Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme přežily rýmu s papírovými kapesníky Linteo

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

18.11.2019 | Testování

Jestli existuje nějaká věc, bez které se většina z nás v redakci během podzimu neobejde, pak jsou to kapesníky. A protože jsme už dávno (hlavně z lenosti) opustily kapesníky látkové, hrají u nás prim ty papírové. I proto se redakční testování 2vrstvých papírových kapesníků v boxu Linteo více než hodilo!

Nejspíš to znáte taky – teploty spadnou do nepříjemných „nížin“, člověk pořádně neví, jak se má obléknout, do čepice se mu ještě nechce, a najednou mu teče z nosu má sice přitažlivý, ale nikterak příjemný chralpavý hlas… A i když si pak přísahá, že je to naposledy, co podzimní počasí podcenil, příští rok se mu stane přesně to samé. Takže přesně takhle dopadla i většina z nás v redakci. A bylo jasno – kdy jindy lépe otestovat papírové kapesníky v krabičce od Lintea?

Krabička v každém koutě

Krabičky mají elegantní design, který krásně zapadne do každého interiéru.

Ze všeho nejdřív musím pochválit vzhled krabičky těchto papírových kapesníčků. Jednoduchý, ale elegantní design zaručí, že je bez obav můžete umístit kamkoli v bytě nebo v práci a nikde nebudou rušit. Ani je nemusíte schovávat do dřevěných obalů, budou dělat ozdobu jak v kuchyni, tak na nočním stolku,“ ocenila (toho času lehce nastydlá) Kristýnka. A nebyla sama, komu udělaly krabičky s kapesníky Linteo radost.

Krabičky najdete v trojím provedení – klasická, geometrická modrá, jež má na sobě přání hodně zdraví, romantická růžová plná srdíček, která je „zasvěcená“ lásce, a hravá pastelová s puntíky a přáním hodně štěstí.

I když je to ‚jen krabička‘, líbí se mi, že člověku popřeje – ať už hodně štěstí, lásky nebo zdraví. Hezká slova od živoucího člověka samozřejmě nenahradí, ale i tak jsem si vždycky při pohledu na krabičku a nápis na ní přistihla, že se usmívám,“ přidala se Lenka.

Připravené kdekoli a kdykoli

Krabička pojme 200 kusů dvouvrstvých kapesníčků!

Krabička je také dostatečně velká – aby ne, když pojme 200 kusů dvouvrstvých kapesníčků! „Myslím, že dvě stovky kapesníčků jsou ideální počet. Zvlášť když po nich saháte každých pět minut,“ potvrdila Pavla. „Navíc se mi líbí, že kapesníčky nejsou v krabičce extra napěchované. Strašně nemám ráda, když chci jeden vytáhnout, a buď mám najednou v ruce tři další, nebo jen utržený kousek. To se mi u Lintea rozhodně nestalo,“ doplnila.

Box s kapesníky Linteo najdou hravě místo jak na pracovním stole (což můžeme potvrdit, protože během testování i po jeho skončení byly krabičky stálou výbavou všech stolů v redakci), tak i třeba v kuchyni. „Přiznávám, že pro mě jsou papírové kapesníčky při vaření nepostradatelné. Když někde něco ukápne, potřebuji rychle něco otřít… Jistě, mám i klasické papírové utěrky, ale ty musíte mít na speciálním stojanu, navíc než je člověk utrhne, stejně si musí osušit ruce, aby je nerozmáčel, a ztrácí čas. Takže já mnohem častěji sahám právě po kapesníčkách. A testované dvouvrstvé od Lintea se mi osvědčily úžasně. Jak na otření nečistot z kuchyňského pultu, tak i dětských ručiček,“ pochvalovala si Kristýna.

Spolehlivé pohlazení

Kapesníky Linteo jsou opravdu pevné a máme je vždy po ruce.

K dalším nesporným přednostem papírových kapesníčků v krabičce Linteo patří, že jsou dostatečně pevné, ale měkké zároveň. „To mě docela překvapilo, většinou jsem totiž k dvouvrstvým kapesníčkům trochu skeptická. Bývají příliš jemné a nic nevydrží. Ale u Lintea to neplatilo – jsou opravdu pevné, takže se do nich nemusíte bát smrkat, ale rozhodně vám ani po celodenním používání neodřou těžce zkoušený nos,“ vyzdvihla Pavla.

A přidala se k ní i Lenka. „Vlastně celé testování pro mě bylo příjemným překvapením. Na trhu máte dneska tolik různých kapesníčků, že se dá snadno sáhnout vedle. Ale s Linteem se vám to nestane. Za sebe ještě moc oceňuji, že se jedná o české výrobky, takže do obchodů necestují zdaleka. A jako spousta dalších maminek je pro mě důležitá také cena, za kterou u Lintea dostanu mnohem vyšší kvalitu než u některých jiných značek,“ uzavřela Lenka.

Více informací najdete ZDE

Celkové hodnocení: 97%
Hodnocení: 45 testerek

08.08.2020

Klady:

Vynikající papírové kapesníky jsou jemné a přitom pevné.

09.05.2020

Klady:

Tyto kapesníky jsou výborné silné a v době karantény nezbytne

Zápory:

nemají žádný zapor

09.05.2020

Klady:

Design balení Velké balení Kapesníky se netrhaji, jsou pevné

Zápory:

Žádné

16.04.2020

Klady:

S papírovými kapesníky Linteo se kazda nemoc a viroza prkeona snadno jsou hebke a jemne , velmi citlive k pokozce nosu

Zápory:

cena

29.03.2020

Klady:

S papírovými kapesníky Linteo musí být každý spokojený, maj super rkabičky, dobře s ez nich kapesníčky berou, vyndavají s epo jendom a ne po hrstech, také jsou krásně jemné a nedřou vůbec nos super pro děti

15.03.2020

Klady:

Kapesníčky Linteo mají pěknou papírovou krabičku aje jich tam 200 kusů. Dobře se z krabičky po jednom kuse vytahují. Kapesníčky jsou dvouvrstvé a dostatečně pevné. Navíc jsou i měkké, takže nos není po jejich častějším používání odřený. Jde o český výrobek.

11.03.2020

Klady:

Kapesníky Linteo kupujeme často. Balení mají hezký design, obsahují hodně kusu , a jsou príjemné, nedřou nos. Na Valentýna jsme měli krabičku se srdíčky.

07.02.2020

Klady:

Velice kvalitní, jsou pevné, a přesto hebké netrhají se, nedráždí pokožku.Líbí se mi jejich balení a také jeho desing.Balení je velké, a cena je příznivá, rozhodně budu kupovat i nadále.zase sebe doporučuji.

26.01.2020

Klady:

tyto kapesníčky linteo kupuji neustále mají krásný design a jsou praktické. Jsou jemne.a balení je velké

22.01.2020

Klady:

Rádi je používáme celá rodina, mám ráda velké balení

13.01.2020

Klady:

Pevné kapesníčky, hedvábné, příjemné pro nos. Cena přijatelná . Kupuji nejraději

Zápory:

nic

08.01.2020

Klady:

Kapesníčky značky Linteo mám ve velké oblibě-jsou jemné,pevné-tak se hnedka při smrkání neprothnou a dobře se vytrhávají z krabice.Mám je hnedka doma na několika místech-koupelna,pokoj,obyvák..tak mám svoji papírovou záchranu vždy při sobě.Navíc je i přijatelná cena.tak jen doporučuji.

08.01.2020

Klady:

Kapesníčky Linteo jsou fajn, myslím si, že dvouvrstvé jsou tak akorát. Nos při rýmě neodřou. Jsou i dostatečně pevné, takže se neprotrhnou. Dobře se vytrhávají z krabice, nejsou nijak výrazně slepené.

Zápory:

nic

17.12.2019

Klady:

Papírové kapesníky Linteo jsou dostatečně pevné a balení v krabici je velmi praktické v domácnosti. Mám je v koupelně, v ložnici i obýváku a vždy díky tomuto balení po ruce. Líbí se mi také designy krabic.

10.12.2019

Klady:

Tyto papírové kapesníčky Linteo jsou pdle mě skvělé. Hlavně jsou z pevného materiálu, tak se jen tak neprotrhnou, vydrží a jsou jemné, že nemám odřený nos. cenově jsou dostupné a já je vřele doporučuji

09.12.2019

Klady:

Kapesníčky Linteo jsem si zakoupila poprvé a byla jsem mile překvapena. Cena je přijatelná a jsou na výběr různé velikosti balení. Kapesníčky jsou jemné a pevné. V případě velké rýmy nepodráždí pokožku jako jiné kapesníčky. Za naši rodinu mohu doporučit a určitě budeme kupovat dále.

08.12.2019

Klady:

Papírové kapesníčky domů kupujeme spíše zřídka kdy. Používáme klasické, bavlněné. Ale když už kupujeme jednorázové, tak pouze ty od linteo. Jsou na dotek příjemné a hlavně pevné, takže se téměř nestává, že by člověk kapesník při smrkání protrhl. Fain je i velikost balení, která je vhodná tak akorát pro rodinu

30.11.2019

Klady:

Tuto značku používám moc ráda a musím říct,že mně zatím nezklamala.Kapesníčky jsou jemné ,a když nás trápí velká rýma,jsou šetrné k našim nosíkům a zbytečně nedráždí pokožku.Myslím,že cenově jsou přijatelné.

Zápory:

nic

30.11.2019

Klady:

Těchto kapesníčků máme doma neustále zásobu. Moc se hodí nejen na rýmu. Jsou jemné, nedráždí pokožku pod nosem. Zároveň jsou pevné, něco vydrží. Krabičky jsou jedna hezčí, než druhá. Snadno se vyndávají bez potrhání. Linteo je dobrá, osvědčená česká značka, stejně jako všechny její výrobky.

28.11.2019

Klady:

Kapesníčky Linteo jsou hebké a velmi příjemné. Také jsou pevné a hned se neroztrhnou. Vytahují se z desingově hezké krabičky. Kapesníčky jsou velmi kvalitní a cena je velmi příznivá. Mohu jen doporučit.

27.11.2019

Klady:

Jelikož jsme doma 3 alergici, nakupujeme kapesníčky často. Značka Linteo se nám velice osvědčila, díky kvalitě za nízkou cenu. Jsou pevné a zároveň hebké, takže nemáme pod nosem podrážděnou pokožku, což na nich oceňujeme nejvíce.

27.11.2019

Klady:

Pevné, hezký design, vždy po ruce, super cena.

Zápory:

Nemají

27.11.2019

Klady:

Kapesníčky Linteo jsou měkké ale zároveň dost pevné, což na nich oceňuji.Krabicky že kterých se vytahují jsou velice pěkné a originální.Ja mohu tyto kapesníčky jedině doporučit všem, kteří mají rádi kvalitu..

26.11.2019

Klady:

Značku Linteo mám ráda. Využívám ji i v dětské kosmetice,která nedávno byla také součástí testování. Kapesníky určitě mohu doporučit. Jsou jemnéa nedřou. Dcera bývá často nemocná a to se neobejde bez rýmy,takže zkušenosti s kapesníkama máme velkou :)

24.11.2019

Klady:

Jedny z nejlepších tahacích kapesníčků, co jsem vyzkoušela. Netrhají se, nepromáčí se, super cena. U jiných se mi často stává, že vytáhnu kapesník a zbylé zapadnou a musím je složitě lovit, tyto byly v pohodě. A designy mají také krásné. 👍

Zápory:

Možná dostupnost, byla bych za, aby šly lépe sehnat.

24.11.2019

Klady:

Jemné, nekolikavrstve a dávám palec nahoru za barevný design krabiček.

22.11.2019

Klady:

Sezóna papírových kapesniku je tady. Jsou hygienictejsi, neda se rict hezci a elegantnejsi nez papirove, ale vyhoda je, ze je po pouziti zahodite a nikam nic nenosite, na vyprani apod. Linteo je osvedcena znacka, v ruznem baleni, dle vkusu je mozno si vybrat i design.

22.11.2019

Klady:

Kapesníky vřele doporučuji. Mají krásný obal, jednoduše se vytahují a hlavně se při smrkání netrhají i když jsou 2vrstvé. Dcera si chválí, že ji neškrábe na nosíku když smrká. Jsou cenově dostupné a narazila jsem na ně i u nás ve vesnickém krámku, takže jsou opravdu k dostání všude :-)

21.11.2019

Klady:

Papírové ubrousky Linteo mají praktické balení na domácí používání, veselý design krabiček, netrhají se, snadno se ubrousky z krabičky vytahují, cena je přijatelná. Ubrousky jsou snadno k dostání.Mohu doporučit.

21.11.2019

Klady:

Jsou pevné , jemné někdy i s vůní a netrhají se . Mají hezké nápadité balení a tak je nemusím nikde schovávat . V tomto období velmi potřebné - máme je doma stále. Dobrý poměr ceny - kvality .

Zápory:

Mohlo by být i ještě větší balení - ekonomické .

21.11.2019

Klady:

Tato značka je fajn. Kapesníky jsou příjemné a mají pěkný vzhled- hezky se hodí na stůl . Člověk je může darovat vzhledem ke krásnému přání 😊 na obalu. Navíc jsou praktické, určitě bych je doporučila komukoliv.

Zápory:

Cena je jen malinko vyšší ale zas za tu kvalitu

20.11.2019

Klady:

Pěkné balení.Není problém s vytahováním, netrhají se, nedřou pokožku nosu.

20.11.2019

Klady:

Ubrousky se při vytahování netrhají, hezký vzhled

Zápory:

Rychle dochází :)

Klady:

Kapesníky i další výrobky od Linteo používáme doma moc rádi, jsou kvalitní, pevné a za přijatelnou cenu.

20.11.2019

Klady:

Boxy Linteo s papírovými kapesníčky u nás nesmí chybět, máme pořád zásobu - a to na několika místech - a průběžně dokupujeme. Nám plně vyhovují, jsou pevné, jemné, nedráždí nos. doporučuji tuto značku

20.11.2019

Klady:

Pevné , bezkonkurenční cena úměrná kvalitě , savé

Zápory:

Žádné

20.11.2019

Klady:

Jemné a hebké, nebyl po nich odřený noc

Zápory:

Nenapadá mě nic

20.11.2019

Klady:

Jemné papírové kapesníky, které nedráždí nos, určitě doporučuji.

Zápory:

Žádné

20.11.2019

Klady:

používáme rádi jak velké krabicové balení na doma , tak malé cestovní balení do kabelky : kapesníčky jsou příjemné na dotek , ale přitom pevné - netrhají se , oproti jiným se dají koupit za slušnou cenu (osobně vždy nakoupím zásobu když jsou v akci) preferujeme bez parfemace

19.11.2019

Klady:

Kapesníčky značky Linteo používáme v naší rodině velice rádi. Používáme jak velké balení tak i malé balíčky do práci nebo školy. Vyhovuje nám jejich hebkost a přijatená cena. Já mám nejraději mentolové :-)

18.11.2019

Klady:

S chladným počasím se smrká i u nás. Papírové kapesníky Linteo patří do řady našich oblíbených kapesníčků. Jsou krásně jemné - nemáme odřené nosy. Líbí se mi, že jich je v krabičce dostatek - nemusím je tak často dokupovat.

18.11.2019

Klady:

Papírové dvouvrstvé kapesníčky Linteo jsou velmi příjemné.V krabičce je jich 200 kusů.Papírové krabičky jsou velmi vkusně udělané,tak je může mít člověk různě po domě.Udělají zároveň parádu a navíc jsou pořád po ruce.

Zápory:

Žádné

18.11.2019

Klady:

Kapesníčky Linteo nemají chybu, velká výhodou je, že jsou v krabičce, kterou si můžeme přichystat komkoliv v domácnosti i v kanceláři. Velice kvituji pevnost tohoto výrobku, i když se projevuje i v ostatních výrobcích uvedené značky. Kapesníčky Linteo mám v zásobě a jiné nekupuji. Je čas nachlazení a chřipek a moc se mi hodí. Vřele je doporučuji.

18.11.2019

Klady:

Klasické látkové kapesnjíky už téměř nepoužíváme. Používáme mnohem více papírové kapesníčky, a to nejraději značky Linteo. Papírové kapesníčky Linteo jsou dostatečně pevné a při tom jemné, takže odírají nos.

18.11.2019

Klady:

Přišly plískanice a s nimi rýmičky.Já na papírové kapesníky lineto nedám dopustit.V kabelce nebo batohu je mám pořád,protože občas se stane že je použiju i na něco jiného než na rýmu.Líbí se mi,že výrobce vymyslel praktickou krabičku,která navíc vypadá hezky a doma se neválí ubrousky,kde se dá.Navíc i cena je velice příznivá.

Další hodnocení

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bramborová pánev se švestkami

9 hlasů
35min 868kJ 65 Kč

Velmi netradiční, ale chutná kombinace brambor a švest...

Hovězí vývar s jablky

10 hlasů
1h a 15min 329kJ 160 Kč

Hovězí vývar trochu jinak.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více