TESTOVÁNÍ: Konec černým tečkám díky originální masce Pilaten

16.01.2018 | Testování

Trápí vás černé tečky na nose, bradě, čele či tvářích? Pak jste jistě už slyšeli o zázračné korejské černé slupovací masce, která dokáže s pletí hotová kouzla. A právě tu bude moci na vlastní kůži vyzkoušet 50 našich testerek!


Celkové hodnocení: 81%

Hodnocení: 143 testerek

Doporučeno: 166x


Toužíte po pleti bez černých teček? Přihlaste se do našeho testování originální černé masky Pilaten!

Složení pro krásnou pleť

Korejská kosmetika Pilaten je složená pouze z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Černá maska je dermatologicky i klinicky testovaná a není divu, že se díky svým mimořádným účinkům stala hitem po celém světě! Jak funguje? Obsahuje elixír těch nejkvalitnějších ingrediencí, jež vaši pleť vyčistí a vyživí.

Ovesný extrakt vyhlazuje vrásky, zjemňuje, hydratuje a tonizuje pleť. Ovesné klíčky dodají tvé pleti elasticitu a sametovou jemnost. Grepový olej dokáže stáhnout a zesvětlit póry. Zvýší přirozenou ochranu pokožky a zajistí správnou funkci mazových žláz. Bambusové uhlí funguje jako hloubkový čistič pleti. Aktivní látky bambusového uhlí umí totiž absorbovat všechen kožní maz a nečistoty, kterým byla pleť v průběhu dne vystavena. Provitamin B5 vyhladí a krásně hydratuje pleť. Dodá pleti elasticitu, odstraní záněty, zklidní ji a zmírní podráždění. Ideální pro všechny, které trápí aknózní pleť.

Výsledky po prvním použití

A jak masku vlastně používat? Je to snadné! Silnou vrstvu masky si prsty důkladně rozetřete po obličeji. Vyhněte se místům s poškozením kůže a opatrně také okolo očí a vlasů – chcete si sloupnout černé tečky, ne obočí. Nechejte masku zaschnout a působit 25 minut. Uvařte si třeba kávu nebo čaj a odpočívejte. V tuto chvíli totiž působí na vaši pleť všechny aktivní látky.

Pak už stačí jen odstranit. Maska je elastická a jde ji snadno sloupnout dolů. Zbytky opláchněte vlažnou vodou, a pak už jen obdivujte výsledek v zrcadle. Masku používejte maximálně 3x týdně.

Cena: 249 Kč (50% sleva)

Více informací na maska-pilaten.com

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 50 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jaké babské rady proti černým tečkám používají.
HLASTE SE DO 29. LEDNA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování černou masku Pilaten.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
14:33

HIIT training

HIIT training
16:32

Kardio trénink

Kardio trénink
21:47

Kardio a core cvičení

Kardio a core cvičení

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dávejte v práci pozor na kolegy, kteří se vás budou snažit přesvědčit, že jim jde jen a jen o vaše dobro a jednají ve vašem zájmu. Tento týden totiž zjistíte, že tomu tak vždy nebylo... A budete se muset vyrovnat s následky, které vám pracovní prost... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

95 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat