Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: „Mamí, eště!“ aneb Jak dětem chutná Hamánek

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

6. 12. 2016 | Testování

Tentokrát jsme do redakce dostali produkty Hamánek Svačinka od společnosti Hamé. A naše redakční děti se na chvíli proměnily v odborníky na testování.

Co jsme testovali

Hamánek Svačinka od Hamé, různé příchutě. Svačinka obsahuje 100% ovocný podíl, je bez přidaného cukru. Vybrat si můžete z mnoha příchutí, některé jsou navíc obohaceny o tvaroh.

Obal, co si zamilujete

Zapomeňte na nepraktické skleničky. Tahle svačinka se vejde pohodlně i do malé kabelky.

Hamánek svačinka je výživa určená pro děti od 4. až 6. měsíce věku (záleží na složení). Zatímco děti na ní ocení především chuť, my maminky pak skutečnost, že se prodává v praktickém balení. Odpadá tahání skleniček s přesnídávkou a několika lžiček (protože většina dětí kupodivu klidně posvačí písek z bábovičky, ale jakmile je nalepený na lžičce, kterou nabíráte přesnídávku, nadšené nebudou).

Navíc komu z vás už někdy v kabelce vytekla rozbitá ovocná dobrota, budete tyhle Svačinky v plastovém obalu milovat. Hamánek Svačinka navíc zabere mnohem méně místa a na váhu je to oproti klasické přesnídávce ve sklenici také znatelný rozdíl (jako by těch 11 kilogramů, co běžně taháme v kabelce, když vyrážíme s dítkem na procházku nebo na hřiště, samo o sobě nestačilo).

Klidné cesty


I v autě může být Svačinka vždy po ruce. A rozhodně se nemusíte bát nepořádku jako třeba u rohlíku.

Praktické balení navíc umožňuje, aby se dítě krmilo samo (tedy to větší, které už zvládne Svačinku udržet). Vám se tím jednak uvolní ruce, jednak nemusíte neustále bojovat s malýma ručičkama, které se vám sápou po lžičce s přesnídávkou, protože „já sám“.

Kromě toho můžete bez problémů nakrmit dítě i tam, kde není možnost zastavit se a v klidu si sednout – třeba když řídíte nebo probíháte regály supermarketu v rámci předvánoční horečky. Odpadá tak „hladový pláč“, který není tou nelepší hudbou ani pro maminku snažící se zaparkovat, ani pro okolní nakupující, kteří by raději podesáté slyšeli nějakou vánoční píseň, co obchodní centra vyhrávají již od října.

Jaký měla Hamánek Svačinka úspěch u dětí?


Malý tester v akci!

Prvním z „testerů“ byl 1,5letý Jaroušek. Jak nám prozradila jeho maminka, nejvíc mu chutnala Svačinka s hruškami a banány. Jak je ostatně vidět z fotografií, které jsme pořídili během testování, Jaroušek si užíval i svou samostatnost.

A jeho maminka ocenila fakt, že i když svěřila jídlo jen jemu, neznamenalo to velké převlékání, praní a úklid pomalu celé jídelny (máte-li doma podobně staré batole, víte, co občas tyto jinak velmi způsobné děti dokáží se lžičkou a nějakou tou dobrotou v mističce).


Svačinka zachutnala i starším testerkám.

Zdravé svačince neodolala ani další "starší" 5letá redakční testerka, která už se sice občas tváří, že přesnídávky jsou pro mimina, ale švestková dobrota pro ni byla opravdu lákadlem.

Navíc už nemusela kvůli každému soustu stát u maminky nebo pobíhat se lžičkou. Hamánek Svačinka prostě skončila u ní v kapse a dalo svačit i při hraní na hřišti nebo v autě. Dokonce i jindy ulepené prstíky zůstaly úplně čisté. Maminka pak měla radost z neumazaného oblečení (i když po půlhodince na hřišti už to tak úplně neplatilo - za což ovšem Svačinka nemohla, tu byste na mikině, narozdíl od bláta, hledali marně).

Hodnocení Hamánek Svačinky v bodech:

  • obsahují 100 % ovoce a žádný cukr navíc
  • díky praktickému balení se vejdou do kabelky
  • nejsou tak těžké jako klasické přesnídávky ve sklenici, nerozbijí se
  • dítě se zvládne najíst samo, takže máte volné ruce
  • skvělé do auta nebo na hřiště
  • dětem opravdu chutnají

PS: Mimochodem, nemyslete si, že pokud nemáte v dosahu žádné dítě, zůstanou Svačinky nepovšimnuty. Když jsem totiž vezla Hamánek Svačinky na testování a focení, zjistila jsem, že mi tři chybí. Po chvilce pátrání a vyšetřování vyšlo najevo, že si Svačinky na otestování „vypůjčili“ i někteří členové štábu, dětským létům již dávno odrostlí. Ještě potřebujete nějaký důkaz, že vážně chutnají všem? Vaše Petra, šéfredaktorka Bety.cz

Celkové hodnocení: 98%
Hodnocení: 89 testerek

5. 9. 2017

Klady:

Hamánka mají naše vnoučátka moc rády, kupujeme ho vždy, když mají příjet. Já nemám práci s vařením a mytím nádobí, mohu se věnovat jen jim. Cena je příznivá, složení je vyvážené a především zdravé, dětem chutná.

21. 8. 2017

Klady:

Hamánek je u nás velmi oblíbený :) Kupuje ho kamarádka dětem a těm moc chutná.Mě s elíbí,že neobsahuje žádný cukr zbytečný navíc... Je to zdravá a rychlá svačinka na vycucnutí :D Sama si ho občas taky koupím,protože mi chutná :)

9. 8. 2017

Klady:

Hamánek u nás patří mezi nejoblíbenější značku, oba synové si ho nemohou vynachválit. Já chci dětem dávat hlavně zdravé a kvalitní potraviny, což mi Hamánek zaručuje. Na dovolenou, na cesty, nebo jen když nestíhám uvařit, vaří za mne Hamánek.

4. 8. 2017

Klady:

Hamánek je jedna z anašich oblíbených značek dětských příkrmů.Synovi jsme kupovali i masozeleninová jídla,které mu ze začátku i chutnali :) Pak už tedy ne :D Ale tyhle kapsičky bez cukru syn miluje a vycucne jí vždycky naposezení .) A to jsou mu už 4 roky :) Doporučuji

26. 7. 2017

Klady:

Hamánek svačinka patří už nějaký čas do našeho jídelníčku.Vyzkoušeli jsme různé příchutě.Výhodou je ,že výrobek obsahuje sto procent ovocného podílu a neobsahuje žádný přidaný cukr.Díky praktickému balení si s ním poradí i malé děti a můžou jíst samy.Výrobek jde kdykoliv uzavřít.Ideální na cestování.

17. 7. 2017

Klady:

Mají krásný obal,který zaujme nejen děti,ale i dospělé. Báječně chutnají,jsou 100% a bez cukru,což ocenuji. Nemám ráda přesnídávky,které jsou nastavované cukrem a po ovoci jen voní. Tyhle mnamky syn přímo zbožnuje a kupujeme je pravidelně.Malý jí vždycky vycucne skoro najednou :D Jde vidět,že mu moc chutnají a já mám tak jistotu,že moje dítě má zdravé ovoce a svačinku.

5. 7. 2017

Klady:

Doporučuji.

2. 7. 2017

Klady:

Hamanek je úžasná značka a moc rádi dětem kupujeme nejen na cesty.Prijatelne ceny,velky vyber v teto znacce a zena take testovala.😍 Skvela chuť s deti mooov potěší,urcite moc doporučujeme,maminky podávají nejraději.❤

Zápory:

Nic

2. 7. 2017

Klady:

HAMÁNKY, máme rádi celá naše rodina , vyrostla jsem na nich já s manželem, i naše 3 děti, je to dobré a myslím, že i kvalitní jídlo pro děti. a co se týká ovocných přesnídávek tak i vynikající svačinka pro dospělé :-) Ps. i naše babička si ji občas dá :-)

Zápory:

nic

29. 6. 2017

Klady:

Hamánka máme doma pořádnou zásobu. Dokonce jsme teď objevili i hotová jídla, tak jsme se rozhodli vyzkoušet. Kapsička zasytí. Veliký výběr příchutí. Chvíli trvá, než dítě pochopí, jak obsah z kapsičky dostat, ale Hamánek u nás vede.

24. 6. 2017

Klady:

Hamánek je výborná, zdravá svačinka nejen pro děti. Hlavně je z kvalitních surovin bez přidaného cukru a vhodná na cesty. Dětem moc chutnají ovocné příchutě . Jsme spokojení a doporučujeme vyzkoušet.:)

2. 6. 2017

Klady:

Bohužel už nejsem dítě a moje děti jsou již dospělé, ale svačinku od Hamánka nepohrdneme. Krásný a praktický obal je výhoda. A hlavně není sladký, což mi vyhovuje. Na cestách je to báječné osvěžení. Mohu jen doporučit.

29. 5. 2017

Klady:

Hamánek je naše oblíbená svačinka. Chutná dětěm, ale i dospělím. Chuť je vyvážená a lahodná. Perfektní rychlovka na cesty nebo pro rychlou svačinku, opravdu nejen pro děti :) Chuť je báječná a já jsem spokojená.

6. 5. 2017

Klady:

Mají krásný obal,který zaujme nejen děti,ale i dospělé. Báječně chutnají,jsou 100% a bez cukru,což ocenuji. Nemám ráda přesnídávky,které jsou nastavované cukrem a po ovoci jen voní. Tyhle mnamky syn přímo zbožnuje a kupujeme je pravidelně.Malý jí vždycky vycucne skoro najednou :D Jde vidět,že mu moc chutnají a já mám tak jistotu,že moje dítě má zdravé ovoce a svačinku.

5. 5. 2017

Klady:

Náš oblíbený Hamánek. Kupuji ho pravidelně. Malá je má moc ráda a já jsem ráda, že jí chutná. Na trhu jsou i výrobky, které neobsahují 100% ovoce a to je pak dost hrozné a přeslazené. Hamánek vyhovuje mně i malé a tak ho budeme kupovat i nadále.

5. 5. 2017

Klady:

U nás doma velice často papané, jelikož je to jediné ovocné pití, co nám velice chutná. Líbí se nám uzávěr, který opakovaně můžeme zavřít a otevřít a také to, že na konzumaci nepotřebujeme žádný příbor

4. 5. 2017

Klady:

Hamánka kupuji dcerce na svačinku, když jedeme na cesty. Miluje, když si ho může sama "vycucnout" :))) Za mě obrovské plus je, že je to 100% ovoce a nic víc žádný přidaný cukr co už u některých výrobku jde horzně těžko vyčíst.

Zápory:

Pro nás někdy malé balení :-D

22. 4. 2017

Klady:

Hamánka znám velice dobře,protože jsem ho kupovala své dceři když byla malá a i ted když chodí do školy tak si ho kolikrát s chutí dá ke svačině.Přesnídávka je opravdu velmi dobrá chutově výborná ai tvar lahvičky je naprosto skvělý do dětských ručiček.

12. 4. 2017

Klady:

Hamé kapsičky jsou super, když někam vyrážíme mám ji vždy u sebe. Dcera většinou líta a nemá čas si ani sednout a najíst se, proto je kasička do ruky nejlepší volba. Milujeme všecky příchutě. Žádný přidaný cukr, prostě TOP!!!!

4. 4. 2017

Klady:

Kapsičky se dobře drží. Ovoce je chutné. Jako rychlá svačina někde na cestách jsou vynikající. Chvíli dceři trvslo, než se naučila vysát obsah, ale nic závažného. Hezký obal. Super složení. Mnoho příchutí. Vejde se po kapsách í do kabelky a zabírá jednou méně místa, než sklenička.

31. 3. 2017

Klady:

Kapsičky celkově jsou za mě super vynález, který musí ocenit každá maminka ...u nás je Hamánek právě tou nejoblíbenější a to z důvodu velkého výběru příchutí. Skvělé na cesty jako rychlá svačinka, bez nutnosti mít u sebe lžičku, ocení ji malé i starší děti ...zabere pouze málo místa, takže vhodný i do malé kabelky.

21. 3. 2017

Klady:

Super věc hlavně na cesty. Dobré je, že se dá znovu uzavřít, není potřeba lžička a hlavně je skladnější než sebou nosit klasickou přesnídávku. Dcera je má ráda a já když mě honí mlsná tak si taky občas s chutí dám :-D Vřele doporučuji pro všechny věkové kategorie ;-)

20. 3. 2017

Klady:

Hamánek Svačinka od společnosti Hamé jsou skvělou záležitostí nejen pro nejmenší děti,ale chutnají i těm o něco starším.V rodině jedné příbuzné hodně chutnalo více druhů a za ní je mohu jedině doporučit..

16. 3. 2017

Klady:

Přiznám se, že jsem zkoušela já a ne dítě. Po trhání osmiček jsem hledala něco co bych mohla bezbolestně konzumovat. Nejen, že se dá tento výrobek hodit do kabelky, obal je uzavíratelný, ale hlavně zasytil a navíc dobře chutná :o)

15. 3. 2017

Klady:

Tuto kapsičku miluje můj syn, 16 měsíců. Přesnídávka mu chutná a to je pro mě to nejdůležitější. Jako máma oceňuji složení bez cukru, skvělá chuť ovoce, i cena je přijatelná. Tato kapsička je ideální na cestování.

13. 3. 2017

Klady:

Naprosto bezkonkurenční! Moc mi vyhovuje, že se jedná o větší balení oproti jiným značkám a synovi stačí jen jeden. Chuťově jsou moc dobré, neustále nosím u sebe a už jsem parkrát když byl hlad synovi něco ujedla! :)

10. 3. 2017

Klady:

Hamánek svačinky bereme na cesty pro naši 4letou dceru, má je moc ráda. Praktické balení nehrozí zašpiněním. Výborné je, že svačinky jsou bez přidaného cukru, konzervantů a barviv, některé obsahují i mléčnou složku.

8. 3. 2017

Klady:

Chutné. Mají hrozně moc druhů a příchutí. Dcera je měla ráda když ji bylo míň (mezi 5 a 12 měsícem). Teď má období, že takovéhle věci nechce, ale určitě to není výrobcem. Praktické, vleze se všude a není potřeba lžička. Jediné, co se dcera ještě nenaučila je vycucnout to z té kapsičky. :)

7. 3. 2017

Klady:

Na těchto svačinkách si smlsnou malí i velcí a já se ráda vrátím tímto do mládí. Pečlivě kontroluji složení jak u potravin pro sebe, tak pro ostatní , tím spíše pro děti, a dbám na obsah cukrů a potěšilo mě, že zde jsem našla ve složení informaci: ,,obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry" senzace!

3. 3. 2017

Klady:

Od doby co jsme našemu nejmladšímu začali kupovat kapsičky se u nás klasické skleněné přesnídávky nekupují. Kapsičky jsou praktické a malému chutnají. Skleněné přesnídávky jsou už jen domácí od babiček.

Zápory:

Cena, jsou o něco dražší než přesnídávky ve skle.

1. 3. 2017

Klady:

Mám dvouletou neteř takže produkty od hamánku ji kupuji pravidelně když k nám přijede a velice jí chutná vše od této značky.Ale svačinky od hamánka jsou psotě ideální svačinka pro detičky a hlavně i velmi prakticka do ručky a se 100% ovocem

1. 3. 2017

Klady:

Moc často nekupuji, pouze když je ve slevě, cena je celkem vysoká na kapsičku, malý sní vše takže se nedá moc porovnat, ale nikdy mu po ní nebylo zle a hlavně vždy jí vyprazdnil té asi to nejduležitější :D, zase kvalita složek a vitamínu a hlavně 100% přírodní ovoce což příkládám k plusu

27. 2. 2017

Klady:

Tyto ovocné kapsičky naše děti milují. Nesmí nám chybět v žádném nákupu :-) Super věc na cesty, výlety. Už ani nevím, co to je kupovat "přesnídávku" ve skleničce :-) Příchutě kupuji všechny, každá má něco do sebe. Děti si vybírají podle momentální nálady i podle obrázku :-)

Zápory:

Nevím o záporech, snad jen, že mizí v bříškách rychlostí blesku :-D

26. 2. 2017

Klady:

Joo Hamánek je u nás doma stále v poličce, moje maličká ho totiž miluje. A mě chutná taky. Ale pst, nesmíte jí to prozradit :) Je i cenově dostupnější než jiné mňaminy a hlavně prostě chutná. Co bychom pro svá dítka neudělaly :)

22. 2. 2017

Klady:

Kapsičky jsou praktické balení na cesty. Hmotnost obsahu je tak akorát na zasycení ditete. Rozmanitost a kombiace chuti. Oceňuji, že děti, ktere neumí ještě sami jíst lžičkou dokáží tyto kapsičky vycucnou v podstatě sami.

Zápory:

Zda se mi dost sladký

16. 2. 2017

Klady:

dětem moc chutná, dost často ho kupuju

16. 2. 2017

Klady:

Ač pro svého ročního syna preferuji svačinky vyráběné doma z našich surovin (zásoba jablek z naší zahrady, z části vyrobené přesnídávky s doplněním dalšího ovoce), vím, že spoustu maminek nemá tyto možnosti a pro ně jsou kupované často jedinou volbou... Hamánkovu Svačinku bych doporučovala kvůli složení! Když jdeme na procházku nebo jedeme třeba na výlet, Hamánek Svačinku přibaluji do kabelky - co kdyby malého přepadl hlad :-)

14. 2. 2017

Klady:

Hamánek Svačinka od Hamé je skvělá svačinka doma stejně tak i na cesty :-) Svačinka obsahuje 100% ovocný podíl, je bez přidaného cukru což je super.má spoustu příchutí a některé jsou obohaceny o tvaroh.dětem moc chutná a já jako rodič nemusím mít strach z toho že podávám dítěti nezdravé věci

11. 2. 2017

Klady:

Naše děti jej taky měly moc rády. Hamánka jsme často kupovali jako svačinku ven, nemusel ajsme nic chystat a ocenila jsem praktické balení, kde k přípravě svačinky stačí jen odšroubovat uzávěr. Také složení bez zbytečné chemie je výborné!

9. 2. 2017

Klady:

Ovocnou svacinku od hamanku ji i moje 6leta dcera a moc ji chutna, uz jsme vyzkouseli snad vsechno dostupne prichute. Idealni na cesty nebo vylety jako nahrada cestveho ovoce.kdyz se nedoji hned ma supr uzaver co netece.

8. 2. 2017

Klady:

Pravydelne kupuji Hamanek u nas doma je totiz hned pryc muj synek ho velmi rad z jahodovou prichuti a rad ho srka. myslim si ze je to super svacinka ktera dite zasiti a zachutna a hlavne obalm ho tez zaujme

Zápory:

Nic

8. 2. 2017

Klady:

Dost casto kupujeme malym Hamanek z bananovou prichuti a je to asi jedina prichut ktera nasim detickam chutna.Je velmi dobra ani tak moc ne sladka a hlavne je tam citit velky podil ovoce...Doporucuji.

Zápory:

Malo prichuti

2. 2. 2017

Klady:

Tyhle kapsičky kupujeme často, syn a dokonce i 10letá dcera je mají moc rádi. Jsou skvělé na rychlosvačinky a na cestování. Není tam tolik cukru jako v jiných přesnídávkách. Stačí jí jen podat a jí sám to je taky super, když zrovna nemůžu krmit nebo se intenzivně věnovat dětem.

19. 1. 2017

Klady:

Oblíbená pochoutka moje, ale i mojich synovců. Bereme je sebou na cesty, když zrovna není někde stánek s občerstvením. Kupujeme všechny druhy a pak vybíráme ochutnáváme podle nálady. Je to báječná svačinka!

14. 1. 2017

Klady:

Bez pridaneho cukru, dobry podil ovoce, siroky vyber chuti. Moji Gabince kapsicky moc chutnaji. I kdyz delam radsi domaci presnidavky tak obcas dostane kapsicku "na prilepsenou". A vyhoda je ze si ji sni sama bez pomoci takze si muzu mezitim treba dovarit:-) vetsinou ji ani nestihnu ochutnat.

Zápory:

Jediny zapor je ze kdyz ji Gabinka sni tak se zacne vztekat ze uz doslo:-)

11. 1. 2017

Klady:

Velmi praktické balení na cesty. Do kočárku, či do auta. Maminka nemusí shánět lžičku a dítě se tím i částečně zabaví. Opravdu super nápád. Balení se skladné a není nutné tahat se s klasickými skleněnými přesnídávkami. A značka sama o sobě má dlouholetou tradici, takže to je záruka kvality :)

10. 1. 2017

Klady:

Hamánek znám a občas kupuji dceři (5 let). Je to ideální sváča na cesty, v praktickém balení, které nevyteče do kabelky a je skladné. Oceňuji, že je bez přidaných cukrů a má výbornou ovocnou chuť, která chutná i mně. Doporučuji vyzkoušet!

9. 1. 2017

Klady:

Hamánek Svačinka od Hame mame radi vsichni z nasi rodiny. Je chutny, neni moc sladky co mi u vsech ,,presnidavek,, strasne vadi, je akorat do rucicky malych deticek a jeste ke vsemu za super cenu ....

6. 1. 2017

Klady:

Hamánek Svačinka od Hamé chutná ne jen malým,ale i velkým :-) perfektní balení tak akorát dětem do ručičky a maminkám do kabelky.Je naprosto zdravá a cenově dostupná všem rodičům.Všem určitě doporučuji

4. 1. 2017

Klady:

Tato svačinka od Hamánka je jedna z nejlepších na trhu. Má větší obsah, než většina ostatních prodávaných ovocných kapsiček. Neobsahuje přidané cukry, takže je opravdu zdravá. Navíc také i skvěle chutná.

3. 1. 2017

Klady:

Tato svačinka je nejen pro děti, ale rozhodně i pro mě, i ve svém věku prostě miluju přesnídávky a tohle se na malé i větší cesty prostě hodí. Praktické a obsah velmi chutný a výživný. Doporučuji ochutnat.

31. 12. 2016

Klady:

Hamánka kupujeme. Je to skvělá svačinka na cesty. U nás chutná dětem i dospělím. Příchutě jsou vynikající všechny. Je to paradni vec, kdyz nekam jedete a nemate po ruce cerstve ovoce. Osvezi a take zasyti! :)

26. 12. 2016

Klady:

u nás tedy podobné bašty malá dostává vyjímečně, ale je pravda, že konkrétně hamánek jí chutná moc :-) nejen kapsičky,ale i skleničkové příkrmy. Opravdu široká škála příchutí! Kapsičy jsou skvělé, že se hodí mamce do kabelky a když už malá nemůže, tak se prostě zašroubují! oceňuji, že se nemusím matlat se lžičkou. takže na cestu ideální! :-)

20. 12. 2016

Klady:

Praktické balení, které je lehké a všude se vejde. Obal zaujme svým vzhledem. Chuťově výborný - dětičky mají moc rádi. Obsahuje 100 % ovoce a neobsahuje žádnou chemii. Oceňuji, že výrobek udrží dětská ručička. Za nás mohu doporučit.

Zápory:

Nic

20. 12. 2016

Klady:

Hamánek Svačinka od Hamé má různé příchuti. Svačinka obsahuje 100% ovocný podíl, je bez přidaného cukru. Má praktické balení a nerozbitné balení. Neobsahuje umělá aromata či barviva, je obohacena o vitamin C.

Zápory:

Nic

18. 12. 2016

Klady:

super - zdravá svačinka pro děti - praktická i na cesty, hezky se drží v malých dětských ručičkách, jsou na nich oěkné obrýzky - a hlavně - chutná moc a moc. děti si Hamánka oblíbily od prvního cucnutí,

18. 12. 2016

Klady:

Hamánek Svačinka od Hamé má různé příchuti. Svačinka obsahuje 100% ovocný podíl, je bez přidaného cukru. Má praktické balení a nerozbitné balení. Neobsahuje umělá aromata či barviva, je obohacena o vitamin C.

15. 12. 2016

Klady:

Hamánka milujeme, moc oceńuji jednoduché a šikovné zavírání, líbí se mi obrázky na obalech na které teď běžely soutěže na facebooku.cz, dobře se drží v malých detských ručkách, chu´tově jsou moc dobré a hlavně zdravé

14. 12. 2016

Klady:

Peckova svacinka, ocenuju ze rocni sny muze jist sam a nepokyda se obsahuje jen 100% ovoce bez nejakych sragor ve forme cukru navic vody a skrobu, takze s emuze dat bez obav kazdy, dne bezva na cesty nerozbitne, znovuuzaviratelne, takze kdyz nedoji pak doji jindy, proste za nas pecka, v akci se da koupit za 12,-

Zápory:

nic

14. 12. 2016

Klady:

Svačinky prostě milujeme!!! Dcera 3,5 roku je má už dloooouho v oblibě... skvělá chuť, výběr příchutí, nejsou zbytečně sladké, praktické na denní cesty i delší výlety. V kabelce neprasknou ani se nevydrobí jako jiné svačiny, jednoduše se otevřou, dají se "vycucnout" do poslední kapky :-) Balení je dost velké i pro větší děti.

14. 12. 2016

Klady:

v březnu čekám miminko, tak si myslím že do roka pak začnu podávat tyto svačinky.. já sama si je občas koupím jen tak na chuť :-) je to fajn rychlá svačina nemusí se tahat lžička a další zbytečnosti....

13. 12. 2016

Klady:

Praktické balení, které je lehké a všude se vejde. Obal zaujme svým vzhledem. Chuťově výborný - dětičky mají moc rádi. Obsahuje 100 % ovoce a neobsahuje žádnou chemii. Oceňuji, že výrobek udrží dětská ručička. Za nás mohu doporučit.

13. 12. 2016

Klady:

Hamanka znam a kupuji je fajn ze se vejde do kapsy a na malou hladovou zachranu je jako delany! je bez cukru barviv a plny ovoce. chutna vsem detem co znam. za nas doporucuji. Obal je lakavy barevny a to maji deti rady ;-) takze upouta jejich pozornost.

12. 12. 2016

Klady:

Jelikož mám mladšího sourozence, mamka Hamánka kupuje. Popravdě musím říct, že chutná i mě osobně. Neobsahuje žádnou chemii ani cukr, což je velmi dobré pro náš vývoj těla. Určitě doporučuji ochutnat!

11. 12. 2016

Klady:

Hamánka milujeme, hlavně jeho verzi 100% ovoce. Přesnídávky ani jiné nekupujeme. Chutnají výborně, neobsahují žádnou chemii ani cukr. Mňamka. Syn nejvíc miluje jahodovou, ale kupujeme všechny příchutě, které nabízíte.

Zápory:

Cena není zrovna malá, ale to bohužel žádná značka a člověk si zase rád připlatí za kvalitu.

11. 12. 2016

Klady:

Hamanka kupuji pravidelně. Dříve jsem kupovala konkurenční vyrobky, ale po precteni slozeni. Kde byla opravdu stopa ovoce jsem presedlala na hamanka. 100% ovoce. I když treba jahodova by mohla mít více jahod než jablek. Je to větší balení než u konkurentu, takže i když tam ty jsou v akci za 7,-a tady ty jsou dražší tak se to vyplatí poměr cena/kvalita. Malý je spokojeny a já vím, že hned na 2 místě není cukr a na 3 zahustovadlo.

Zápory:

Mohli by být levnější, ale zase jsou kvalitní. Mohlo by byt víc ovoce, které je uvedene na obalu např jahodova více jahod než jablek.

11. 12. 2016

Klady:

Kupuji vnučce pravidelně. Je to super, pohodlné a praktické. No a 100% podíl ovoce je jasná volba. Vnučka je už ve věku, kdy se sama nají, ale např v autě to nedoporučuji. Pokud ovšem nemá kapsičku od Hamánka, to je pak naprosto v pořádku. nezamaže se, chutná jí a já mám dobré pocit, že jedla kvalitní věc.

11. 12. 2016

Klady:

Naprosto úžasné kapsičky. Dcerka je miluje a kupujeme celkem často. Preferujeme kapsičky, které mají 100% podíl ovoce a né přeslazené náhražky. Tato značka je stejně naše nejoblíbenější. Naprosto super je na cesty nebo výlety, skladné a dobré. Super svačinka.

10. 12. 2016

Klady:

Hamánka mohu doporučit za celou moji rodinu i já.MOje dvojčátka ho milují, je to pro nás super alternativa za skleničky přesnídávek super svačinka na cesty a holkám to moooc chutná., Jamile se objeví někde v akci, hnedka koupím více kusů než obvykle.

Zápory:

cena

9. 12. 2016

Klady:

Hamánka svačinku kupuji dceři pravidelně. Oproti jiným přesnídávkám ve vycucávacím pytlíčku má Hamánek větší balení (120g oproti 80-100g konkurenčním), takže více zasytí. Navíc obsahuje 100% ovoce, bez přidaných cukrů a zahušťovadel. Na cesty je to ideální svačinka. Jezdíme za babičkou každý týden vlakem a tuto svačinku si dcerka nese v batůžku pokaždé. Zajímavostí je, že dcerka přesnídávku ze skleničky nechce, ale tuto vycucávací zbaští pokaždé raz dva :-)

9. 12. 2016

Klady:

Má skvěle řešené balení.Děti se neušpiní a mají z toho i zábavu a moc jim chutná.Nejlepší je ,že je bez cukru a bez jakékoliv chemie.vejde se i do kabelky což je také velké plus :-) mohu jen doporučit

9. 12. 2016

Klady:

Hamánka mohu jen doporučit. Kupuji je vnoučatům a vždy mají velkou radost, protože jim prostě chutná :-). Oceňuji přírodní složení a praktické balení. Děti se při jídle neušpiní a to je také plus :-). Také se mi líbí hezké balení.

9. 12. 2016

Klady:

Hamánek je náš favorit. Bez banánu s hruškou se neobejdeme. Když prcek nedojí, s radostí po něm dojím já. Příjemná, přírodní ovocná chuť, žádné přídavky navíc. Cena přijatelný, výběr široky. Balení praktické a konzumace snadná a bezpečná.

9. 12. 2016

Klady:

U nás jsou tyto svačinky taky oblíbené. Někdy padnou klidně tři za den. Konzumace je zábavná, hlavně když kluci soutěží, kdo obsah vycucne dříve. Já oceňuji samozřejmě hlavně praktické a bezpečné balení a výběr příchutí. Že je bez cukru, to je snad dnes u dětské výživy samozřejmé.

8. 12. 2016

Klady:

S Hamánek Svačinka svačinka máme u nás doma bohaté zkušenosti. Oceňuji zejména to, že jsou bez cukru a samozřejmě stoprocentně přírodní, ale ze všeho nejdůležitější je, že všem moc chutnají. Zdůrazňuji všem :-). Nejen děti, ale i dospělí si na nich rádi pochutnají. Hlavně já. :-) Rozhodně je všem doporučuji. Aspoň ochutnat. :-) Bezvadné je i balení. člověk nepotřebuje ani lžičku a hned si může pochutnat. :-)

8. 12. 2016

Klady:

Dětem pro velice líbí barevný obal.Me se líbí praktické balení,takze nemusím děti po každém krmení převlékat.Detem velice chutná ovocná chuť a jak jsem rád že jsou bez chemie a můžu je mít kdykoliv u sebe

8. 12. 2016

Klady:

Za sebe rozhodne doporucuji.Hlavne praktické balení,slozeni bez cukru.Libi se mi,maji opravdu 100% složení ovoce.Takto se dítě nakrmí bez jakéhokoliv převlékání,cisteni a promlouvají.Deti to baví. Super

7. 12. 2016

Klady:

Jsou výborné a mají dost příchutí, takže si vybere každý. Jsou skladné a dítě si může kapsičku držet sám. Takže taky je to velké plus. Nejraději je beru na cesty. Když je syn vidí, tak má velkou radost a chce papat.

7. 12. 2016

Klady:

Oceňuji především snadnost přepravy tohoto výrobku. V kabelce, v batohu nebo klidně jen do kapsy kabátu se snadno vejde a bezpečně přepraví. Není potřeba žádné lžičky a bryndáčku. Obsah je dobrý a zdravý a to je hlavní. Dětem moc chutnají všechny příchutě a občas ochutnáme i my, maminky.

7. 12. 2016

Klady:

U nás je hamánek moc oblíbený. Všechny příchutě. Hrozně moc nám vyhovuje praktické balení a nerozbitnost obalu. Cena je přijatelná a ze širokého portfolia příchutí si vybere i ten nejmlsnější jazýček. Zdravá a moc dobrá svačinka nejen pro nejmenší děti, ale klidně i rodiče.

7. 12. 2016

Klady:

Rychlá a zdravá svačinka v praktickém obalu. Nosím s sebou v kabelce jako svačinu když jsem déle např. u doktora nebo jen jako pohotovostní pro vnuka v případě hladu. Výběr více příchutí a znovu uzavíratelná kapsička.

7. 12. 2016

Klady:

Super vynález na cesty, rychlá a zdravá svačinka. Mnoho příchutí. Praktické balení a akurátní velikost. Cena také celkem příznivá. Syn si ale raději pochutná na čerstvém ovoci a kapsičkám moc neholduje.

Zápory:

U většiny kapsiček mi vadí že ve složení je 80% jablek ačkoliv je kapsička například Meruňková (20%). Já bych si i ráda připlatila aby kapsička byla opravdu meruňková a ne jablečná s příchutí meruňky...

7. 12. 2016

Klady:

Tyto kapsičky Hamé neboli Hamánek svačinky jsou naprosto úžasné. Já se přiznám bez mučení, že je s přítelem vozíme i my při delších cestách v autě. Sáhneme po kapsičce a máme příděl vitamínu bez toho aby nám tekla šťáva po rukou z ovoce.

7. 12. 2016

Klady:

Já vůbec netušila,že něco takového existuje dokud jsem neměla vnoučata.A když už byla pořád jsem kupovala klasiku ve skleničce.Pak jsem objevila tyto svačinky a už nic jiného nekupuji.Oceňuji hlavně praktické balení,dítě se nají samo a hlavně úžasné na cesty.Rozhodně doporučuji.

Zápory:

Žádné jsem nenašla.

6. 12. 2016

Klady:

Děti nemám nejmenší, ale jelikož si už řeknou, co chtějí koupit, tak se koupily i tyto svačinky. A neprohloupili jsme. Sní je syn - to už je, co říct, protože ne vše sní. A i dcera si pochutná. Svačinky nejsou tak sladké a je tam cítit i ovoce, tak si nepřipadám jako špatná matka.

6. 12. 2016

Klady:

balení ve formě kapsičky je úžasné, že dítko je schopné jej samo sníst Hamánek neobsahuje přidané cukry Český výrobce supr lehké a po použití skladné balení velký výběr ovochných příchutí, i variace s tvarohem

Zápory:

střední cenová hladina

6. 12. 2016

Klady:

Tyto svačinky kupuji pravidelně pro své dcery a moc je milují.Svačinky jsou velice dobré,nejsou moc sladké,je tam cítit chut ovoce.Nejvíce musím pochválit praktický uzávěr.S těmito svačinkami jsem velice spokojená a i do budoucna je budu kupovat.

6. 12. 2016

Klady:

Take malemu kupujeme obcas i tyto kapsicky... jenze on to vzdy zmackne moc a je to stejne vsude... myslim si ze ho to casem prejde a bude je jist take sam a nebude jak cune... zatim ho s kapsickama musime hlidat... skratka jeste se to uci... ale velmi je doporucuju protoze ssebou nemusim brat lzicku coz je super!!

6. 12. 2016

Klady:

Svačinu Hamánek kupuji všem doma, i starší dcery si rády vezmou když jdou třeba na kroužek tance kde si o přestávce smlsnou a mají jistotu že si nepobryndají trikot. Beru i na cesty je to jednoduchá svačina která nezabere čas na přípravu. Myslím že zná každá máma od dětí :-)

Další hodnocení

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect C...

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využijte exkluzivní nabídky k odkupu

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využij...

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se na naše tipy

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se n...

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak je využijete vy?

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak j...

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent KIDS

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent ...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k životní rovnováze

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k živo...

Tip na oběd

Rozmarýnové medailonky

14 hlasů
2h a 5min 485kJ 276 Kč

,Mořská růže‘ – znamená v překladu jméno této byliny z...

Ryby z balíčku

6 hlasů
1h a 10min 595kJ 220 Kč

Ryby pečené v pečicím papíru.

Poradny

Která náhradní doba se mi započítá na podporu?

Dobrý den, stejně jako se nárok na podporu v nezaměstnanosti posuzuje z ukončeného zaměstnání, t... Více

Otec mi zemřel, žiji sám, na jaké dávky mám nárok?

Dobrý den, jestliže jste nezaopatřeným dítětem (studiem se připravujete na budoucí povolání) a p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ...

Více