REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Sbohem, chloupky

29.05.2018 | Testování

S blížícím se létem začala většina z nás opět „ostřit“ žiletky, protože končí sezona, kdy jsme holení nohou trochu zanedbávaly a rašící chloupky schovávaly pod dlouhými kalhotami. Ovšem není třeba si nic namlouvat – klasické holení žádnou z nás příliš nebaví a ani výsledek není úplně ideální. I proto nás nabídka testovat Philips Lumea potěšila.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 45 testerek

Doporučeno: 144x


V testerku se tentokrát proměnila naše kolegyně z obchodního oddělení Denisa. Jak byla s Philips Lumea spokojená?

Pro koho se hodí

„Za výběr do testování produktu Philips Lumea jsem byla svým kolegyním vděčná, protože jsem o koupi tohoto produktu dlouho uvažovala. Patřím mezi tmavší fototypy, a tak musím vytáhnout holicí strojek i 2krát týdně,“ říká Denisa.


Čtyři nástavce na jednotlivé partie těla zajistí rychlé a pohodlné ošetření chloupků.

Aby si byla jistá, že bude přístroj používat správně, absolvovala nejprve odborný výklad přímo ve Philipsu. „Překvapilo mě, že se nejedná o laser, jak jsem si myslela, ale o intenzivní pulzní světlo (IPL). Asi nejvíc se to dá přiblížit blesku fotoaparátu. Důležité je před koupí zjistit, jaký jste fototyp. Lumea totiž není účinná u žen se světlými chloupky a stejně tak se nemůže používat u žen tmavé pleti nebo v místě tetování. Není vhodná ani pro ženy trpící křečovými žílami. Naopak bez problémů zvládne chloupky od tmavé blond barvy až po černé. Jelikož jsem spíše tmavší fototyp a mám chloupky hnědé, mohla jsem se vesele pustit do testování,“ popisuje naše redakční testerka.

Snadno a bez bolesti

Před použitím by si měl člověk pečlivě oholit nohy. Je rovněž možné použít oblíbené tělové mléko, které ale nedráždí pokožku. A pak už je možné přejít k akci!


Jednoduché používání a především bezpečné a bezbolestné zbavení se chloupků. To vše díky intenzivnímu pulznímu světlu Philips Lumea.

„Nejprve jsem přiložila Lumeu ke své pokožce a zadala vyhledávání vhodné intenzity. Zobrazila se mi 5, a tak jsem ji nastavila a pustila se ‚do práce‘. Vždy při přiložení k pokožce se zobrazí světlo, které ukazuje, že produkt používáte správně a je nabitý,“ popisuje Denisa, jak snadné používání přístroje vlastně je.

Někteří lidé se obávají u přístrojů využívajících intenzivní pulzní světlo, že depilace bude nepříjemná nebo dokonce bolestivá. „Také jsem čekala, zda impulz nebude třeba bolet, ale vůbec ne! Na nohách jsem necítila vůbec nic, na některých citlivějších místech bylo cítit takové drobné štípnutí. Takže se vůbec nemusíte bát,“ ujišťuje Denisa. Chloupky totiž nijak bolestivě nevytrháváte – pulzní světlo je zkrátka vyřadí ze hry a zpomalí jejich další růst. Navíc tady rozhodně nehrozí pořezání jako u žiletky. Takže odstraňování chloupků je díky Philips Lumea opravdu bezbolestné.

Prostě paráda!

Další výhodou je, že nemusíte tělo zbavovat chloupků jen ve sprše či vaně, ale máte úplnou svobodu, co se používání týče. Philips Lumea můžete oproti tomu použít úplně kdekoliv, ať už s kabelem nebo bez něj, tedy i v posteli při sledování oblíbeného seriálu nebo na terase.

Prostě přístroj postupně přikládáte na kůži a postupujete kousek po kousku. Celá „operace“ zabere přibližně čtvrt hodiny – ošetření obou lýtek zvládnete zhruba za 8,5 minuty, obou podpaží za 2,5 minuty, oblast bikin za 2 minuty a horní ret za 1,5 minuty. Výhodou je i to, že na každou partii je k dispozici speciální nástavec, se kterým je ošetření ještě pohodlnější a rychlejší.


Naše redakční testerka má jasno – Philips Lumea si bude přát od manžela k narozeninám. Luxus "holení" jednou za 8 týdnů je totiž sen většiny žen.

„V případě, že chcete holení urychlit, je dobré nechat přístroj zapojený v zásuvce, zrychlí se tím nabíjení před každým impulzem,“ radí naše zkušená testerka.

Lumea se má používat zpočátku vždy po 14 dnech, a tak jsem hned po uplynutí této doby byla zvědavá na výsledek. Po prvním použití to ještě nebylo úplně ono, ale po druhém už chloupky opravdu rostly pomaleji a jen místy. Za další dva týdny byl rozdíl v růstu opravdu markantní a po čtvrtém použití jsem vážně byla nadšená! Poté jsem Lumea zkoušela až po 6 týdnech, kdy opravdu začaly chloupky teprve vylézat a zatím NIC! Paráda!“ neskrývá nadšení Denisa.

„Snížila se intenzita růstu chloupků a bohatě stačí použít Lumea jednou za 6 až 8 týdnů. Pokožku jsem po použití nikdy neměla podrážděnou, a to trpím i atopickým ekzémem. Efekt sice není úplně trvalý, je potřeba jednou za cca dva měsíce Lumeu vytáhnout a použít znovu, ale to je ve srovnání s žiletkou či epilátorem nebo depilačními krémy úplný luxus!“

A jaký je tedy verdikt? „Jsem víc než spokojená. A navíc díky testoví už vím, co si letos budu přát od manžela k narozeninám, které se pomalu blíží!“

Více informací na www.philips.cz/lumea

20.11.2022

Úžasný produkt, výsledek vydrží opravdu dlouho , vřele doporučuji

27.10.2022

Skvělá věc, nohy vydrží bez chloupků hodně dlouho.

boží věc potom dlouho nerostou,trvá delší dobu ale stojí za to.

20.10.2022

Funguje jak má. Chloupky rostou mín. Je to bezbolestné.

Vysoká cena

25.02.2021

má jej kamarádka - použití bezbolestné a chloupky po ošetření rostou pomaleji a jsou jemnější a světlejší

cena

02.12.2020

hezky ostrani chloupky, je to bezbolestne.citite se skvele delší dobu. nez chloupky narostou. za mě dobrý.

je to trosku dražší, ale stojí to za to.

02.12.2020

Používám již dlouho, a pokud se opravdu dodržuje tak jak je v návodu, tak je růst chloupků mnohem pomalejší a tak na méně procentech těla.

24.07.2020

Používá přítelkyně a je moc spokojená. Chloupky už tolik nerostou jako dřív a jsou o poznání jemnější ☺️ A je to bezbolestné prý ☺️

Cena je opravdu vysoká

19.07.2020

Skvěle odstraní chloupky na dlouhou dobu. Bezbolestná epilace.

02.07.2019

Lumeu jsem si půjčila od kamarádky, která ho dostala loni k Vánocům. Vím, že je to nehygienické, ale nechtěla jsem si kupovat zajíce v pytli. Přece jenom není nejlevnější a klasických epilátorů se kvůli bolesti bojím. Lumea je fajn a tak jsem do ní šla. Navíc vážně nic nebolí, po čase se prodlužuje doba mezi jednotlivými aplikacemi. Manipulace je snadná, "holení" není nijak zdlouhavé a neobtěžující. Aspoň nebudu planetu zatěžovat zbytečnými plastovými jednorázovými holítky :-)

19.12.2018

Tento přístroj mám doma už skoro rok. A opravdu zabírá, je to úžasná věcička. Jen samotný proces mě nebaví, takže se nemohu dokopat k opakování podle návodu, pak by byl ten výsledek ještě mnohem lepší

30.11.2018

Od značky Philips máme doma pár věcí a spokojenost s jejími produkty je tak 50% :-D jelikož některé mírně zklamaly v propracování a jiné byli zase dokonalé. Tento přístroj Philips Lumea naproti tomu je skvělý, ale samozřejmě nějaké té nedostatky také má :-) Design je naprosto okouzlující a elegantně zvolené barvy dodávají přístroji tento dokonalý vzhled. Ocenila bych, kdyby používání nebylo tak zdlouhavé, kdyby se jenom rychle přejelo a bylo hotovo :-D ale tak třeba do budoucnosti někdo něco takového vymyslí. Ale jinak se rychle dobíjí, použití pochopí každý a rostoucí chloupky jsou mnohem jemnější. Oceňuji, že tento přístroj lze využívat bez kabelu, tak se nikde nebude aspoň plést ;-) Cena je trošku vyšší, ale co by člověk neudělal pro krásu ;-) Doporučuji!!

22.09.2018

Depilační přístroj Philips Lumea je úžasný. Umožňuje snadné a dokonalé dosažení kýženého výsledku. Přístroj se velmi snadno ovládá a pokožka je po použití dokonalá. Rozhodně doporučuji vyzkoušet, výsledek stojí za to.

31.08.2018

Na základě recenzí jsem se rozhodla lumeu zakoupit a vyzkoušet. Mám světle hnědé chloupky. Zkoušela jsem používat na nohy, podpaží a třísla. Na každou část těla má Lumea jiný nástavec. Určitě ocení dámy s tmavsimi chloupky.

Mě Lumea celkem zklamala. Postupovala jsem přesně podle daných pokynů, a ani tak jsem nepocitila změnu. Podotýkám, ze jsem používala pravidelně od října do května. V létě při opalování se používat nemá. Jediný co mi přišlo je to, ze mi rostly pomaleji chloupky na nohou, ale pořád ve stejném množství. Na třísla a podpaží mi nepomohla vůbec. Lumea zvolí sama intenzitu zablesku, ale většinou, hlavně na citlivejsich partiich (podpaží,třísla) mě stipal každý záblesk. Takže určitě bych netvrdila že je bezbolestna. Na tom jsme se shodly s kamarádkou, která Lumeu také používá. Té ale spoustu chloupků vymizelo, takze na kazdeho působí jinak. Za me určitě pomer cena kvalita, hodnotím jako průměr.

27.08.2018

Lumeu už mám doma nějaký pátek a jsem s ní celkem spokojená. Chloupky mi sice odstranila pouze na nohou a v oblasti tříslech avsak na podpaží absolutně nefungovala. Používání je bezbolestné, trochu zdlouhavé.

12.07.2018

Od tohoto výrobku jsem nic moc nečekala. Měla jsem tendence zkoumat, na jakém principu vlastně funguje. Práce s přístrojem je jednoduchá a bezbolestná, Což je bezpochyby největší klad. Skvěle mě také baví i design

Někomu by mohla vadit pořizovací cena.

12.07.2018

Testovala jsem v rámci jiné akce. Philips Lumea mě nijak neoslovil. Je to pohodlné, občas nepříjemné. Prostě někomu sedne, nekomu ne. Doporučuji vyzkoušet. Jinak ségra zkoušela a byla moc spokojená.

10.07.2018

Philips Lumea jsem testovala jinde. s přístrojem byla snadná manipulace, bezbolestná aplikace....no, občas to velmi štípalo. chloupky rostly méně a na některých místech už nerostou vůbec.doporučuji

01.07.2018

Teď na kávičce jsem to řešila s kámoškou, jelikož si ho nedávno koupila a je to úžasný přístroj! Laser je tichý a ty výboje nejsou skoro vůbec vidět.A tím, že nemusíte řešit zásuvku, tak máte i větší možnosti na aplikaci. Do začátku je to sice velká investice, ale oproti vytrhávání, které moc dlouho nevydrží a v určitých partiích to bolí, je tohle naprostá paráda!

Vysoká cena a pak v návodu je varování pro světlejší typy, pro které používání přístroje nedoporučuje.

19.06.2018
Doporučení: 91

Philips Lumea je opravdu výborný pomocník. Obsluhování je jednoduché, bezbolestné, rychlé a velkou výhodou je, že nástavce jsou dobře tvarované a přistroj lze použít i bez kabelu. Za mě určitě doporučuji

10.06.2018

Tento přístroj jsem si zakoupila jako dárek k Vánocům. Zezačátku jsme postivě svítila a musím říci, že jsem celou dovolenou nepotřebovala žádné holítko. Prostě bomba. Ale nyní, nemám tolik času svítit a musím říci, že chloupky se po čase opět vrací a rostou. Sice né v takové intenzitě jako byly než jsem začala přístroj používat. Jsou místa,kde teda přístroj nějak nefunguje. Třeba na kolenách jsem za celou dobu nepocítila účinnost nebo v určitých místech v podpaží pořád chloupky rostou, ikdyž jsem poctivě svítila. Jak jsem psala- nyní nemám tolik času,takže se musím častěji holit,ale určitě ho zase musím vytáhnout ze šuplíku a posvítit, blíží se čas dovolené :-) I přes negativa ho doporučuji

cena životnost přístroje po uplynutí daného množství impulsů místa,kde nefunguje,ipřesto, že mám hnědé chloupky

08.06.2018
Doporučení: 23

Určitě bych ráda vyzkoušela něco jiného než holitka a. Eco podobného jsem.mela.moznost vyzkoušet od jedné známé co dělá manikúru a je fakt že opravdu déle vydržela pokožka hladká bez chloupků.premyslim.mad tím.

07.06.2018

Tohle.ma.moje tchyne doma😃Nedavno se o tenhle vyrobek zajimala moje zena.Je drazsi ale sel bych do toho jako darek musi potesit.Cenna vysoka ale chloupky jsou dlouho pryc a to oceneni kazda zena.😆😆😆

07.06.2018

Hladce oholené nohy snadno a rychle, to je sen každé z nás. Navíc tímto sofistikovaným způsobem. Moderní metoda funguje rychle, spolehlivě a dlouhodobě. Přístroj založený na vědecké bázi se snadno ovládá, je bezpečný a efektivní.

07.06.2018

tento produkt je uplna bomba!!!! sama jsem vzdy pouzivala voskove pasky nebo jine bolestive procedury ale od te doby co mam svuj pristroj na minimalizaci je vse v poradku a chlupy uz maji cervenou dekuji za takove produkty

07.06.2018

Mela jsem moznost vyzkouset je strasne tezky do ruky a nvic chloupy nezmizi hned ani o nekolika tynech musi se pouzivat nekolik mesicu aby byl nejaky ucinek vubec videt.Ja jsem za klasickou epilaci ..

05.06.2018

Jsem ráda za každé holení žiletkou, které si mohu ušetřit. Zkoušela jsem různé depilační metody, ale tahle je jedinečná, pokroková. Dlouhotrvající výsledek, snadné používání šikovného přístroje. Bezbolestná a šetrná metoda.

04.06.2018

Klady: Pro mně je to naprosto dokonalý a už nepostradatelný pomocník. Depilátory, epilátory, žiletky a podobné věci už nechci mít ve svém dosdahu. Tento přístroj umožňuje snadné a dokonalé dosažení kýženého výsledku. Přístroj se velmi snadno ovládá a pokožka je po použití dokonalá.

04.06.2018

Super - všechny žiletky a holicí strojky jsem uložila k ledu :-). Tohle je prostě skok vpřed. Použití je jednou za dva měsíce a tím ušetřeno spoustu času a to bez podrážděné pokožky. Klidně můžete po použití obléknout bikiny vyrazit k vodě :-)

03.06.2018

Tak tento přístroj je podle mě opravdu kosmetická bomba! Byla jsem na akci v salonu, kde mě ošetřovali tímto přístrojem a jsem opravdu nadmíru spokojená! Chloupky opravdu bezbolestně mizí a moje pokožna je opravdu jemná

02.06.2018

Pecka, tohle je prostě přístroj, který by neměl chybět žádné ženě a to nejen v letní sezóně. Hladné nohy a další partie patří dnes k běžné hygieně každé ženy. Ovládání přístroje je velmi jednoduché a výsledek vydrží.

01.06.2018

Tak tedy tohle je jeden z nejlepších kosmetických přístrojů, co jsme kdy zkusila. je opravdu lehoučký, krásně se s ním manipuluje a navíc ten výsledek je nepopsatelný. Kůže jemná a bez chloupků. Určitě doporučuji

31.05.2018

Tak tohle je opravdu perfektní :) ze začátku jsem si myslela, že to bude jen nějaké halo, ale opak byl pravdou. Chloupky rostou méně a pokožka je déle hladká a já vlastně ušetřím za žiletky. Doporučuji

31.05.2018

Ma moje kamaradka a je to vazne zazrak.Zadne holeni a moderni vecicka,ktera stoji mnoho penez,ale umi zazraky.😊Nic neboli a Vase pokozka je opravdu jemna a krasna.😊😊Mohu jen doporucit.😊Moderni design Vam dopreje luxus.😊

nic

31.05.2018

Ideální pomocník na nadcházející teplé měsíce. Snadné, rychlé a dokonalé dosažení výsledku. Také je zajímavé, že je třeba zohlednit fototyp pokožky. Přístroj je sofistikovaný ale zároveň se snadno ovládá. Pokožka je dokonale hladká, nepoškrábaná, nepodrážděná.

31.05.2018

Proudkt Philips Lumea je ideální na dlouhodobé odstranění chloupků. Philips Lumea řeší hlavně dobu dovolených a léto, kdy člověk odjíždí na dlouhý čas a holení každý druhý den je opravdu otrava. Někdy ani není ta možnost. Skvělý produkt.

31.05.2018

Skvělý, moderní přístroj, který dělá z nepříjemné procedury přijatelnou záležitost. Výsledek je, na rozdíl od holení žiletkou, skutečné dokonalý. Přístroj má jednoduché použití, šikovně padne do ruky. Všem fototypům může být vyhověno.

30.05.2018

Již delší dobu na něj koukám,ale z mateřské se těžko šetří,takže až budu v práci určitě si jej koupím ,docela mě otravuje se často holit. Super je i životnost kterou garantují ☺️ takže investice se určitě vyplatí

Vyšší cena

30.05.2018

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Sbohem, chloupky.Tento přístroj skutečně funguje a jak je zmíněno hodí se hlavně na ty nejotravnější chlupy co existují..tedy ty nejvýraznější - nepřehlédnutelné a tmavé,které jsou vždy vidět..

30.05.2018

Tento přístroj je můj sen a plánovaná investice, která je sice vysoká, ale když si spočítáte všechny návštěvy v salonu a holítka, vyjde to ve finále levněji. Výsledek skvělý a trvalejšího rázu. Tak snad to jednou vyjde.

30.05.2018

Cena je sice vyšší. Ale oceňuji už jen slibovanou životnost přístroje. To se pak vyplatí. Hlavně teď ve vedrech když ukazujeme nohy, chceme aby pokožka byla hladká a bez chloupků. Mít na až 8 týdnů pokoj od holení to je paráda. A supr je že je to bezbolestné.

29.05.2018

Tento výrobek Philips LUMEA ocení každá žena která má problémy s chlopky.Intezivní pulzní světlo odstraní chloupky bezbolestně a hodně zpomalý další růst chloupků..Vřele doporučuji tento výrobek,já si ho přeji pod stromeček.

Žádné.

29.05.2018
Doporučení: 11

Philips Lumea mohu jen doporučit. Před každým použitím si musím ještě chloupky odstranit. Ale Lumea se používá tak snadno, bez bolesti a hlavně rychle. Používám i na podpaží, kde mi chloupky už ani nerostou. Konečně mám radost, že jsem skutečnou ženou.

29.05.2018
Doporučení: 19

Tento přístroj je velmi v poslední době inzerován a to celkem právem, protože po přečtení recenze na jeho účinnost si to zaslouží. Jedná se o velmi kvalitní výrobek, kterým se odstraní chloupky na potřebných místech těla. Kvituji, že po několika použití chloupky rostou pomaleji a je to bezbolestné, nehrozí žádné poranění a stačí krátký čas, aby se chloupky odstranily. Je možné nastavit intenzitu a to je také velmi důležité. Určitě bych ho doporučila.

29.05.2018

bezva článek bála jsem se toho,ale jdu to zkusit.přístroj mám od zimy zatím jsem nenašla odvahu.Proto děkuji za pro mne cenné informace. Není nad zkušenost,které jsem si zde přečetla a zde tomu věřím.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat