Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Diář Life Designer 2019

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

12. 12. 2018 | Testování

Také si říkáte, že je nejvyšší čas obstarat si nový diář na nadcházející rok? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Hledáme tři testerky, které budou moci v rámci testování vstoupit do světa unikátních diářů Diář Life Designer 2019. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?

Diář Life Designer je multifunkční organizér, který poskytuje prostor nejen pro plánování, ale i osobní rozvoj a zachycení a třídění vašich poznámek a nápadů.

Pro systematiky i kreativce

Čím je diář Life Designer 2019 tak výjimečný? Obsahuje totiž:

  • Různé formy kalendářů, které se doplňují – roční, měsíční a týdenní
  • Diář je možné sestavit podle vlastních potřeb a představ, protože disková vazba umožňuje snadno měnit listy a dokonce i obal
  • Prostor pro sebemotivaci a sebereflexi
  • 3 různé systémy pro přehled úkolů a důležitých událostí
  • 2 různé listy pro plánování projektů a cílů
  • Nejrůznější listy pro zachování námětů a nápadů – tipy na filmy, knihy, cestování, dárky a další
  • Přehledy o financích – přehled o výdajích, úsporách, výpůjčkách a zápůjčkách a dalším
  • Listy pro mapování životního stylu, plánování jídelníčku a zavádění drobných zvyků krůček po krůčku
  • 6 barevných záložek pro oddělení měsíců
  • Systém diskového vázání pro maximální variabilitu

Spolu s diářem získáváte i pracovní deník nazvaný Průvodce na cestě za svou vizí.  Ten obsahuje řadu otázek, které vám pomohou najít vlastní cíl, vyhodnotit své životní priority a vyměnit zlozvyky za spolehlivé návyky. Nečekejte, že zítra bude váš život jiný, ale postupnými kroky změňte sebe a tím i svůj život.

Cena: 1 120 Kč

Více informací na www.mylifedesigner.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhrají 3 testerky, které napíší níže do Rozstřelu testerek, čím vším je pro ně jejich diář a proč zůstaly i v dnešní době věrné klasické papírové verzi diáře.
HLASTE SE DO 23. PROSINCE 2018.
Vybrané testerky získají unikátní diář Life Designer 2019.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Celkové hodnocení: 93%
Hodnocení: 29 testerek

vybraná testerka | včera 16:26

Klady:

Velkou výhodou diáře je možnost vlastní volby sestavení podle aktuální potřeby. Plánování, přehledy, osobní úkoly a růst, plánování jídelníčku a životního stylu a mnoho dalších námětů a nápadů. To je to, co bych plně využila před 15 lety, kdy jsem budovala svou strukturu spolupracovníků. Nyní bych našla použití pro soukromé účely. Nikdo si nemůže čas naspořit, ale dobrým plánováním a krůček po krůčku si stanoví priority a cíle. Tak dospěje lehčeji k cíli.

Zápory:

Než jsem pochopila výběr listů, měla jsem obavu z poškození. Pak jsem zjistila podle perforace systém a vložení bylo jednoduché. Jsou zde vloženy i listy s poznámkami o úsporách. Ty bych jistě nevyužila, vzhledem k zneužití informací při ztrátě nebo zcizení. Každý zváží sám.

včera 15:09

Klady:

Dnes každý potřebuje diář.Já bych se bez něj nemohla obejít.Tento luxusní diář je velmi krásný,přehledný.Má 6 záložek.Dá se použít na cestování,dárky,přehled o financích atd..Píšu si do něj hlavně návštěvu lékařů a schůzky.

Zápory:

Mohl by být levnější.

17. 1. 2019

Klady:

dcera tento diar dostala na vanoce od manzela, sama je moc spokojena a vyhovuje ji - pro mne uz ale tento typ diaru neni a tak radeji volim diare od jine znacky co se mi ale libi je uvodni stranka a cena

11. 1. 2019

Klady:

Diář Life Designer 2019 je opravdu moc designový a pěkný. Myslím, že je to skvělý módní doplnět každé ženy, ale i muže. Mám áda zápisníky, tak i diáře a dnes se bez nich opravdu neobejdu. Užívám je denně

11. 1. 2019

Klady:

Velmi mě zaujalo testování Diáře . Já bez plánování neumím fungovat. Každý večer si v klidu promítám , co je potřeba zařídit další den. A také zjistím, zda vše, co jsem měla naplánováno na aktuální den se podařilo . Zaujala mě část diáře s plánováním financí. :-) Také dobře hodnotím , kolik možností tento diář má. Zajímala jsem se o něj, ale cena mě odradila.

Zápory:

Cena

11. 1. 2019

Klady:

Tento diář znám a měla jsem ho možnost již testovat na jiné stránce. Měla jsem na výběr, buď modrý nebo fialový se značkou Life desinger. Vybrala jsem si fialový. Od ostatních diářů se liší zajímavou kroužkovou vazbou,kde se dají kulaté disky jednotlivé vyndávat, když se vám poničí. Já jsem to řešila,protože jsem ho posílala kamarádce a pošta rozkřápla 2 kolečka. S majitelkou bylo skvělé pořízení a náhradní součástku jsem si mohla odkoupit. Diář je pěkně členěn-líbil se mi prostor pro seberealizaci a dostatek prostoru pro zapisování myšlenek.Diář je sice větší a těžší než běžný diář,ale barva a funkčnost to "omlouvají"..Má dostatek prostoru pro zapisování informací.Je tam prostor pro zápis, kdo kdy slaví narozeniny,apod...

11. 1. 2019

Klady:

Diáře to je moje. Už mi jich rukama prošlo hodně a tak vím, co má správný diář mít a to tenhle určitě má. Je moc pěkně zpracovaný, přehledný a nejvíc mě na něm baví jeho vyndávací listy, které si můžete naskládat podle svého, takže diář si každý "ušije na míru".

10. 1. 2019

Klady:

Myslím, že patří opravdu všem fitness maniakům 😊💪, takže jsem byla z něj nadšená. Je velmi krásný, praktický a velmi se mi líbí design, i když celá je poměrně dost vysoká, určitě neodrazí své příznivce.

10. 1. 2019

Klady:

Já jsem diářový maniak a tento mi skvěle padne do ruky. Je moc přehledný a praktický a já ho využívám stále. Nyní už nikdy na nic nezapomenu a je hodně stylový. Doporučuji, kteří mají vkus a chtějí být in :)

10. 1. 2019

Klady:

Moc se mi líbí a to především grafický. Uz samotná obálka je fajn. A vnitřek též pěkně zpracovany. Velmi dobre probíhá plánování v tomto kalendáři. Libi se mi možnosti jak si svůj kalendář prizpusobit. Za mě doporucuji

Zápory:

Vyšší cena

8. 1. 2019

Klady:

Mám ráda papírové diáře, je to přehledné. Mohu si udělat přehled o financích, výpůjčkách a dalších věcech. Výborné je to, že se dají vyměnit listy. Když si věci zapíši, lépe se mi i pamatují. Je to dobrý pomocník pro každý den.

Zápory:

Dost drahé.

7. 1. 2019

Klady:

bez diáře by nebyl ten pravý začátek roku. Letos mě Ježíšek obzvlášť potěšil. Tento diář se moc povedl. Je skvěle, přehledně rozčleněný, ať chcete plánovat podrobně, nebo výhledově. Je krásně barevně vyvedený. Pevné desky snesou přepravu v kabelce. Kvalitní materiál, dostatečně pevná vazba. Moc pěkný kousek.

7. 1. 2019

Klady:

Tento diář mi nadělil Ježíšek a úžasně se mi trefil do vkusu. Můžu si tam psát naprosto cokoliv a přidávat listy, kam se mi jen zachce :-) Už jen samotné zpracování osobního plánování, motivací, sebereflexe - skvěle provedené. A možnost ohlédnout se za uplynulým měsícem, zda se mi vše vydařilo, jak jsem si naplánovala...skvělý nápad!

3. 1. 2019

Klady:

Když jsem uviděla tohle testování, tak mě deník doslova ohromil. Přesně můj styl. Žádné zbytečné věci, spoustu místa na poznámky a čistý jednoduchý design, který si mě získal. Bitelná vazba, která určitě nějaké to poflakování v kabelce vydrží, je pro mne další plus :)

Zápory:

Cena

3. 1. 2019

Klady:

Diář Life Designer 2019: Také mám moc ráda tištěné diáře. Do kterých vše zapisuji. Škrtám. Ale má to vlastní přehled a řád. Tak již na nic v životě nezapomenu. A dlouho se mi to následně vryje do mysli.

3. 1. 2019

Klady:

Tento diář mě naprosto oslnil a rok si bez něj neumím představit. Zpradování diáře je naprosto oslnivé a to jak v růžovém provedení, tak v modrém. Jelikož jsem zastánce modré barvičky, tak jsem si pořídila zrovna ten. Co se mi líbí, že firma nabízí i v případě zájmu k dokoupení náhradní listy či kožený obal. Osobně mi je líto zakrýt vzhled diáře nějakým obalem. Do nového roku je nutné vstoupit elegantně což s tímto diářem je hračka. :-) Snad již na nic nezapomenu :-D

Zápory:

Cena

2. 1. 2019

Klady:

Diář znám,měla jsem na tento-vlastně už loňský rok.Je opravdu krásně zpracovaný,variabilní,lze ho snadno přizpůsobit svým potřebám.Ale na mě až moc.Dle mě je vhodnější spíše pro manažerky a podobný,více profesně vytížené.Proto jsem ho letos vyměnila za jiný.

Zápory:

Myslím,že hlavní nevýhodou je cena,která je opravdu vyšší.A jelikož jsem milovnice diářů,vím,že za ty peníze se koupí lepší i levnější.

1. 1. 2019

Klady:

TESTOVÁNÍ: Diář Life Designer 2019.Jedná se o velice přehledný a praktický diář,díky kterému má člověk přehled o všem důležitém co potřebuje zařídit.Navíc jde o velice moderní a designový výrobek,který vypadá skvěle.

1. 1. 2019

Klady:

Miluji podobné notesy, zápisníky a zejména diáře. A rozhodně ty v papírové formě. Tento je prostě báječný. Krásné barvy, skvělé, přehledné a praktické členěný. Větší formát mi také vyhovuje. Pevné desky jsou velkou výhodou. Různé časové úseky a kvalitní papír a vazba se mi moc zamlouvají. Moc se těším, že mne bude provázet celým příštím rokem.

31. 12. 2018

Klady:

Ten diář je tak skvělý, že se těším až se po rodičovské vrátím zase do práce. Věřím, že pak bude naprosto vyhovovat mému zběsilému pracovnímu tempu. I když jsem doposud byla věrnájiné značcce.opravdu moc krásně zpracován.

30. 12. 2018

Klady:

Tento praktický diář je parádní nápad. Má líbivý design, není ani moc malý ani moc velký, a přesto je v něm obsaženo všechno potřebné. Je klasickým diářem a zároveň i diářem motivačním. Super také jako dárek, doporučuji.

29. 12. 2018

Klady:

Praktický a zároveň velmi krásný, propracovaný diář pro milovníky papírové klasiky. Šikovné členění umožňuje plánování na delší dobu dopředu. Krásné použité barvy, kvalitní papír a pevné desky, špičkové zpracování. Ozdoba každé kabelky.

28. 12. 2018

Klady:

Líbí se mi vzhledově i prostorově. Má moc pěkný design. Takže se člověk nemusí stydět vytáhnout ho na veřejnosti. Je šikovně propracovaný . Líbí se mi různé systémy pro přehled úkolů a důležitých událostí a listy pro plánování projektů a cílů. To člověka motivuje. A listy pro zachování námětů a nápadů –jako třeba tipy na filmy, knihy, cestování, dárky a další se taky hodí . Člověk si aspoň zapíše když ho něco napadne nebo dostane nějaký tip a může se k tomu později vrátit.

Zápory:

Cena velkém vysoká na diář

26. 12. 2018

Klady:

Jsem zastance klasickych papirovych diaru. Tento se mi zda velmi prakticky. Diky nemu lze skvele rozvrhnout svuj cas a planovat finance a dalsi dulezite aspekty kazdodenniho zivota. Moc se mi libi a hodnotim jej i jako dobry darek.

24. 12. 2018

Klady:

Tento diář mě absolutně nadchnul. Líbí se mi nejen vazba,ale i zpracování. I přes plný diář je přehledný, barevný a lehký, můžete jej mít kdykoliv u sebe. Navíc má pevnou vazbu, takže se jen tak neponičí

24. 12. 2018

Klady:

Tištěné diáře mám velice rád, tento je nejen praktický ,ale je radost s ním pracovat. Je lehký, přehledný,barevný a je všestranný. Je s ním velice spokojen ,za sebe mohu jen doporučit, určitě pořídím i přátelům

24. 12. 2018

Klady:

Diář Life Designer 2019 je velmi dobře zpracován, je variabilní a je možno ho využít na vícero různých záznamů, což se odlišuje od ostatních klasických. Je z velmi kvalitního materiálu a má krásný design.

24. 12. 2018

Klady:

Tak tento diář rozhodně nemohl uniknout mé pozornosti a musím říct, že jsem se do něj zamilovala. Má dokonalé zpracování, které vás zaujme svou neotřelostí. Je sice z vyšší cenové kategorie, ale myslím si, že za to rozhodně stojí! Navíc je dokonale přehledný a vejde se vám do něj opravdu každá poznámka.

24. 12. 2018

Klady:

Krásný, propracovaný diář pro všechny z nás, které dáváme přednost těmto klasickým, před těmi elektronickými. Kvalitní použité materiály činí diář odolným, snese mnohadenní nošení v kabelce, časté listování. Krásně a prakticky zpracovaný. Citlivé zvolené ´barvy pro odlišení jednotlivých úkonů a časových etap. Snadno vyměnitelné listy a dokonale pevná vazba. I ženy s nabitými dny a náročným programem se s tímto diářem neztratí

Další hodnocení

Vybrané testerky

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na večeři

Platýz s citronovým přelivem

7 hlasů
45min 851kJ 137 Kč

Recept na filety jemného rybího masa opečeného na olej...

Vepřová krkovice na víně

12 hlasů
1h a 15min 720kJ 210 Kč

Marinované plátky vepřového masa s tymiánem.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více