REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme objevovaly francouzskou něhu s SVR

12.07.2019 | Testování

Redakční testování je pro většinu z nás možnost, jak objevovat nové produkty na trhu. A tentokrát to platilo doslova. O francouzské kosmetice SVR většina z nás do té doby neslyšela. I proto jsme byly vážně zvědavé, co tahle trochu tajemná zkratka nabízí. A překvapení to bylo veskrze pozitivní!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 30 testerek


Co jsme vlastně testovaly? Relipidační čisticí mycí olej pro suchou až atopickou pokožku Topialyse Huile Lavante Micellaire, Relipidační péči proti svědivosti a podráždění pro velmi suchou až atopickou pokožku Topialyse Baume Intensif, Zklidňující krém pro podrážděná oční víčka a okolí Topialyse Palpebral a Podkladový hydratační booster Hydraliane Essence.

A které šťastné mohly produkty SVR testovat? Za redakci testovaly naše kolegyně Pavla a Zorka, za obchodní oddělení naše obchodnice Petra a také ambasadorka našeho testování Denisa.

Francouzská tradice, co vás rozmazlí

Co se tedy za zkratkou SVR, která představuje název této francouzské dermatokosmetiky, vlastně skrývá? V roce 1962 založil pár lékárníků Simone a Robert Véret dermatologickou laboratoř, jejímž cílem bylo vyvinout účinné dermatologické látky s nejvyšší koncentrací a šetrností k pleti. A právě jejich iniciálami vzniklo SVR.


Produkty francouzské značky SVR si zaslouží čestné místo v každé koupelně!

V průběhu let se z malé rodinné firmy stala přední dermokosmetická značka světového významu. Je předepisována dermatology ve více než 45 zemích světa. Je autentická, etická a upřímná ve spojení s mimořádnou péčí a kvalitou. To jsou vlastnosti, které jí umožnily nabízet přípravky pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější. A jak přípravky SVR fungují v praxi?

„Myslím, že mluvím za všechny redakční testerky, když řeknu, že o značce SVR jsem slyšela poprvé,“ říká Petra. „Ale poté, co jsem si o ní přečetla, jsem se testování nemohla dočkat. Od malička trpím hodně suchou pokožkou, hlavně v zimě a teď v létě ze mě doslova padají šupinky. Takže si musím opravdu vybírat, jakou péči kůži dopřeju.“

Podobná výzva čekala SVR i u další z testerek – Denčina čtyřletá dcerka totiž trpí atopickým ekzémem. „Vyzkoušeli jsme už všechno možné, je to běh na dlouhou trať. Ale do kosmetiky SVR jsem vkládala hodně nadějí,“ říká usměvavá maminka Denisa.

Pro podrážděná i unavená víčka

Ačkoli všechny čtyři testerky dostaly možnost vyzkoušet na vlastní kůži či na kůži svých nejbližších všechny čtyři produkty, každou nakonec zaujal jiný.


Citlivá a podrážděná oční víčka? Topialyse Palpebral je díky intenzivní hydrataci spolehlivě zklidní.

„Musím říct, že SVR bylo velkým překvapením. A veskrze pozitivním! Nadšená jsem úplně ze všech výrobků – booster skvěle hydratuje, sprchový olej úžasně hladí a vyživuje a tělové mléko je krásně jemné. Ale mně tedy úplně nejvíc oslovil zklidňující krém na oční víčka. Znám sice klasické oční krémy, ale tenhle je všechny strčil do kapsy. Hned po prvním použití jsem se do něj zamilovala! Jaro i léto moje oči trpí kvůli alergiím, ale krém od SVR dokáže úžasně zklidnit podrážděnou a zarudlou pokožku. Je skvělý i pod líčení – víčka jsou krásně chráněná a ošetřená. Za mě naprostá jednička,“ pochvaluje si Pavla.

Ostatně není se čemu divit. Topialyse Palpebral je formulovaný tak, aby vyhovoval citlivým, suchým, podrážděným a atopickým očním víčkům. Má klinicky ověřený účinek a poskytuje 24hodinovou hydrataci, je navíc vysoce koncentrovaný účinnými látkami, které zklidňují a působí proti svědivosti a zároveň hydratují.

Děti v sedmém nebi

Jak už jsme nastínily výše, nejen dospělé testerky si produkty SVR vyzkoušely. V malé testery se tentokrát proměnily i jejich ratolesti.


Topialyse Baume Intensif poskytne i atopické pokožce potřebnou péči. Navíc je bez parfemace.

„Začala jsem u dětí používat čisticí mycí olej a u dcery pak důsledně i relipidační péči pro atopickou pokožku. Výsledek je skvělý! Oceňuji hlavně, že tělová péče není nijak parfémovaná, což znamená, že nejen dětskou pokožku nezatěžuje ještě zbytečnými látkami navíc. Dceři se po pravidelném používání ekzém hodně zlepšil, dokonce ani neprotestovala, protože jemná konzistence tělového krému se velmi liší od tradičních hutných a mastných produktů. Namazat ji už konečně nebyl takový očistec,“ směje se Denisa. A tak Topialyse Baume Intensif opravdu naplnil, co slibuje – že jako první relipidační obnovující péče pro podrážděnou, suchou a svědivou kůži trvale zmírňuje projevy atopické pokožky.

Dalšími dětmi, které produkty SVR testovaly, byli malí raubíři naší obchodnice Petry.


Úžasný čisticí olej Topialyse Huile Lavante Micellaire jemně pečuje i o tu nejcitlivější pokožku.

„U nás jednoznačně vede mycí čisticí olej. Trochu jsem se bála, jak se budou kluci tvářit, že je místo tradičního sprchového gelu myju olejem, ale vůbec neprotestovali, a naopak si mytí docela užívali. Až jsem se bála, že na mě toho k otestování moc nezbyde. Ale naštěstí je litrové balení takřka bezedné. Protože to by mě mrzelo. Musí, říct, že tak rozmazlovaná jsem se při sprchování ještě necítila. Po prvním použití oleje jsem se musela pořád dotýkat rukou, které se mi kvůli vysušené pokožce často loupou, jak byly krásně hedvábné a vyživené. Po šupinkách ani památky!“ raduje se Petra.

Topialyse Huile Lavante Micellaire je bezsulfátový čisticí olej, který je formulován s velmi jemnými povrchově aktivními látkami, aby jemně čistil i tu nejcitlivější pokožku a chránil ji před vysušením. Intenzivně vyživuje a uchovává hydrolipidní film suché až atopické pokožky a současně snižuje pocity napjaté pokožky a svědění.

Hydratace bez zátěže

Chválu od našich testerek si zasloužil i podkladový booster. „Mám navzdory svému věku docela problémovou pleť, hodně citlivou, ale se sklonem k vysoušení i maštění v určitých partiích obličeje. Takže hydratace je pro mě klíčová, pokud nechci neustále bojovat s jedním z extrémů, co moje milá kůže nabízí. Vybrat vhodnou péči je vždycky skoro neřešitelný úkol,“ popisuje naše redaktorka Zorka. Hydraliane Essence je regenerační hydratační koncentrát, jehož složení plné zvlhčujících účinných látek intenzivně hydratuje pleť. Textura vodního gelu okamžitě proniká do pokožky a poskytuje intenzivní, okamžitou a dlouhodobou hydrataci.


Hydratace, která nemá konkurenci? Tu zajistí regenerační koncentrát Hydraliane Essence.

„Můžu se podepsat pod každé slovo. Booster je skvělý ráno i večer, bez obav ho můžete použít i pod make-up, nebude se ani drolit, ani nenarušíte jeho strukturu. Pleť je po použití krásně vláčná a jemná. Ani se zbytečně nemastí, ani nevysušuje. Upřímně řečeno jsem takhle univerzální produkt ještě neměla. Vyhovovaly mi všechny výrobky od SVR, co jsme testovaly, ale Hydraliane Essence je za mě malý zázrak,“ hodnotí Zorka.

Ostatně podobně testování hodnotí všechny naše redakční testerky. „SVR pro mě byla velkou neznámou, která se rychle proměnila v člena rodiny. Nakonec jsme produkty používali doma všichni. Manžel by to možná nepřiznal, ale podle toho, jak nenápadně ubývalo čisticího sprchového oleje, i on si dopřával tohle francouzské pohlazení. Pokud máte navíc citlivou nebo atopickou pokožku, nemůžete šlápnout vedle. Zkrátka a dobře se vyplatí si tuhle značku zapamatovat,“ uzavírá za všechny Petra.

Více informací na svr-pharma.cz

Produkty SVR seženete ve vybraných lékárnách a lékárenských e-shopech.

Zaujaly vás produkty francouzské dermokosmetické značky SVR? Můžete si o ně zahrát v naší soutěži a vyhrát jednu ze čtyř sad!Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat