REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Krásný úsměv díky Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra

19.11.2018 | Testování

Možnost otestovat elektrický zubní kartáček jsme v redakci dostaly poprvé. A hned jsme svoje zoubky potěšily Rolls-Roycem mezi kartáčky – otestovali jsme totiž Philips Sonicare DiamondClean doplněný přístrojem na čištění mezizubních prostor AirFloss Ultra.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 40 testerek


Ačkoli přání otestovat tyhle úžasné přístroje jsme v redakci vyslovily prakticky všechny, nakonec se štěstí usmálo na nejmladší členku našeho týmu, pravou ruku redakce Terezku. A jak se podle ní kartáček DiamondClean a přístroj na čištění mezizubních prostor AirFloss Ultra od Philips Sonicare osvědčily?

Krásný úsměv snadno a rychle


Kartáček Philips Sonicare DiamondClean se nabíjí pomocí elegantní nabíjecí sklenice.

„Člověk při rozbalování krabice nemůže přehlédnout povedený design kartáčku. Navíc jsem testovala přístroj v černé barvě, který je prostě úžasně elegantní. Vlastně to byl první černý kartáček, který jsem kdy viděla, a musím říct, že mojí koupelně úžasně sluší. Navíc se dobíjí prostřednictvím dobíjecí sklenice, za což musím také dát pomyslné plusové body,“ popisuje nadšeně Terka, která podle svých slov neměla s elektrickými zubními kartáčky vždy jen dobré zkušenosti.

„Ještě jako dítě jsem k Vánocům dostala nějaký elektrický kartáček, u kterého jsem se bála, že mi nejen zuby ubrousí až k dásním, ale navíc jsem měla pocit, že mám v puse vrtačku. Vyčistila jsem si s ním zuby asi třikrát, a to jen proto, že mě rodiče nutili, a pak jsem to vzdala.


Vybrat si můžete z 5 čisticích programů. Kartáček sám pohlídá, abyste si zuby čistili 2 minuty.

I proto naše testerka měla z prvního použití trošku obavy. Ale ty se poměrně rychle rozplynuly, když bylo jasné, že kartáček nepracuje na principu rotací, ale jemná vlákna zuby šetrně stírají (a to 31 tisíci stěry za minutu). K tomu vzniká při čištění dynamická vlna, jež vhání vodu, zubní pastu a sliny do obtížně dostupných míst podél dásní a do mezizubních prostor, kde ničí škodlivé bakterie.

Ani úplní nováčci se nemusejí kartáčku obávat, prvních 14 čištění totiž probíhá v režimu Easy start, díky kterému se výkon pomalu zvyšuje, aby si na něj začátečník snadno navykl.

„Kartáček nabízí pět různých programů čištění zubů. Já si napoprvé vybrala režim Clean pro každodenní čištění. Byl to chviličku nezvyk, člověk má pocit, že mu vibruje pusa, ale za pár vteřin už mu to ani nepřijde divné. Líbí se mi, že je kartáček nastavený na dvouminutové čištění a vždy po 30 vteřinách vás jemným ‚zavrněním‘ upozorní, že byste se v čištění měli přesunout na další část úst. Takže nehrozí, že se na nějaký zub nedostane.


Chystáte se na cesty? Žádný problém! Kartáček jednoduše složíte do nabíjecího pouzdra.

„Jediné, co mě trochu vylekalo, bylo, když jsem si omylem ‚drnkla‘ pevnou částí hlavice o zub, to není nejpříjemnější pocit. Ale člověk se rychle poučí a od té doby se mi to nestalo,“ směje se Tereza.

Díky sonické technologii odstraňuje Philips Sonicare DiamondClean až 7krát více zubního plaku než klasický manuální kartáček. Navíc pomáhá nejen k bělejšímu úsměvu, ale také ke zdravějším dásním.

Ostatně i k tomu dopomáhají přednastavené programy: Gum Care zajistí jemnou masáž dásní, Polish rozjasní úsměv, Sensitive zajistí jemné, avšak účinné čištění citlivých dásní a režim White je ideální k odstranění povrchových skvrn.

Zubní nit je minulostí


Přístroj na čištění mezizubních prostor AirFloss Ultra si Terezku získal už při prvním vyzkoušení.

K dokonalé péči o chrup ovšem většinou jen kartáček nestačí, alespoň na to většinu z nás upozorňují zubaři. Zapomínat bychom neměli na kartáček mezizubní či zubní nit. Ovšem i tady nabízí Philips řešení – přístroj na čištění mezizubních prostor AirFloss Ultra. A také ten mohla naše Terezka otestovat.


Stačí jen naplnit vodou a pak už jen nechat působit sílu proudu, který si poradí s každou nečistotou. Mezizubní prostory jsou vyčištěné za minutku.

„Už kartáček byl pro mě víc než příjemným překvapením, ale AirFloss mě opravdu nadchnul. I když se snažím pečovat o zuby co nejpoctivěji, na nit už často nemám zrovna náladu a čas. Ale tahle ‚tekutá nit‘ je bomba.“

„Prostě přístroj naplníte vodou nebo ústní vodou, přiložit mezi zuby, zmáčknete tlačítko a je to,“ říká Terka. Směs tekutiny a vzduchu odstraní z mezizubních prostor nejen nejrůznější nečistoty, ale také bakterie, které zapříčiňují vznik zubního plaku, kamene i kazu.

„Člověk si může vybrat, zda zvolí jednoduchou, dvojitou, nebo trojitou dávku ‚sprchy‘. Pokud zapnete automatické dávkování, máte mezizubní prostory vyčištěné ani ne za minutku. Takže končí výmluvy na nedostatek času.“

„Jediné, co bych doporučila, je příliš neukazovat princip čističe AirFloss Ultra nic netušícím členům rodiny. Manžel měl ústní vodu snad i v oku,“ směje se naše redakční testerka.


Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra se o vaše zuby postarají zcela profesionálně.

A jak hodnotí celé testování s Philips Sonicare?

„Jsem nadšená. Už jsem koukala, že je Sonicare k dostání i pro děti, alespoň starší dcerce bych ho výhledově pořídila, už má na to věk, no a myslím, že ani manžel by nebyl pod stromečkem tímhle dárkem zklamaný. Já už se totiž svého Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra nevzdám,“ uzavírá.

Více informací najdete na www.philips.cz/sonicare

Soutěžte s námi o produkty Philips Sonicare!

09.02.2023

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra je perfektní kartáček , který se dostane úplně všude.Doporučuji

19.12.2022

Velmi dobrý kartáček, moc doporučuji

Vysoká cena kartáčku

20.11.2022

dobrý kartáček na zuby, opravdu doporučuji

drahé náhradní hlavice

28.10.2022

Používám elektrický kartáček jiné značky, ale věřím že tento bude skvělý

10.07.2020

Výborně vyčistí chrup, dostane se i mezizubnich prostor.

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

13.07.2019

Kartáček jsem dostala k vánocům a je opravdu skvělý. Velmi mě zaujal design kartáčku, který vypadá opravdu luxusně. Teď mě už baví si čistit zuby. Oceňuji, že kartáček vrni, když je čas změnit místo čištění. To se. Mi líbí 😊 Jsem velice spokojená.

19.06.2019

Skvělý pomocník pro všechny, kteří se chtějí vyhnout nepříjemným chvilkám na zubařském křesle. Po vyčištění zubů pomocí tohoto kartáčku na zubech nezůstává žádný plak a v mezizubních prostrorech je naprosto čisto. Prostě se dostane i tam, kde běžné kartáčky nemají šanci.

19.05.2019

Sonický kartáček (Platinum) od Philiipsu používáme již třetím rokem. Jsme s ním velmi spokojeni. Zuby krásně vyčistí dohladka. Neubližuje ani mým lehce odhaleným krčkům (nejsou citlivější než při používání běžného kartáčku) Jen se přiznám, že jsem se s ním delší dobu sžívala. Manžel s ním byl spokojený hned, mě brněla pusa, rty, zuby :-) Ale tak po 14ti dnech jsem si na něj zvykla a dnes už jiný kartáček nechci.

09.05.2019

Zubni kartacek Philips Sonicare DiamondClean mam delsi dobu doma, me bohuzel envyhovuje hodne mi drazdi dasne a ony pak dosti rkvaci, sicezuby rkasne ciste as bez plaku ale dasne trpi, takze spis pro nekoho bez citlivyhc dasni

01.05.2019

Tento příjemný sonický kartáček výborně čístí zuby do hladka během naprosté chvilky.Líbí se mi moderní a elegantní desing.Vejde se dobře i do kabelky -do práce.Dále jsou zde i přednastavené programy..

Nic

12.04.2019

Příjemný sonický elektrický zubní kartáček. Dobře se s ním manipuluje. Zuby jsou hladké a dokonale vyčištěné během chviličky. Navíc má také pěkný a moderní design. Rozhodně doporučuji. V kombinaci s mezizubními pomůckami a ústní vodou je skvělým pomocníkem.

01.03.2019

Mám s tímto výrobkem už dlouholeté zkušenosti a je úžasný. Zuby jsou výborně vyčištěné a sonická technologie šetří dásně na rozdíl od rotačních kartáčků. Předností je i krásný design a výrobek slouží bezporuchově.

16.01.2019

Philips Sonicare DiamondClean doplněný přístrojem na čištění mezizubních prostor AirFloss Ultra je super věc, jak pečovat o svůj chrup. Dentální hygienistka mi vysvětlila, že čistý zub se nekazí. Je důležité si čistit i mezizubní prostory a tohle je super cesta!

15.01.2019

Myslim, ze elektricky kartacek je vhody jako doplnek ke klasickemu cisteni zubu, chodit na dentalni hygienu, k zubari, cistit si dukladne zuby doma a jeste kombinovat s elektrickym kartackem, aby zuby byl v co nejlepsim stavu a co nejdele...

11.01.2019

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra je podle mě jeden z nejlepších zubních kartáčků vůbec. Vejde se skvěle do ruky, krásně se drží a nemusíte být ani expert a zuby máte krásně čisté. určitě doporučuji

10.01.2019

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra je podle mě velmi dobrý. Mám ho doma jen já, kdyby nebyl tak drahý, měla by ho celá rodina. Ale nemohu si na něj stěžovat. Je opravdu skvělý a vřele ho doporučuji

02.01.2019

Kartáček jsem vyzkoušela, ikdyž nejsem zastánce elktrických kartáčků. a musím říct, že to nebylo tak něpříjemné jak jsem čekala. Čištění bylo velmi šetrné, ale zároveň důkladné. Pokud bych se rozhodla vzdát manuálního kartáčku, koupila bych si určitě tento.

30.12.2018

Díky Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra budete mít skutečně krásný a zářivý úsměv. Šetrně a přitom důkladně vyčistí zuby díky dokonale propracovanému systému otáček a vibrací. Má elegantní vzhled a snadné ovládání i snadnou údržbu. Vřele doporučuji.

11.12.2018

Přiznám se, že používám klasický manuální kartáček. Ale výsledky testování jsem si se zájmem přečetla a zaujalo mě to, obzvlášt ten přístroj na čištění mezizubních prostor AirFloss Ultra od Philips Sonicare, netušila jsem, že něco takového existuje...

08.12.2018

Nemám zkušenost s elektrickým kartáčkem, ale v mém okolí ho kamarádky mají... Já si asi nedovedu představit že si nečistím zuby normálním kartáčkem ..ale kdo ví,třeba si ho jednou pořídím. 🙂 I když jsou cenově trochu dražší

06.12.2018

Jestli mi nějaký elektrický zubní kartáček zubařka nebo dentální hygienistka doporučuje, tak jedině ten sónický, který opravdu velmi účinně dokáže odstranit všechen plak ze zubů, který jinak napadá dásně a způsobuje kazy. Skvělá věc.

06.12.2018

Elektrický kartáček Philips Sonicare u nás používá téměř celá rodina a jsme s ním mimořádně spokojení, myslím, že není co vytknout. Možná někdo jen trošku vyšší cenu, ale pro mě je za takový kartáček celkem přijatelná. V tomto případě je lepší si připlatit. Od ostatních elektrických kartáčku má mnohem jemnější štětiny, které šetří naše dásně. Co se týče použití, tak se prostě zmáčkne tlačítko a už to frčí. Líbí se mi, že firma myslí i na děti. Myslím, že i spoustu lide by u dělal radost i pod stromeček.

04.12.2018

Právě tento kartáček u nás používáme celá rodina. Jsme moc spokojení. Propojení designu a funkčnosti. Šetrně a přitom dokonale ošetří chrup jak dětem tak dospělým. Jemné štětinky, oscilace, a moderní použité materiály usnadní péči o chrup.

04.12.2018

toto je můj druhý kartáček na zuby. Předchozí byl Oral-B, který mi bohužel vůbec nevyhovoval, dásně mi často krváceli a bylo to hodně nepříjemné, ovšem tento kartáček od Philips je na citlivé zuby a dásně a naprosto mi vyhovuje. Zuby mě nebolí, krev z dásní neteče a můj úsměv je mnohem zářivější.

30.11.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

30.11.2018

Vynikající výrobek pro celou rodinu. Investice do péče o zuby se vyplatí. Ušetří se pak následně velké výdaje v zubní ordinaci. Kartáček má velmi jemné, šetrné štětinky. Vibrace jsou také mírné. Je prostě šetrný, ale zároveň účinný. Vypadá skvěle. Díky moderním materiálům se snadno udržuje hygienicky čistý a také se snadno ovládá. Šikovně padne i do menší, dětské ruky.

27.11.2018

Tohle je naprostá bomba! Nadchlo mě že kartáček je i pro citlivé dásně což velice oceňuji. Mám mnohem lepší pocit po vyčištění zubů a jsou mnohem čistší. Za mě velká spokojenost ,i přes vyšší cenu...

27.11.2018

Naprostá bomba, dlouho jsem váhala zda si (pro mne) vyšší cenu kartáček pořídit ale nakonec jsem ráda že jsem se odhodlala. Vždy jsem měla a byla zvyklá na elektrický kartáček. S tímto sonickym kartáčkem mám lépe a šetrněji vyčištěné zuby a vymizeli problémy jako krvácení z dásní a záněty.

24.11.2018

Skvělý výrobek, který pomůže k lepšímu zdraví chrupu celé rodině. Šetrné a přitom důkladně vyčištěný chrup díky dokonale propracovanému systému otáčej a vibrací. Elegantní vzhled a snadné ovládání i údržba. Vhodný pro děti i dospěláky.

23.11.2018

Bomba, od doby co mám sonický kartáček, je čištění zubů opravdu zábava. líbí se mi, že zuby jsou vyčištěné rychle, jsou hladké, dásně nejsou podrážděné. myslím si, že sonické kartáčky opravdu stojí za to. Baterie vydrží dlouho.

23.11.2018

Naprosto perfektní. Dříve používaný elektrický kartáček, mi značně poškodil dásna. Sónický je naopak dal do pořádku. Nekrvácí a vyčistil i usazený zubní kámen. Perfektně vyčistí i meziprostory. Koupila jsem jej i mamince, má paradontózu a tyhle typy kartáčku pomohly. Jestli mohu doporučit, tak určitě značku Philips.

23.11.2018

Kartáček Philips Sonicare - mě překvapil. Myslela jsem si, že všechny kartáčky pracují na principu rotace, ale zdejemná vlákna zuby šetrně stírají (a to 31 tisíci stěry za minutu). K tomu vzniká při čištění dynamická vlna, jež vhání vodu, zubní pastu a sliny do obtížně dostupných míst podél dásní a do mezizubních prostor, kde ničí škodlivé bakterie. Tedy není se čeho obávat.

Nic negativního nemám - jen touží po zářivém úsměvu.

20.11.2018

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra je uzasny dobre vycisti zuby :-) a usmev a zuby mam po nem krasnejsi mohu jen doporucit vzhledove je moc zajmavy a lepsi nez ostatni kartacky na zuby tahle barva je ma oblibena tajze uzasny

20.11.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

20.11.2018

Používáme doma už 2 roky a je prostě super! Mám ho v bílé barvě a slouží naprosto úžasně. parádní je dobíjecí sklenička a cestovní dobíjecí pouzdro. Na začátku jsem si musela zvyknout, bylo to nezvyklé a to "vrnění" na zubech mě lechtalo. Ale běžný kartáček takhle dokonale zuby nevyčistí. Už ho mají i mí rodiče a sestra. Báječný tip pro Ježíška :D

19.11.2018

Je skvělý že má víc režimů čištění: Clean Gum Care Sensitive White Polish Taky má časovač tak ho není třeba kupovat zvlášť. Nejvíc mě překvapila nabíjecí sklenice a pouzdro s USB dobíjením. Má opravdu pěkný design.

Cena

19.11.2018

Takový kartáček bych si přála, recenze je velmi pozitivní a výrobek má velmi dobré vlastnosti, takže ani začátečník se nemusí obávat, že by si nějak ublížil. Jeho technické parametry jsou velmi skvělé, takže funkce se dají dobře používat.

19.11.2018

Má první zkušenost s elektrickým kartáčkem také nebyla úplně pozitivní, tento mi ale výborně slouží už nějakou dobu. Jeho chod je velmi jemný, šetrný a tichý. Skvěle vypadá, snadno se udržuje čistý, snadno se ovládá. Je ozdobou každé koupelny. Ústní hygiena je dokonale provedená a mám pocit, že s ním pro zdraví chrupu dělám maximum.

19.11.2018

Krásný úsměv díky Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra se opravdu konná! Je pravdou, že čistý zub se nekazí, proto je potřeba dentální hygieně věnovat potřebný čas a péči. Je dobré si na tento úkon najít spolehlivého pomocníka a Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra se na to hodí dokonale

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat