REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

17.05.2019 | Testování

Odličování. Večerní rutina, kterou podstupuje většina žen, ale která nebývá právě oblíbená. Člověku se klíží oči, už by se nejraději viděl pěkně v posteli, ale místo se snaží dostat z očí řasenku, z tváří make-up… I proto jsme byly v redakci pořádně zvědavé na testování odličovacích Vatových polštářků Linteo! Jak se osvědčily?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 66 testerek


Testovaly jsme Vatové polštářky Linteo 100 a 120 kusů. Tamponky jsou vyrobené ze 100% bavlny.

Pohlazení pro citlivou pleť

Protože jsme redakce ženská, nebyla u nás o testerky rozhodně nouze. Alespoň trochu nějakého toho „zkrášlovadla“ používá totiž každá z nás. A tak nebyla nouze ani o různé techniky odličování a pomocníky k němu.


Díky speciální úpravě povrchu jsou vatové polštářky Linteo jemné k pokožce, ale dostatečně pevné.

Já patřím k příznivcům klasické micelární vody, vyhovuje mi asi nejvíc ze všeho, co jsem kdy zkusila,“ říká naše šéfredaktorka Petra. „U mě tedy polštářky Linteo prošly takovým micelární testem. První, co musím ocenit, je, že se netrhají. Ačkoli by se zdálo, že to už je dneska samozřejmost, moje zkušenosti to úplně nenaznačují. Když srovnám s jinými tamponky v této cenové skupině, Linteo určitě v pevnosti vedou,“ chválí Petra.

V tom s ní ostatně souhlasí i naše redaktorka Pavla. „Začala jsem kvůli hodně citlivé pleti používat speciální odličovací mléko, které ale pro některé tamponky bývá docela zátěž – hodně rychle se promočí a výdrž je tak minimální. U Lintea se mi to nestalo. A co také jako majitelka pokožky, která reaguje podrážděním snad i na světlo, oceňuji, je jemná struktura povrchu polštářků. Nemám díky ní pocit, že si při odlíčení strhávám i svrchní část kůže,“ vyzdvihuje Pavla.

Tradice, která se neztratí

Sympatie si vatové polštářky získaly u našich testerek také tím, že se jedná o český výrobek.


Odličování je pro vatové polštářky Linteo hračka! Skvěle absorbují, a tak je make-up pryč raz dva!

Snažím se podporovat české značky, takže když jsem si přečetla, že k nim patří i Linteo, byla jsem mile překvapená. O to víc mě zajímalo, jak obstojí v testování,“ popisuje další z testerek, naše kolegyně z obchodního oddělení Petra. „Vatové tamponky mě mile překvapily. Líčím si hlavně oči, takže je pro mě rozhodující, aby polštářky nežmolkovaly a hlavně nepouštěly chloupky. Protože vytahovat bavlněná vlákna ze slzících očí není nic příjemného, ale u spousty značek dost častý jev. Naštěstí Linteo k nim nepatří. I řasenku zvládnou bez potíží. A je jedno, jestli použiji odličovač na bází vody nebo oleje,“ pochvaluje si Petra.

Ovšem vatové polštářky Linteo neprošly během redakčního testování jen „odličovací zátěží“.

Používám k odličování speciální mýdlo, takže klasické odlíčení jsem vyzkoušet nemohla. Nicméně to neznamená, že bych vatové tamponky nepoužívala. Naopak, s jejich pomocí každý večer dopřávám svojí pleti péči speciálního oleje. Takže potřebuju polštářky, které opravdu vydrží. A to ty od Lintea splňují dokonale,“ říká další z redaktorek, Zorka.

Zátěžový test

Ostatně jestli má Zorka nějakou slabost, pak jsou to laky na nehty. Hlavně hodně výrazné. „Každá žena mi dá za pravdu, že odlakovat rudé odstíny laku, ideálně ještě s třpytkami, chce opravdu silné pomocníky. A i když máte sebelepší odlakovač, bez kvalitních vatových tamponků lak prostě nesundáte. Takže za sebe ještě dávám těm od Lintea jedničku s hvězdičkou za boj s mými laky,“ směje se Zorka.


Vatové polštářky Linteo prošly na jedničku nejen při odličování. S lakem na nehty si poradily raz dva!

Mimochodem, laky na nehty nebyly pro testované vatové polštářky jedinou větší nebo netradiční výzvou. Naše kolegyně Lenka je vystavila „zvířecímu testu“. „U nás nejvíc kosmetických tamponků nespotřebuju já, ale náš milovaný čtyřnohý mazlíček. Tedy ne že by je jedl, ale používáme je při čištění jeho uší. Je to už starší pán a poslední dobou začal trpět na nejrůznější záněty. Jako většina pejsků vytírání uší opravdu nemá rád, takže jemný tamponek, který se jen tak netrhá, je pro nás nutností. Ty od Lintea to zvládly skvěle,“ chválí Lenka.

Ovšem ať už naše testerky používaly kosmetické vatové polštářky Linteo pro jakýkoli účel, v jednom se rozhodně shodly. „Byla jsem při testování opravdu příjemně překvapená. Myslím, že tyhle cenově dostupné, pevné, ale přitom na dotek jemné vatové tamponky najdou své místo v mnoha koupelnách. V té mé už úspěšně zakotvily,“ shrnula za všechny naše šéfredaktorka.

Více informací na www.linteo.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

80 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:46
278 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:54
60 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat