen do bytu, ale i do domu. Výhodou je, že si vysavač můžete nastavit na dobu, kdy třeba nejste doma.

03.11.2018

Tyto vysavače jsou dobrý pomocníkem do bytu/domu, kde není moc překážek :-D co se mi na tomto líbí, že ho lze ovládat i na dálku pomocí mobilů. Toto tohoto zařízení je velice snadné, že to pochopí každý. Co bych uvítala, by byl delší možný provoz tohoto malého pomocníka. 60 minut je trošku málo na naše plochy, i když je celkem rychle dobitý, tak to je trošku zdržení. Ale to je můj názor. :-)

Cena

02.11.2018

Sofistikovaný pomocník i pro nejnáročnější. Díky propracovanému programu je dokonale uklizeno nejen na rovné ploše, ale také v každém koutě. Ovládání pomocí telefonu je snadné a spolehlivé. Uklizeno za krátkou dobu s minimem vynaloženého úsilí.

01.11.2018

Tento robotický vysavač je výkonný a zvládne uklidit všechny typy podlah. Jeho výhodou je možnost připojení k aplikaci přes mobilní telefon a lze naprogramovat na celý týden. Vysavač má turbokartáč, který umožní vysávat dobře i koberce. Má kameru s laserovým paprskem, tak dobře zmapuje celý byt. Jedna funkce umožní i důkladné vyčištění jednoho metru čtverečního. Dlouhá provozní doba. Není moc hlučný.

Vyšší cena se rovná kvalitě.

01.11.2018
Doporučení: 11

Vysavače Rowenta Smart Force Cyclonic RR8021WH a Rowenta Smart Force Cyclonic Animal Care RR8043WH jsou praktické a jednoduché. Mohou být připojeny k aplikaci pro chytré telefony. Jsou to kvalitní robotičtí pomocníci pro úklid. Zažijete s nimi pohodlí se smart technologiemi pro automatické vysávání se skvělými výsledky a mimořádně účinnou cyklonovou technologií.

01.11.2018

Tento vysavač má lehké ovládání, tudíž je využitelný i pro technické amatéry. Je vybaven kamerou a laserovým paprskem, takže nikde nenaráží, jako je to obvyklé pro jednodušší vysavače. Úklid lze naprogramovat pomocí telefonu na týden dopředu. Díky motorizovanému turbokartáči dokonale vyčistí i zvířecí chlupy z koberce. Oceňuji i výkonnou baterii, která vydrží v chodu až hodinu.

žádné nevidím

31.10.2018

Robotické vysavače vnímám jako skvělý nápad, je to fajn pomocník, obzvlášť pokud máme doma chlupaté mazlíčky a zároveň děti, které lezou po zemi. To jede vysavač nonstop a já vlastně nemusím hnout prstem.

31.10.2018

DEN S TESTOVÁNÍM: Chytrý vysavač Rowenta Smart Force Cyclonic.Je to skutečně moderní vysavač se skvělou technologií,která opět usnadní práci a možná i uklidí vše za nás :-) Což se hodí,jelikož já uklízení nesnáším !

30.10.2018

Vysoce sofistikovaný přístroj pro náročné. Možnost uložit do paměti několik různých uklízecích programů a to vše snadno upravovat a ovládat pomocí mobilního telefonu, to je skvělé. Vyčistí dokonale všechny typy podlah v domě, díky kameře a laseru nevynechá ani žádný kout. Výkonný a praktický.

30.10.2018

Tento vysavač má velkou účinost na vysávání prachu.Lze ho využít na všechny druhy podlah.Má přesnou navigaci,a dá se připojit přes chytré telefony.Má velmi výkonnou batérii,která vydrží až 60.minut.Má dlouhou životnost.

Žádné.

29.10.2018

Parádní vysavač. Vzhledově vypadá moc pěkně. Dostane se opravu všude. Dobře uklidí. Ušetří čas i síly takže skvělý pomocník. Je úžasný že vydrží hodinu a pak se může dobít jen tak dlouho aby mohl dodělat práci. Navíc velké plus je apka v mobilu a snadné ovládání.

Vyšší cena

29.10.2018

Robotické vysavače mají své místo v moderním bydlení, nikdo se nechce zdržovat úklidem. Jako výhodu u tohoto modelu spatřuji ovládání přes mobil a hlavně poměrně velkou nádobu na prach a nečistoty. Tím, že je průhledná, máte přehled o naplnění.

29.10.2018

Opet vyhoda tohotu luxum vysavace, ze se s nim muzete domluvit na dalku, pres aplikace, kdy ma zacit pracovat sama za sebe, misto vas, hodi se na vsechny podlahy, ktere potgrebujete uklidit, dobre se ovlada, lehce se s nim manipuluje.

29.10.2018

Znam pouze z ruznych recenzi,a lituji ze ho nemam doma jelikoz vsechny vymozenosti chci mit doma ale bohuzel bych to uz nemela kam dat.Takze mi staci si precist recenze ktere jsou vlastne kladne doporucuji

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat