TESTOVÁNÍ: Dokonalé řasy bez kompromisů s The ONE No Compromise od Oriflame

10.08.2017 | Testování

Hledáte řasenku, která by vám zajistila neodolatelný pohled, dokonale natočené a prodloužené řasy a večer jste se nemusely dlouhé minuty trápit s jejím odlíčením? Pak vyzkoušejte nepřekonatelnou novinku od Oriflame!


Celkové hodnocení: 85%

Hodnocení: 178 testerek

Doporučeno: 46x


Řasenka, která dodá řasám super délku a objem, nerozmazává se a nestéká a během několika vteřin ji z řas odlíčíte jen s pomocí vody. Že to zní jako příběh z pohádky? S řasenkou The ONE No Compromise od Oriflame je to realita!

Pro dokonalý pohled


Večer stačí smýt teplou vodou!

Řasenka The ONE No Compromise má přesně takové kvality, jaké by měla ideální řasenka mít – řasy oddělí, prodlouží, natočí a dodá jim dokonalý objem i tvar. Je černá jako noc a řasy krásně zvýrazní, zároveň je ale odolná proti rozmazávání, nedrolí se a vydrží celý den.

A to nejlepší? Večer ji stačí smýt jen teplou vodou!

Vydrží 24 hodin, a to i při sportu na souši nebo ve vodě. Její speciální kartáček řasy krásně obalí, takže jsou nejen husté, ale i prodloužené a vypadají dokonale i v těch nejextrémnějších podmínkách.

A právě řasenku The ONE No Compromise od Oriflame mohlo vyzkoušet 100 našich testerek!

Cena: 299 Kč

Více informací získáte na oriflame.cz

vybraná testerka | 15.11.2017

Musím říct, že jsem z řasenky opravdu nadšená. Konečně jsem našla řasenku, která se nedrolí a nepouští a já tak k večeru nemám šedo pod očima. Řasenka je odolná i proti potu a přesto se večer snadno odličuje. Určitě zůstanu stálým zákazníkem této řasenky.

vybraná testerka | 09.10.2017

Musím kostatovat, že pro mne žádný zázrak. Řasenka mne nenadchla. Na všední líčení asi o.k, ale já osobně po možnosti vyzkoušet si tento produkt bych si řasenku nekoupila. Oriflame určitě umí lepší řasenky než je tato.

Málo barví, Pro mne nijak extra vyhovující kartáček. Řasy sice neslepí, ale ani nijak výjmečně nezvýrazní.

vybraná testerka | 21.09.2017

Řasenka má krásně hustý štěteček, dobře se nanáší (stačí párkrát přejet řasy). Vydrží na řasách celý den bez žmolků či rozmazání. Dobře se odličuje. Kvalitní řasenka, která neslepuje řasy k sobě, ale obalí každou zvlášť.

Řasenka málo barví.

vybraná testerka | 16.09.2017

Musím říct,že jsem s řasenkou velmi spokojená. Řasy jsou krásně dlouhé a hlavně oddělené a nejsou slepené. Kartáček je super,řasenka se lehce nanáší a vykouzlí sexy pohled. Určitě všem doporučuji a jsem ráda,že jsem ji mohla vyzkoušet a určitě budu kupovat dále :)

vybraná testerka | 15.09.2017

Řasenka dělá přírodní dojem, takže je vhodná i pro ženy a dívky, co se moc nemalují. Natočení optimální, sama nemím v lěsce řasy až "do nebe". Celkem dobře se s ní manipuluje, ale myslím, že je to jako u každé řasenky o zvyku.

Mytí teplou vodou se mi neosvědčilo. Šla dolů, ale těžko. Je potřeba víc vrstev pro opravdu výrazné řasy, takže doporučuju spíš na všední líčení.

vybraná testerka | 13.09.2017

Produkty od Oriflame nemám velmi v lásce, protože mne mnohdy zklamaly, ale tato řasenka mě mile překvapila a přemýšlím o jejím zakoupení. Řasy vůbec neslepuje, na kartáček se naberete barvy tak akorát, tím nevznikají žmolky, hezky řasy oddělí a s kartáčkem se příjemně manipuluje. Hustý kartáček je určitě výhodou. Navíc se řasenka nerozmazává a nezanechává nežádoucí obtisk.

Barva není dostatečně výrazná, je lepší řasenku nanést ve více vrstvách, bohužel zde ale již dochází k částečnému slepení řas.

vybraná testerka | 13.09.2017

Řasenka má klasické balení, klasický kartáček, jemnou texturu, takovou krémovější. Na mě dělá až moc přirozený efekt a řasy mi vůbec nenatočí. Co jsem považovala za lákadlo, bylo odlíčení teplou vodou, ale to také nic moc. Oko jsem musela docela dřít, abych řasenku z řas sundala, ale je to skvělý nápad.

vybraná testerka | 13.09.2017

Řasenka má velice jemnou a krémovou texturu. Řasy krásně oddělí, vůbec neslepuje. Barva patří k průměrně černým řasenkám, nic extra black, ale to ani nedeklaruje. Řasy vůbec nevydrží natočené a to já musím dodat, že s natočením řas problémy vůbec nemám, tak potom si neumím představit dámy, které mají rovné řasy. Dělá spíše přirozený efekt.

Řasy vůbec nevydrží natočené a to já musím dodat, že s natočením řas problémy vůbec nemám, tak potom si neumím představit dámy, které mají rovné řasy. Dělá spíše přirozený efekt.

vybraná testerka | 12.09.2017

Řasenka je velmi odolná, neslepuje a krásně prodlouží řasy, neobtiskuje se což je podle mě obrovský plus, dá se odlíčit průměrným odličovačem na oči z drogerie, jinak ho odličuji kokosovým/jojobovým olejem, takže jednoduše..

Žádné nejsou.

vybraná testerka | 12.09.2017

Dobře drží ve vodě, ve vlhku. Nelepi řasy. Odstrani se pomocí teple vody. Nerozmazava se. Na zadne další výhody jsem nepřišel a obávám se, že už ani nepřijdu.Akorat musím zaplnit kolonku, i přesto, že jsem na moc kladu nepřišla.

Nezvýrazní řasy ani objemove ani neprodlouží. Je běžné černá, nic extra. Připadám si, jako bych skoro žádnou řasenku neměla. Druhá vrstva pro zvýraznění akorát řasy slepí, čili v podstate nepoužitelné pro efekt opravdu výrazných černých řas Laciné balení.

vybraná testerka | 11.09.2017

S řasenkou jsem spokojená a mile mě překvapila. Jednoduchá aplikace, dobře se nanáší. Řasy se nelepí a necuckují. Hustý kartáček. Velmi pěkný design. Celkově jsem s řasenkou spokojena a mohu doporučit.

Je potřeba nanést více vrstev.

vybraná testerka | 11.09.2017

Výborně drží, v průběhu dne se nerozmazává. Krásně černá barva. Velký kartáček řasy neslepuje, ale krásně rozčesává. Navíc kartáček obsahuje přiměřeně barvy. Vhodná na cesty, kdy s sebou nemám odličovač.

Je nutné nanést více vrstev.

vybraná testerka | 11.09.2017

Sytá černá barva, po několika vrstvách dělá krásné řasy a neslepuje. Vydrží opravdu celý den a nerozmazává se, drží fakt skvěle. Kartáček nanáší akorát produktu, barva není moc tekutá ale spíš taková krémovější.

Musí se víckrát nanést :)

vybraná testerka | 11.09.2017

Řasenku od Oriflame jsem uz parkrat měla avšak velmi mile mě překvapil velký kartáček s kterým se mi krásně řasy maluji.Určite bych si ji znovu zakoupila.Nemám s ní žadný problém.Řasy se neslepuji zamě Top.

Žadne....

vybraná testerka | 11.09.2017

Za mě je řasenka super a moc mi vyhovuje, řasy opravdu neslepuje, ale naopak mi je hezky pročeše a prodlouží. Ani na konci řas se mi netvoří jakoby malé kuličky - chuchvalce, což je opravdu fajn! Vyhovuje mi i balení, které kartáček hezky stáhne a pak na něm není "tuna" barvy. Jsem zvyklá vždycky přejet řasy řasenkou na třikrát, a s celkovým výsledkem jsem spokojená. K odličování používám micelárku, a stačí opravdu málo a řasy jsou odlíčené. Jinak jsem ani nezaznamenala žádné rozmazání řas v průběhu dne - opravdu drží jak má.

S řasenkou jsem i usnula - tady už byl problém s "pandím" vzhledem, ale to je moje chyba a hloupost :D a navíc by to udělala asi i každá jiná řasenka....

vybraná testerka | 11.09.2017

Jsem ráda, že jsem mohla řasenku otestovat, u mně jen tak nějaká neuspěje a většina po prvním použití putuje k mamce ale tuhle si nechám, sice mám radši trochu menší kartáčky, ale řasy udělá pěkné, jsem zvyklá na více vrstev, jedna na ty mé světlé ubohé řasy nestačí. A asi i proto to nešlo tou teplou vodou jen tak lehce dolů, ale asi 90% ano, zbytek jsem dočistila odličovačem. S řasenkou jsem tedy tak na 90% spokojená a to je co říct

větší vrstva nejde jen tak vodou na mě zbytečně velký kartáček, ale to je o zvvyku

vybraná testerka | 11.09.2017

Řasenka se dobře se aplikuje. Její kartáček je krásně hustý. Řasenka je vhodná i pro citlivější oči (mívám problém s některými řasenkami - štípou mne poté oči - zde tento problém nenastal). Odličování je snadné.

Mohla by již při prvním použití řasy více nabarvit, ale stačí aplikovat 2x a vše je ok.

vybraná testerka | 11.09.2017

Mile mě překvapila řasenka od Oriflame. Nikdy jsem od této značky rasenku neměla. Kartáček rasy krasne natočí a hlavně neslepi! Také velmi oceňuji, ze se řasenka na očích nedroli a nerozmazava se. Za mě ji mužu všem doporučit.

vybraná testerka | 10.09.2017

Řasenka je naprosto úžasná. Černá barva je opravdu černá. Řasy stačí pouze jednou přetřít a řasy jsou zvýrazněné, prodloužené! Kam se na to hrabe sousedka s umělými řasami :D Po sprše nevypadám jako havíř s černými kruhy pod očima, ale naopak odlíčení je velmi jednoduché (a pouze jen kvalitních odličovačem to opravdu není). Jsem opravdu velmi spokojená, za kvalitu se opravdu vyplatí připlatit. Oriflame určitě dává tuto řasenku do akce, to pak je opravdu lákavá nabídka.

vybraná testerka | 10.09.2017

Řasenku bych vřele doporučila, měla jsem ji s sebou na dovolené a posloužila mi skvěle. Krásně prodlouží řasy, i cachtání v bazénu a moři vydržela. Odlíčila jsem odličovadlem, ale i normálně mýdlem a žínkou.

Pro zdokonalení jsem musela dát více nánosů.

vybraná testerka | 09.09.2017

Řasenka je skvělá.Má jemný kartáček který řasy hezky rozdělí a neslepí.S odlíčením jen teplou vodou jsem měla trošku problém,ale to nevadí.Většina stejně používá odličovač.Řasenka mi vyhovuje hlavně proto,že je dělaná spíš na běžné líčení.Pokud chce nějaká výrazné řasy tak to je složitější.Musela by nanášet dost vrstev.Pro nás co se líčíme tak akorát je řasenka fakt dobrá.

vybraná testerka | 09.09.2017

Dostala jsem šanci otestovat tuto řasenku. Řasenka řasy krásně prodlouží a vůbec řasy neslepuje. Kartáček má příjemnou velikost, není příliš velký a proto si nevypichnu oko :-) jediné co bych vytkla, ze se musi dat alespoň dve vrstvy.

vybraná testerka | 09.09.2017

Ďakujem za možnosť testovania. Je to vážne pravda že riasenka vydrží celý deň a môžte š ňou robiť vážne čokoľvek. Napr aj ísť do vody. Večer sa ľahko odlici s teplou vodou. Môžem každej odporučiť.....

Neviem

vybraná testerka | 08.09.2017

Řasenka má hezký tvar a vzhled. Dobře se drží, s kartáčkem se dobře pracuje, řasy neslepuje. Oči mají přirozený vzhled. Odličuje se velmi jednoduše pouze použitím obyčejné vody tělové teploty, výsledek výborný, není třeba nijak tlačit. Celkově jsem spokojená, avšak nejsem náročná. Za mně mohu doporučit.

Zatím jsem žádné nenašla, třeba časem.

vybraná testerka | 08.09.2017

Řasenka má příjemný kartáček, dobře se nanáší a neslepuje řasy. Během dne se nevytváří nevzhledné černé "stíny" pod spodníma řasama jako u spousty jiných řasenek, což je velké plus. Jde snadno odlíčit bez rozmazávání očí.

Řasenka řasy prodlouží, bohužel příliš nezahustí. Tím pádem zůstanu věrná "své" řasence, kterou jsem na trhu hledala poměrně dlouho. Také mě překvapilo, že Oriflame vystupuje jako švédská kosmetika, nicméně tento produkt je vyroben v Polsku.

vybraná testerka | 08.09.2017

Děkuji za možnost otestovat nový produkt a mě osobně řasenka vyhovuje. Líčím se pouze decentně, takže mi vyhovuje hustý kartáček, který řasy hezky zvýrazní, ale neslepí a hlavně "nedělá cucky". Řasenka je pohodlná do ruky a má hezký design. Odličuji se vždy pleťovou vodou nebo mlékem, takže odlíčení vodou nemohu posoudit.

vybraná testerka | 08.09.2017

S řasenkou jsem moc spokojená, má hustý kartáček, dobře se nanáší, mé málo výrazné řasy hezky prodlouží a zvýrazní a nerozmazává se. Oceňuji, že vydrží celý den. Trošku pracnější je odlíčení, ale žádný problém. Po omytí vodou dočistím odličovacím mlékem. Děkuji za možnost tuto řasenku testovat.

vybraná testerka | 08.09.2017

Děkuji za možnost otestovat tuto řasenku. Vzhledově vypadá velmi dobře.Řasenka neslepuje a dobře se nanáší nedělá cucky na řasách.Vydrží po celý den a pak se jednoduše omyje vodou nebo vodou na odličování. Za mě naprostá spokojenost.

vybraná testerka | 08.09.2017

Děkuji za možnost vyzkoušet řasenku. Dobře se nanáší, odděluje řasy, které hezky zvýrazní a hlavně vydrží celý den. S odličováním nemám problém, používám odličovač. Líbí se mi i celkový vzhled řasenky, který zaujme na první pohled. Řasenku doporučuji.

vybraná testerka | 08.09.2017

S řasenkou jsem moc spokojená. Mám ráda přirozený vzhled a to tahle řasenka splňuje. Neslepuje řasy a hezky je oddělí. Aplikace je jednoduchá, kartáček hezký hustý a dobře se s ním pracuje. Řasenka vydrží celý den bez problémů a i odličování jde dobře. Je to řasenka spíše na denní nošení. Na večerní a výrazné líčení bych použila jinou, ale jak jsem psala, pro krásně přirozené líčení je perfektní.

vybraná testerka | 07.09.2017

Řasenka mě velmi mile překvapila. Design výrobku je moderní a zaujme. Řasy nejsou slepené, působí přirozeně a zároveň jsou výraznější. Po celém dnu nejsou vidět "stopy" pod víčky. Smyje se jednoduše vodou během sprchování. Pro mě ideální.

Žádné

vybraná testerka | 07.09.2017

Řasenka má velký hustý kartáček a skvěle se nanáší na řasy. Řasy pěkně natočené a decentní .Řasenka nerozmazává. Za mně určite velká spokojenost a líbí se mi hlavne i design řasenky.Zaume hned na první pohled.

žádné

vybraná testerka | 07.09.2017

Jsem velmi příjemně překvapena kvalitou řasenky. Kartáček mi naprosto vyhovuje a krásně se s ním aplikuje řasenka po celé délce řas. Rovnoměrně a bez cucků. Jsem z ní velmi velmi nadšená a budu ji doporučovat všem svým kamarádkám.

Žádné.

vybraná testerka | 07.09.2017

Řasenka The ONE No Compromise je opravdu skvělá . Stala se pro mě během týdne nepostradatelným pomocníkem. Má perfektní hustý, ale jemný kartáček, který řasy krásně probarví a pročeše, řasy se vůbec neslepují a nalíčení vydrží celý den ( a to i přes to, že i občas do očí "neuvědomělě hrábnu " , zůstává prostě tam kde má :-) . Jsem zvyklá na odličování micelární vodou, takže jsem v něm pokračovala. Není nutné žádné násilné drhnutí (po kterém zarudnou a pálí oči), stačí párkrát lehce otřít a řasenka je lehce smytá , bez šmouhancú pod očima a bez trápení.

Zádné . Naprostá spokojenost.

vybraná testerka | 07.09.2017

Své přírodní řasy mám dlouhé.Ale s touhletou řasenkou která se moc dobře nanáší vypadám jako mrkací panenka což je za mne supr.Nemusíte nanášet žádne umělé řasy.Konzistence také moc fajn.Odličování je také v celku příjemné ale někdy se musí použít také odličovač protože voda všechno nezmije.

Nenašla jsem žádne.

vybraná testerka | 07.09.2017
Doporučení: 4

The ONE No Compromise od Oriflame tato řasenka má velice hezký design. Krásný lesklý nápis dodává moderní vzhled. Řasenka má velice hustý kartáček, který řasy dokonale oddělí, pozvedne, natočí a rozčeše. Snadná a přesná aplikace. Po jednom nanesení byly řasy jemně a decentně nalíčené. Pro dokonale a silně zvýrazněné řasy jsem musela řasenku nanést vícekrát. Výsledek dokonalý - prodloužila, zahustila a dokonale zvýraznila mé světlé řasy. Důležitým faktorem při výběru řasenky je aby nedráždila mé citlivé oči. Toto splňuje na 100%. Nalíčení vydrží opravdu dlouhé hodiny. Prošla i zátěžovým testem jako jsou běžné denní povinnosti. Až ve večerních hodinách se začala trošičku drolit. Odlíčení vodou není dokonalé - hodnotím 97%.

Odradit Vás může cena. V této cenové relaci je mnohem více kvalitních řasenek

vybraná testerka | 07.09.2017

Bez námahy krásné rasy a konečně nejsem jak panda jakmile zapomenu ze jsem namalovana a promnu si oči což se stává velmi často :/ :D žádné zápory jsem nenašla ,aspon prozatím ,takze mohu vřele doporučit ;)

vybraná testerka | 07.09.2017

Jedna z těch lepších řasenek, která se neshlukuje na kartáčku a příjemně se natáčí. Díky hustému kartáčku nezůstává na řasách příliš mnoho produktu, takže vypadají docela přirozeně. Vůbec právě ten kartáček je asi jedna z nejsilnějších stránek této řasenky. Odličování vodou není nijak snazší oproti ostatním řasenkám.

vybraná testerka | 07.09.2017

Pro mě super úžasný kartáček, který mi zvýrazní řasy tak akorát, nic přehnaného. Řasenka mi vydrží celý den a nejsem k večeru kolem očí rozmazaná... Zapůjčila jsem ji i kamarádce a taky byla vcelku spokojená :-)

Odlíčení teplou vodou je podle mě nesmysl... Vždy musím doodlíčit odličovačem... Drolí se i když se drolit nemá.

vybraná testerka | 07.09.2017

Super řasenka, která přirozeně zvýrazní řasy. Nebude z vás žádná umělá mrkací panenka. Což já hodnotím, jako to největší plus. Nemám ráda tuny řasenky a slepené řasy. Odličování jde i teplou vodou, ale rychlejší je odličovač.

Řasenka se drobet drolí.

vybraná testerka | 07.09.2017

Už na první pohled mě překvapil kartáček. Velký, hustý, řasenka se dobře nanáší. Řasy pěkně natočené, né moc výrazné. Řasenka se nedrolí a nerozmazává. Jde dobře odlíčit. Cena trochu vyšší, takže bych dlouho zvažovala, jestli ji koupit. Celkově jsem ale spokojená.

Vyšší cena

vybraná testerka | 07.09.2017

Rasenka ma moc pekny obal a kartacek. Trosku jsem se bala, zda nebude smrdet, ale necitila jsem nic neobvykleho. Dobre se nanansi, neni prehnane husta, nezmolkuje a neslepuje rasy. Rasy jsou pekne oddelene a jsou vyrazne cerne. Rasenka vydrzela krasne cely den i hodinu nad parou hrncu u sporaku 😊 Bez jedinne smouhy nebo droleni. A na vecer jsem byla moc zvedava, zda jde opravdu vodou dolu?! A sla! Takze slibovane vlastnosti dodrzela 😊 A ma krasne cernou barvu! Zadna seda... ale opravdu tmava cerna

Ja mam docela huste a dlouhe rasy od prirody, takze me vyhovovala - na bezne denni liceni super! Na ,, velkou vecerni nebo party bych asi volila nejakou ,,volume" zkusila ji i mamka s kratkymi rasami a opravdu mela jen obtazene rasy. Takze je vhodna na decentnejsi liceni

vybraná testerka | 06.09.2017

Bez řasenky nedám ani ránu a kvalitní řasenka je k nezaplacení! Jsem moc ráda, že jsem dostala tu možnost vyzkoušet na vlastní kůži řasenku no compromise od Oriflame a mile mě překvapila. Je to asi první výrobek od této značky a po této zkušenosti určitě budu chtít vyzkoušet i další jejich výrobky. Řasenka má bohatý kartáček, snadno se aplikuje, neslepuje řasy a nedělá žádné žmolky. Trošku jsem měla obavy z toho jak bude odolná, u některých řasenek se mi stává, že k večeru mám takové černé kruhy pod očima. Tak s touhle se mi to vůbec nestalo, vydržela pěkně až do večera a navíc se tak báječně odličuje. Za mě dostává velkou jedničku s hvězdičkou

vybraná testerka | 06.09.2017

Velmi mile mne překvapil již vzhled řasenky. Obal vypadá luxusně. Kartáček hustý, takže pěkně a rovnoměrně roznáší a tím vytvoří dokonalou délku řas. Během dne se nerozmazává, takže žádný havíř kolem očí. A večer se snadno odstraní teplou vodou. Za mne super. Veliká spokojenost.

vybraná testerka | 06.09.2017

Řasenka dělá krásné přirozené řasy. Hezky prodlouží a obarví řasy. Neslepuje ani ve více vrstvách. Úplně skvělá je na nalíčení spodních řas, které nejsou slepené a jsou krásně dlouhé. Drží mi celý den, nedrolí se, neobtiskává se. Skutečně jde krásně odlíčit teplou vodou, s odličovačem už tak dobře ale nefunguje. Přijde mi to jako skvělá volba pro mladé slečny do školy nebo pro ženy, které nechtějí efekt mrkací panny. :-)

Mým řasám nedodá takový objem na jaký jsem zvyklá u jiných řasenek. Jako nevýhodu vnímám, že se nedá jednoduše koupit v drogerii.

vybraná testerka | 06.09.2017

Řasenka má skvělý kartáček,rovnoměrně se nanáší a řasy nejsou slepené.Kosmetiku Oriflame používám ráda a ani řasenka moc nezklamala.Jde celkem dobře sundat a nevadí mi ani když jsem alergická na dost druhů kosmetiky.

Je vhodná pouze pro běžné líčení,řasy nejsou moc výrazné a ani řasy neprodlouží.Od řasenky jsem čekala opravdu víc.

vybraná testerka | 06.09.2017

Tato řasenka nenadchne,ale ani neurazí. Má pěkně tvarovaný praktický kartáček, na kterém nezůstane moc barvy a tudíž se řasy nelepí. Během dne se opravdu nerozmazala a nezanechala černé kruhy pod očima. Vhodná pro někoho,kdo preferuje nevýrazné líčení.

Od řasenky jsem ale očekávala víc. Mám jemné řasy a tato řasenka je ani po opakovaném nanesení o moc nezvýraznila, o zvětšení objemu či prodloužení nemůže být ani řeč. Velmi voděodolná mi také nepřišla. Při odličování tampónem namočeným v teplé vodě se drolila, ale zcela neodlíčila. Při použití odličovacího mléka bylo vše bez problému,ani oči nepálily. Příliš vysoká cena, která neodpovídá kvalitě.

vybraná testerka | 06.09.2017

Překvapila mě, že řasy krásně oddělí a jemně nabarví. kartáček je krásně hustý, ale neulpívá na něm příliš mnoho barvy, takže na řasách nic nežmolkuje. Otestovala jsem ji i při sportu - na kole s brýlemi, při běhu v dešti. Nerozpije se a drží za všech okolností. Já jsem s ní spokojená, do práce bohatě postačuje. Na večerní líčení bych ji ale nedoporučila.

Není výrazná, hodí se pro jednoduché denní líčení a i tak je potřeba nanést aspoň dvě vrstvy. Rozhodně nejde odlíčit jen vodou. I proto se při sportu i v dešti a s potem nerozmaže a drží. Prosím omluvte kvalitu fotografií, vlastní oko se opravdu fotí hodně nepohodlně :-)

vybraná testerka | 06.09.2017

S řasenkou jsem byla moc spokojená. Mám poměrně nevýrazné řasy a tak je docela těžké je pořádně nalíčit, aby to vypadalo aspoň trochu přirozeně aale bylo zároveň vidět, že na těch řasách nějaká řasenka taky je:-) Tahle řasenka to ale zvládla na jedničku. Líbí se mi už i obal, nalíčení je snadné a člověk nemusí bojovat se žmolky. Líbí se mi taky ta možnost jí prostě umýt vodou, na nějaké zdlouhavé odličování úplně nejsem.Takže já budu používat i dál!!!

vybraná testerka | 06.09.2017

Na kartáčku není příliš mnoho řasenky, jako na jiných, takže se řasy neslepují a není na nich příliš velký nános. Ostatní řasenky musím vždy nejdřív trochu "ochodit" a pak už je množství na kartáčku menší, tato to má od prvního použití. Drží opravdu v každé situaci.

vybraná testerka | 06.09.2017

Klady této řasenky jsem hledala velmi těžce. Snad je možné tomuto výrobku od Oriflame přiznat pouze to, že: - má hustý kartáček, který neslepuje, ale pěkně odděluje řasy - dlouho vydrží - neslepuje řasy

Nepatřím k těm, kterým příroda nadělila husté řasy, proto jsem velmi očekávala něco nového, co ohromí. Zjistila jsem však, že tato řasenka: - rozhodně neprodlouží a nezahustí řasy jako Max Factor 2000 calorie - nedodá žádný objem, tvar a ani nevykouzlí natočené řasy Za mě rozhodně ne.

vybraná testerka | 06.09.2017

Řasenku bych označila jako dobrý průměr.Barva se kartáčkem dobře nanáší,řasy neslepuje,pro výraznější efekt je lepší aplikaci zopakovat.Pokud jde o kvalitu,tak bych ji přátelům doporučila,ale cenu považuji za dost vysokou.

Při odlíčení jsem musela použít micerální vodu.Za zápor pokládám příliš vysokou cenu.

vybraná testerka | 06.09.2017

Kosmetiku od Oriflame mám ráda a pravidelně si ji objednávám, přiznám se, že spíše sprchové gely a šampony, řasenku jsem ještě nezkoušela, takže moc děkuji za tuto možnost :). Řasenka od oriflame mě velmi překvapila, má kvalitní kartáček, takže řasy se při nanášení neslepují a krásně zvýrazní oči. I když ji nanesu na řasy, tak vypadají velmi přirozeně, žádné žmolky, slepené řasy je opravdu perfektní. Vřele doporučuji i ostatním a v mé příští objednávce oriflamu určitě chybět nebude :)

vybraná testerka | 06.09.2017

Rasenka The One No compromise od Oriflame splnuje všechno co slibuje. Dobře se nanasi, barva je kompaktni, rasy jsou rozdelene a rovnomerne obalene a pak se daji proste omyt teplou vodou. Ne studenou, to nefunguje. TIm se mozna vysvětluje ta voděodolnost, která znela trochu nelogicky, jakoze když zmoknete, nic se nestane, teda pokud nebudete stat pod tropickym destem:-) Za me urcite spokojenost.

vybraná testerka | 06.09.2017

Pekne oddeli rasy,kdo se maluje malo udela prirozeny rasy

Bohuzel musim napsat negativni hodnoceni.Od testovani rasenky jsem asi cekala vic.Rasy si maluji docela vyrazne,coz stou rasenkou moc nejde,sice pekne oddeli,ale da malo barvy,po par pouziti,jsem rasenku darovala mamce a vratila se ke ke konkurencni znacce.

vybraná testerka | 06.09.2017

Vyzkoušela jsem už strašnou spoustu řasenek, vždycky se našlo na každé něco, co mi nevyhovovalo. Tvar kartáčku, žmolky, barva... Takže i k téhle od Oriflame jsem byla trochu skeptická. Ale byla jsem teda hrozně překvapená! Kartáček skvěle sedí v ruce a krásně dělí řasy a obalí je tak akorát barvou, vůbec nežmolkuje. Po prvním nanesení vypadají řasy lehce zvýrazněné a přirozeně, další vrstva je pak zvýrazní pořádně. A bonus je to "odličování" - fakt stačí jen voda, takže ve sprše je po řasence. Už u ní asi zůstanu a doporučuju!

vybraná testerka | 06.09.2017

Řasenka splnila nad míru mé očekávání. Žádné pucky, žádné slepování řas, krásné dlouhé zvýrazněné řasy, neroztéká se a snadné umytí! Vřele doporučuji všem, které chtějí vypadat přirozeně a krásně celý den. Nebudete zklamané!

vybraná testerka | 06.09.2017

Rasenka je super! Moc me prekvapila! Kartacek neslepuje rasy a rasenka se nedroli! Jsem moc spokojena! Jde dobre odlicit a nestipou z ni oci.... Krasna cerna barva. Plus je take krasny desing rasenky.

Zadny jsem nenasla

vybraná testerka | 06.09.2017

Řasenka je vážně úžasná. Konečně kartáček který mi vyhovuje, vůbec řasy neslepuje, opravdu se nedrolí, odlíčit jde zcela bez problémů, je opravdu černá. Mohu jen doporučit a já konečně přestávám hledat a zůstanu u této!

Nejsou

vybraná testerka | 06.09.2017

Kartáček řasy skvěle rozdělí a prodlouží. Řasy vypadají krásně přirozeně. Řasenka se dobře nanáší a také se dobře odličuje. Opravdu mi stačila jen teplá voda, abych ji dostala z řas dolů. Což mě potěšilo.

Řasenka mi nepřipadá černější, nebo výraznější než ostatní řasenky.

vybraná testerka | 06.09.2017

Rasenka ma dobry tvar a skvele padne do ruky.Po naneseni na rasy opravdu vzhled cerne bervy.Neslepuje rasy coz velmi ocenuji oproti jinym rasenkam.Po naneseni vice vrstev pridodni vzhled.Nerozmazava se ani po parnem dni.

Nejde umyt pouze teplou vodou,vyresil tamponek s odlicovacem.Musi se nanest vice vrstev aby byla trochu videt,ale i tak velmi prirodni vzhled.Po nekolika hodinach se zacala drolit z oci.

vybraná testerka | 05.09.2017

Řasenka má krásně černou barvu, velmi dobře se nanáší a zežmolkuje a řekla bych, že ani do budoucna nebude řasy lepit k sobě či na nich nechávat nevzhledné kousky barvy. Skvělé je, že řasy k sobě nelepí a jen lehce obalí černí, takže snadno docílíte přirozený, ale přitom jemně podtržený vzhled.

Očekávala jsem, že zvýraznění očí bude více viditelné, na mě má řasenka až moc přirozený vzhled.

vybraná testerka | 05.09.2017

Jsem mile překvapena. Řasenka se skvěle nanáší, řasy se nežmolkují, pěkně je oddělí a nanáší se malá vrstva, takže působí jemně a přirozeně. Navíc se dobře nosí- vůbec o ní nevím.To se mi líbí, u hodně řasenek se nanese a patlá se a je těžká, tady ne. Jsem na řasenky hodně citlivá, ale u této mě nepálily oči, ani se nedrolila. Vydržela krásně celý den a to si z únavy občas mnu oči.

Delší nanášení- je jemná a oči tolik nezvýrazní. Smytí vodou úplně nejde, vyřešil ale tampónek s odličovačem.

vybraná testerka | 05.09.2017

Řasenku asi používáme všechny bez rozdílu. Moc se mi na první pohled líbil parádní obal je moc hezký. Takový jiný než jsme zvyklé a hned Vás zaujme. Kartáček je klasický, tak akorát. Padnul mi do ruky a dobře se mi s ním pracovalo. Pokud použijete jednu vrstvu, získáte přirozený vzhled, druhá vrstva udělá dokonalé řasy, zvýrazni a prodlouží je, přesně to co u řasenky chceme. Řasy jsou jemné a přirozené. Neslepují se, nedělají žmolky a nejsou tvrdé. Odličování jde jen pomocí teplé vody. Studená na ně nefunguje, protože ona je vlastně voděodolná. Jde to opravdu velice lehce. Takže spokojenost!

ne

vybraná testerka | 05.09.2017

Dnes rano jsem mela prilezitost otestovat rasenku. Musim s potesenim rict, ze me mile nadchla. Vyborna rasenka, skvele se nanasi, krasne rozdeli a natoci rasy,takze je mam po ni uzasne dlouhe a huste. A co se tyka kartacku tak je dost dlouhy a rasy krasne a rovnomerne zvyrazni. Za me naprosta spokojenost do budoucna vim, ze si ji budu kupovat :))

vybraná testerka | 05.09.2017

Tato řasenka mě velmi pozitivně překvapila. Netušila jsem, že mé řasy mohou být tak dlouhé. Řasy vůbec nejsou slepené a se žmolky jako od většiny řasenek. Jsou krásně rozčesané a oči tím zvýrazněné. S touto řasenkou jsem velmi spokojená.

Řasenka se mi zdá celkem suchá a proto mě to nutí ji stále namáčet.

vybraná testerka | 05.09.2017

Když jsem poprvé spatřila kartáček této řasenky, hlavou mi problesklo: ,,To bude boj! Jak se mám s tímhle nalíčit?!" Ale ve skutečnosti mě mile překvapila. Velmi dobře se s ní manipuluje (jen u spodních řas to chce trochu cviku), řasy krásně oddělí i natočí. Pro efekt extra tmavých a hustých řas (např. při večerním líčení) je zapotřebí nanést alespoň 2-3 vrstvy, ale to jsem jí ihned odpustila, protože u denního make-upu stejně nejsem moc velkým zastáncem "těžkotonážního" líčení. Řasenka na mých řasách působí velmi lehce a přirozeně, nevytváří žmolky a ani se nedrolí. Navíc mám poměrně citlivé oči a některé řasenky mě na očích pálí a štípou, ale s touto řasenkou jsme si sedly. Jelikož jsem zvyklá se odličovat ve sprše, tak oceňuji i to, že jde smýt teplou vodou, což je pecka! :-) S řasenkou jsem moc spokojená a za sebe ji mohu jen doporučit!!! :-*

Abych byla objektivní, tak musím jeden bodík strhnout za to, že pro efekt černočerných řas je nutné nanést alespoň 2-3 vrstvy této řasenky.

vybraná testerka | 05.09.2017

Řasenka The ONE No Compromise od Oriflame má elegantní jednoduchý design, pro mě velmi příjemný katáček s více štětinkami a širším základem pro nanášení řasenky. Jednoduchým tahem a opakováním se opravdu docílí krásných, dlouhých a velmi výrazných řas, které zaujmou. Řasenka se po celém dnu nerozmazává, nedrolí a drží jak přibitá, skutečně jsem nadšená.

O všem co mi trochu vadí je mylný fakt, že lze smýt pouze teplou vodou, musela jsem použít klasický tamponek s odličovačem, pak šla krásně smýt.

vybraná testerka | 05.09.2017

Řasenkou jsem přímo nadšená! Od přírody mám jemné,krátké a směrem dolu rostoucí řasy.Kleštičky jsem už kdysi zavrhla,protože mi je ničily a postupně jsem řasenky nahradila jen linkou,protože řasenka řasy většinou ještě k tomu všemu zatížila a zvýraznila jejich ,,jižní směr". The One No Compromise od Oriflame je pro mě úplný zázrak! Řasy zvedne,lehce prodlouží a zahustí je skutečně obalením každé řasy zvlášť.Žádné slepování!Odličuje se perfektně (používám vodu a čistící gel a stačí 1 umytí a pod očima ani šedé stíny) a ani se během běžného dne nedrolí (ještě jsem v ní nesportovala ani na vodě,ani na suchu. Tenhle zátěžák teprve proběhne). Tohle je snad první výrobek,kdy beze zbytku souhlasím s reklamou.

Nejsou

vybraná testerka | 05.09.2017

Řasenka vůbec neslepuje řasy, zůstávají oddělené, má super kartáček a řasy krásně prodlouží. I po celodenním nošení se nerozmazává a nedrolí. Po týdnu používání se netvoří žádné cucky na kartáčku nebo okraji řasenky.

Oproti ostatním řasenkám není tak černá a proto nezvírazní tolik oči. Odlíčení pouze vodou úplně nefunguje, zůstávají šmouhy pod očima. Ale stačí doodmalovat jedním tamponkem.

vybraná testerka | 04.09.2017

Děkuji že mohu otestovat novou řasenku velice oceňuji že se dá smyt teplou vodou ušetří to zase kousek času když se potřebuji rychle odlicit. Nerozmazava se neobtiskava se a vydrží dlouho na očích a dodá řasám krásný objem já jsem velice spokojena

vybraná testerka | 04.09.2017

Řasenka se skvěle používá. Řasy nejsou slepené. Nanesení je rovnoměrně a řasy byly pěkně natočené. Večerní odlíčení vodou je příjemné, jednoduché a opravdu řasenka jde odstranit, přesto na závěr používám celkové odlíčení včetně očí. Možná více ze zvyku. Zkusím si odvyknout s delším používáním. Určitě doporučuji dalším k vyzkoušením. Ještě by mě zajímala cena.

nic jsem neshledala

vybraná testerka | 04.09.2017

S řasenkou jsem velmi spokojena,používám ji od doby,kdy mi byla doručena.Řasy se nelepí,řasenka se nerozmazává,ani nepociťuji žádné alergické ani nepříjemné pocity.Dělá výrazné řasy,zdá se,že jsou řasy i delší a hustější.Nedělá na řasách pucky,což velmi oceňuji.Odličování je snadné,opravdu stačí jen voda.Rozhodně ji doporučuji.Řasenku budu používat i nadále a určitě si jí potom i koupím.Děkuji za možnost testovat,objevila jsem jednu z mála řasenek,která mi vyhovuje.:-)

vybraná testerka | 04.09.2017

Řasenka mě mile překvapila, řasy i po několikerém nanesení nejsou vůbec slepené. Vytváří tak přirozený efekt na řasách. Vydrží po celý den nerozmazává se a nedrolí což je u mě top.Určitě bych řasenku doporučila, opravdu stojí za vyzkoušení.

vybraná testerka | 04.09.2017

S řasenkou jsem nadmíru spokojená řasy jsou dlouhé husté i při sportu nerozmažou nedrolí se snadno se odlíčují naprostá spokojenost a všem ženám tento výrobek doporučuji dávám plný počet hvězdiček

vybraná testerka | 04.09.2017

Tato řasenka je na běžné denní líčení naprosto dostačující. Kartáček nanáší řasenku na řasy rovnoměrně a řasy nejsou po nalíčení slepené. Velkou výhodou je snadné odlíčení, kdy opravdu postačí teplá voda. Jsem s ní naprosto spokojena.

vybraná testerka | 04.09.2017

S řasenkou jsem moc spokojená. Vytváří krásně jemné řasy, drží v dešti i při sportu (plavání, kolo, brusle, ...) Nedělá žádné žmolky a nezanechává žádné stopy po umytí teplou vodou. Má příjemný kartáček na řasy, na kterém nezůstává přebytečná barva na řasy.

vybraná testerka | 04.09.2017

V prvé řadě moc děkuji za možnost testování této skvělé řasenky. Mám krátké a nevýrazné řasy a opravdu málokterá řasenka mi je prodlouží jako tato. Stačí dvě vrstvy a hned mám výrazné řasy. Opravdu se za celý den nerozmaže a nezůstavají tak žádné černé "stíny" pod dolními řasami. Velmi snadno se odličuje. Zkoušela jsem odlíčit jen teplou vodou - jde to, ale přeci jen jsem musela dočistit odličovačem. Dávám plný počet hvězdiček a určitě ji budu kupovat i nadále!

vybraná testerka | 04.09.2017

Řasenka má super kartáček plný hustých štětinek, dobře se nanáší, nedělá žmolky, nelepí řasy dohromady a je opravdu pořádně černá. Řasy krásně rozčeše a dodá jim hustotu a objem. Velmi snadné je i odlíčení.

Přijde mi, že řasenka moc nevydrží. Drolí se a padá z řas.

vybraná testerka | 04.09.2017

Nelepí, nedrolí se, nerozmazává se. Řasy jsou pěkně oddělené. Vydrží skutečně celý den, a přitom se pak dá snadno odlíčit vodou. Nedráždí oči. Snadno se nanáší a je praktická na každodenní líčení do práce.

Nalíčení je dost nevýrazné, objem a natočení jsem čekala lepší. Doporučila bych jenom těm, kdo preferují velice přirozený vzhled, pro výraznější líčení raději ne.

vybraná testerka | 04.09.2017

Řasenka má velký kartáček, který krásně oddělí řasy a neslepí je. Objem udělá řasenka opravdu velký. Hodí se pro decentní a jemné líčení. Já bych ji využila např. do fitka. Velký klad pro mě bylo rychlé odlíčení vodou. Na cesty opravdu praktické.

Bohužel řasenka mi řasy neprodloužila dle očekávání. Určitě bych ji nepoužila na večerní líčení. Za sebe mohu říci, že bych si řasenku nekoupila. Za tuto cenu jsem očekávala více...

vybraná testerka | 04.09.2017

Je velmi dobra - nelepi rasy, lehce se nanáší, nemaze se.Velka výhoda je,ze se dá umýt teplou vodou,je to velmi praktické kdekoliv na cestách.Jsem s rasenkou spokojena a uvidím jak mi dlouho vydrží bez změn.

Vyšší cena a dostupnost pouze u distributoru

vybraná testerka | 03.09.2017

Řasenka mě mile překvapila. Veliký a hustý kartáček řasy neslepí, ale oddělí a na první pohled působí prodlouženým dojmem. Nedrolí se ani se nerozmazává a řasy vydrží krásné po celý den (vyzkoušeno 14 hodin). Snadno se odličuje.

Snad jen malé množství. 8 ml opravdu není moc.

vybraná testerka | 03.09.2017

Řasenka je skvělá pro decentní líčení. Barva není tak hutná a výrazná, nicméně to je plus, protože řasy pak nejsou slepené, ale krásně oddělené. Oceňuji také to, že se snadno umyje ve sprše (používám mycí gel) a na odličovacím tamponku už pak v podstatě nic není. Nevadí ani citlivým očím. Vážně zvažuji, že si ji pak znovu pořídím.

Barví velmi málo, kdo chce hodně výrazné řasy, musí kartáčkem přejet vícekrát. Kartáček je hodně buclatý, musela jsem se s ním naučit pracovat.

vybraná testerka | 03.09.2017

Řasenka se dá dobře otevřít, štěteček je pěkně hustý, řasy oddělí. Velký klad je, že mi řasenka nedráždí oči - neslzí mi po nanesení řasenky. Velikost balení je srovnatelné s jinými řasenkami. To je bohužel vše, co můžu hodnotit kladně.

Dokonale natočené a prodloužené řasy, jak slibuje reklama, tak to jsem bohužel opravdu u tohoto produktu nenašla. Po nanesení řasenky bych řekla, že vůbec nejsem nalíčená! Zkoušela jsem nanést několik vrstev po sobě, ale stále si připadám jako kdybych se vůbec nelíčila. Za cenu 300 Kč bych si představovala mnohem jiný efekt! Řasenky obyčejné, které stojí 100 Kč, mi udělají lepší službu. Za sebe musím říct, že bych si řasenku nekoupila, protože s ní spokojená nejsem. Ani smytí vodou nějak neproběhlo podle mých představ- musela jsem se doodlíčit micelární vodou, kterou běžně používám na odlíčení.

vybraná testerka | 03.09.2017

s řasenkou jsem celkem spokojena,dobře se nanáší a neslepuje řasy,odličování proběhlo první den po nanesení na horní řasy v pohodě,druhý den,kdy jsem byla nalíčena více,tak jsem musela použít zčásti odličovač

je potřeba nanést více vrstev a to odličování není při silnějším nalíčení 100%

vybraná testerka | 03.09.2017

Řasenka byla pro mne příjemným překvapením. Kartáček je dost hustý, řasy neslepuje a krásně je odděluje, s čímž jsem bojovala u spousty řasenek. Stejně jako nezanechává obtisky. Paráda. Pro lepší výraznost je však potřeba nanést alespoň dvě vrstvy.

Byla jsem zvědavá na ono "na odlíčení stačí teplá voda". U mě nestačila. Řasenka se sice vydrolila, ale zůstala všude kolem, takže stejně bylo zapotřebí trocha kokosového oleje.

vybraná testerka | 03.09.2017

Řasenka je opravdu prodlužující, kryje jednotlivé řasy, nemá tendenci se slepovat. Při použití ve více vrstvách vytváří i dobrý objem. Překvapivě prodlužuje. Kartáček je standardně velký a rovný, s množstvím štětinek.

Jedna vrstva nestačí, tudíž je časově náročnější se namalovat do požadovaného efektu. Kartáček by mohl pojmout více řasenky najednou.

vybraná testerka | 03.09.2017

Řasenka mě velice mile překvapila. Zarazil mě velký kartáček, ale aplikace s ním je rychlá a velmi jednoduchá. Řasy jsou krásné, rozčesané, neslepené a když si dám dvě vrstvy tak prodloužené. Doporučuji koupi! :-)

vybraná testerka | 03.09.2017

Řasenka se krásně nanáší, kartáček je příjemně měkký. Barva řas vypadá přirozeně bez velkých nánosů, netvoří se žmolky, neopadává, vydrží celý den. Odstranění jde pouze vodou. ikdyž já používám micelární pravidelně.

pro mne žádné

vybraná testerka | 03.09.2017

Rasenka je syte krasne cerna. Za hlavni pozitivum pokladam to, ze se nedroli a nezanechava na rasach hrudky. Rasenka vydrzi cely den, snadno se nanasi. Rozhodne velmi kladne ocenuji to,ze se velmi snadno odlici.

Musim rici,ze me zklamalo na rasence to,ze rasy neprodlouzi ci opticky nezvetsi. Vyzkousela jsem jiz i ty nejobycejmejsi a nejlevnejsi rasenky na trhy,ktere rasy opticky zvetsily vice.

vybraná testerka | 02.09.2017

Líbí se mi zavírání, zacvaknutí, žádné dotahování do plna, super. Včera vydržela celý den. Při nanášení neslepuje ostatní řasy s sobě 100 bodů. :-) Odstranění řasenky asi nejlepší co jsem poznala, vodou bez krémů, bez uslzených očí a nezanechává černé kola pod očima. Přikládám fotku dnes po ránu pro porovnání, jedno oko s řasenkou a druhé bez.

Nevím teď o žádném.

vybraná testerka | 02.09.2017

V prvé řadě bych začala tím, že mám ráda značku Oriflame. Řasenku bych zcela určitě doporučila, řasy krásně a nádherně natočí a prodlouží. Líbí se mi i balení a že po zašroubování se jakoby zacvakne, což určitě je super, už jen kvuli tomu, že jen tak nevyschne. Barva je opravdu velice pigmentovaná. Vydrží mi celý den na oku a pořád vypadá i večer na oku dobře. Nijak se nebtiskává.

Snad jen to, že na mě je to moc tlustý kartáček, mám raději tenčí a případně prohnutý, ale kombinuju tuto řasenku ještě s moji další, která zas přidává na objemu a v kombinaci těchto dvou řasenek, obou od Oriflame, je výsledek uplně dokonalý.

vybraná testerka | 01.09.2017

Momentálně se svými řasami hodně bojují, protože mi začaly hodně padat, a tak sem se řasenky bála, každopádně sem velmi mile překvapena. Řasenka řasy neslepuje, krásně je rozdělí a vypadá přirozeně. Takže za mě určitě od teď favorit! :-)

vybraná testerka | 01.09.2017

Velmi příjemná a výkonná řasenka. Řasy jsou tak hezké, že si změny všimlo i okolí a dokonce mě podezřívalo, že mám umělé řasy a přitom stačila tahle skvělá řasenka. Takže už se jí plno mých kolegyň chystá koupit a prohlíží si mojí novou zbraň v kanceláři. Takže já jsem moc spokojená, jak s aplikací, tak s výsledkem :-)

vybraná testerka | 01.09.2017

Tuto úžasnou řasenku mohu jen doporučit. Koupíte jí za skutečně nízkou cenu, vzhledem ke kvalitě, kterou nabízí. Řasy nádherně nalíčí jedním tahem, neslepuje, na což jsem velmi háklivá, dnes přežila i to, že jsem pořádně zmohla. Takže prošla zátěžovým testem a já jsem s ní velmi velmi spokojená.

vybraná testerka | 31.08.2017

Rasenka dnes dorazila a je super..ihned jsem zkoušela... Oriflame mam rada celkove ,ale rasenka mile překvapila. Za me celých 10 hvezdicek...konecne rasenka co prodlouzi..neslepuje...mam ozkouseno hodne rasenek..ale tahle je top.👀👀👀

Nemam...zadne nejsou 😊

vybraná testerka | 31.08.2017

The ONE No Compromise od Oriflame je opravdu hodně dobrá, perfektně nalíčí řasy jsou pěkně černé a vypadají přirozeně a vydrží i koupání v bazénu což jsem mohla v tomto horku vyzkoušet :-D ,byla i pochvala od manžela, takže dávám velkou 1

Z žádnými jsem se nesetkala a cena odpovídá kvalitě

vybraná testerka | 31.08.2017

Hned jak mi pošťačka předala balíček, tak jsem řasenku musela urgentně vyzkoušet :) Nehrudkuje se, skvělý kartáček, neslepuje řasy, nerozmazává se, nanáší se dobře a rychle (nemusím opakovaně přejíždět kartáčkem po řasách a nemusím vrstvit), řasy krásně prodlužuje a jsou objemné, pěkné balení, cena mi přijde i dost nízko za takovou kvalitu (zaplatila bych za takovou řasenku i víc)

Nezaznamenala jsem.

vybraná testerka | 31.08.2017

Řasenku jsem vyzkoušela hned jak mi přišla. Je opravdu černá, neslepuje řasy a je taková hebká (nevím jak to popsat, ale některé řasenky za řasy tahají, ale tahle je jako kdybych si oči řasila hadříkem).

negativní vlastnosti nebyly vypozorovány.

23.12.2022

Moc doporucuji, je to úžasná řasenka, rasy jsou po ni krásné

19.12.2022

Tutu řasenku moc doporučuji. Řasy působí delší, a hustší

17.12.2022

Krásná účinná Řasenka která vám prodlouží Řasy a budete je mít krásně dlouhé a černé

16.12.2022

Skvělý stetecek úžasné natočí rasy dle očekávání jsou husté

09.12.2022

Krásné velké řasy, nelepí se , netřepi, vypadají přirozeně

29.11.2022

Řasenka od oriflame je fajn cena taky dělá hezké řasy

20.11.2022

Řasy jsou krásně dlouhé a vypadají jako ze salónu.

27.10.2022

Krásně natočené, prodloužené řasy bez slepení

žádné

10.10.2022

Skvělá dlouhovydržíci řasenka dela krasne rasy . .

15.03.2021

naprosto senzační řasenka od oriflame, jsem s ní velice spokojená

29.06.2020

skvělý kartáček bezva výdrž bez rozmazání celý den cena tak akorát

nic

21.06.2020

Vynikající řasenka, která řasy zvýrazní a dokonale pozvedne.

20.06.2020

Řasenka se dobře nanáší a opticky prodlužuje řasy a ty vypadají přírodně , vydrží celkem dlouho a velmi snadno se odličuje

Pro dosažení sytější barvy je nutná další vrstva pak se začíná barva drolit

02.07.2019

S většinou řasenek nemám problém, protože mám od přírody docela dlouhé řasy. Co ale postrádám je větší objem, který tato řasenka dodá, aniž by řasy slepila. Oceňuji i odličování vodou, takže ušetřím na micelárkách. Během dne se nikde neobtiskává, a to ani v letních vedrech a drží opravdu po celý den. Je fajn, že je řasenka i na e-shopech a nemusím pracně hledat nějakou Oriflame Lady :-)

18.04.2019

Dokonalá řasenka. Vytáhne vaše rasy , že vypadají jako ze salonu. Neslepují se řasy k sobě . Žádné žmolky ani vysychání řas . Po celý den jsou krásně svěží .

01.12.2018

Řasy vůbec neslepuje, na kartáček se naberete barvy tak akorát, tím nevznikají žmolky, hezky řasy oddělí a s kartáčkem se příjemně manipuluje. Hustý kartáček je určitě výhodou.

30.07.2018

Výrobky od Oriflame běžně používám, ale tato řasenka nepatří k jejím TOP. Ikdyž mám řasy dlouhé, jedna vsrtva této řasenky je pro mě nedostačující. Také při sportu se potím a řasenka se mi rozmazává, ale zároveň pouze vodou také smít nejde. Jako řasenka je dobrá, ale nesplňuje to, co píšou.

13.07.2018

Řasenka mi bohužel nesedla. Kartáček mi přijde obyčejný, řasy nebyly natočeny. Je určena na denní líčení, kdy je vzhled opravdu lehký. Pro větší pigmentaci je potřeba dát víc vrstev. Oriflame má určitě lepší řasenky.

Málo pigmentovaná. Čekala jsem více

13.07.2018

Tato řasenka od Oriflame mě příjemně překvapila. Má poměrně hustý kartáček a řasenka drží až do konce dne a když je potřeba tak jde krásně a jednoduše odlíčit. Nemusí se to drhnout jako u jiných řasenek.

05.06.2018

Rasenka je super.krasne rozdeluje rasy a nadherne drzi.Super recenze a krasna cena.Vyzkousela jsem uz mnoho rasenek,ale tato je super a oci uplne rozzari😇😇😇😇😇😇😇😇😇Mohu jen a jen doporucit 😇😇😇😇😇

11.05.2018

Řasenky od značky od švédské kosmetické společnosti mám velice ráda! The One řasenky jsou super!! Řasy dělají vážně krásné ❤ Kartáček je super - moc mi vyhovuje. Jako zápor vnímám dobu výdrže. Ne na řasách, ale výdrž produktu-objem. Chci tím říct, že (alespoň pro mě) je objem velice malý a nestačí mi. Rychle jsem ji vypotřebovala. Škoda. :D ale doporučuji. A to jsem hodně náročná, co se řasenek týče. :). 💕

09.05.2018

S řasenku jsem opravdu spokojená. Byla to moje první zkušenost s řasenkou z orifalemu a musím jen doporučit. Hřebínek krásně řasy natočí. Řasy dostanou objem a vydrží tak opravdu celý den. Jde krásně odlicovat což je taky super :)

05.03.2018

Tuto řasenku jsem začala používat pravidelně. Mám poměrně krátké a řídké řasy a jako jedna z mála mi je opravdu prodlouží a zahustí. Bývá také poměrně pravidelně v akční slevě, takže se dá pořídit za pár kaček.

Přijde mi, že poměrně rychle vysychá, musím jí měnit častěji, než jsem byla zvyklá u jiných značek.

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

02.03.2018

Nejraději ze všeho testuji různé řasenky, to vážně mám ráda. Tahle řasenka od Oriflame vydrží na řasách celý den, k večeru už trochu žmolkuje se. Řasy neslepuje. Manipulace je snadná, řasy mají dobrý vzhled.

07.02.2018

Tuto rasenku jsem si zakoupila pres dceru z katalogu. Byla v akci a me zaujala. Musim rict, ze rasy opravdu neslepuje a hezky je natoci. Vydrzi opravdu dlouho a nerozmazava se. Teplou vodou jde ale odlicit vetsina rasenek, takze si myslim, ze zas takove zazraky neumi.

Rasenka se chlubi tim, ze jde odlicit teplou vodou, ale mam dve rasenky, ktere by to umet nemeli a presto teplou vodou odlicit jdou. Pak barva. Rasy nijak extremne nezvyraznuje, pride mi, ze je sucha a malo barvi. Na trhu je spousta lepsich rasenek a za lepsi cenu.

06.02.2018
Doporučení: 36

The ONE No Compromise je vysoce účinná s velmi voděodolným složením, které se nerozmazává, neroztéká, neobtiskává, vytváří dramatický objem i délku a líbí se mi, že ji snadno odlíčím jenom teplou vodou

10.12.2017

The ONE No Compromise od Oriflame na řasy je opravdu skvělá. mám ji již delší dobu a musím uznat, že mám i kvalitnější řasy. Používám jednu vrstvu na denní líčení a dvě vrstvy na večerní a jsem ráda, že mi řasy každý chválí :)

nic

30.11.2017

Dášeňka mě ani nezklamala ani nenadchla. Očekávala jsem asi něco jiného. Doteď jsem používala řádnému so bio a z té jsem paf dodnes. Dášeňka od Oriflame se používá klasický jak je známo. Nevím jestli jsem měla jen špatný kus, ale rasenka skoro nebarvila. Za mě ne.

30.11.2017

Ke své ceně opravdu kvalita nic moc , řasy mám již dlouhé od přírody ale čekala jsem že mi je ještě prodlouží , no spíše tato řasenka jen řasy jakoby více ztmaví aby byli vyditelnější ale na velikosti to opravdu efekt nemá , jinak štětec je příjemný a pevný , řasenka se drží na řasách docela dlouho to je asi jediné pozitivum , té asi tak vše

30.11.2017

Ke své ceně opravdu kvalita nic moc , řasy mám již dlouhé od přírody ale čekala jsem že mi je ještě prodlouží , no spíše tato řasenka jen řasy jakoby více ztmaví aby byli vyditelnější ale na velikosti to opravdu efekt nemá , jinak štětec je příjemný a pevný , řasenka se drží na řasách docela dlouho to je asi jediné pozitivum , té asi tak vše

30.11.2017

Ke své ceně opravdu kvalita nic moc , řasy mám již dlouhé od přírody ale čekala jsem že mi je ještě prodlouží , no spíše tato řasenka jen řasy jakoby více ztmaví aby byli vyditelnější ale na velikosti to opravdu efekt nemá , jinak štětec je příjemný a pevný , řasenka se drží na řasách docela dlouho to je asi jediné pozitivum , té asi tak vše

28.11.2017

Oriflame mám moc ráda a má u mě vždy své stálé místo. Nemám od něj jen tuto báječnou řasenku,ale více produktů a jsem s nimi velice spokojena. Řasenka je jemná a nedělá hrudky jako ostatní řasenka. Všem doporučuji

nic

26.11.2017

Já sama dělám Oriflame, jsem poradkyně, takže mám doma spoustu těchto výrobků, včetně této řasenky. Dělá krásné řasy bez slepení a má krásnou sytou barvu. Řasy udělá krásné a já ji doporučuji všem, které chtějí mít řasy s efektem umělých

nic

24.11.2017

Tato řasenka od Oriflame mě celkem zaujala. Sice to pro mě není úplná TOP, ale je slušná. Nedělá žmolky, příjemně se nanáší a s kartáčkem se dobře manipuluje. Řase oddělí a prodlouží. Rozhodně můžu doporučit.

23.11.2017

Jsem nadšená z řasenky, protože neslepuje Řasy a nedělá žmolky, ba naopak prodloužené řasy, oddělují se řasy a dávají mi dokonalý pohled. Jsem spokojená, protože konečně můžu říct že jsem si koupila nový a super produkt na řasy a ráda bych ji doporučila všem slečnám které chtějí vypadat svůdně

16.11.2017

No akorát mi řasenka dochází, tak pročítám recenze a tak si jí objednám ať jí sama vyzkouším. Líbí se mi štětinky řasenky a že řasy oddělí, prodlouží, nedrolí se, natočí a dodá jim dokonalý objem i tvar

07.11.2017

S řasenkou The ONE No Compromise od Oriflame jsme nebyla vubec spokojena, opravdu velmi malo barvi, rasy vubec nenatoci, kartacek vubec k nicemu,opravdu velmi slabe, jak kdzy jsme nalicena nebyla vubec nicim

06.11.2017

Tuto řasenku jsem dostala od maminky k narozeninám. Je to již několikátá řasenka značky Oriflame, kterou používám a opět nezklamala. Kartáček je příjemně hustý, krásně drží barvu. Řasenka řasy obarví spolehlivě, barva drží celý den

03.11.2017

řasenka The ONE No Compromise od Oriflame je kvalitním výrobkem, který se mi moc zamlouvá, má parádní kartáček, který řasy krásně oddělí a přitom je zhustí. Řasy neslepuje a řasenka nežmolkuje. Doporučuji

02.11.2017

Řasenka The ONE No Compromise od oriflame mi bohuzel nevyhovuje, rasy slepuje, pak se rasy droli, nedrzi tvar ani rasy hezky nenatoci? Treba je to tim kartackem, nevim, nejspise naplni, ktera mi neprijde kvalitni, bohuzel za tu cenu co se prodava se neni cemu divit za me rozhodne ne

26.10.2017

Řasenku od Oriflame znám používám ji,ikdyz se moc nemaluji .ale když už se nalicim tak řasenka řasy pěkně protáhne má hustý štětec ale většinou musím řasy oddělovat od sebe že jsou slepené možná dělám něco špatně

17.10.2017

Řasenka se velmi dobře nanáší a ještě lépe odličuje. Kartáček je super a řasy jsou oddělené a neslepují se. Po použití mi přišlo, že jsou řasy lehce prodloužené. Je to jedna z mála řasenek, která se do mé kosmetické taštičky určitě vrátí.

16.10.2017

Už několik let používám kosmetiku od Oriflame a řasenky mi vždy vyhovovaly díky štětečkům. Sice se musí vícekrát aplikovat ale hezky řasy rozčeše, teda alespoň ty moje. Jinak srovnatelná s ostatními řasenkami, jde hlavně o ten kartáček.

Málo barví

04.10.2017

Řasenka je klasicky černá, vodou se dobře smývá, nerozmazává se. Dobře drží celý den. Řasy mi moc nezvýrazní, v jedné vrstvě není skoro poznat, že nějakou řasenku mám. Je potřeba dát alespoň dvě vrstvy

Ve dvou vrstvách už řasy slepuje

04.10.2017
Doporučení: 5

Řasenka The ONE No Compromise od Oriflame výborně drží, v průběhu dne se nerozmazává. Barva řasenky je černá. Velký kartáček řasy neslepuje, krásně rozčesává, nedrolí se a vydrží celý den. Řasy jsem měla zvýrazněné.

04.10.2017

Tuhle značku kosmeiky mám ráda,s výrobky na plet nebo na tělo jsem byla vždycky spokojená,Co se týče dekorativní kosmetiky,to nadšená nejsem. Celkově je to kosmetika nevýrazná a co se týče téhle řasenky,nenadchla mě nějak. Podle mě je to obyčejná řasenka a dělají z ní zázrak. Kartáček má příjemný,ale po nanesení to nějak není vidět,že tam vůbec nějakou řasenku mám.Mám ráda výrazní řasy,což s touhle řasenkou nevykouzlím,bohužel.

Nenadchla mě.Barva je na řasech nevýrazná,je opravdu potřeba hodně vrstev,ale pak má tendenci trochu řasy slepovat.Co se týče odličování vodou,to se mi taky neosvědčilo.Nejde to dolů,musela jsem použít micerální vodu.

26.09.2017

Nebyla jsem mezi vybranými testerkami, ale řasenku jsem si objednala. Za sebe ji hodnotím velmi kladně. Mám slabé, krátké a rovné řasy. S málokterou řasenkou jsem spokojená. Tato mi ale vyhovuje. Sice musím nanést 2 vrstvy, ale to dělám stejně u všech :-) Řasy mi hezky prodlouží, nerozmazává se a vydrží na řasách celý den. Odličování vodou jsem zkoušela jen jednou. Jde to, ale nesmyje se zcela, stejně jsem musela doodlíčit odličovačem. Jsem s ní opravdu spokojená.

26.09.2017

Líbí se mi, že je Veronika Kašáková po Tereze Maxové tváří švédské kosmetiky Oriflame, takže sympatie pro koupi této řasenky stoupla už i kvůli tomu, že VK podporuje dětské domovy. Švédska kosmetika Oriflame nikdy nezklame a řasenka je skvělá.

25.09.2017

Řasenka The ONE No Compromise od Oriflame je kvalitní výrobek, který se pyšní dobrým kartákem. Řasenka nežmolkuje a nenanáší příliš zbytečné barvy, která by slepovala řasy. Výdrž je dobrá. Řasenka se nerozmazává.

21.09.2017

Řasenka The ONE No Compromise mi absolutne nevyhovuje, rozmazava se rasy sslepuje, mm citlivym ocim vadi, jsme nositelka kontaktnich mekkych cocek a je mozne ze je proste nejaka ingredience drazdi, oci jsme mela nekolikrat zarudle...

16.09.2017

Řasenku jsem bohužel na testování nevyhrála,avšak jsem byla velmi zvědavá jaká je a tak jsem si ji pořídila sama. Jsem opravdu nadšená,řasy jsou krásně dlouhé,vůbec se mi neslepily. Nanášení je snadné a moc se mi líbil i jednoduchý kartáček.

15.09.2017

Nejsem náročná uživatelka co se týče make-upu. Řasenka má dobrý kartáček i konzistenci. Neslepuje řasy, hezky natáčí ikdyž moc neprodlouží jako jiné řasenky a musí se přetáhnout víckrát. Lehce se dá odlíčit, odličuji krémem 3v1.

15.09.2017

S řasenkou The ONE No Compromise od Oriflame jsem velmi spokojená. Řasenka se dobře se aplikuje. Její kartáček je krásně hustý, řasy krásně natočí a hlavně je neslepí, což zejména oceňuji. Tuhle řasenku určitě doporučuji.

14.09.2017

Oriflame je úžasná značka už sama o sobě. Kvalitní a vždy splňuje to, co o ní píší. Jejich řasenky úplně miluji, nejraději mám jejich voděodolné, které jsou ze všech řasenek nejlepší a nejdéle drží...

13.09.2017

Miluju dlouhé a sexy černé řasy, bohužel mi je příroda. Tato skvělá řasenka od Oriflame mé řasy velmi obohatila, neslepuje je, její efekt trvá celý den, neštípe, aplikace je bez problémů. Vřele doporučuji!

12.09.2017

+Řasenka jde sundat teplou vodou + Klasická černá barva + Lehce se nanáší + Velký kartáček - vyrobeno v Polsku -- při nanesení jedné vrstvy není téměř řasenka znát neudělá žádný efekt, avšak při nanášení dvou a více vrstev se easy slepí a vypadají jak smrky. - řasenka se alespon mě po delší době začala drolit z očí a nevypadalo to hezky.

12.09.2017

Řasenku jsem si zakoupila a jsem s ní spokojená. Snadno se nanáší, vydrží opravdu dlouho. Řasy vypadají výraznější. Co nejvíce na řasence oceňuji je její snadné odlíčení pomocí vody. Je to rychlé a super. Nejsou potřeba žádné odličovače.

11.09.2017

Drive sem rasenku dostala sice jinou ale i tak jsem byla spokojena. Rasenky od oriflame me nestipou v ocich. Moc se mi libi kartacek teto rasenky musi byt super na nanaseni. Vypada elegantne treba nekdy vyzkousim 😉

11.09.2017

Tato kosmetika je u naší rodiny oblíbená. U mě to byla vždycky pleťová kosmetika, ale teď si udělala místo i dekorativní. Měla jsem už i lepší řasenky, ale tato patří také mezi TOPky. Měla jsem černou a kartáček byl vyhovující.

09.09.2017

Oriflame používám již dlouho a tato řasenka je perfektní.Perfektně vytvaruje řasy a zvýrazní pohled. Vydrží celý den a nemaže se kolem očí. Už ji nedám z ruky, stala se mým každodenním pomocníkem :)

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

05.09.2017
Doporučení: 1

Dlouhé řasy jsou vizitkou krásného obličeje každé ženy a pokud příroda kvalitní řasy nenadělila, je třeba si pomoci. Kvalitní švédská firma Oriflame vyrábí skvělou řasenku, která neslepuje a prodlužuje.

05.09.2017

Rasenka od oriflame me prijde ze strasne slepuje rasy ana me citlive oci to neni az takovej bum kterej by me silne osilnil.Ale zase me sestre vyhovuje dokonale bohuzel vsechno co se ze zacatku testuje neni uplne idealni pro vsechny.

03.09.2017

Oriflame je moje oblíbená kosmetika, nakupuji od nich hodně věcí, tato řasenka je super, hezky se nanáší, řasy nejsou slepené, ale oddělené každá zvlášť, jsou prodloužené, mají dokonalý objem i tvar. Nerozmazává se, nedrolí, vydrží hodně dlouho. Za mně super.

01.09.2017

ač mám raději gumový kartáček, tak řasenka nebyla špatná, jako katždá ostatní řasenka od oriflamu dělá krásné řasy a nádherně černé, řasy pěkně vytvaruje a hlavně neopadává a nerozmazává se při prvním náznaku nepohody

jsem zvyklá na gumové kartáčky,, už nejsem zvyklá na štětinky

31.08.2017

Značku oriflame mám moc ráda a kolikrát si od nich kosmetiku kupuji a jsem naprosto spokojená.I když jsem nebyla vybrána na testování,řasenku jsem si koupila abych ji mohla vyzkoušet a porovnat řasenkou kterou jsem doposud používala.Řasenka je opravdu skvělá,řasy krasně prodlouží,natočí nedela hrudky a pohled je opravdu oslnující.Řasenku jsem si zamilovala na 100% a budu ji používat i nadále.

30.08.2017

Opravdu velice kvalitní řasenka,perfektní karáček který řasy natočí,dodá jim objem,a nerozmazává se,nehrudkuje se,dlouho vydrží,jsem s ní velice spokojen,za sebe mohu jen doporučit,cena je příznivá....

29.08.2017

Řasenka je opravdu skvělá.Velmi mě nadchla.Její barva je výrazná,nelepí řasy,což opravdu ocenuji. Kartáček je kvalitní,hustý a řasy krásně natočí a zahustí.Odlíčit jd eopravdu velmi snadno.Jsem spokojená a výrobek doporučuji.

29.08.2017

Jedna z těch lepších řasenek. Výborný kartáček, černá je opravdu černá. Má dlouhou trvanlivost, nerozmaže se a přitom lze odlíčit snadno, rychle a dokonale, což večer velmi ocením. Oriflame je dobrá osvědčená kvalitní značka.

28.08.2017

Řasenku používám denně a už jsem jich spoustu vyzkoušela a tato je opravdu super a patří mezi moje top řasenky :-). Krásně řasy prodlouží a natočí a velmi dobře se odličuje. Je přírodní a značku Oriflame mám moc ráda.

27.08.2017

Na této řasence mi velmi vyhovuje kartáček. Přesně akorát dlouhé, husté a pevné štětinky nanesou barvu rovnoměrně a přesně. Řasenka nedráždí oči, nelepí, nemaže se. Odlíčení je snadné, pomocí tamponu či vlhkého ubrousku.