REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když uklízíte s nohama na stole

26.02.2018 | Testování

Která žena (ale i nejeden muž) by si nepřála, aby za ni uklízel někdo jiný, zatímco ona by si v klidu popíjela kafíčko s nohama na stole. V dnešní době je ale takový sen lehce proměnitelný v realitu díky šikovným robotickým pomocníkům! Přesvědčit se o tom mohla i naše šéfredaktorka Petra.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 45 testerek

Doporučeno: 75x


A co vlastně testovala? Robotický vysavač Samsung Powerbot VR20M707CWD, robotický mop iRobot Braava Jet 240 a robotický čistič oken a skel Hobot 268.

Naše domácnost je pro testování úklidových pomocníků jako stvořená. Máme snad všechny druhy podlah – plovoučku, dlažbu i sem tam nějaký ten kusový koberec. Navíc dva rošťáky a zahradu, ze které i přes tuhé mrazy venku vždycky přinesou nějaké to bláto,“ vysvětluje Petra, proč právě její domácnost (k lehké závisti nás ostatních) vyhrála pro testování.

Pozor, vysávám


Na koberci i tvrdé podlaze – Samsung Powerbot je králem na každém povrchu!

Jako první přišel na řadu Samsung Powerbot. „Robotický vysavač jsem neměla doma poprvé. Když před lety přišly na český trh, na jeden jsem si ušetřila. Ale byl to docela průšvih. Po několika týdnech, kdy milý robot prakticky jen ležel ve skříni, jsem se vrátila ke klasickému, starému vysavači. A tak jsem byla zvědavá, kam až pokročila moderní technologie. A pokročila neskutečně dopředu! Tenhle robot je prostě splněný sen!“ rozplývá se Petra.

Samsung Powerbot překvapí silným sacím výkonem, který se dá samozřejmě podle potřeby regulovat „Co mě tedy ‚dostalo‘, je, že sám pozná, zda právě vysává na tvrdé podlaze nebo přejel na koberec, a podle toho upraví sací výkon. Není třeba se bát, že by v textilii koberce zůstal zašlapaný prach,“ popisuje naše šéfredaktorka.


Vysávání podél stěn, v rozích i pod nábytkem. Vysavač Samsung zvládá vše na jedničku.

Vysavač má navíc široký kartáč, takže sebere více nečistot na jediný záběr. „Líbí se mi, jak pěkně vysaje i podél stěn a v rozích. V momentě, kdy se hubice dotkne zdi, se automaticky sklopí uzávěrka, která vytvoří bariéru a tím umožní vysát každé zrnko prachu,“ vyzdvihuje Petra. „A vůbec se nemusíte bát, že by robot narazil do nábytku! Jeho navigace je prostě bezchybná. Kromě toho ho můžete ovládat i s pomocí aplikace v mobilním telefonu. Takže přijdete z práce do čistě uklizeného bytu. Komu by se něco takového nezamlouvalo,“ dodává Petra. Přístroj se také sám dobíjí a disponuje samočisticím kartáčem. „Funguje na jedničku,“ uzavírá redakční testerka.

Podlaha jako zrcadlo


Robotický mop Braava Jet potěší nejen všechny ty, kteří namejí vytírání právě v lásce.

I robotický mop Braava Jet měl v Petřině domácnosti úspěch. „Nebudu lhát, vytírání mě zrovna nebaví, takže pustit robota a čekat, až budu mít během chvilky podlahu jako zrcadlo, se mi hodně líbilo,“ usmívá se Petra. „Navíc disponuje hned třemi programy – pro mokré vytírání, které si poradí s každou skvrnou, každou šmouhou i každým zrnkem prachu, pro vlhké vytírání, které využijete ke každodenní očistě podlahy, a také programem pro suchý úklid. Ten jsem ocenila hlavně v koupelně, protože kromě prachu zachytí i vlasy, což potěšilo hlavně mého manžela, který pořád nadává, že jsou snad všude.“


Podložky pro každý typ úklidu s mopem Braava zajistí dokonale umytou podlahu.

Pro každý typ úklidu jsou přibaleny speciální jednorázové podložky, které po úklidu jednoduše vyhodíte, aniž byste se museli špíny dotýkat. „Nicméně oceňuji, že pro mokré čištění jsou k dispozici i podložky opakovaně použitelné, které prostě hodíte do pračky a můžete zas použít. Snažíme se doma žít co nejohleduplněji k životnímu prostředí, a tak se mi myšlenka na opakované používání hodně líbí. Ovšem přiznávám, že i jednorázovou podložku jsem využila. To když se i kluci nahnali do předsíně s botami od bahna,“ říká Petra.

Braava Jet navíc využívá při úklidu vibrace, díky nimž nemají šance ani odolnější nečistoty a skvrny. Také tento robot se vyznačuje samostatným dobíjením a bezchybnou navigací. „Líbilo se mi, jak se úplně automaticky vyhnul i předložce a běhounu,“ popisuje Petra. A také robotický mop můžete ovládat prostřednictvím mobilní aplikace.

Lepší než televize. A ten lesk!


Naleštěná okna, aniž byste se museli namáhat? Tenhle sen promění v realitu právě Hobot 268.

Snad největší očekávání ale vzbudilo testování robotického čističe oken a skel Hobot 268. „Budu upřímná – moc jsem nevěřila, že vážně existuje přístroj, který za vás umyje a naleští okna. Kromě toho jsem se bála, aby mi robot nespadl, nakonec ho musel ‚do života‘ uvést manžel. A pak jsme se už nestačili divit. Robot lehce jezdil po skle a zanechával za sebou jen krásně umytou plochu. Stáli jsme u okna všichni, bylo to zábavnější než televize,“ směje se naše šéfredaktorka.


Pomocník k nezaplacení. Tenhle titul robotu Hobot právem patří. Využijete ho i na další skleněné povrchy či obklady.

Hobot čistí povrch ve dvou fázích, nejprve horizontálně a poté vertikálně, takže mu neunikne ani centimetr. Navíc nabízí pro čištění dva druhy utěrek z mikrovlákna. Modrou pro suché čištění a žlutou pro vlhké čištění a leštění. Velké utěrky účinně zachycují prach a další nečistoty a vyčistí povrch i těsně podél hran, můžete je prát v pračce. „Navíc má několik bezpečnostních prvků a jištění, takže se vážně nemusíte bát jako zpočátku já, že se vám z okna zřítí. Mimochodem, využijete ho i na čištění zrcadel nebo sprchových koutů a obkladů v koupelně.“

A jak se Petře taková robotická domácnost líbila? „Nebudu lhát, klidně bych si roboty nechala i po testování. Ani nevím, který bych si vybrala jako první. Dokonce jsem manželovi už ‚nenápadně‘ naznačila, že by mi snad poprvé v životě nevadilo, kdybych k narozeninám dostala ‚něco na úklid‘. Tak uvidíme. Však by to nedělal jen pro mě – měla bych díky robotům víc času na kluky i na něj, no ne?“ směje se Petra.

Samsung Powerbot VR20M707CWD

 • Vysoký sací výkon
 • Dlouhodobé mimořádné sání
 • Široký kartáč, až 288 mm
 • Lepší pokrytí místnosti díky inteligentní navigaci a komplexnímu vyhledávání
 • Vysává účinně i v rozích a podél stěn
 • Kolečka, která hladce překonávají každou překážku
 • Automatické nabíjení
 • Funkce virtuálních zdí
 • Wi-Fi a ovládání přes telefon

Cena: 17 990 Kč

Více informací a možnost nákupu na www.roboticky-vysavac.cz

iRobot Braava Jet 240

 • Úklid všech typů tvrdých podlah
 • Navigace iAdapt 2.0
 • Smart technologie
 • Ovládání přes aplikaci iRobot HOME
 • 3 režimy úklidu
 • Úklid 20 až 25 m²
 • Režim virtuální zdi
 • Nádržka na vodu
 • Tichý úklid
 • Úklid podél stěn a pod nábytkem
 • Senzory proti pádu ze schodů

Cena: 5 489 Kč

Více informací a možnost nákupu na www.roboticky-vysavac.cz

Hobot 268

 • AI-technology 3.0 a GYRO senzor
 • Lineární čištění, 2 laserové senzory
 • Na jakoukoliv tloušťku skla
 • Systém Single-Side-Cleaning
 • AUTO a manuální čištění
 • UPS záložní baterie
 • Detekce rámů oken
 • Dva druhy čistících utěrek
 • Pracuje ve svislé poloze
 • Čistí i bezrámové skleněné plochy
 • Rychlost čištění 1 m2 za 144 vteřin
 • Vhodný na střední a velká okna

Cena: 7 490 Kč

Více informací a možnost nákupu na www.roboticky-vysavac.cz

O iRobot Braava Jet 240 a další ceny v hodnotě 11 000 Kč můžete soutěžit ZDE

20.11.2022

Velice dokonalý pomocník do náročné domácnosti.

Žádné

27.10.2022

Skvělý pomocník do každé domácnosti

Žádné jsem neshledala

30.09.2020

Pořídila si jej kamarádka a oproti jiným skvělým robotickým vysavačům tento zvládá díky svému tvaru i roh y- paráda

cena

20.04.2019

Bombový vysavač,který se dostane do každého rohu v místnosti,ocenuji rychlost čištění a jeho lehkost.Je ne dálkové ovládání a až se nám doma porouchá starý vysavač, napíšu ježíškovi o tento vysavač!!!

Dražší pořizovací cena

05.12.2018

Roboticky vysavac mam- jinou znacku.Bohuzel vsak zrejme dosluhuje a tak s pritelem uvazujeme o tom ze si k vanocum poridime jiny. jiz kvalitnejsi.Uz si uklizeni bez neho nedovedu ani predstavit.Je to parada

09.11.2018

U každé elektroniky je lepší si připlatit a tak tomu je i u těchto vysavačů. Když se na ně kouknete z blízka a dáte si je vedle sebe, tak je mezi nimi hned na první pohled znatelný rozdíl. To nejen ve vzhledu, ale i v kvalitě. Nejvíce se mi líbí ten od značky Samsung a taky jsou ho viděla živě v akci :-D Mamky kamarádka má ráda každé novinky na trhu a hned je musí mít. Tyto vysavače jsou na trhu již několik let a tak jich již vyzkoušela celou řadu :-) Co se mí líbí na tomto vysavači, tak již se změnil jejich kulatý vzhled a teď se krásně dostanou do každého rohu. Jeho výkon je dobrý, ale stále v případě dokonalého vysátí je potřeba před ním uklidit věci z podlahy, což čas taky zabere :-D Tento vysavač z mě mohu doporučit :-)

07.06.2018

Vysavač používám každý den. Doma máme několik druhů podlah a vysavač si s nimi poradí bez problémů. Určitě se v případě robotického vysavače vyplatí si připlatit za kvalitní a od prověřené značky. :-)

02.06.2018

tento vysavac je opravdu super.Krasne se pohybuje,lehky a clovek s nim nema plno starosti kolem.😊Krasne saje jen cena vyssi ale vykonnosti odpovida.Mnoho techto robotu nahrazuje normalni vysavace a usetri cas.

01.05.2018

Robotický vysavač Samsung Powerbot VR20M707CWD je dokonalý pomocník, i když cenově patří mezi ty dražší. Kolečka hladce překonávají každou překážku. Má vysoký sací výkon a vysává účinně i v rozích a podél stěn. Rozhodně doporučuji.

06.04.2018

Robotický vysavač jsem prvně viděla nedávno u kamarádky a od té doby je to můj sen. Je skvělé si v klidu vychutnávat kávičku, u toho sledovat oblíbený seriál v televizi a přitom nemít černé svědomí, protože není zameteno. Tento vysavač udělá vše za Vás. Doufám, že ho dostanu od manžela k narozeninám

01.04.2018
Doporučení: 48

Uklízení s nohama na stole baví každou hospodyňku. Samsung Powerbot VR20M707CWD uklízí běžné nečistoty, to znamená prach, chlupy, menší drobky. Na větší úklid nevystačí a budete potřebovat klasický vysavač.

Na větší úklid nemá.

26.03.2018

S robotickym vysavačem mě konečně uklizeni baví, můžu sedět s nohama nahoře a sledovat jak se všechen bordel sám uklízí :D Jednoduchy ovladač zvládne i můj 3 lety syn, kterého lákají všechny tlačítka takže já už nemusím ani asistovat :)

26.03.2018

S tímhle robotickým vysavačem jsme si užili u kamaráda na návštěvě spoustu legrace. Lepší než autíčko na dálkové ovládání. Nikdy jsem ještě neměl z úklidu takovou radost jako ten den. Překvapilo mně co vše zvládne a kam se všude dostane. Mají psa takže ocení. Dporučuji a sám přemýšlím o koupi.

25.03.2018

na vanoce jsem po dlouhe dobe zvazovani sahla po robotickem vysavaci a musim rict, ze me tedy moc nezaujal nebot mi prijde malo ucinny ale i tak ho obcas pouziji, kdyz nemam cas nebo nutne potrebuju delat vice veci najednou

cena byla vyšší

22.03.2018

S tímto robotickým vysavačem vás uklízení začne i bavit. Od mala jsem technický typ a dokonce jsem se chvíli zabýval i studiem mechatroniky, tak proto mě možná tento robotický vysavač tak okouzlil. Po měsíčním používání mohu jen doporučit, uklidí sám takže vám zbyde více volného času.

22.03.2018

Tento robotický vysavač je mím snem.Kamarádka ho vlastní a je s ním naprosto spokojená a moc si ho chválí.Pro mě je sice dražší ale určitě si ho časem pořídím :-) moc se mi líbí

16.03.2018

Miluji tyhle chytré pomocníky v domácnosti. Člověk si opravdu může provokativně uvařit kafíčko, dát si nohy na stůl a pozorovat domácího šikulu (vysavač), jak sám rejdí po bytě a pochutnává si na drobečcích, které tam ráno po sobě zanechaly dětičky :-)

14.03.2018

Vyuzivam i-robota roky vlastne co je na nasem Ceskem trhu,ceny jsou ruzne podle toho jaky tip zrovna chcete mit doma.Je to individualni podle toho co od daneho robota ocekavate,samozrejmne kvalitu,vykon.

14.03.2018

No kdo by nechtel mit doma takoveho vsestraneho pomocnicka ktery uklid zvladne hrave a bez vasich starosti.Urcite budu do budoucna uvazovat o jeho koupy jelikoz mame velky dum a sikl by se.Cetla jsem na nej same zkvele recenze

13.03.2018

Tenhle vysavač je rozhodně lepší než předešlé vysavače.U předešlích verzí vysavačů jsem se velmi nadřela a někdy mě to i naštvalo.Vysavač vlastním měsíc a už s ním mám dobré skušenosti.Tenhle vysavač jsem si oblíbila.Doporučuji

12.03.2018
Doporučení: 15

Robotický vysavač je úžasný pomocník. Doma ho sice nemám, ale měla jsem možnost ho vyzkoušet u známých a byla jsem nadšená. Prý je rychlý, vykonný, spolehlivý a vyčistí i těžce dostupná místa. Za mě určitě doporučuji

12.03.2018

Robotický vysavač je prostě fenomén dnešní doby a úklidové práce v domě, bytě či kanceláři se díky jeho funkcím stávají snesitelnější. kdo by nechtěl ušetřit svůj drahocenný čas na mnohem zábavnější aktivity, Takže za mě rozhodně ano.

10.03.2018

iRobot Braava Jet 240 vlastní moje maminka a je s ním naprosto spokojená. Perfektně vysaje drobky a prach a poté takový ten šum na zemi setře vlhkým hadříkem. Samozřejmě nesetře velkou špínu na zemi, ale běžný šum domácnosti setře v pohodě. Plus je virtuální zeď a přejede i malý prah.

05.03.2018
Doporučení: 5

Robotický vysavač Samsung Powerbot VR20M707CWD bych chtěla mít doma! Sice jsem ho jen viděla v akci, ale hned jsem se do jeho schopností zamilovala, že bych ho chtěla neustále. Mám malého syna a 3 kočky, tak by se mi hodil. Navíc je elegantní

dražší

03.03.2018

Robotický vysavač je super věc. Ještě ho nevlastním, ale měla jsem možnost ho vyzkoušet u kamarádky a byla jsem nadšená je to opravdu skvělý pomocník, rychlý a účinný. Určitě si ho časem pořídím i já sama.

02.03.2018

Robotický vysavač jsem si přála už velmi dlouho a Ježíšek mně vyslyšel. Takže teď uklízím opravdu skoro s nohama na stole. Je super , že robotický vysavač má program i na mokré vytírání. Nějaký ten rožek je třeba dodělat, ale to nevadí.

01.03.2018

Robotický vysavač Samsung Powerbot nevlastním já, ale má známá ano. Můžu říci, že je to super pomocník, ušetří práci a čas. Má samočistící kartáč a i sám se dobíjí, což je velké plus. Určitě si ho brzo pořídím.

01.03.2018

Již několik let máme robotického pomocníka doma. Je to iRobot Roomba. Nedám na něj dopustit. Dá se nastavit, aby uklízel v určitou dobu. To ale nepoužívám a pouštím ho, když je potřeba. Velikou výhodou je "virtuální zeď", která zabrání, aby nevjel tam kam nemá.

Není to zápor jako takový, ale má tříletá dcera se ho bojí :-D Kdykoliv je puštěný, tak se místnosti, ve které uklízí vyhýbá.

28.02.2018

Robotické vysavače jsou určitě praktičtí pomocníci do domácnosti už jen z toho důvodu že vysává celý prostor sám,takže já mohu mít nohy opravdu nahoře a jen sledovat jak za mě tento robot uklízí,podlaha je krásně čistá,bez jediného smítka a prachu.Cena je teda trochu vyšší ale kvalita se cení.

28.02.2018

robotický mop iRobot Braava Jet 240 a robotický čistič oken a skel Hobot 268 mají jednu společnou skvělou vlastnost a to je - šetří náš čas, které můžeme využít daleko lépe, třeba při zábavě s rodinou. Proto si myslím, že tito robotičtí pomocníci mají smysl!

28.02.2018

Robotický vysavač je super věc. Ještě ho nevlastním, ale měla jsem možnost ho vyzkoušet u kamarádky a byla jsem nadšená je to opravdu skvělý pomocník, bohužel trošku finančně náročnější tak musím ještě šetřit :-)

28.02.2018
Doporučení: 7

Jsem nadšená z robotických pomocníků. Trochu sci-fi. Ale jsme v moderní době. Já bych hned vyzkoušela robotický vysavač. Nejde mi ani o to, že je tichý, ale že se u toho nenamáhá a pomáhá a já si zatím dělám něco jiného.

27.02.2018

Jaro za dveřmi a mytí oken je má nejméně oblíbená činnost. Robotický čistič oken jsem měla půjčený z půjčovny. Líbil se mi. Splnil mé očekávání. Jen v rozích jsem musela maličko dočistit, ale jen nepatrně. Snadná obsluha a spousta ušetřeného času. Robotický vysavač se mi také moc líbí, nejdříve si ho ale na zkoušku vypůjčím.

27.02.2018

Podobné pomocníky do domácnosti vítám. Robotický vysavač vlastním již nějakou dobu a spokojenost je veliká. Spolehlivý, tichý, nenáročný na údržbu i ovládání. Moc se mi ale líbí čistič oken. Máme spousty skleněných ploch a zrcadel a určitě bych ho plně vytížila.

27.02.2018

Máme doma mnoho velkých skleněných ploch, proto mne velmi zaujal čistič oken. Vypadá velmi výkonně. Tichý, úsporný a hlavně efektivní. Čas, který se takto ušetří s radostí věnuji sobě nebo rodině. Také robotické vysavače se mi moc líbí, ale robotický čistič oken by se u nás jistě bohatě uplatnil.

26.02.2018

Na robotický vysavač nedám dopustit. Vlastníme takový, co vyčistí nejen lina a pevné povrchy, ale také koberce s nízkým vlasem. Kdo má doma zvíře, ocení dvojnásob. Čistič oken mne také velmi zaujal. Vypadá výkonně a moderně. Nevím ale, jak by si poradil s našimi okny dělenými na malé okenní tabulky. Ale jinak, ať žije pokrok!

26.02.2018

Mě nejvíc zaujal robotický čistit oken. Mám doma opravdu velká okna a do jejich čištění se musím vyloženě nutit. Tento pomocník by celou nepříjemnost vyřešil za mě. Už vím, co si budu přát pod stromeček.

26.02.2018

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když uklízíte s nohama na stole.Dobrá představa,robotické vysavače jsou každopádně skvělými pomocníky,jednou jsem je už zkoušela,je to skutečně rozdíl a velké ulehčení úklidu..doporučuji.

26.02.2018

Tento úžasný domácí pomocník,robotický vysavač jsem měla možnost vidět na akcích a u své tety která ho vlastní.Zatím co jsme pili kafíčko,vysavač pracoval velmi pilně.Dostával se do každého rohu,vyhýbal se překážkám.Umí vysávat všechny druhy podlah.Má různé programy.Poradí si dokonce i se skvrnami.Jsem z něho nadšená,uvažuji že si ho pořídím.

Žádné.

26.02.2018

Robotický vysavač Samsung Powerbot je super pomocník do domácnosti, je tichý, záběr kartáče je dost široký, sám pozná, zda je na tvrdé podlaze nebo koberci a podle toho si upraví sací výkon, disponuje taky samočistíčím kartáčem a sám se dobíjí, prostě vynikající, když přijdete z práce do uklizeného bytu.

26.02.2018

Tyto vysavače jsou úžasné, měla jsem možnost ho vyzkoušet u dcery, která má velký dům, takže je to nepostradatelný pomocník. Skutečně se uklízí z nohama na stole. Vysavač sám pěkně vyčistí podlahu, rohy místnosti a když má hotovo, tak se vrátí na své místečko. Já bych ho brala, určitě bych ho velice ocenila.

26.02.2018

Samsung Powerbot jsme měli půjčený, když jsem byla po operaci. A je to prostě pan Vysavač. Měla jsem strach jak zvládne přechod z parket na kusové koberce, ale přejel bez sebemenšího škobrtnutí. Synek ho měl místo televize. :-D Vysál bezvadně a já mohla odpočívat a věnovat více času těm, které miluji. No...už na něj šetříme.

26.02.2018

tak tohle jsou super pomocníci.Už si představuji jak na mě i mluví-hele laskavě uhni ať můžu pod Tebou uklidit..okna rychle a bez námahy. Určitě sen každé hospodyně mít čas na jiné věci než se pachtit s úklidem

26.02.2018

Páni! Chtěla bych všechny tři. Neuvěřitelné robotičtí pomocníci. Využila bych je na 100%. S těmito pomocníky budu mít o 80% méně práce a více času na sebe, dítě, partnera a rodinu. Tak už vím co mu přinese Ježíšek příští rok. :)

26.02.2018

Nad tímhle pomocníkem už dlouho přemýšlím.Máme doma kočičího mazlíčka,takže si asi každý dovede představit kolik chlupů se nahromadí.Jen těch vysavačů je spousta že člověk neví který si vybrat,aby když už zaplatí vysokou cenu se vyplatil a nestál zbytečně ve skříni.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat