REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Pečivo beze strachu díky LepekFit

29.03.2018 | Testování

Potravinové intolerance jsou problémem, který trápí spoustu lidí. Ačkoli vás neohrozí na životě, pořádně ho dokážou zkomplikovat. Jednou z nejčastějších potravinových intolerancí je ta na lepek. Naštěstí existují prostředky, které ji umějí zmírnit. A patří k nim i přípravek LepekFit, který jsme otestovali i my v redakci.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 39 testerek

Doporučeno: 137x


Doplněk stravy LepekFit, který je vyvinut přímo pro osoby s intolerancí na lepek. Mechanismus účinku je docela jednoduchý. LepekFit obsahuje enzymy, které dokážou štěpit lepek na jednotlivé oligopeptidy a aminokyseliny. Ty jsou pak pro člověka daleko lépe stravitelné. Odezní tak nepříjemné příznaky spojené s intolerancí na lepek, jako jsou obtěžující nadýmání, špatné trávení nebo dlouhodobý nedostatek energie.

A jak se LepekFit osvědčil v praxi?

Víkendová bábovka od maminky

V redakci má příznaky intolerance vůči lepku naše obchodnice Petra, a tak je jasné, že tohle testování si nemohla nechat ujít. „Na testování přípravku LepekFit jsem byla velmi zvědavá. Imunologické vyšetření na intoleranci lepku mi v minulosti vyšlo v hraničních hodnotách, nicméně omezovat potraviny s obsahem lepku jsem nepřestala. Nedovedu si představit, že bych si po ráno odpustila krajíc čerstvého chleba s máslem, nebo víkendovou bábovku od maminky. Také nákupy bezlepkových potravin nejsou zrovna levnou záležitostí a chutí zrovna neoplývají. Občasná nevolnost a nadýmání se tedy staly součástí mého života,“ popisuje Petra.


Stačí jediná tableta přípravku LepekFit před jídlem, která zajistí snazší stravitelnost lepku a odvrátí příznaky intolerance na lepek.

Další z testerek byla Vlaďka, maminka naší redaktorky Lenky. „Mamka je přesně tím člověkem, který k lékaři nepůjde, pokud vysloveně neleze po čtyřech. Takže sice nemá intoleranci na lepek potvrzenou, ale celý život bojuje se zažívacími obtížemi právě v souvislosti s pečivem a dalšími potravinami, jež lepek obsahují. Pečivu se prakticky vyhýbá a například koláč nebo jiný zákusek si dopřeje jen občas, a to raději doma. Je to jako na houpačce – někdy má křeče v břiše a trpí nadýmáním, jindy to zvládne bez obtíží. Takže jsem byla ráda, že mohla LepekFit vyzkoušet,“ popisuje Lenka.

Třetí testerkou se pak stala Hanka, dlouholetá kamarádka naší redaktorky Kristýnky. „Znám Hanku od základky, bydlíme kousek od sebe, takže je jen málo věcí, které o ní nevím. Potížemi se zažíváním trpí prakticky od puberty, ale nikdy nikoho nenapadlo spojovat je s lepkem. Teprve když si ona sama před pár lety začala zjišťovat nejrůznější informace, narazila na zmínku o intoleranci na lepek. Vysadila tedy prakticky vše, co jej obsahuje, a prý je jí mnohem lépe, i když lékaři její teorii o celiakii nebo intoleranci nepotvrdili. Tak jsem se z ní rozhodla udělat pokusného králíka,“ usmívá se Kristýnka.

Maminka jí housku?

LepekFit se užívá před jídlem, které lepek obsahuje. Jak pomohl našim testerkám?

„Testovat jsem začala o masopustu, kdy se u nás smaží koblihy. Nikdy jim neodolám, ale pak si to vždycky ‚odskáču‘ problémy s trávením. Tentokrát jsem si jich dala s přípravkem LepekFit víc než obvykle a potíže byly mnohem menší. Jenže to se na mě pak Lenka zase mračila, že moc mlsám. No ale kdo by toho nevyužil!“ je přesvědčená Vlaďka, která podle Lenky díky LepekFit občas ráda hřeší u domácích dezertů.


Všechny tři naše testerky byly s přípravkem LepekFit spokojené!

„Přípravek LepekFit se jeví jako elegantní řešení mých zažívacích problémů. Jedna tableta užitá před jídlem zajistí komfort během celého dne. Vřele doporučuji!“ potvrzuje naše kolegyně Petra.

A jak se LepekFit osvědčil u třetí z našich testerek? „Nebudu lhát, docela jsem se bála. Klasické pečivo jsem neměla asi pět let, takže jsem byla zvědavá, co se mnou provede bílá houska. Ale když už jsem se do testování zapojila, řekla jsem si, že to risknu,“ popisuje Hanka. „Můj osmiletý syn byl docela v šoku, když mě viděl se svačinou v podobě housky se sýrem. Vzala jsem si tabletu, zapila ji, chvíli počkala a pak se dala do jídla. Úplně jsem si zavzpomínala na dětství, tohle byla moje tradiční svačinka. Pokus dopadl překvapivě dobře! Žádné nadýmání nebo nepříjemné zažívací obtíže se nekonaly. A to si myslím, že jsem si sama ztěžovala situaci svojí nervozitou,“ směje se Hanka, která podle svých slov LepekFit otestovala i u štrúdlu a narozeninového dortu svého syna, kterého si dopřála víc, než kdyby šikovného pomocníka LepekFit neměla po ruce.

Cena: 389 Kč

Více informací na www.naalergie.cz

21.01.2024

Super věc pro lidi co jsou intolerancí na lepek a tak si můžou občas dobrat

20.11.2022

Kvalitní přípravek velice doporučuji, stojí za zkoušku

27.10.2022

Ideální pro někoho, kdo má alergii na lepek.

žádné.

13.03.2021

pečivo nám velice chutnalo, je doopravdy velmi dobré

30.09.2020

Tento přípravek kupuje kamarádka synovi , který má na lepek alergii , začínala pozvolna , ale je ráda , že to účinkuje a občas mu může dopřát klasickou buchtu

-

20.08.2019

Má osobní zkušenost je velice pozitivní. Nejprve jsem byla trochu nedůvěřivá a skeptická. Tento produkt, ale splnil mé očekávání a změnil můj život. Jeho účinky jsou znatelné. Nyní se nemusím obávat, pokud zkonzumuji malé množství lepku, že se mi udělá zle. Má intolerance na lepek byla velice omezující. Tato skutečnost se změnila s tímto produktem. Nosím ho všude s sebou. Tablety se dobře polykají, rychle působí. Bezprostředně před konzumací jídla, které obsahuje lepek užiji 1 tabletu, zapiji vodou a nechám působit. Tablety jsou potažené speciálním obalem, jenž snadno umožňuje průchod kyselým prostředím žaludku a zajišťuje rozpad tablety až v místě potřeby, tedy v tenkém střevě. Tento způsob uvolňování účinné látky je pro mě velice důležitý, jelikož trpím ještě refluxem jícnu a chronickým zánětem žaludku. Užíváním těchto tablet mi zcela pomohlo od nechtěného zvracení, nadýmání, křečí, bolestivého pocitu v žaludku a střevech. Navíc mi pomáhá i s trávením. Což velice oceňuji. Nepociťovala jsem žádné vedlejší účinky. Tento produkt si budu i nadále kupovat pro potřebu, kdy nebudu moci zcela dodržet bezlepkovou dietu. Poměr ceny a účinku je zcela v pořádku. Produkt a jeho dostupnost je velice snadná. Lze zakoupit v kamenných lékárnách, on-line, v obchodech se zdravou výživou i v e-shopech.

cena

22.12.2018

Naštěstí mě se intolerance na lepek zatím netýká a doufám, že se nikdy neobjeví, ale pár známých v mém okolí bohužel tento problém přestavuje každodenní boj při stravování. Ze zajímavostí jsem se zeptala, zda někdo vyzkoušel tento produkt a kamarádka mi potvrdila, že nějakou tu tabletku má vždy při sobě a vezme si ji aspoň, když jde do restaurace a není si jistá, že v jídle nebudou stopky lepku. Říkala, že když si vezme prášek a sní něco, co obsahuje lepek, tak jí je mnohem lépe než by bylo bez této tabletky. Ke každodennímu užívání to z hlediska financí není.

13.07.2018

Když máte intoleranci na lepek máte dvě možnosti, buď se mu zcela vyhnout a nebo najít něco, co vám zmírní příznaky. LepekFit je přesně ten výrobek. Sice lepek vynechávám nadále, ale obzvláště když jsem někde na návštěvě, je tohle pro mě skvělé řešení.

10.07.2018

LepekFit jsem vyzkoušela kvůli intoleranci na lepek a podle kladných recenzí musím konstatovat, že na mě takové pozitivní účinky neměl. ani jsem nepocítila zlepšení. nehodnotím ale negativně, každý si to musí vyzkoušet sám.

07.06.2018

Doporučila.ksem.kamatadce která má.problem s lepkem a velice si to chválí žádné bolesti ani zvracení se nedostavilo a potvrdila tady co ostatní že se dobře polykají a pomáhají na maximum.😎 Tudíž doporučí na vyzkoušení kamarádky

05.06.2018

Super baleni a velice pomaha.Tabletky se krasne polykaji a mohu jen a jen doporucit😇😇😇😇😇😇😇😇Vedlejsi ucinky zadne.😇😇😇😇Jsem nadsena a dekuji za velice kladne recenze.😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

06.05.2018
Doporučení: 130

LepekFit je pravdu velice účinný a líbí se mi, že nemá žádné vedlejší účinky. Tablety se dobře polykají, rychle působí a jsou potažené speciálním obalem jenž snadno umožňuje průchod kyselým prostředím žaludku. Za mě určitě doporučuji

01.05.2018

Přípravek LepekFit skutečně dokáže zmírnit potravinovou intoleranci na lepek. Díky přípravku LepekFit zmizí nepříjemné příznaky spojené s intolerancí na lepek, jako je špatné trávení či obtěžující nadýmání. Dokáže pomoci mnoha lidem, kteří trpí intolerancí na lepek. Určitě doporučuji zkusit.

09.04.2018

Miluji křupavé pečivo - začíná mi tímto rituálem den. Po porodu se v mém těle ovšem něco změnilo a tělo tuhle dobrotu nechtělo. Měla jsem pocit nafouklého břícha. Náhodně jsme v lékárně narazila na prostředek LepekFit a rozhodla se ho vyzkoušet. Od té doby už si zase mohu dopřávat k snídaní křupavé pečivo.

06.04.2018

u nas v rodince se objevilo problem s lepkem davno dcera je silna bezlepkacka a tak se snazi najit vzdy idealni jidlo aby ji nenadymalo a nemela prujem a ekzemek tyto produkty hodlame zkusit doma urcite

06.04.2018

Lepek umí v těle hodně potrápit, takže se mi zdá myšlenka tohoto preparátu velmi aktuální a užitečná. Kdo má intoleranci na lepek, nebo dost možná se mu nedaří zhubnout právě z tohoto důvodu, může najít v produktu řešení.

05.04.2018

Na tu moji dietu je to ideální uz jsem si obednala na internetu slychavam o tom same dobre recence. A vzdy musim vyzkouset co by mi mohlo pomoct, tak verim ze to i zabere kdyz clovek chce omezit mouku, tak pořídit

05.04.2018

Konečně opravdu účinný přípravek , který skutečně pomáhá. Kolegyně se hodně snaží omezovat mouku a výrobky z mouky. Občas se stane, že se jí přece jen nevyhne a v tomto okamžiku je velice účinným pomocníkem tento přípravek, který následky porušení diety minimalizuje.

05.04.2018

Doplněk stravy LepekFit, který je vyvinut přímo pro osoby s intolerancí na lepek. Díky tomuto přípravku zmizí nepříjemné příznaky spojené s intolerancí na lepek, jako jsou obtěžující nadýmání, špatné trávení a další!

04.04.2018

Naštěstí já ani nikdo z rodiny celiakií netrpíme. Ale jsem moc ráda, že jsou v dnešní době snadno dostupné takovéto výrobky, které alergikům usnadní a zpříjemní život.Ti si tak mohou dopřát, co by normálně nemohli.

04.04.2018

Naprosto skvělá značka pro bezlepkové potraviny.Synovec má celiakii a jí pouze výrobky od této značky a je spokojený.Pečivo je velice dobré,bez lepku,lehce stravitelné a i cennově je dostupné.Takže pro lidi co trpí celiakií rozhodně doporučuji tuto značku

04.04.2018

Přípravek LepekFit je spolehlivá úleva, pokud trpíte intolerancí na lepek a kolkrát ikdyž si myslíte, že jste koupili podle složení výrobek bez lepku, opak je pravdou. A v těchto případech sáhnu po LepekFit. Mně teda uleví hodně.

03.04.2018

LepekFit nedoporučují já ale můj manžel, ten trpí na intolerancí lepku a tato "zázračná " pilulka mu pomáhá zvládnout občasné zhřešení při oslavách nebo jen tak jak dostane na něco s lepkem chuť, ví že je LepekFit doma a jeho potíže mu zmírní, je to pomoc a opravdová úleva.

03.04.2018

Podobné preparáty velmi usnadňují život nám, kteří nemůžeme jíst pro někoho běžné potraviny. Pečivo všeho druhu mi nedělá zrovna dobře a pokud mi situaci může usnadnit malá zázračná tabletka, ráda toho využiji. Prášek se snadno polkne třeba i na cestách a hlavně obtíže po požití lepku zásadně zmírní.

03.04.2018

Mám mírnou intoleranci na lepek, tak jsem tento doplněk stravy uvítala. Tablety jsem užívala 1x denně bezprostředně před jídlem obsahující lepek ráno nalačno, jak je psáno na přebalu krabičky. Bohužel v krabičce není žádný další návod, kde bych vyčetla, zda se má užívat tableta vždy před jídlem obsahující lepek nebo opravdu jen 1x denně, jak jsem užívala já. Každopádně musím říci, že mi tento přípravek pomohl, netrpěla jsem v době užívání tolik nadýmáním a bolestivostí břicha. A myslím, že se mi prostě lépe trávilo.

02.04.2018

Tak výrobek lepekfit jsem beze strachu vyzkoušela a byla jsme ráda. mám ho na doporučení lékárníka, protože sama bych si asi neporadila. Byla jsem ráda, že mi po něm nebylo špatně, cítila jsem se v pohodě, tak mohu doporučit.

01.04.2018

S alergií na lepek u nás také válčíme a proto vítáme každý přípravek, který nám usnadní život a přípravu pokrmů doma. Tato tabletka nedráždí trávicí trakt, tabletky se snadno polykají. Rozhodně účinkuje, protože obvyklá nevolnost po lepku se dostavila jen ve velmi mírné formě.

01.04.2018

Kamarádka, která má intoleranci na lepek, se o těchto tabletkách dozvěděla náhodou, začala je užívat před jídlem, který lepek obsahuje a nemůže si je vynachválit. Vzhledem k tomu, že netrpí jen zažívacími potížemi, ale i nepříjemným ekzémem, který se jí po požití lepku zhoršuje a nevypadá hezky, zabila dvě mouchy jednou ranou. Její problémy jsou teď výrazně nižší a už nemusí dávat pozor na to co sní...

Žádné

01.04.2018

Intolerance je v dnešní době bohužel vysoká a tak jsem ráda, že je toto na českém trhu. Tobolky se dobře polykají, není po nic špatně, ani mě nebolí hlava, jako z jiných. Navíc jsou lehce dostupné a nejsou drahé

nic

31.03.2018

LepekFit mě příjemně překvapil. Ze začátku jsme byla docela skeptická a nevěřila jsem, ale když jsem poprvé zkusila, byla jsem nadšená. Bylo mi po něm dobře, žádné negativní účinky. A co je hlavní tak to, že je konečně něco, co funguje

nic

31.03.2018

Celiaků znám několik a jsem si jistá, že s radostí sáhnou po tomto preparátu, který jim umožní čas od času dát si nějaký ten kousek běžného pečiva. Snadné užívání, malé, skladní balení, které máte kdykoliv po ruce a složení vzniklé pod rukami odborníků, to vše je velmi vítané.

30.03.2018

Intoleranci na lepek mám diagnostikovanou teprve nedávno, takže vlastně se učím, co mohu a co ne, a věřte, že ikdyž je napsáno - NEOBSAHUJE LEPEK - není to zřejmě vždy pravda, protože kolikrát mám takové problémy, že se radši nebudu ani chlubit. Ale přípravek LepekFit mi to pomáhá celkem zvládat.

30.03.2018

Opravdu vysoce účinný výrobek který opravdu pomáhá.snazim se omezovat mouku a výrobky z ní.presto se jí bohužel nevyhnu.tak používám tento produkt , který mě problémy omezí na minimum a já se mohu cítit mnohem lépe

30.03.2018

Doplněk LepekFit je úžasný pomocník.Usnadňuje trávení,kdo má jako já alergii na lepek.Snažím se mouky vyhýbat,jak to jde,ale přesto občas zhřeším.Když jsi vemu tenhle doplněk,tak když zhřeším problémy nejsou tak výrazné.Proto si tento výrobek kupuji.Doporučuji všem kteří mají tento nepříjemný problém.

Žádné.

30.03.2018

Intolerancei organizmu na lepek máme v úzké rodina a proto se o podobné přípravky zajímám. Toto je velmi příjemná zpráva, že se preparát tak osvědčil. Jediná tableta umožní pochutnat si na běžném pečivu bez následných nevolností. Snadné užívání, praktické balení klidně i na cesty, přijatelná cena. Díky za každý takový přípravek, který usnadní život všem.

29.03.2018

Moje babicka ma alergii na lepek a az ji sdelim, ze existuje tento produkt, tak verim ze bude mit radost. Moc tech bezlepkovych potravin neni a je to celkem draha dieta, vim, ze s tim ze zacatku dost bojovala,nez prisla na to, co muze a dela ji dobre na zaludek.

29.03.2018
Doporučení: 7

Jsem nadšená, když čtu takové pozitivní zprávy: Pečivo beze strachu díky LepekFit. To musí být pro někoho, kdo už dlouho nejí pečivo opravdu skvělá zpráva. A hlavně, jak se vyzkoušelo, to opravdu funguje.

29.03.2018

Jsem velice překvapena jak tento výrobek skvěle účinkuje, každá testerka zaznamenala pozitivní zlepšení. Pamatuji si dobu, kdy u nás nebyly žádné bezlepkové potraviny, vozily se z ciziny. O to více mě nyní těší, že nám trh nabízí spoustu bezlepkových potravin, včetně tohoto skvělého přípravku.

29.03.2018

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Pečivo beze strachu díky LepekFit.Je dobře že tyto výrobky existují.Já asi nemám intoleranci na potraviny které obsahují lepek,ale jako většině lidí mi dělá problémy trávení laktozy.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:06
53 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:04

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat