TESTOVÁNÍ: Diář Life Designer 2019

12.12.2018 | Testování

Také si říkáte, že je nejvyšší čas obstarat si nový diář na nadcházející rok? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Hledáme tři testerky, které budou moci v rámci testování vstoupit do světa unikátních diářů Diář Life Designer 2019. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 47 testerek


Diář Life Designer je multifunkční organizér, který poskytuje prostor nejen pro plánování, ale i osobní rozvoj a zachycení a třídění vašich poznámek a nápadů.

Pro systematiky i kreativce

Čím je diář Life Designer 2019 tak výjimečný? Obsahuje totiž:

  • Různé formy kalendářů, které se doplňují – roční, měsíční a týdenní
  • Diář je možné sestavit podle vlastních potřeb a představ, protože disková vazba umožňuje snadno měnit listy a dokonce i obal
  • Prostor pro sebemotivaci a sebereflexi
  • 3 různé systémy pro přehled úkolů a důležitých událostí
  • 2 různé listy pro plánování projektů a cílů
  • Nejrůznější listy pro zachování námětů a nápadů – tipy na filmy, knihy, cestování, dárky a další
  • Přehledy o financích – přehled o výdajích, úsporách, výpůjčkách a zápůjčkách a dalším
  • Listy pro mapování životního stylu, plánování jídelníčku a zavádění drobných zvyků krůček po krůčku
  • 6 barevných záložek pro oddělení měsíců
  • Systém diskového vázání pro maximální variabilitu

Spolu s diářem získáváte i pracovní deník nazvaný Průvodce na cestě za svou vizí.  Ten obsahuje řadu otázek, které vám pomohou najít vlastní cíl, vyhodnotit své životní priority a vyměnit zlozvyky za spolehlivé návyky. Nečekejte, že zítra bude váš život jiný, ale postupnými kroky změňte sebe a tím i svůj život.

Cena: 1 120 Kč

Více informací na www.mylifedesigner.cz

vybraná testerka | 30.01.2019

Já jsem upřímně tzv "valila bulvy", krásně barevný diář v podstatě se vším, co člověk potřebuje a ještě mnohem víc! Diář má moc hezké zpracování, je možné si v něm připomenout svátky, narozeniny, významné události a naplánované povinnosti, připomenout si nákupy a na konci měsíce shrnout měsíc do celku. Moc se mi líbí... Pro mě to není jen diář, ale obecně takový deníček, který mám stále po ruce 🙂

Jediný zápor pro mě je ten, že vzhledem k velikosti a tím pádem i váze diáře, ho nebudu nosit v kabelce, je to přesně takový ten učitelský diář, který leží na stole, to je něco pro mě 😇😅

vybraná testerka | 19.01.2019

Diář Life Designer 2019 není jen tak obyčejným diářem. Spíše se jedná o kombinaci diáře, plánovače a do určité míry i osobního deníku. To z něj dělá skvělého společníka, bez kterého si jeho uživatelka nebo uživatel za pár dnů nedovede svůj další život představit. Po prostudování Průvodce na cestě za svou vizí si každá uživatelka stanoví své priority, vize, přání a úkoly. Jejich naplňování a plnění lze jednoduše přenést do diáře a sledovat tak svoji cestu za novými cíli a předsevzetími. Pravidelné vyhodnocení po měsících ukazuje cestu ke splnění cílů a úkolů. které ještě na splnění čekají. Diář je možné také používat jako klasický pracovní či osobní diář, např. v zaměstnání. Diář je skvěle vyroben, z kvalitních materiálů, zpracování vynikající. Diář má velmi dobrý poměr mezi cenou a užitnou hodnotou a mohu ho doporučit všem aktivním uživatelkám a uživatelům, které nebo kteří si kladou osobní cíle, které jim usnadní splnit.

vybraná testerka | 18.01.2019

Velkou výhodou diáře je možnost vlastní volby sestavení podle aktuální potřeby. Plánování, přehledy, osobní úkoly a růst, plánování jídelníčku a životního stylu a mnoho dalších námětů a nápadů. To je to, co bych plně využila před 15 lety, kdy jsem budovala svou strukturu spolupracovníků. Nyní bych našla použití pro soukromé účely. Nikdo si nemůže čas naspořit, ale dobrým plánováním a krůček po krůčku si stanoví priority a cíle. Tak dospěje lehčeji k cíli.

Než jsem pochopila výběr listů, měla jsem obavu z poškození. Pak jsem zjistila podle perforace systém a vložení bylo jednoduché. Jsou zde vloženy i listy s poznámkami o úsporách. Ty bych jistě nevyužila, vzhledem k zneužití informací při ztrátě nebo zcizení. Každý zváží sám.

07.08.2023

Nádherný a přehledný! MÁm všechno

Nemám co vytknout

09.02.2023

Moc pěkný a praktický diář.Hezky se do něj píše :-)

19.12.2022

Líbí se mi, že je to víc věcí v jednom diář, deník, plánovač

20.11.2022

dobrý kalendář do nového roku, krásně se do něj píše papír je kvalitní

27.10.2022

Krásně zpracovaný, přehledný, moc hezký design a velikost

10.10.2022

Je Krasne přehledný má úžasný design a i velikostne dokonalý

10.10.2022

Praktický, krásný disain, krasne barvy , přehledný

15.08.2020

Moc se mi líbí design. Podle mě je to velmi kvalitní a ideální dárek pro někoho na vánoce nebo k narozeninám.

cena

27.07.2020

Diář pro všechny moje myšlenky a přáníčka. Diář jsem si zakoupila na půl roku a nosila jsem ho stále při sobě. Je rozhodně lepší než používání poznámek v telefonu :-)

Cena - velmi drahý

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

24.03.2019

Diář Life Designer 2019 je praktický a zároveň velmi krásný, propracovaný diář pro milovníky papírové klasiky. Šikovné členění umožňuje plánování na delší dobu dopředu. Krásné použité barvy, kvalitní papír a pevné desky, špičkové zpracování. Rozhodně doporučuji.

10.03.2019

Ja jsem přesně typ člověka, co když si nenapíše cokoliv tak to prostě neví. Na tohle jsem vážně strašná. :-D Ať už se to týká seznamu, co nakoupit..Až po důležité resty, které musím nutně dodělat. Oceňuji barevné záložky, více formátů kalendářů. S diářem jsem spokojená.

Diář je dobrý. Avšak nejsem si jistá, zda bych si ho pořídila sama. Dostala jsem darem..Pořizovací cena na mě moc vysoká.😊

27.01.2019

Do diáře Life designer 2019 jsem nahlédla u kamarádky. Překvapilo mě, že to není obyčejný diář, ale že se do něho dají zapisovat, krom poznámek pro určitý den, také věcné informace, porovnání, okamžiky.. Na vše je dost místa, je přehledný, praktická velikost.

Pro mě vysoká cena

27.01.2019

Už se mi mockrát stalo,že jsem na něco důležitého zapomněla a teď v posledních dnech to pociťuji dvojnásob.Musím zařizovat spoustu pro mě důležitých věcí a abych na něco nezapomněla hodil by se mi diář.Tento vypadá velmi luxusní.Jen ta cena mě zaráží.

26.01.2019

Bez papírových diářů bych neexistovala.Baví mě si v nich zvýrazňovat důležité ukony a ty pak následně odškrtávat.Tento diář je osobní plánovač krůček po krůčku.Nejdříve si stanovýme priority , abychom lépe došly k cíli.A poté se snažíme i třeba zdlouhanou cestou dojít k cíli.

22.01.2019

Je moc hezkej, system usporadani, a vsechny mozne varianty a funkce, ktere tento specialni diar nabizi, co vsechno si tam muzete zaznamenat, naplanovat, zapsat, pripominat, po cely rok...bez papirovych diaru si nedokazu predstavit zadny rok, to je teseni na dalsi rok, s novym diarem.

18.01.2019

Dnes každý potřebuje diář.Já bych se bez něj nemohla obejít.Tento luxusní diář je velmi krásný,přehledný.Má 6 záložek.Dá se použít na cestování,dárky,přehled o financích atd..Píšu si do něj hlavně návštěvu lékařů a schůzky.

Mohl by být levnější.

17.01.2019

dcera tento diar dostala na vanoce od manzela, sama je moc spokojena a vyhovuje ji - pro mne uz ale tento typ diaru neni a tak radeji volim diare od jine znacky co se mi ale libi je uvodni stranka a cena

11.01.2019

Diář Life Designer 2019 je opravdu moc designový a pěkný. Myslím, že je to skvělý módní doplnět každé ženy, ale i muže. Mám áda zápisníky, tak i diáře a dnes se bez nich opravdu neobejdu. Užívám je denně

11.01.2019

Velmi mě zaujalo testování Diáře . Já bez plánování neumím fungovat. Každý večer si v klidu promítám , co je potřeba zařídit další den. A také zjistím, zda vše, co jsem měla naplánováno na aktuální den se podařilo . Zaujala mě část diáře s plánováním financí. :-) Také dobře hodnotím , kolik možností tento diář má. Zajímala jsem se o něj, ale cena mě odradila.

Cena

11.01.2019

Tento diář znám a měla jsem ho možnost již testovat na jiné stránce. Měla jsem na výběr, buď modrý nebo fialový se značkou Life desinger. Vybrala jsem si fialový. Od ostatních diářů se liší zajímavou kroužkovou vazbou,kde se dají kulaté disky jednotlivé vyndávat, když se vám poničí. Já jsem to řešila,protože jsem ho posílala kamarádce a pošta rozkřápla 2 kolečka. S majitelkou bylo skvělé pořízení a náhradní součástku jsem si mohla odkoupit. Diář je pěkně členěn-líbil se mi prostor pro seberealizaci a dostatek prostoru pro zapisování myšlenek.Diář je sice větší a těžší než běžný diář,ale barva a funkčnost to "omlouvají"..Má dostatek prostoru pro zapisování informací.Je tam prostor pro zápis, kdo kdy slaví narozeniny,apod...

11.01.2019

Diáře to je moje. Už mi jich rukama prošlo hodně a tak vím, co má správný diář mít a to tenhle určitě má. Je moc pěkně zpracovaný, přehledný a nejvíc mě na něm baví jeho vyndávací listy, které si můžete naskládat podle svého, takže diář si každý "ušije na míru".

10.01.2019

Myslím, že patří opravdu všem fitness maniakům 😊💪, takže jsem byla z něj nadšená. Je velmi krásný, praktický a velmi se mi líbí design, i když celá je poměrně dost vysoká, určitě neodrazí své příznivce.

10.01.2019

Já jsem diářový maniak a tento mi skvěle padne do ruky. Je moc přehledný a praktický a já ho využívám stále. Nyní už nikdy na nic nezapomenu a je hodně stylový. Doporučuji, kteří mají vkus a chtějí být in :)

10.01.2019

Moc se mi líbí a to především grafický. Uz samotná obálka je fajn. A vnitřek též pěkně zpracovany. Velmi dobre probíhá plánování v tomto kalendáři. Libi se mi možnosti jak si svůj kalendář prizpusobit. Za mě doporucuji

Vyšší cena

08.01.2019

Mám ráda papírové diáře, je to přehledné. Mohu si udělat přehled o financích, výpůjčkách a dalších věcech. Výborné je to, že se dají vyměnit listy. Když si věci zapíši, lépe se mi i pamatují. Je to dobrý pomocník pro každý den.

Dost drahé.

07.01.2019

bez diáře by nebyl ten pravý začátek roku. Letos mě Ježíšek obzvlášť potěšil. Tento diář se moc povedl. Je skvěle, přehledně rozčleněný, ať chcete plánovat podrobně, nebo výhledově. Je krásně barevně vyvedený. Pevné desky snesou přepravu v kabelce. Kvalitní materiál, dostatečně pevná vazba. Moc pěkný kousek.

07.01.2019

Tento diář mi nadělil Ježíšek a úžasně se mi trefil do vkusu. Můžu si tam psát naprosto cokoliv a přidávat listy, kam se mi jen zachce :-) Už jen samotné zpracování osobního plánování, motivací, sebereflexe - skvěle provedené. A možnost ohlédnout se za uplynulým měsícem, zda se mi vše vydařilo, jak jsem si naplánovala...skvělý nápad!

03.01.2019

Když jsem uviděla tohle testování, tak mě deník doslova ohromil. Přesně můj styl. Žádné zbytečné věci, spoustu místa na poznámky a čistý jednoduchý design, který si mě získal. Bitelná vazba, která určitě nějaké to poflakování v kabelce vydrží, je pro mne další plus :)

Cena

03.01.2019

Diář Life Designer 2019: Také mám moc ráda tištěné diáře. Do kterých vše zapisuji. Škrtám. Ale má to vlastní přehled a řád. Tak již na nic v životě nezapomenu. A dlouho se mi to následně vryje do mysli.

03.01.2019

Tento diář mě naprosto oslnil a rok si bez něj neumím představit. Zpradování diáře je naprosto oslnivé a to jak v růžovém provedení, tak v modrém. Jelikož jsem zastánce modré barvičky, tak jsem si pořídila zrovna ten. Co se mi líbí, že firma nabízí i v případě zájmu k dokoupení náhradní listy či kožený obal. Osobně mi je líto zakrýt vzhled diáře nějakým obalem. Do nového roku je nutné vstoupit elegantně což s tímto diářem je hračka. :-) Snad již na nic nezapomenu :-D

Cena

02.01.2019

Diář znám,měla jsem na tento-vlastně už loňský rok.Je opravdu krásně zpracovaný,variabilní,lze ho snadno přizpůsobit svým potřebám.Ale na mě až moc.Dle mě je vhodnější spíše pro manažerky a podobný,více profesně vytížené.Proto jsem ho letos vyměnila za jiný.

Myslím,že hlavní nevýhodou je cena,která je opravdu vyšší.A jelikož jsem milovnice diářů,vím,že za ty peníze se koupí lepší i levnější.

01.01.2019

TESTOVÁNÍ: Diář Life Designer 2019.Jedná se o velice přehledný a praktický diář,díky kterému má člověk přehled o všem důležitém co potřebuje zařídit.Navíc jde o velice moderní a designový výrobek,který vypadá skvěle.

01.01.2019

Miluji podobné notesy, zápisníky a zejména diáře. A rozhodně ty v papírové formě. Tento je prostě báječný. Krásné barvy, skvělé, přehledné a praktické členěný. Větší formát mi také vyhovuje. Pevné desky jsou velkou výhodou. Různé časové úseky a kvalitní papír a vazba se mi moc zamlouvají. Moc se těším, že mne bude provázet celým příštím rokem.

31.12.2018

Ten diář je tak skvělý, že se těším až se po rodičovské vrátím zase do práce. Věřím, že pak bude naprosto vyhovovat mému zběsilému pracovnímu tempu. I když jsem doposud byla věrnájiné značcce.opravdu moc krásně zpracován.

30.12.2018

Tento praktický diář je parádní nápad. Má líbivý design, není ani moc malý ani moc velký, a přesto je v něm obsaženo všechno potřebné. Je klasickým diářem a zároveň i diářem motivačním. Super také jako dárek, doporučuji.

29.12.2018

Praktický a zároveň velmi krásný, propracovaný diář pro milovníky papírové klasiky. Šikovné členění umožňuje plánování na delší dobu dopředu. Krásné použité barvy, kvalitní papír a pevné desky, špičkové zpracování. Ozdoba každé kabelky.

28.12.2018

Líbí se mi vzhledově i prostorově. Má moc pěkný design. Takže se člověk nemusí stydět vytáhnout ho na veřejnosti. Je šikovně propracovaný . Líbí se mi různé systémy pro přehled úkolů a důležitých událostí a listy pro plánování projektů a cílů. To člověka motivuje. A listy pro zachování námětů a nápadů –jako třeba tipy na filmy, knihy, cestování, dárky a další se taky hodí . Člověk si aspoň zapíše když ho něco napadne nebo dostane nějaký tip a může se k tomu později vrátit.

Cena velkém vysoká na diář

26.12.2018

Jsem zastance klasickych papirovych diaru. Tento se mi zda velmi prakticky. Diky nemu lze skvele rozvrhnout svuj cas a planovat finance a dalsi dulezite aspekty kazdodenniho zivota. Moc se mi libi a hodnotim jej i jako dobry darek.

24.12.2018

Tento diář mě absolutně nadchnul. Líbí se mi nejen vazba,ale i zpracování. I přes plný diář je přehledný, barevný a lehký, můžete jej mít kdykoliv u sebe. Navíc má pevnou vazbu, takže se jen tak neponičí

24.12.2018

Tištěné diáře mám velice rád, tento je nejen praktický ,ale je radost s ním pracovat. Je lehký, přehledný,barevný a je všestranný. Je s ním velice spokojen ,za sebe mohu jen doporučit, určitě pořídím i přátelům

24.12.2018

Diář Life Designer 2019 je velmi dobře zpracován, je variabilní a je možno ho využít na vícero různých záznamů, což se odlišuje od ostatních klasických. Je z velmi kvalitního materiálu a má krásný design.

24.12.2018

Tak tento diář rozhodně nemohl uniknout mé pozornosti a musím říct, že jsem se do něj zamilovala. Má dokonalé zpracování, které vás zaujme svou neotřelostí. Je sice z vyšší cenové kategorie, ale myslím si, že za to rozhodně stojí! Navíc je dokonale přehledný a vejde se vám do něj opravdu každá poznámka.

24.12.2018

Krásný, propracovaný diář pro všechny z nás, které dáváme přednost těmto klasickým, před těmi elektronickými. Kvalitní použité materiály činí diář odolným, snese mnohadenní nošení v kabelce, časté listování. Krásně a prakticky zpracovaný. Citlivé zvolené ´barvy pro odlišení jednotlivých úkonů a časových etap. Snadno vyměnitelné listy a dokonale pevná vazba. I ženy s nabitými dny a náročným programem se s tímto diářem neztratí

Další hodnocení

Vybrané testerky


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

401 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:39
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat