REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme přežily rýmu s papírovými kapesníky Linteo

18.11.2019 | Testování

Jestli existuje nějaká věc, bez které se většina z nás v redakci během podzimu neobejde, pak jsou to kapesníky. A protože jsme už dávno (hlavně z lenosti) opustily kapesníky látkové, hrají u nás prim ty papírové. I proto se redakční testování 2vrstvých papírových kapesníků v boxu Linteo více než hodilo!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 59 testerek


Nejspíš to znáte taky – teploty spadnou do nepříjemných „nížin“, člověk pořádně neví, jak se má obléknout, do čepice se mu ještě nechce, a najednou mu teče z nosu má sice přitažlivý, ale nikterak příjemný chralpavý hlas… A i když si pak přísahá, že je to naposledy, co podzimní počasí podcenil, příští rok se mu stane přesně to samé. Takže přesně takhle dopadla i většina z nás v redakci. A bylo jasno – kdy jindy lépe otestovat papírové kapesníky v krabičce od Lintea?

Krabička v každém koutě

Krabičky mají elegantní design, který krásně zapadne do každého interiéru.

Ze všeho nejdřív musím pochválit vzhled krabičky těchto papírových kapesníčků. Jednoduchý, ale elegantní design zaručí, že je bez obav můžete umístit kamkoli v bytě nebo v práci a nikde nebudou rušit. Ani je nemusíte schovávat do dřevěných obalů, budou dělat ozdobu jak v kuchyni, tak na nočním stolku,“ ocenila (toho času lehce nastydlá) Kristýnka. A nebyla sama, komu udělaly krabičky s kapesníky Linteo radost.

Krabičky najdete v trojím provedení – klasická, geometrická modrá, jež má na sobě přání hodně zdraví, romantická růžová plná srdíček, která je „zasvěcená“ lásce, a hravá pastelová s puntíky a přáním hodně štěstí.

I když je to ‚jen krabička‘, líbí se mi, že člověku popřeje – ať už hodně štěstí, lásky nebo zdraví. Hezká slova od živoucího člověka samozřejmě nenahradí, ale i tak jsem si vždycky při pohledu na krabičku a nápis na ní přistihla, že se usmívám,“ přidala se Lenka.

Připravené kdekoli a kdykoli

Krabička pojme 200 kusů dvouvrstvých kapesníčků!

Krabička je také dostatečně velká – aby ne, když pojme 200 kusů dvouvrstvých kapesníčků! „Myslím, že dvě stovky kapesníčků jsou ideální počet. Zvlášť když po nich saháte každých pět minut,“ potvrdila Pavla. „Navíc se mi líbí, že kapesníčky nejsou v krabičce extra napěchované. Strašně nemám ráda, když chci jeden vytáhnout, a buď mám najednou v ruce tři další, nebo jen utržený kousek. To se mi u Lintea rozhodně nestalo,“ doplnila.

Box s kapesníky Linteo najdou hravě místo jak na pracovním stole (což můžeme potvrdit, protože během testování i po jeho skončení byly krabičky stálou výbavou všech stolů v redakci), tak i třeba v kuchyni. „Přiznávám, že pro mě jsou papírové kapesníčky při vaření nepostradatelné. Když někde něco ukápne, potřebuji rychle něco otřít… Jistě, mám i klasické papírové utěrky, ale ty musíte mít na speciálním stojanu, navíc než je člověk utrhne, stejně si musí osušit ruce, aby je nerozmáčel, a ztrácí čas. Takže já mnohem častěji sahám právě po kapesníčkách. A testované dvouvrstvé od Lintea se mi osvědčily úžasně. Jak na otření nečistot z kuchyňského pultu, tak i dětských ručiček,“ pochvalovala si Kristýna.

Spolehlivé pohlazení

Kapesníky Linteo jsou opravdu pevné a máme je vždy po ruce.

K dalším nesporným přednostem papírových kapesníčků v krabičce Linteo patří, že jsou dostatečně pevné, ale měkké zároveň. „To mě docela překvapilo, většinou jsem totiž k dvouvrstvým kapesníčkům trochu skeptická. Bývají příliš jemné a nic nevydrží. Ale u Lintea to neplatilo – jsou opravdu pevné, takže se do nich nemusíte bát smrkat, ale rozhodně vám ani po celodenním používání neodřou těžce zkoušený nos,“ vyzdvihla Pavla.

A přidala se k ní i Lenka. „Vlastně celé testování pro mě bylo příjemným překvapením. Na trhu máte dneska tolik různých kapesníčků, že se dá snadno sáhnout vedle. Ale s Linteem se vám to nestane. Za sebe ještě moc oceňuji, že se jedná o české výrobky, takže do obchodů necestují zdaleka. A jako spousta dalších maminek je pro mě důležitá také cena, za kterou u Lintea dostanu mnohem vyšší kvalitu než u některých jiných značek,“ uzavřela Lenka.

Více informací najdete ZDEZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

151 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
226 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat