REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Krásný úsměv díky Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra

19.11.2018 | Testování

Možnost otestovat elektrický zubní kartáček jsme v redakci dostaly poprvé. A hned jsme svoje zoubky potěšily Rolls-Roycem mezi kartáčky – otestovali jsme totiž Philips Sonicare DiamondClean doplněný přístrojem na čištění mezizubních prostor AirFloss Ultra.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 36 testerek


Ačkoli přání otestovat tyhle úžasné přístroje jsme v redakci vyslovily prakticky všechny, nakonec se štěstí usmálo na nejmladší členku našeho týmu, pravou ruku redakce Terezku. A jak se podle ní kartáček DiamondClean a přístroj na čištění mezizubních prostor AirFloss Ultra od Philips Sonicare osvědčily?

Krásný úsměv snadno a rychle


Kartáček Philips Sonicare DiamondClean se nabíjí pomocí elegantní nabíjecí sklenice.

„Člověk při rozbalování krabice nemůže přehlédnout povedený design kartáčku. Navíc jsem testovala přístroj v černé barvě, který je prostě úžasně elegantní. Vlastně to byl první černý kartáček, který jsem kdy viděla, a musím říct, že mojí koupelně úžasně sluší. Navíc se dobíjí prostřednictvím dobíjecí sklenice, za což musím také dát pomyslné plusové body,“ popisuje nadšeně Terka, která podle svých slov neměla s elektrickými zubními kartáčky vždy jen dobré zkušenosti.

„Ještě jako dítě jsem k Vánocům dostala nějaký elektrický kartáček, u kterého jsem se bála, že mi nejen zuby ubrousí až k dásním, ale navíc jsem měla pocit, že mám v puse vrtačku. Vyčistila jsem si s ním zuby asi třikrát, a to jen proto, že mě rodiče nutili, a pak jsem to vzdala.


Vybrat si můžete z 5 čisticích programů. Kartáček sám pohlídá, abyste si zuby čistili 2 minuty.

I proto naše testerka měla z prvního použití trošku obavy. Ale ty se poměrně rychle rozplynuly, když bylo jasné, že kartáček nepracuje na principu rotací, ale jemná vlákna zuby šetrně stírají (a to 31 tisíci stěry za minutu). K tomu vzniká při čištění dynamická vlna, jež vhání vodu, zubní pastu a sliny do obtížně dostupných míst podél dásní a do mezizubních prostor, kde ničí škodlivé bakterie.

Ani úplní nováčci se nemusejí kartáčku obávat, prvních 14 čištění totiž probíhá v režimu Easy start, díky kterému se výkon pomalu zvyšuje, aby si na něj začátečník snadno navykl.

„Kartáček nabízí pět různých programů čištění zubů. Já si napoprvé vybrala režim Clean pro každodenní čištění. Byl to chviličku nezvyk, člověk má pocit, že mu vibruje pusa, ale za pár vteřin už mu to ani nepřijde divné. Líbí se mi, že je kartáček nastavený na dvouminutové čištění a vždy po 30 vteřinách vás jemným ‚zavrněním‘ upozorní, že byste se v čištění měli přesunout na další část úst. Takže nehrozí, že se na nějaký zub nedostane.


Chystáte se na cesty? Žádný problém! Kartáček jednoduše složíte do nabíjecího pouzdra.

„Jediné, co mě trochu vylekalo, bylo, když jsem si omylem ‚drnkla‘ pevnou částí hlavice o zub, to není nejpříjemnější pocit. Ale člověk se rychle poučí a od té doby se mi to nestalo,“ směje se Tereza.

Díky sonické technologii odstraňuje Philips Sonicare DiamondClean až 7krát více zubního plaku než klasický manuální kartáček. Navíc pomáhá nejen k bělejšímu úsměvu, ale také ke zdravějším dásním.

Ostatně i k tomu dopomáhají přednastavené programy: Gum Care zajistí jemnou masáž dásní, Polish rozjasní úsměv, Sensitive zajistí jemné, avšak účinné čištění citlivých dásní a režim White je ideální k odstranění povrchových skvrn.

Zubní nit je minulostí


Přístroj na čištění mezizubních prostor AirFloss Ultra si Terezku získal už při prvním vyzkoušení.

K dokonalé péči o chrup ovšem většinou jen kartáček nestačí, alespoň na to většinu z nás upozorňují zubaři. Zapomínat bychom neměli na kartáček mezizubní či zubní nit. Ovšem i tady nabízí Philips řešení – přístroj na čištění mezizubních prostor AirFloss Ultra. A také ten mohla naše Terezka otestovat.


Stačí jen naplnit vodou a pak už jen nechat působit sílu proudu, který si poradí s každou nečistotou. Mezizubní prostory jsou vyčištěné za minutku.

„Už kartáček byl pro mě víc než příjemným překvapením, ale AirFloss mě opravdu nadchnul. I když se snažím pečovat o zuby co nejpoctivěji, na nit už často nemám zrovna náladu a čas. Ale tahle ‚tekutá nit‘ je bomba.“

„Prostě přístroj naplníte vodou nebo ústní vodou, přiložit mezi zuby, zmáčknete tlačítko a je to,“ říká Terka. Směs tekutiny a vzduchu odstraní z mezizubních prostor nejen nejrůznější nečistoty, ale také bakterie, které zapříčiňují vznik zubního plaku, kamene i kazu.

„Člověk si může vybrat, zda zvolí jednoduchou, dvojitou, nebo trojitou dávku ‚sprchy‘. Pokud zapnete automatické dávkování, máte mezizubní prostory vyčištěné ani ne za minutku. Takže končí výmluvy na nedostatek času.“

„Jediné, co bych doporučila, je příliš neukazovat princip čističe AirFloss Ultra nic netušícím členům rodiny. Manžel měl ústní vodu snad i v oku,“ směje se naše redakční testerka.


Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra se o vaše zuby postarají zcela profesionálně.

A jak hodnotí celé testování s Philips Sonicare?

„Jsem nadšená. Už jsem koukala, že je Sonicare k dostání i pro děti, alespoň starší dcerce bych ho výhledově pořídila, už má na to věk, no a myslím, že ani manžel by nebyl pod stromečkem tímhle dárkem zklamaný. Já už se totiž svého Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra nevzdám,“ uzavírá.

Více informací najdete na www.philips.cz/sonicare

Soutěžte s námi o produkty Philips Sonicare!Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:50
142 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:52
96 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:40

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat