REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme se prohřály v infrasauně

28.11.2018 | Testování

Zvláště teď, když se počasí rozhodlo ukázat nám, jak by měl vypadat sychravý podzim, mnozí z nás rádi prohřejí své zkřehlé kosti v sauně. A my v redakci nejsme výjimky. Ovšem že bychom mohly mít saunu přímo doma, to nás vlastně nikdy nenapadlo. Dokud jsme ji samy na vlastní kůži neotestovaly!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 29 testerek


Saunu, respektive infrasaunu Marimex Smart 1001 L, vyzkoušela na vlastní kůži naše ambasadorka testování Denisa. A my ostatní jí jen tiše záviděly a v duchu psaly dopisy Ježíškovi…

Sauna v obýváku? To není sen, ale realita!


Infrasauna Marimex Smart 1001 L je ozdobou každého obýváku. A hlavně relaxem na dosah!

Saunu zná většina z nás spíše z wellness center nebo hotelů, ale že by se dala bez potíží postavit jen tak doma, to nás ani nenapadlo. Ale infrasauna Marimex Smart to umožňuje.

„Pokud si tak jako já pod pojmem domácí sauna představujete v podstatě přístavek k domu, ke kterému potřebujete speciální vybavení a skoro i stavební povolení, případně musíte na její stavbu objednat techniky nebo být architekty, tak tahle infrasauna vás rychle vyvede z omylu,“ směje se Denča, kterou překvapilo, že sauna dorazila ve dvou krabicích a k jejímu sestavení nebylo potřeba prakticky nic jiného než šroubovák a troška zručnosti. „Dva lidé infrasaunu lehce složí. No a pak už jen stačí zapojit do zásuvky a můžete se rozmazlovat!“


Sestavení infrasauny je snadné. Stejně jako ovládání. Zvládne ho opravdu každý!

Infrasaunu Marimex Smart můžete instalovat doslova kamkoli v bytě. Ani nezáleží na tom, zda máte dlažbu, plovoucí podlahu nebo třeba lino. „My tu testovací sestavili bez problému na koberci,“ dodává Denisa.

Marimex Smart 1001 L je určena pro dvě osoby. „Ale nebudu lhát, já se v ní rozvalila s knížkou a druhý ‚nájemce‘ už mi nijak nechyběl,“ přiznává se smíchem naše redakční testerka. I když samozřejmě dodává, že manžela nebo děti, pro které je saunování v infrasauně také vhodné, by do sauny samozřejmě pustila. „A co jistě ocení i ostatní mámy, jsou skleněné dveře, díky kterým neustále vidíte, co se kolem vás děje, takže nemusíte v sauně nervózně přemýšlet o tom, co zrovna vaše ratolesti provádějí.“

Příjemné teplo, co pomáhá


Žhavý vzduch u hlavy, chladnější u nohou? Tak tohle s infrasaunou rozhodně nehrozí!

Ovšem snadná instalace a jednoduché zapojení do zásuvky nejsou u infrasauny jediné výhody oproti klasické sauně. „Překvapilo mě, že v infrasauně není takové intenzivní horko jako v té klasické. Infačervené paprsky totiž pronikají do tkání a ohřívají nejprve svaly a klouby, takže nejste vystaveni tak vysokým teplotám, což mi bylo hodně příjemné,“ popisuje Denisa.

„Navíc v klasické sauně se ten nejrozpálenější vzduch koncentruje nahoře a u nohou je chladněji, což jsem tady vůbec nezaznamenala, protože teplo je v infrasauně rozložené hezky rovnoměrně.“


Saunu zapojit do zásuvky, vzít knihu do ruky, pohodlně se usadit a saunování v infrasauně Marimex Smart 1001 L může začít!

Zdravotní účinky infrasauny jsou jednak srovnatelné se saunou klasickou (regenerace svalů, posílení imunitního systému, pozitivní efekt na svaly a klouby, detoxikace organismu, působení proti zánětům či pomoc při stresu), jednak je možné infrasaunu používat i tehdy, když člověku zdravotní stav nedovoluje navštěvovat tradiční saunu.

O tom, že v domácí infrasauně získáte účinného a hlavně okamžitě dostupného pomocníka v boji proti špatné náladě a stresu, není možné pochybovat.


V Marimexu mysleli i na detaily. Dokonale zpracované je nejen dřevěné obložení sauny, ale například i designově povedené madlo.

„Představa, že po dni plném shonu v práci a lítání kolem dětí a domácnosti máte k dispozici svůj vlastní relaxační koutek, kde zase načerpáte síly, je prostě úžasná,“ chválí naše ambasadorka.

„A za sebe musím zmínit ještě jednu obrovskou výhodu – po saunování nemusíte skákat do ledové vody nebo stát pod studenou sprchou. Není tady totiž třeba žádné takové radikální ochlazení, což je něco přesně pro mě,“ směje se Denča, která si i svůj první „křest infrasaunou“ podle svých slov opravdu užila.


Světelná LED terapie promění saunování v uklidňující a zábavný zážitek.

„Byla jsem trochu nervózní, ale sauna z vás okamžitě sejme všechno napětí a vy si jen užíváte příjemné teploučko. Navíc Marimex Smart 1001 L je vybavená LED světelnou terapií, díky které se uvnitř jemně mění barvy. Ačkoli z toho byly unešeny hlavně mé děti, nebudu lhát – já si tuhle terapii také náležitě užila!“

Pro všechny, kdo se ke koupi vlastního domácího wellness „infrakoutku“ rozhodují, má jednoduchou radu. „Rozhodně stojí za to do infrasauny investovat. Nejenže skvěle vypadá a její provoz je finančně srovnatelný s žehličkou, ale získáte díky ní relax na dosah. A to je v dnešní době neskutečná výhoda,“ uzavírá Denisa.

Více informací najdete na marimex.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:55
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat