REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vlhčené ubrousky Linteo pětkrát jinak

15.07.2019 | Testování

Vlhčené ubrousky jsou pomocníkem, kterého si zvykla mít po ruce většina z nás. Už dávno nejsou výsadou jen maminek, které jimi utírají upatlané ručičky nebo pusinky svých ratolestí. Vlhčené ubrousky nejrůznějších druhů využíváme i my dospělí. A právě několik typů ubrousků značky Linteo jsme vyzkoušely v rámci redakčního testování.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 75 testerek


Které vlhčené ubrousky značky Linteo jsme testovaly? S make-upem nám pomohly vyživující Vlhčené odličovací ubrousky Linteo, těm z nás, které sportují, přišly vhod Vlhčené ubrousky Linteo pro denní potřebu Deo sport s ionty stříbra, se špinavýma rukama či pro osvěžení nám pomohly Vlhčené ubrousky Linteo pro denní potřebu a Vlhčené ubrousky Linteo pro denní potřebu Refresh s okurkou a na intimní hygienu jsme otestovaly Vlhčené ubrousky Linteo intimní herbal.

Testovaly jsme hned čtyři – redaktorky Kristýna, Lenka, Nela a naše šéfredaktorka Petra. A jak to dopadlo?

Bez líčidel během chvilky

„Pro mě největším překvapením byly odličovací ubrousky,“ říká Nela. „Většinou jsem je totiž používala jen jako nutné zlo třeba při cestách, ale přiznávám, že jsem si nedovedla představit, že bych je používala třeba každodenně. Ale odličovací ubrousky Linteo mi přišly během testování jako čestná výjimka.“


Odličovací vlhčené ubrousky Linteo dokáží odstranit klasický i voděodolný make-up.

Vlhčené ubrousky Linteo totiž dokáží odstranit nejen klasický make-up, ale i voděodolnou řasenku. Navíc obsahují extrakt z heřmánku a aloe vera pro zklidnění pokožky a jemné čisticí mléko pro zjemnění pokožky.

„Jsou jemně parfemované, ale nijak rušivě, což oceňuji. Na rozdíl od ubrousků jiné značky, které jsem občas využívala, odstraní make-up prakticky jedním tahem. Navíc na pokožce nezanechávají mastný nebo jinak nepříjemný film, což byla vždycky moje největší výhrada vůči odličovacím ubrouskům. Takže já musím ty od Lintea jedině chválit,“ potvrzuje Nela, která už odličovací vlhčené ubrousky Linteo „instalovala“ i v naší redakční koupelně.

Nejen pro sportovce

Naši sportovní nadšenkyni Lenku zase nejvíce zaujaly vlhčené ubrousky Deo sport s ionty stříbra. „Chodíme s kolegyní Zorkou občas po práci běhat. V podstatě hřeším na to, že hned poté vklouznu do auta a jedu se osprchovat domů. Ale nebudu lhát, jsou dny, kdy je mi i tohle nepříjemné. Takže mít k dispozici vlhčené ubrousky přímo pro tyhle příležitosti, je vážně příjemné,“ popisuje Lenka.


Nejen sportovci ocení Vlhčené ubrousky Deo sport, které obsahují ionty stříbra.

Díky obsahu stříbra si dokážou poradit s případným nepříjemným zápachem potu. Díky obsahu deodoračních složek navozují pocit čisté a suché pokožky. Panthenol pak o vaši kůži jemně pečuje.

„Sprchu jako takovou samozřejmě nenahradí, ale když se zpotíte – ať už kvůli sportu nebo třeba ze stresu – Deo sport ubrousky od Lintea jsou takovou první pomocí, která zajistí, že si od vás nebudou lidi odsedat. Určitě jsou skvělé nejen pro sportovce, ale vlastně pro každého, kdo se potřebuje rychle zbavit potu,“ chválí Lenka.

Letní osvěžení

Ostatně k osvěžení – ale také třeba k otření špinavých rukou – jsou určeny i další z vlhčených ubrousků Linteo: Vlhčené ubrousky Linteo pro denní potřebu a Vlhčené ubrousky Linteo pro denní potřebu Refresh s okurkou.


Osvěžení a čisté ruce na dosah? To zaručí vlhčené ubrousky pro denní potřebu od Lintea.

Prvně jmenované obsahují extrakt z aloe vera, který působí příznivě na zklidnění pokožky a alantoin pro zjemnění pleti. Ty druhé jsou kromě výtažku z okurky obohacené o citronovou silici a panthenol.

„Oboje jsou skvělé, ale kdybych si musela vybrat, asi dám o jeden bod víc těm okurkovým. Prostě proto, že vůni okurky mám nějak spojenou s létem, takže mi do testování na přelomu června a července úžasně sedly,“ usmívá se Petra. „Ale to neznamená, že ty s aloe vera jsem nevyužila. Člověk má po jejich použití pocit, jako by si na ruce nanesl jemné pleťové mléko. Vůbec nevysušují pokožku. No a jako každá žena musím vyzdvihnout, že se díky praktickému balení vejdou v podstatě do každé kabelky. Takže je máte okamžitě po ruce třeba ve chvíli, kdy se vaše dítko rozhodne ignorovat rozteklou zmrzlinu nejen na svých rukách,“ říká naše šéfredaktorka.

Pečující a diskrétní

Posledním testovaným typem vlhčených ubrousků Linteo byly ty určené pro intimní hygienu. Obsahují výtažek z aloe vera a heřmánku, které hojí a zklidňují. Navíc v nich není alkohol. Jak už název napovídá, jsou určené k intimní hygieně. Oceníte je například při cestování, po pohlavním styku, během menstruace…


Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu Linteo oceníte nejen během dovolené či na cestách.

„Intimní ubrousky od Lintea jsem nejvíce využila na chatě, kde máme zrovna trochu spartánské podmínky, co se přístupu k vodě týče. Ale rozhodně je budu dál používat nejen tam,“ říká Kristýna. „Vůbec nijak nedráždí intimní partie, naopak máte po jejich použití opravdu pocit čistoty. Ze začátku jsem si říkala, že 10kusové balení je docela malé, ale když potřebujete ubrousky nosit třeba v kabelce nebo i batůžku na výlet, určitě se nechcete tahat s balením, které zabere spoustu místa a například při placení v obchodě ho musíte vyndat, abyste se vůbec prokousala k peněžence,“ směje se Kristýnka, která už má nakoupené zásoby vlhčených ubrousků Linteo na nadcházející dovolenou.

Ostatně není sama – všechny redakční testerky se shodly, že ubrousky Linteo budou používat i dál. „Líbí se mi, že se navíc jedná o české výrobky, které nejsou nijak předražené, ale zato velmi kvalitní. Takže za sebe mohu jen doporučit,“ uzavírá za všechny Nela.

Více informací získáte na www.linteo.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

80 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:46
278 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:54
60 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat