REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme se vozili díky Liftago

03.12.2018 | Testování

Každý z nás čas od času potřebuje využít služby taxi. Vracíte se pozdě večer z divadla, na setkání s přáteli jste si dali sklenku alkoholu a nemůžete jet domů vlastním vozem, míříte na letiště s kufrem, který se vám nechce tahat hromadnou dopravou… Zkrátka takových situací zažíváme spousty. I proto je tu skvělá služba Liftago – aplikace, díky které se dostanete tam, kam potřebujete, snadno a hlavně rychle.


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 24 testerek

Doporučeno: 17x


A právě Liftago jsme měli možnost otestovat v rámci Redakčního testování. Čtyři z nás – vybavení promo kódy – vyzkoušeli nejen přepravu sebe sama, ale také jsme otestovali službu převozu věcí. A jak se nám Liftago osvědčilo?

Nainstalovat, kliknout a nasednout


Aplikace Liftago je intuitivní a objednat přes ni taxi zvládne opravdu každý.

První z testerek byla naše redaktorka Zora. „Přiznávám, že taxíky moc nevyužívám, snažím se po Praze jezdit co nejvíce MHD. Ale jsou situace, kdy se mi nechce do přeplněného autobusu nebo noční tramvaje, a to pak volám na pomoc profesionální řidiče. Testování Liftago přišlo ve skvělou chvíli, vracela jsem se dost pozdě v noci z koncertu, a to je přesně ten okamžik, kdy rádi vyměníte cestu hromadnou dopravou za pohodlí auta,“ popisuje Zorka. „Takže jsem si hned stáhla aplikaci Liftago, vytvořila si v ní profil a během několika vteřin už objednávala nejbližšího řidiče, který byl ‚k dispozici‘. Jednoduše jsem zjistila i přibližnou cenu jízdy, což hodnotím jako velké plus. Dokonce i takový antitalent na všechno byť jen trochu technické, jako jsem já, zvládl instalaci aplikace, zadání promo kódu a objednání taxi levou zadní,“ ujišťuje Zorka.


Díky aplikaci víte, za jak dlouho bude řidič u vás, jakým autem pojede a dokonce i jak se jmenuje!

To pro naši obchodnici Petru nebylo testování prvním setkáním se službou Liftago.

„Jelikož Liftago je jednou z největších firem tohoto zaměření, na rozdíl od Zorky jsem jejich aplikaci v minulosti více než jednou použila, a mám ji tedy v mobilu dávno nainstalovanou.“

„Aplikace je velmi jednoduchá a přehledná. Od okamžiku objednání taxi jste v plném kontaktu s řidičem a můžete sledovat přesnou polohu objednaného vozu. V této době samozřejmě platba bez nutnosti hotovosti ubere starost navíc. Nehledě na to, že řidiči jsou v aplikaci hodnoceni, takže si kromě nejlevnější jízdy, můžete vybrat i ‚nejlepší kvalitu provedení‘,“ usmívá se Petra.

Auto si prostřednictvím aplikace Liftago můžete objednat v osmi českých městech (Brno, České Budějovice, Liberec, Ostrava, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem, Zlín), v dalších regionech bude služba již brzy také dostupná (seznam míst najdete ZDE).

Pohodlně a bezpečně na místo


Máte nějaký zvláštní požadavek? Potřebujete poslat autem balík nebo cestujete s pejskem? Žádný problém, stačí v aplikaci zvolit příslušnou kategorii.

Mezi redakčními „testerkami“ byl tentokrát i jeden tester, Petřin kamarád Tomáš. To aby do našeho posuzování vnesl i mužský pohled na věc. „Z nabídky jsem si vybral řidiče s dojezdem 5 minut a přijatelnou cenou. U řidiče byla poznámka, že se jedná o Premium. Bylo zřejmé již z popisku, že se jedná o lepší automobil, jelikož již při objednávce je uveden konkrétní značka a model vozu včetně data výroby. Řidič dorazil na objednané místo, čas dojezdu odpovídal odhadu aplikace. Již na první pohled bylo jasné, že se jedná o certifikovaného řidiče taxislužby. Navíc byl po celou dobu jízdy milý a zdvořilý. Ve voze byl pořádek a nic nerušilo průběh jízdy. Trasu volil řidič nejkratší a skutečná cena odpovídala odhadu aplikace, což hodnotím pozitivně,“ chválí ze svého mužského pohledu Tomáš.

Také naše fotografka Terezka, která Liftago testovala se svou kamarádkou, neměla s objednáním vozu nebo samotnou jízdou nejmenší problém. „Náš pan řidič byl moc milý, a i když to možná mnoha lidem nepřijde tak důležité, já musím rozhodně vyzdvihnout i to, že jel přesně podle předpisů. Jako máma dvou malých dětí se dívám na bezpečnost na silnicích přece jen trochu jinak, než když jsem byla bezdětná,“ doplňuje Tereza, která ještě ocenila skutečnost, že řidiči jezdící pro Liftago jsou pouze certifikovanými řidiči taxi. Navíc se jí líbila možnost sdílet polohu auta s někým dalším, třeba manželem nebo přáteli, kteří tak mají přesně přehled, kde se člověk nachází a jak je od nich daleko.

Balíčky, kufry, zvířata… Bez problému!

Ovšem společnost Liftago se nezaměřuje jen na přepravu osob. „Možnost nastavení ‚speciálních požadavků‘, tedy nad rámec klasické přepravy osob, pro mě byla novinkou. V aplikaci totiž mimo jiné také možnost přepravy balíčku. A právě tento výběr požadavku byl ideálním řešením pro přepravu notebooku mému nemocnému kolegovi, který bydlí na druhém konci Prahy a potřeboval urgentně připravit podklady pro netrpělivého klienta. Takže jsem službu rovnou otestovala. Po objednání adresy taxi dorazil v plánovaném čase a s kontaktem na kolegu vyrazil zadaným směrem. Po celou dobu jeho cesty jsem měla možnost sledovat polohu taxi i stav taxametru. Během půl hodiny byl kolega on-line a mohl pracovat. Takže aplikace Liftago plně nahradí i služby kurýra,“ popisuje nadšeně Petra.


Behěm pár minut je řidič na místě a vy můžete vyrazit na cestu. Bezpečně, pohodlně, bez nervů. A to jen díky Liftago!

Přeprava balíčku není jediným požadavkem nad běžný rámec, který v aplikaci můžete zadat. Stejně tak můžete speciálně objednat taxi, pokud cestujete s větším zavazadlem nebo třeba svým domácím mazlíčkem (a to i větších proporcí).

„To mě hodně zaujalo, protože si pamatuji z dětství, jak nás kdysi odmítl svézt taxikář, když jsme potřebovali s mými rodiči přepravit k veterináři našeho psa se zlomenou tlapkou. Takže jsem moc ráda, když vím, že by mě Liftago v podobné situaci na holičkách nenechalo,“ chválí Zorka a za všechny shrnuje: „Aplikace Liftago už v mém mobilu zůstane. Celý projekt je mi moc sympatický a po svých zkušenostech i zkušenostech mých spolutesterů můžu s čistým svědomím říct, že v případě potřeby budu přepravu rozhodně objednávat jejím prostřednictvím!“

Více informací najdete na liftago.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:55
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat