REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Buchty jako od babičky od společnosti Odkolek

16.12.2020 | Testování

Co kdyby vám teď na stole zavoněly tvarohové, makové a švestkové buchty? Že na ně nemáte recept ani čas? Nevadí, pekárenská společnost Odkolek ano! Naše 4 redaktorky si zpříjemní předvánoční čas všemi příchutěmi těchto skvělých buchet. Těšíme se na recenze!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 55 testerek


Vánoční přípravy vrcholí a úměrně k tomu narůstá i stres. Vždyť kdo má tohle všechno stihnout? Sehnat dárky, zabalit je, udělat doma výzdobu, napéct cukroví… Z toho jde hlava kolem i multifunkčním ženám a nejostřílenějším hospodyňkám. Kdo souhlasí, ať zvedne ruku!

Čas na gurmánské zážitky a rodinné chvíle

Jejda. Právě vám u třetí várky vanilkových rohlíčků a druhého plechu perníčků došlo, že jste dětem slíbila famózní snídani? Pak na scénu nemůže přijít nic jiného, než nadýchané buchty přesně jako od babičky - v tomto případě od pekařů ze společnosti Odkolek, jejíž historie začala vonět už v roce 1850.  Na výlet s rodinou si tuto voňavou lahůdku vzala Pavla: "Moje celá rodina miluje sladké. Občas jim dopřeji něco z mého kuchařského umění, ale když není čas, je dobré mít po ruce něco v zásobě. A tyto buchty se stanou součástí mojí spíže určitě. Jsou nadýchané a plné chutné náplně. Každý člen rodiny si z nabízených příchutí vybral a procházku venku jsme si tak touto svačinkou chutně zpestřili. Balení se totiž skvěle hodí do batůžku. Na doma sice už žádné buchty nezbyly, ale vzhledem k dostupnosti v obchodech je máme v plánu kupovat dál. Rozhodně doporučuji." 

Buchty s tvarohovou náplní pro opravdové gurmány

Zavřete oči a začněte snít. Představte si voňavou buchtu s lahodným vláčným těstem. K této přitažlivé vizi přidejte i 45 procentní podíl tvarohové náplně a tradiční rustikální vzhled. A to nejlepší nakonec? Tuhle parádu můžete mít naprosto bez práce. První pochoutkou k testování jsou totiž tvarohové buchty, které v balíčku naleznete hned čtyři. A protože společnost Odkolek vždy vychází z tradičních českých receptur a prezentuje skutečné pekárenské umění, rozhodně vás čekají ty nejsladší chvilky. Ostatně, toto pečivo jistě nezískalo letošní prestižní ocenění v soutěži zvané Dětská chuťovka jen tak pro nic za nic! Ocenila je i Kristýna: "Jsem velký milovník tvarohových buchet. Bylo tedy jasné, že první buchta, kterou ochutnám, bude tvarohová. Při prvním soustu jsem zavzpomínala na prázdniny u babičky, která takové buchty pekla v hlubokém pekáči. Byla jsem naprosto překvapená, jak je těsto vláčné a s náplní se vůbec nešetřilo. Když přišla na řadu švestková a maková buchta, polil mě pot, neboť švestkové a makové buchty nejsou úplně mé oblíbené. Po ochutnání jsem byla mile překvapena, netuším, jak to Odkolek vykouzlil, ale díky tomuto testování jsem zjistila, že i švestkové a makové buchty mohou chutnat skvěle. Všem tyto buchty doporučuji. 😊" Lenka také chválou neštřila: "Na sladké testování jsem vždy natěšená a zvědavá. Buchty již na obalu mají napsáno, že obsahují 45 % náplně. Nevěřila jsem tomu, až do prvního rozbalení a ochutnání🍽. Musím potvrdit, že buchty jsou opravdu poctivé, plné náplně a moc dobré. Žádné sousto bez tvarohu, máku ani švestek se u této specialitky nekoná. Buchty jsou syté a bohatě mi stačilo posnídat dva kousky😂. V průběhu dne postupně ubývají další. Za mě je favorit tvaroh a švestky, jako tomu bylo od malička. Na to, že jsou buchty běžně dostupné v supermarketu, tak budete zajisté více než jen překvapeni a potěšeni. Určitě nemají v názvu “od babičky” nezaslouženě. Sami vyzkoušejte, stojí za ochutnání, patrně ne jen jedno☺️"

Buchty s makovou náplní uspokojí žaludek i nervy

Až se po tvarohových buchtách zapráší, což nebude dlouho trvat, vaše smysly potěší další balíček, ve kterém se nachází pro změnu buchty makové. A že to bude láska na první ochutnání, o tom vůbec nepochybujte. I ony jsou totiž vláčné, nadýchané a jemné. I ony mají náplně více než dost a vypadají jako právě vytažené z trouby. Milovníci máku si tak skutečně přijdou na své.

Buchty se švestkovou náplní na stole nesmí chybět

V sortimentu společnosti Odkolek nechybí ani buchty švestkové. Mají pochopitelně stejné kvality jako výše představené kolegyně, takže v testu vašich chuťových buněk určitě obstojí. Za zmínku jistě stojí i fakt, že 100 gramů tohoto výrobku obsahuje 4 gramy bílkovin a 31 gramů vlákniny. U Báry tyto buchty obstály takto: "Buchty od společnosti Odkolek jsou naprosto skvělé. Pečení mě vůbec nebaví, proto vítám jakoukoliv možnost nákupu kvalitních "kynutých" výrobků. A u těchto buchet rozhodně nesáhnete vedle. Náplně je v buchtách opravdu hodně, nelepí se a jsou vláčné. Nejméně jsem se rozplývala nad náplní makovou, protože mák nemám v oblibě. Ovšem švestková náplň byla neskutečná. Tvarohové buchty byly chutné a vypadaly jako přesně ty pro Honzu z pohádky :) Za mě velká spokojenost :)"Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

80 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:46
278 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:54
60 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat