REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: „Mamí, eště!“ aneb Jak dětem chutná Hamánek

06.12.2016 | Testování

Tentokrát jsme do redakce dostali produkty Hamánek Svačinka od společnosti Hamé. A naše redakční děti se na chvíli proměnily v odborníky na testování.


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 123 testerek


Co jsme testovali

Hamánek Svačinka od Hamé, různé příchutě. Svačinka obsahuje 100% ovocný podíl, je bez přidaného cukru. Vybrat si můžete z mnoha příchutí, některé jsou navíc obohaceny o tvaroh.

Obal, co si zamilujete

Zapomeňte na nepraktické skleničky. Tahle svačinka se vejde pohodlně i do malé kabelky.

Hamánek svačinka je výživa určená pro děti od 4. až 6. měsíce věku (záleží na složení). Zatímco děti na ní ocení především chuť, my maminky pak skutečnost, že se prodává v praktickém balení. Odpadá tahání skleniček s přesnídávkou a několika lžiček (protože většina dětí kupodivu klidně posvačí písek z bábovičky, ale jakmile je nalepený na lžičce, kterou nabíráte přesnídávku, nadšené nebudou).

Navíc komu z vás už někdy v kabelce vytekla rozbitá ovocná dobrota, budete tyhle Svačinky v plastovém obalu milovat. Hamánek Svačinka navíc zabere mnohem méně místa a na váhu je to oproti klasické přesnídávce ve sklenici také znatelný rozdíl (jako by těch 11 kilogramů, co běžně taháme v kabelce, když vyrážíme s dítkem na procházku nebo na hřiště, samo o sobě nestačilo).

Klidné cesty


I v autě může být Svačinka vždy po ruce. A rozhodně se nemusíte bát nepořádku jako třeba u rohlíku.

Praktické balení navíc umožňuje, aby se dítě krmilo samo (tedy to větší, které už zvládne Svačinku udržet). Vám se tím jednak uvolní ruce, jednak nemusíte neustále bojovat s malýma ručičkama, které se vám sápou po lžičce s přesnídávkou, protože „já sám“.

Kromě toho můžete bez problémů nakrmit dítě i tam, kde není možnost zastavit se a v klidu si sednout – třeba když řídíte nebo probíháte regály supermarketu v rámci předvánoční horečky. Odpadá tak „hladový pláč“, který není tou nelepší hudbou ani pro maminku snažící se zaparkovat, ani pro okolní nakupující, kteří by raději podesáté slyšeli nějakou vánoční píseň, co obchodní centra vyhrávají již od října.

Jaký měla Hamánek Svačinka úspěch u dětí?


Malý tester v akci!

Prvním z „testerů“ byl 1,5letý Jaroušek. Jak nám prozradila jeho maminka, nejvíc mu chutnala Svačinka s hruškami a banány. Jak je ostatně vidět z fotografií, které jsme pořídili během testování, Jaroušek si užíval i svou samostatnost.

A jeho maminka ocenila fakt, že i když svěřila jídlo jen jemu, neznamenalo to velké převlékání, praní a úklid pomalu celé jídelny (máte-li doma podobně staré batole, víte, co občas tyto jinak velmi způsobné děti dokáží se lžičkou a nějakou tou dobrotou v mističce).


Svačinka zachutnala i starším testerkám.

Zdravé svačince neodolala ani další "starší" 5letá redakční testerka, která už se sice občas tváří, že přesnídávky jsou pro mimina, ale švestková dobrota pro ni byla opravdu lákadlem.

Navíc už nemusela kvůli každému soustu stát u maminky nebo pobíhat se lžičkou. Hamánek Svačinka prostě skončila u ní v kapse a dalo svačit i při hraní na hřišti nebo v autě. Dokonce i jindy ulepené prstíky zůstaly úplně čisté. Maminka pak měla radost z neumazaného oblečení (i když po půlhodince na hřišti už to tak úplně neplatilo - za což ovšem Svačinka nemohla, tu byste na mikině, narozdíl od bláta, hledali marně).

Hodnocení Hamánek Svačinky v bodech:

  • obsahují 100 % ovoce a žádný cukr navíc
  • díky praktickému balení se vejdou do kabelky
  • nejsou tak těžké jako klasické přesnídávky ve sklenici, nerozbijí se
  • dítě se zvládne najíst samo, takže máte volné ruce
  • skvělé do auta nebo na hřiště
  • dětem opravdu chutnají

PS: Mimochodem, nemyslete si, že pokud nemáte v dosahu žádné dítě, zůstanou Svačinky nepovšimnuty. Když jsem totiž vezla Hamánek Svačinky na testování a focení, zjistila jsem, že mi tři chybí. Po chvilce pátrání a vyšetřování vyšlo najevo, že si Svačinky na otestování „vypůjčili“ i někteří členové štábu, dětským létům již dávno odrostlí. Ještě potřebujete nějaký důkaz, že vážně chutnají všem? Vaše Petra, šéfredaktorka Bety.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
18:33

Intenzivní trénink na nohy

Intenzivní trénink na nohy
09:27

Cvičení na bříško

Cvičení na bříško
14:03

Hardcore cvičení na bříško

Hardcore cvičení na bříško

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:47
39 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:40
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat