Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

17.05.2019 | Testování

Odličování. Večerní rutina, kterou podstupuje většina žen, ale která nebývá právě oblíbená. Člověku se klíží oči, už by se nejraději viděl pěkně v posteli, ale místo se snaží dostat z očí řasenku, z tváří make-up… I proto jsme byly v redakci pořádně zvědavé na testování odličovacích Vatových polštářků Linteo! Jak se osvědčily?

Testovaly jsme Vatové polštářky Linteo 100 a 120 kusů. Tamponky jsou vyrobené ze 100% bavlny.

Pohlazení pro citlivou pleť

Protože jsme redakce ženská, nebyla u nás o testerky rozhodně nouze. Alespoň trochu nějakého toho „zkrášlovadla“ používá totiž každá z nás. A tak nebyla nouze ani o různé techniky odličování a pomocníky k němu.


Díky speciální úpravě povrchu jsou vatové polštářky Linteo jemné k pokožce, ale dostatečně pevné.

Já patřím k příznivcům klasické micelární vody, vyhovuje mi asi nejvíc ze všeho, co jsem kdy zkusila,“ říká naše šéfredaktorka Petra. „U mě tedy polštářky Linteo prošly takovým micelární testem. První, co musím ocenit, je, že se netrhají. Ačkoli by se zdálo, že to už je dneska samozřejmost, moje zkušenosti to úplně nenaznačují. Když srovnám s jinými tamponky v této cenové skupině, Linteo určitě v pevnosti vedou,“ chválí Petra.

V tom s ní ostatně souhlasí i naše redaktorka Pavla. „Začala jsem kvůli hodně citlivé pleti používat speciální odličovací mléko, které ale pro některé tamponky bývá docela zátěž – hodně rychle se promočí a výdrž je tak minimální. U Lintea se mi to nestalo. A co také jako majitelka pokožky, která reaguje podrážděním snad i na světlo, oceňuji, je jemná struktura povrchu polštářků. Nemám díky ní pocit, že si při odlíčení strhávám i svrchní část kůže,“ vyzdvihuje Pavla.

Tradice, která se neztratí

Sympatie si vatové polštářky získaly u našich testerek také tím, že se jedná o český výrobek.


Odličování je pro vatové polštářky Linteo hračka! Skvěle absorbují, a tak je make-up pryč raz dva!

Snažím se podporovat české značky, takže když jsem si přečetla, že k nim patří i Linteo, byla jsem mile překvapená. O to víc mě zajímalo, jak obstojí v testování,“ popisuje další z testerek, naše kolegyně z obchodního oddělení Petra. „Vatové tamponky mě mile překvapily. Líčím si hlavně oči, takže je pro mě rozhodující, aby polštářky nežmolkovaly a hlavně nepouštěly chloupky. Protože vytahovat bavlněná vlákna ze slzících očí není nic příjemného, ale u spousty značek dost častý jev. Naštěstí Linteo k nim nepatří. I řasenku zvládnou bez potíží. A je jedno, jestli použiji odličovač na bází vody nebo oleje,“ pochvaluje si Petra.

Ovšem vatové polštářky Linteo neprošly během redakčního testování jen „odličovací zátěží“.

Používám k odličování speciální mýdlo, takže klasické odlíčení jsem vyzkoušet nemohla. Nicméně to neznamená, že bych vatové tamponky nepoužívala. Naopak, s jejich pomocí každý večer dopřávám svojí pleti péči speciálního oleje. Takže potřebuju polštářky, které opravdu vydrží. A to ty od Lintea splňují dokonale,“ říká další z redaktorek, Zorka.

Zátěžový test

Ostatně jestli má Zorka nějakou slabost, pak jsou to laky na nehty. Hlavně hodně výrazné. „Každá žena mi dá za pravdu, že odlakovat rudé odstíny laku, ideálně ještě s třpytkami, chce opravdu silné pomocníky. A i když máte sebelepší odlakovač, bez kvalitních vatových tamponků lak prostě nesundáte. Takže za sebe ještě dávám těm od Lintea jedničku s hvězdičkou za boj s mými laky,“ směje se Zorka.


Vatové polštářky Linteo prošly na jedničku nejen při odličování. S lakem na nehty si poradily raz dva!

Mimochodem, laky na nehty nebyly pro testované vatové polštářky jedinou větší nebo netradiční výzvou. Naše kolegyně Lenka je vystavila „zvířecímu testu“. „U nás nejvíc kosmetických tamponků nespotřebuju já, ale náš milovaný čtyřnohý mazlíček. Tedy ne že by je jedl, ale používáme je při čištění jeho uší. Je to už starší pán a poslední dobou začal trpět na nejrůznější záněty. Jako většina pejsků vytírání uší opravdu nemá rád, takže jemný tamponek, který se jen tak netrhá, je pro nás nutností. Ty od Lintea to zvládly skvěle,“ chválí Lenka.

Ovšem ať už naše testerky používaly kosmetické vatové polštářky Linteo pro jakýkoli účel, v jednom se rozhodně shodly. „Byla jsem při testování opravdu příjemně překvapená. Myslím, že tyhle cenově dostupné, pevné, ale přitom na dotek jemné vatové tamponky najdou své místo v mnoha koupelnách. V té mé už úspěšně zakotvily,“ shrnula za všechny naše šéfredaktorka.

Více informací na www.linteo.cz

Celkové hodnocení: 95%
Hodnocení: 58 testerek

14.07.2020

Klady:

Není to zas tak dlouho co jsem začala používat tyto odličovací tampony a musím říct, že jsou super a určitě si je koupím znovu

12.07.2020

Klady:

Tyto tampony na odličení používám již několik let, nedrobí se a nezanechávají chlupy na obličeji.

10.07.2020

Klady:

Příjemné na denní odlicovani obličeje i oči. Vhodné i na citlivou pokožku

23.05.2020

Klady:

Příjemné a jemně odlicovací tampony vhodně pro každou pokožku.

22.05.2020

Klady:

Tampony jdou lehce oddělit. Vata nikde nepadá. Jsou jemné a krásně se s nimi pracuje při odličování.

Zápory:

nic

16.05.2020

Klady:

tyto odličovací tampony kupuji mladší dcerce a je s nimi velmi spokojená , měkké a nedrobící se

Zápory:

-

22.01.2020

Klady:

Používám je denně a jsou super.. Vyhovují mi maximálně

20.11.2019

Klady:

Myslím že základ kosmetického šuplíku každé ženy. Dříve jsem se odličovala pouze vodou a mýdlem. Velká chyba. Tyto odličovací tamponky a odličovací voda a nemžete sáhnout vedle. Nedrolí se, jsou příjemné, měkké!

11.11.2019

Klady:

Odlišuji se pleťovým mlékem a dočišťuji květovou vodou. Snažím se odličovat jemně, protože mám velmi citlivou pleť a to zejména kolem očí, které líčím nejvíce. V testu šetrnosti i kvality materiálu a citlivosti tamponky Linteo v pohodě obstály.

26.10.2019

Klady:

U mnoha kosmetických tamponů jsem narazila, protože byly nevalné kvality - příliš tenké, pouštěly chloupky nebo se dokonce trhaly, takže k odličování obličeje byly naprosto nevhodné. V případě tamponů Linteo však naštěstí nic z toho neplatí a považuji je za velmi kvalitní produkt...

23.09.2019

Klady:

Zkusila jsem hodně odličovacích tamponků, většina malých ,,chloupečků´´ mi zůstalo v oku. To opravdu nesnáším. Tamponky od Linteo jsem zkusila poprvé a byla jsem příjemně překvapena. Rozhodně je zařadím do své kosmetické taštičky.

21.08.2019

Klady:

Linteo mám moc ráda, vyzkoušela jsem celou řadu odličovacích tamponu, ale tyhle jediné nezklamaly v žádném ohledu - dobře stírají nečistoty z pleti, netrhají se, nepouští chloupky, jsou příjemné na pleť a hlavně - nikde jsem nenarazila ani na kousíček tvrdého, ostrého vlákna jako tomu je například u Bel.

06.08.2019

Klady:

Vatové polštářky Linteo jsou velmi milé překvapení v této oblasti. Jsou dobře savé, takže vám odličovací voda hned neproteče skrz na skrz. Také se netrhají a hlavně nepouštějí nežádoucí chloupky, které dokáží pěkně podráždit nejen oči, ale i vaše nervy.

01.08.2019

Klady:

Za mě je docela náročné najít vyhovující vatové tampony, ale tentokrát se podařilo. Tampony nepouští chloupky (což je pro mě největší plus) a zároveň se hned nepromáčí a netrhají. a jako bonus je i cena velmi sympatická

29.07.2019

Klady:

Tyto odličovací tampony mi vyhovují. Očista tímto způsobem ráno a večer mi vyhovuje. Tato značka má velmi kvalitní výrobky a za super cenu. Je to fajn, když mi vyhovuje něco, co nestojí svět a přitom splní úkol.

27.07.2019

Klady:

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14.07.2019

Klady:

Odličovací Vatové polštářky Linteo jsou perfektní. Nepouští chloupky, jsou jemné, nedráždí ani jemnou pokožku kolem očí. Jsou pevné, takže se hned nepromáčí odličovačem či micelární vodou. Jsou pěkně a prakticky zabalené. Určitě doporučuji.

13.07.2019

Klady:

Doma pouzivam pouze tyto kulate linteo tamponky. Jednak na plet, jeji cisteni, dale pak na odlakovani starych laku na nehtech a taky ve zdravotnickem uptrebeni. Neprosakuji masticky, ktere musi byt na kuzi dlouhodobe. Nikfy se mi nestalo, ze by se protrhl..dibra cena i mnozstvi v baleni

Zápory:

Nic

13.07.2019

Klady:

Tyto odličovací tamponky používám již několik let. Jsem s nimi velice spokojená. Jako jediné se netrhaji, nerozpadaji se, ani se z nich neuvolnuje vata. Používám je na odličovani s micelarni vodou. Mohu doporučit

12.07.2019

Klady:

Do svých 24 let jsem se nikdy neodličovala. Postupně jsem ale začala přicházet na to, že musím. Kamarádka používala odličovací tamponky od Lintea. Vyzkoušela jsem je tedy na základě jejího kladného doporučení a teď je musím taky doporučovat dál. Jiné bych už ani nezkoušela.

06.07.2019

Klady:

linteo odličovací tzamponky jsou super, jsou jemné, nedám na ně dopustit, ale samozřejmě asi důležitejsí nez tamponek je, jaky pouzijete odlicovaci přípravek. u tamponku mi vyhovuje velikost i tloušťka, vetšinou spotřebuji 1 až dva kousky na jedno odlicení.

01.07.2019

Klady:

Odličovací tamponky lintoe jsou nejlepší které jsem vyzkoušela, setřou veškerý make up a všechny nečistoty na pleti, Netrhají se po namočení a ani se nerozpouší. Mají příjemnou texturu, Jsem spokojena.

28.06.2019

Klady:

Tyto vatové odličovací tampónky mohu vřele doporučit ;) Vatovými tampónky a odličovací vodou se odličuji už dlouho a tyto mi přijdou asi nejlepší. I cena je příjemná k počtu vatových tampónků v balení.

21.06.2019

Klady:

Tamponky jsou za příjemnou cenu. Jsou jemné, nepouštějí chloupky, netrhají se. K sehnání snad ve všech obchodech. Plusem je, že se jedná o českou značku. Za mne mohu tyto vatové tamponky jedině doporučit

19.06.2019

Klady:

Odličovací tamponky linteo jsou moc fajn. Pevné, nepouští chloupky, netrhají se. Dokonale nasají odličovací přípravky. Nedráždí pokožku, ani tu jemnou kolem očí, neškrábou. Pěkné, praktické balení umožňuje pohodlné odebírání jednotlivých tamponků. Velký pomocník do koupelny i na cesty.

17.06.2019

Klady:

Vatové odličovací tamponky od Linteo používám již řadu let. Jsou levné, ve velkých baleních, dostupné v téměř každé drogerii. Na odlíčení fungují skvěle, až už při použití oleje, gelu, micelárky nebo jen samotné vody.

16.06.2019

Klady:

Vatové tamponky Linteo používám již několik let. Nejdříve pouze na odličování, později ji i při lakování nehtů, respektive při odlakovávání nehtů. No a s příchodem dětí těmito tamponky utíráme i ospalky z očiček, desinfikujeme rány......Jsou prostě super

12.06.2019

Klady:

Linteo je u nás hojně zastoupená značka. Tyto tamponky používám nejen na odlíčení i když právě na odlíčení i odolného mejkapu jsou skvělé. Nepouští chloupky, jsou jemné, nedráždí ani jemnou pokožku kolem očí. Pevné, takže se hned nepromáčí odličovačem či micelární vodou. Pěkně, prakticky zabalené. Velké balení za velmi příznivou cenu.

12.06.2019

Klady:

Odličovací tampónky Lintero jsou super jemné, takže opravdu nepoškozují a nedráždí pokožku. Jsem z nich nadšená. Doikonce se je nebojím používat ani na ošetření oblasti pupíku u miminka. Praktické balení.

05.06.2019

Klady:

Tamponky od linteo používám už velmi dlouho. Vynikající výrobek od českého výrobce. Jsou z kvalitních materiálů. Jsou jemné, pevné, nepouští chloupky a žmolky. Nedráždí pokožku a v každé rodině najdou mnohé uplatnění. Cena je velmi příznivá.

26.05.2019

Klady:

Vatové tampónky jsou velmi jemné, nedráždí pokožku. Používám v kombinaci s micerálkou, odličovácím mlékem a určitě nejlepší pomocník na odlakování nehtů :D některé tampónky se totiž trhají, ale tento vydrží :)

Zápory:

Nic mě nenapadá

26.05.2019

Klady:

Turo znacku ppuzivam uz spoustu let. Nikdy jsem s nimi nemela zadny problem. Jsou jemne a zaroven pevne. Nedrazdi kuzi a nikdy se nerozmoci a neroztrhaji. Krasne absorbuju kosmeticke pripravky. Doporucuji vsem

23.05.2019

Klady:

Kosmetické tampony Linteo používám. Kolečka jsou velikostně tak akorát, jsou pevná a přitom jemná a netrhají se či nerozmočí.Kosmetické přípravky bez problému nasají a jemně čistí potřebná místa. cena a velikost balení je přijatelné.

23.05.2019

Klady:

Líbí se mi, že je to český výrobek. Tamponky jsou příjemné na pleť, dobře se s nimi odličuje. Líčím si oči a potřebuji něco jemného, co nepouští chloupky. To tamponky splňují a netrhají se. Jsem spokojena.

23.05.2019

Klady:

Linteo odličovací tamponky jsou mým nepostradatelným pomocníkem. Odličuji se denně, i když se třeba ten den nelíčím. Na těchto tamponcích mám ráda, že jsou pevné, jemné k pleti a nepouští chloupky. V neposlední řadě se mi líbí, že jsou od české firmy.

23.05.2019

Klady:

Vatové polštářky používám několikrát denně, tuto značku mám velice ráda. Jsou velice jemné, nerozmočí se a netrhají se, což velmi oceňuji. Balení i cena pro mě velmi příznivá. Za mě určitě doporučuji.

22.05.2019

Klady:

Vatové tamponky jsou velmi jemné, nedráždí pokožku, netrhaji se, odlicuju se krémem, pleťovou vodou nebo olejem. Používám je i k odlakovani nehtů nebo nanáším vychlazené s mlékem na oteklé oči. Bez těchto pomocníků už bych se při odličovani asi neobesla.

22.05.2019

Klady:

Odličovací tamponky vřele doporučuji, protože je denně používám při ranním i večerním líčení a odličování. Jsou měkké, nedráždí pokožku na tváři. Používám je v kombinaci s odličovacím mlékem nebo vodou. Vždy zanechají nečistoty na tamponku.

Zápory:

nic

21.05.2019

Klady:

Velice ocenuji jemnou strukturu tamponku,což ocenuje i má citlivá plet, Tamponky se netrhají, a nepromočí se.Také nepouští chlupy což je též velice příjemné,Jsou silné,takže něco vydrží, za sebe doporučuji

21.05.2019

Klady:

Je to kvalitní značka. Tamponky jsou silné, dlouho vydrží. oceňuji že nepouští vatu a také že jsou jemné a nedráždí pokožku očí. Navíc jsou silné, takže se netrhaji. Za mě velká spokojenost, budu kupovat nadále

21.05.2019

Klady:

Linteo značku mám ráda,není předražená a navíc kvalita také není nejhorsi,. Tyto tampónky jsem si zakoupila a jsem spokojená, používám je každý den na ranní a večerní očištění pleti. Nemám ráda když se tampónky drolí a zůstává na pleti vata,u těchto se mi to nestalo :)

21.05.2019

Klady:

Výrobky linteo jsou u nás značně zastoupeny a tamponky patří mezi mé každodenní pomocníky. Kvalitní zpracování kvalitního materiálu. Pevné, přitom jemné, hebké, nedráždivé vůči pokožce a to ani vůči té jemné kolem očí. Micelární vodu či mléko vsáknou dostatečně, ale nepromočí se. Jsou dostatečně velké. Pořizovací cena je skvělá, pěkné, praktické balení sebou vezmete i na cesty.

20.05.2019

Klady:

Linteo tampóny se jen tak nepromočí. a mají dobrou výdrž. Ráda se s nimi odličuji. Své pokožce se snažím dopřát jen to nej. A tady mi připadá, že jsem nešlápla vedle. Pokožku obličeje takto čistím každý večer.

20.05.2019

Klady:

Kupuju, hlavne pro dceru, ale i pro sebe, vyuzivame na odliceni, ale nekdy tedy i na odlakovani nehtu, kdyz neni nic jineho po ruce. Linteo je osvedcena a spolehliva firma, zaruka kvality, bezproblemoveho uziti. V koupelne nesmi chybet.

20.05.2019

Klady:

odlicovaci tamponky Linteo znam , jsou dobre baklenem, netrhaji se dobre drzi tekutinu a odliceni je s nimi jednoduche i cena je velmi priznava, pocet ksuu v baleni je taktez fajn, mozna vyssi gramaz yb byla lepsi

20.05.2019

Klady:

Linteo odličovací tamponky jsou pevné, mají příjemný jemný a hebký povrch, dobrou savou schopnost a mají mnohostrané využití.Používám je i na odlakování nehtů.Podporuji české výrobky na které nedám dopustit.

Zápory:

Nic

19.05.2019

Klady:

Linteo odličovací tampónky používám už nějakou dobu a jsem s nimi naprosto spokojená. Obsahují stoprocentní bavlnu, takže moji pleť neškrábou a vždy ji perfektně odlíčí. Jsou měkké a příjemné na dotek.

18.05.2019

Klady:

linteo vatové tamponky používám již delší dobu a jsem nadmíru spokojená - vydrží zátěž, netrhají se, ikdyž nasáknou micerální vodou. Zkoušela jsem i jinou - levnější - značku ale raději jsem se vrátila k Linteo.

18.05.2019

Klady:

Jako vizážistka a kadeřnice si bez tamponků už neumím představit život 😁. Hodí se na odličování, odlakovávání ale i na čištění pletí od barvy. Tyhle hezky drží tvar a jsou cenově dostupné pro všechny.

18.05.2019

Klady:

Popravdě, dříve jsme měla ráda vlhké ubrousky, ale pak jsem přišla na chuť těmto tamponkům. Jsou opravdu multifunkční, dají se využít jakkoli. Navíc se mi na nich líbí, že nežmolkují a pěkně drží tvar

18.05.2019

Klady:

Bez vatových tamponků si nedovedu představit žádný večer. K odličování prostě neodmyslitelně patří. Tyto od značky Linteo patří k těm kvalitnějším. Mám je ráda, protože nepouští chloupky, jsou pevné a mají velmi dobrou savou schopnost.

17.05.2019

Klady:

Jéé, tak tyto jsou moje nejoblíběnější :) nemohu si na ně stěžovat, opravdu krásně na sebe nasají pletovou vodu nebo mléko a odličování je s nimi radost. Používám je i jako pomůcku k odlakování nehtů, jsou taky super. Doporučuji :)

17.05.2019

Klady:

Vatové tampony,polštářky Lintea používám dlouho.Používám je na odličování a odlakování nehtů.Jsou velmi kvalitníMají příjemný povrch,nerozmáčijou se.Navíc dobře sají.Jedná se o český výrobek,na který nenechám dopustit.

Zápory:

Žádné

17.05.2019

Klady:

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne! Já tyto odličovací ,tamponky používám,vyhovuje mi jejich povrch,který snese i moje citlivá plet.Stejně tak mi vyhovuje pevnost a nerozmočitelnost těchto tamponků.

17.05.2019

Klady:

Vatové tampony značky Linteo jsou podle mých zkušeností velmi kvalitní. Používám je pravidelně, protože velmi dobře sají a jsou jemné a hebké. Oproti jiným značkám tamponů jsou pro mě TOP. Také je používám na odlakování nehtů. Velice je doporučuji.

Zápory:

Zatím jsem žádné nepoznala.

17.05.2019

Klady:

Jelikož jsem zvyklá odličovat se pomocí tampónku, tak tyto používám pravidelně a nemuhu si na ně stěžovat. Některé značky mají problém, že jejich tamponky hned po namočení do tekutiny se nafouknou a začnou pouštět částečky vaty, ale u těchto vám to nehrozí. A ani jsem nevěděla, že se jedná o český výrobek :-D což mě těší. Rozhodně doporučuji jejich pravidelnou koupi :-)

17.05.2019

Klady:

Vatové polštářky linteo používám už hodně dlouho. Bez nich se neobejdu prostě ani den, používám je doma i na cestách. Jsou při odličování výborným pomocníkem, odličuji s nimi oči i celý obličej, Výborně se osvědčily taky při odlakovávání nehtů.

17.05.2019

Klady:

Vatové polštářky Linteo jsou skvělé. Jsou pevné, jemné, takže nedřou oči a pleť. Sahám po nich i při odlakování nehtů a skvělé jsou i pro pejska na oči, protože mu hodně slzí. Přítel po nich také občas sáhne, protože mi tajně chodí na černou masku...

Zápory:

Žádné

Další hodnocení

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře s houbami

8 hlasů
1h a 10min 525kJ 170 Kč

Jemné kuřecí maso pečené s houbami a broskvemi.

Houby plněné rýží

16 hlasů
1h a 10min 364kJ 75 Kč

Plněné žampióny portobello.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více