TESTOVÁNÍ: Bylinný přípravek GAS pro bolavá dětská bříška

09.02.2017 | Zábava

Nafouklé a bolavé bříško trápí spoustu miminek. Naštěstí existuje účinná pomoc! Přípravek GAS od společnosti Brainway, který zabrání břišní kolice a rychle zatočí s nepříjemnými "prdíky". A právě tento revoluční přípravek bude moci 30 z vás, respektive vašich dětí, otestovat!


Celkové hodnocení: 90%

Hodnocení: 99 testerek

Doporučeno: 141x


Přípravek GAS od společnosti Brainway účinně eliminuje střevní plyny a zabraňuje břišní kolice. Je možné jej podávat již dětem od 2 měsíců.

Rychlá pomoc z přírody

GAS obsahuje bylinné výtažky, které vašemu miminku účinně uleví a nikterak nezatíží jeho malý organismus. Mimo jiné v něm najdete:

  • suchý výtažek z fenyklu obecného
  • suchý výtažek z heřmánku pravého
  • suchý výtažek z plodu kmínu kořenného
  • éterický olej z máty peprné
  • éterický olej z fenyklu obecného

Svému děťátku jej můžete podat hned po jídle - díky tekuté formě je možné GAS rozředit ve vodě, čaji, mléce nebo ovocných džusech. Dávkování je samozřejmě nutné přizpůsobit věku miminka.

Další informace o přípravku najdete ZDE.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:47
39 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:40
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat