Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

3342 / 3342 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní
Jméno: Veronika
Příjmení: Čechová
Pohlaví: žena
Datum narození: úterý 25. srpna 1998

Uživatelka nemá tyto informace doplněné.

Jméno: Veronika
Příjmení: Čechová
Adresa Tyršova 7/3, Nymburk, 28802
profile-instagram veronikacechovaa
Ahoj! :-) . Jsem mladá maminka na mateřské dovolené s maličkou dcerkou Emičkou, která nám přesně 1.9.2018 vnesla do života lásku ale i o to víc starostí. Společně tvoříme šťastnou a občas i bláznivou rodinku. . Jako maminka ráda zkouším nejrůznější novinky na trhu a poté se ráda dělím o zkušenosti. Ráda se také ale nechávám inspirovat jinými maminkami od kterých se ráda dozvídám různé tipy a triky. A ráda dávám na různé recenze výrobků, které později také vyzkouším. Samozřejmě nejsem jen maminka, ale také žena. Proto se i já občas ráda rozmazluji. Více se zajímám o pečující kosmetiku, než o tu dekorativní. A v šatníku mi jde spíše o kvalitu, než kvantitu. :-)

Nejaktivnější uživatelky za 30 dní

další uživatelky

Kolik bodů sbíráte a za co?

Věrnostní program Moje body je náš způsob, jak vám poděkovat za vaši přízeň. Pro vás je to hlavně skvělý způsob, jak si můžete zdarma objednávat různé dárky! Čtěte články na našem webu, pište komentáře do diskusí, vkládejte své oblíbené recepty. Za nasbírané body si pak objednávejte cokoli se vám líbí z naší Směnárny bodů níže.
Podmínkou věrnostního programu Moje body je být přihlášena na webu.
S platností od 1. května 2016 je testování i věrnostní program přístupný pouze pro čtenářky s doručovací adresou v ČR.

„Bodem“ se pro účely těchto podmínek rozumí každý bod připsaný provozovatelem na účet registrovaného uživatele na www.bety.cz za aktivity uvedených v těchto podmínek.
V případě snahy o podvodné získání bodů si redakce vyhrazuje právo body odebrat.
Dárky nelze vymáhat soudní cestou, ani není možné je doplácet. Body není možné konvertovat za hotovost nebo jakýkoli jiný prostředek směny.
Provozovatel zašle dárek zvolený uživatelem nejpozději do 30 dnů od zaslání objednávky na adresu uvedenou v registračním formuláři.
Na dárky není možné uplatňovat reklamace, jelikož nepodléhají ustanovení § 19 odst. 3 zákona č. 634/1992, o ochraně spotřebitele.
Provozovatel serveru nezodpovídá za poškození nebo ztracení zasílaného dárku během přepravy. Dárky jsou zasílány prostřednictvím České pošty.

Kolik bodů za co?
Registrace 50 bodů
Schválený komentář 5 bodů
Hodnocení v testování 200 bodů
Schválený recept 10 bodů
Hodnocení receptu 1 bod

pokračování
Panna

Horoskopy Panna

23. 8. - 22. 9.

Pokud se tento týden pokusíte získat lepší pracovní pozici, můžete si být jisti, že všechno půjde více než hladce. Máte totiž nejen dobré argumenty, ale jste na všechno skvěle připraveni. Vaše důkladnost bude slavit úspěchy a pomůže vám zajis...

Více