TESTOVÁNÍ: Dýňová novinka od Starbucks je tu

12.09.2022 | Testování

Potravina nejvhodnější do podzimních plískanic? Dýně! Pokud milujete její vůni i barvu, skočte do Starbucks, kde začíná sezona Pumpkin Spice Latte – letos s lahodnou svěží novinkou. Hledáme 20 testerek, které si tuto opojnou dobrotu budou moci vychutnat zcela zdarma!


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 151 testerek


Podzim se nezadržitelně blíží, vždyť podzimní rovnodennost je už 23. září. Jejím symbolem je především tolik opěvovaná a hlavně zdravá dýně! Ta, stejně jako mrkev a sladké brambory, je bohatá na betakaroten. Proč ho potřebujete?

Podzim se nese v rytmu nachlazení

Vaše tělo změní tento antioxidant na vitamin A. Vitamin A pečuje o ostré vidění, chrání před choroboplodnými zárodky a stará se o to, aby váš reprodukční systém fungoval tak, jak má. „Áčko“ také pomáhá srdci, plícím, ledvinám a dalším orgánům zůstat zdravé. Kromě betakarotenu dýně nabízí i vitamin C, vitamin E, železo a folát – všechny tyto látky posilují imunitní systém. Tudíž nenajdete vhodnější potravinu, která by vám v chladnějších měsících roku udělala větší službu.

Dýňová polévka, rizoto, svíčky, vosky i dýňový džem pohladí vaše smysly, stejně jako doušek legendárního Pumpkin Spice Latte v kavárně Starbucks. Nápoj milionů fanoušků je zpět a letos přináší novinku – osvěžující Pumpkin Cream Cold Brew.

Kombinace dýně s vanilkou je úchvatná

Nový přírůstek do rodiny Pumpkin Spice Latte – Pumpkin Cream Cold Brew – představuje netradiční podobu ledové kávy. Starbucks Cold Brew se připravuje ručně v malých várkách. Čerstvě mletá kávová zrna se louhují ve studené vodě po dobu 20 hodin a výsledkem je jemná káva s bohatou chutí.

                                                                                                                                                                                           Pumpkin Cream Cold Brew

Pumpkin Cream Cold Brew je ochuceno kapkou vanilky a ozdobeno dýňovou našlehanou pěnou, v níž se rafinovaně mísí vrstvy vanilkové šlehačky a pikantního sirupu. Třešničkou na dortu je kořeněný posyp s chutí skořice, která má povzbudivé účinky na činnost mozku, hřebíčku, jež přináší pocit skutečného odpočinku a pomáhá uvolnit napětí, a muškátového oříšku. O tomto koření je známo, že vyvolává stavy euforie. Co víc si na podzim ještě přát? Co třeba hladký návrat do zajetých kolejí po letních prázdninách?

Ten, společně s Iced Pumpkin Cream Latte, nikdy nebyl snazší. Sladká smetana v kombinaci s Blonde Espresso Roast a Pumpkine Spice sirupem Vás zvedne na nohy.

                                                                                                                                                Iced Pumpkin Cream Latté

Zůstaňte v souladu s přírodou

Pokud si svůj nápoj necháte připravit do vlastního tumbleru nebo cold-cupu, pomůžete přírodě a navíc získáte slevu 10 Kč. Nezapomeňte si proto prohlédnout limitovanou sezonní nabídku hrnečků, tumblerů a cold-cupů, která je plná sytých podzimních barev a učiní vaše kávové zážitky ještě příjemnějšími.

Cena: od 109 Kč (Tall velikost)

Hledáme 20 z vás (místo limitované na Prahu, Brno a Ostravu) ve věku 1360 let. Vybrané testerky obdrží kartičky nabité na 300 Kč.

Více informací na www.starbuckscoffee.cz/cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda je latté jejich favoritem ve světě kávy.
HLASTE SE DO 28. ZÁŘÍ 2022.
Vybrané testerky získají kartičku Starbucks v hodnotě 300 Kč. Testují se oba produkty - Iced Pumpkin Cream Latte a Pumpkin Cream Cold Brew.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 12.10.2022

Co se týče Iced Pumpkin Cream Latte, tam jsem očekávala, že to bude lahodný kávový nápoj a také mne nezklamal. Při pití má jemnou, lahodnou, krémovou chuť a poté se v puse rozleží velmi příjemná chuť dýně a koření. U Pumpkin Cream Cold Brew jsem měla obavy, že to bude velmi silná káva, která přebije chuť jakéhokoliv ochucení. Ale byla jsem naopak velmi mile překvapena. I tato káva je velmi harmonicky chuťově vyvážena. Kořenící směs je skutečně vydařená, a už se těším, až si dám i teplou variantu.

Celkově jsou ceny u Starbucks vyšší.

vybraná testerka | 12.10.2022

Měla jsem možnost ochutnat podzimní novinky od Starbucks. Pumpkin Cream Cold brew bylo moc chutné, výrazná káva byla zjemněná mléčnou pěna dochucenou pikantním kořením. Pumpkin Cream Latte bylo krémové a sladší, chuť dýňová. Oba nápoje mně navodily pravou podzimní náladu. Určitě doporučuji vyzkoušet!

Vyšší cena, v podzimním období bych volila nápoje bez ledu.

vybraná testerka | 11.10.2022

Měla jsem možnost ochutnat podzimní chuťové dýňové kombinace od Starbucks. Musim říct, že se opravdu velmi povedly. Trochu mne zarazila představa ice coffee k chladného podzimu. Pak jsem, ale byla překvapená. Šli jsme vyzkoušet a musím říct obě novinky byly výborné. Cream latté bylo velmi jemné, nebylo tolik sladké, dýni jsem zde, ale moc necítila. Povrch zdobila vyborna pěna. Cold brew bylo zajímavější, chutnější což zvýraznila kombinací výrazného koření a hlavně je sladší. Při prvním napiti jsem cítila hřebíček a muškátový oříšek a dýni. Zajímavá a neobvyklá chuť, pak se zjemňovala. Cream latté je jemnější což vsichni možná ocení, ale Cold brew díky pikantnosti koření bych si i já dala znovu. Ale na chladný podzim bych dala teplé kafe. Ještě, že ten den bylo teplo,tak jsme latte ocenily.

Cena a cream latte méně sladké...

vybraná testerka | 11.10.2022

Oba dýňové nápoje od Starbucks mi moc chutnaly. První jsem vyzkoušela Pumpkin Cream Cold Brew. Překvapila mě silná chuť kávy i pěna, která byla opravdu hustá a krémová. Ač normálně nejsem příznivec slazené kávy, zvítězilo u mě chuťově Iced Pumpkin Cream Latte, které je díky dýňovému sirupu výrazně sladší.

V tomto počasí bych ocenila spíš teplou variantu nápojů. O obou bylo opravdu hodně ledu.

vybraná testerka | 11.10.2022

Byla jsem hodně skeptická, ale velmi příjemně mě obě varianty překvapily. Mám ráda sladké nápoje, kor ledové, ale spíše v létě. Skloubení tak podzimní chutě s ledem mi přišlo zvláštní, ale paradoxně výjimečné, nevšední a originální. Je pravdou, že člověk si musí dát nápoj pokud zrovna nikde nemrzne a je to opravdu na takové vychutnání s kamarádkou, než lítačka v zimě po městě, ale o to víc si člověk vychutná chutě a prožije si tak krásný okamžik s výbornou kávou. Za mě tedy hodnotím velmi pozitivně, až šokově :) Foto přidávám alespoň jednoho z nich - Pumpkin Cream Cold Brew.

- cena - limitovaná edice a cold v zimě (jsem zmrzlík)

vybraná testerka | 11.10.2022

Iced pumpkin spice latte mi moc chutnalo, není potřeba doslazovat, jelikož dýňová příchuť je sladká tak akorát a celkově chutná skvěle. V drinku cítíte chuť dýně, lehký nádech skořice a příjemně osvěží v teplejších dnech. Za mě tento drink splnil mé očekávání a určitě si ho dám znovu a vyzkouším i teplou verzi Pumpkin spice latte v chladných dnech.🥰

Pumpkin cream cold brew mi bohužel nechutnalo, nejen že nebylo na pobočce v Hradci Králové nějakou dobu dostupné, ale i chuť mě bohužel zklamala. Čekala jsem, že v drinku bude cítit více dýňové příchutě, místo toho to bylo jen hořké s nádechem skořice. Tento drink už si znovu určitě nedám, bohužel nesplnil mé očekávání 🙁

vybraná testerka | 11.10.2022

Káva je chuťově velmi dobře vyvážená co se příchutě Pumpkin spice týče. Káva je v teplé variantě skvělá k zahřátí a celkem i zasytí v chladném počasí. Oceňuji,že je dostupná i varianta cold,která se hodí do babího léta. Pumpkin cream cold brew - Káva je na chuť velmi dobrá, je v ní cítit vanilka, šlehačka má příjemně sladkou chuť. Sladkost je v kávě vyrovnaná akorát. Za mě by mohla být více výrazná chuť dýně. Iced pumpkin cream latte - Byla jsem s chutě kávy překvapená, nedovedla jsem si představit jak bude chutnat ve studené variantě, ale za mě super. Z kávy je cítit skořice a dýně. Fajn nápoj především do slunečných podzimních dnů. Pumpkin spice mi moc chutnalo zvlášť protože,je provoněná i šlehačka. Za mě je to skvělý podzimní nápoj, který dobře naladí na adventní čas.

V tomto období je lepší zařadit kávy teplejší, myslím, že by to bylo strategicky lepší. Ale na chuti to nic nemění.

vybraná testerka | 10.10.2022

naprosto dokonalá chuť,jemná příjemná ❤️❤️ledová káva je opravdu ledová,ale dýňová chuť se skořicí je naprosto výjimečná.ochutnala jsem jak iced pumpkin cream latte tak i pumpkin spice latte a opravdu není co vytknout 🥰 naprosto skvěle vymyšlená kombinace,které neodoláte 😍 určitě to není naposledy,co jsem toto zakoupila,dokud bude v nabídce ❤️❤️pumpkin cream cold brew.je také velmi chutné,příjemné kořene 🥰 v tuto chvili by asi bylo lepsi teple,ale to nevadi,kazdopadne mi chutná.i kdyz jemnější bylo iced pumpkin cream latte,tomuto dávám tak 9👌👌

žádné nejsou

vybraná testerka | 10.10.2022

Pumpkin Cream Cold Brew - velmi příjemná a jemně sladká chuť, pěna lehce výrazná s vanilkovým nádechem a lehce kořeněná. Ice pumpkin Cream Latte, je na mně až moc sladké, tak bude více chutnat mlsounům. a kdyz to doplníte mrkvovým dortem ,tak to naplní všechny chuťové pohárky.

škoda, že jsou to studené nápoje a vyšší cena

vybraná testerka | 10.10.2022

Výborné dýňové podzimní kávy :-) Mým favoritem je Iced Pumpkin Cream Latte (foto č.2), které je výborné, dost sladké, chuť opravdu dýňová, takový poobědový dezert, ale na můj vkus obsahuje příliš mnoho ledu. Na podzim mám raději horké nápoje. Pumpkin Cream Cold Brew (foto č.1) mi chutnalo méně, pro mě bylo moc silné a málo dýňové, cítit byla spíš vanilka. To je zrovna káva, kterou si znovu už nedám.

V chladném počasí nezahřeje :-)

vybraná testerka | 10.10.2022

Podzimní chuťové kombinace je velmi vydařená. Docela fajn novinka oproti klasickému PUmpkin spice latte. Cold brew jsme s mamkou nezkousely, ale iced pumpkin latte bylo velmi milým překvapením a dokonce nebylo ani tak sladké. Starbucks mám rada a navštěvuji jej docela pravidelně, pokud k tomu mám příležitosti.

Asi nikoho nepřekvapí, ze je to cena

vybraná testerka | 10.10.2022

Jako testerka jsem mela moznost vyzkouset tyto novinky od Starbucks. Prekvapilo me uz v testovacim clanku, ze jde o studene napoje na podzim. Ale kdyz vyjde pocasi, chut na dynove novinky prijde sama. 🎃 Prvni jsem vyzkousela Pumpkin Cream Cold Brew, ktere bylo skvele, jelikoz neni slazene. Pouze je obohaceno kremovou penou se stiplavejsim korenim s vanilkou, ktere chutna opravdu podzimne. Velikost muze byt mala nebo velka, jelikoz vas tato kava tolik nezasyti. 🙌🏼☺️ Druhou novinkou bylo Iced Pumpkin Cream Latte, ktere je oproti Cold Brew diky sirupu vyrazne sladsi. Ma naopak vyraznou chut dyne a kremovost, jako tomu u Latte byva. Za me stredni velikost byla vetsi, priste bych zvolila nejmensi, kvuli sladke prichuti. Zas krasne nahradi dezert. 👌🏼 Rekla bych ze milovnici neslazenych napoju oceni ICCB a naopak ti, co maji radi sladsi, sahnou po IPCL. Urcite bych si zasla predevsim Iced Pumpkin Cold Brew znova. S testovanim jsem byla velmi spokojena. Kdo netestoval, at nevaha a vyzkousi! ♥️

Kremove peny by mohlo byt vice.

vybraná testerka | 10.10.2022

Určitě bych ráda vyzvedla letošní pumpkin spiced novinku, a to cream cold brew. Chuťově mě oslnila nejvíce, jelikož si dokážu užít pořádnou chuť kávy a zároveň i chuť dýně a smetany s vanilkou (i když té pěny není nikdy dost!). Co se týká pumpkin spiced cream latté, tak se smetanou bych si ho znovu nedala, ale myslím, že s mlékem by to byl top sezóny.

Smetana u pumpkin spiced cream latte - mléko by bylo 100% chuťově lepší. Se smetanou bohatě stačí tall verze / grande jsem měla takto místo celé večeře a i tak jsem ho nedokázala dopít :/. Také podle mě smetana ničí tu krásnou chuť. Málo pěny u cold brew - je totiž dokonalá!

vybraná testerka | 09.10.2022

Pumpkin Cream Cold Brew je naprosto chutově úžasné. Chutnalo mi spojení koření, silné kávy, naprosto lahodná pěna, která když se promíchá a spojí s ostatní částí nápoje vznikne zase jiná chuť a barva. Iced Pumpkin Cream Latte má na první ochutnání výraznou kořeněnou chuť, která přebije chuť kávy, při dalším napití se chutě již spojí. Na mě v něm bylo velké množství ledu. Mým favoritem je Pumpkin Cream Cold Brew, které si dám ráda znovu. Jen je škoda, že není možné zakoupit v jiných měsících než podzimních. Přeci jen studené varianty se hodí více v letních měsících a v podzimních většina lidí dává přednost teplé variantě.

V Iced Pumpkin Cream Latte na mě bylo opravdu velké množství ledu.

vybraná testerka | 09.10.2022

Mela jsem příležitost ochutnat dynovou novinku a mohu říct,že naprostá topka .Káva byla jemná s dokonalou pěnou. Děkuji za příležitost to vyzkoušet a určitě si koupím znovu. za ty peníze to určitě stojí. Nemám moc ráda sladké takže sem byla hrozně ráda že sem nemusela sladit, káva byla naprosto akorát

nemám nic záporného k dynove novince, možná tak cenu, ale jelikož je to kvalitní káva tak si za kvalitu ráda připlatim.

vybraná testerka | 08.10.2022

Dýňová novinka od Starbucks mě příjemně překvapila. Je opravdu velmi chutná, i když se vlastně jedna o zeleninu v kávě. Chuť předčila mé očekávání a do chladných, deštivých dnů je Pumpkin Spice Latte tou správnou volbou. Naopak v tzv. podzimním babím létem je skvělá volba Pumpkin Cream Cold Brew. Chutný, sladky, vonavy nápoj. Iced Pumpkin Cream Latte mě nakopl do energie. Tuhle kávu vřele doporučuji jako takový shock, neboť skvěle povzbudí a opět nastartuje tělo při podzimní únavě. IPCL s přídavkem sladké smetany a sirupu jsem ochutnala v menší verzi a udělala jsem dobře, protože to je podle mě tak akorát vyvážený příjem sladkého nápoje.

Někdy je nápoj připraven obsluhou s příliš sladkou chutí.

vybraná testerka | 04.10.2022

Musím říct, že jsem nejprve byla trochu skeptická k ice coffee během chladného podzimu, ale nakonec mě obě novinky velmi mile překvapily. Cream latté mi asi chutnalo více-velmi jemné, nepřeslazené, dobrá pěna navrchu, jen tu dýni jsem tam moc necítila. Cold brew mě překvapilo kombinací pikantního koření, chuť hřebíčku a muškátového oříšku je neobvyklá, na první napití pro mě byla až moc intenzivní, ale než jsem kávu dopila, už mi přišla jako příjemná změna. Takže za mě cream latté bude chutnat každému milovníkovi tohoto druhu kávy, kdežto cold brew je díky pikantnímu koření něco úplně specifického co nevím jestli by každý zvládl a ani si nejsem jistá, že bych si ho já znovu dala.

U cream latté jsem necítila dýni. Cold brew může mít pro někoho velmi intenzivní kombinaci koření.

vybraná testerka | 04.10.2022

Měla jsem možnost vyzkoušet obě dýňové latté. Musím podotknout,že obě chutnaly skvěle. Miluji latté, zvláště od Starbucks. Vždy se těším na jejich podzimní mňamky i se sirupem. Mám ráda více mléčnou variantu, tudíž pro mě chuťově lepší,i když sladší Pumpkin latté než Cold Brew. Ale každé latté mělo své kouzlo.

Byla bych pro,aby se dělali kávy i ve variantě bez laktózy. To by bylo super. A ta cena je vyšší.

vybraná testerka | 04.10.2022

za mě bylo lepší Pumpkin cream cold brew. výraznější chuť kávy ve spojení s dýní naprostá topka. Škoda že je pouze na podzim. Iced pumpkin cream latte je spíše jemná intenzivní chuť mléka s dýňovým sirupě. Pro milovníky jemné mléčné kávy ideální pití. Za mě nejlepší sezonní kávy,které stojí za to ochutnat

vybraná testerka | 03.10.2022

Miluji klasické Pumpkin Spice Latte a každý rok se těším, až se opět na podzim vrátí do kaváren Starbucks, takže když jsem viděla tyto podzimní novinky ze Starbucks, tak jsem je prostě musela vyzkoušet!🧡 Na Pumpkin Cream Cold Brew jsem se velmi těšila, jelikož miluji klasické Cold Brew Latte, mě tento nápoj malinko zklamal, jelikož jsem necítila tolik chuti sirupu a převažovala spíše chuť jen kávy. Ale jelikož nemám moc ráda přeslazené kávy, tak to pro mě bylo plus. ☕️ Iced Pumpkin Cream Latte je o dost sladší a je v něm více cítit chuť sirupu. Krémovost kávy je příjemné obohacení oproti klasickému ledovému latte. Na mě tedy sladší nápoj, ale věřím, že spoustě milovníkům všech ochucených káv bude velmi chutnat.🎃

Mrzí mě, že ani jedna varianta není možná v bezlaktózové variantě.

vybraná testerka | 29.09.2022

Líbi se mi, že mají jedinečné chutě. Tato dýňová novinka se jeví jako velmi dobré zpestření října, což se velmi hodí. Starbuck mám ráda, doporučuji všem ochutnat! Nezklame vás. Asi až na cenu na tom nevidím žádne zápory, ale může to být jenom má domněnka. Přece jen né nadarmo se říká sto lidí, sto chutí.

- nemyslím si, že to musí stát tolik

21.01.2024

Mňam tato dýňová noví já je luxusní chutnala nám všem

10.10.2023

Miluji všechny dynove limitované produkty a tato novinka nemá chybu.

26.08.2023

Kombinace kávy a dýně je velice zajímavá a nikdy bych si nemyslel,že něco takového někdy ochutnám. Nicméně chuť mě velice překvapila, nápoj dokonce i zasytí,takže je to taková kofeinová svačina 🙂

Mrzí mě,že neexistuje také teplá varianta, káva obsahuje spoustu ledu a to mi celkem vadilo.

07.08.2023

Na podzim top!!! Výborné, mohu jen doporučit !!!!!

25.05.2023

Vynikající podzimní záležitost. Mimořádně chutná a vydatná káva s příchutí dýně. Zahřeje a povzbudí. Elegantní servírování.

20.02.2023

Starbucks miluju a tahle novinka je skvělá v období podzimu

17.02.2023

Bylo to velice zajímavé a osvěžující

Nedala by jsem si to znovu

10.02.2023

tahle Starbucks káva je moc sladká dobroučka a krémová

bohužel že káva se prodává jen na Halloween

10.02.2023

výborně vypadá, chutná taky výborně, osvěžující v létě

nic me nenapada

08.02.2023

Mohu upřímně říct, že toto je můj podzimní favorit ve Starbucks, chuť je prostě dokonalá

31.01.2023

Výborná chuť a jako vždy mě starbucks nezklamal. Doporučuji každému.

Ceny jsou vysoké.

25.01.2023

Ačkoliv mám jejich kávy moc ráda, tak tato dýňová káva se jim moc nepovedla. Za mě měla zvláštní pro mě ne moc chutnou příchuť a byla moc sladká. Znovu jsem šla raději do klasiky, ale vánoční se povedly.

24.01.2023

Lahodný a moc dobrý, chutný nápoj

Nic jsem nenašla,

19.01.2023

Dýňová novinka od Starbucks se jim moc nepovedla. Má to takovou divná chuť, za mně špatný

19.01.2023

Dynova novinka mi moc nechutnala, určitě mají lepší drinky

18.01.2023

Dýňová novinka od Starbucks je moc dobrá určitě né jen pro milovníky dýně

04.01.2023

Miluji to!.. má to opravdu specifickou plnou chuť. Vždy se kvůli tomu těším na zimu. Řekla bych asi, že je to můj nejoblíbenější drink ze starbucks a pokud jste ho ještě nevyzkoušeli, určitě si na něj zajděte!

30.12.2022

Vždy když jsem někde na cestách, či jen na nákupech kavárny Starbucks jsou moje první volba pro chvilku klidu a odpočinku, jsem o tom naprosto přesvědčená, navíc mě vždy dokáží velmi mile překvapit svými sezónními nabídkami.

0

24.12.2022

Moc dobra káva, na podzim ideální kombinace, určitě rada opět vyzkousim

20.12.2022

Miluju! Nejlepší káva na světě a mrzí mě, že nemám Starbucks blíž a jedná se asi o limitku, mohla bych to pít pořád.

19.12.2022

Moc jsem od toho nečekala, ale jsem příjemně překvapená

09.12.2022

K narozeninám mě přítel pozval do starbucks a ochutnala jsem no bylo velice výrazně na mě až moc ale i tak velice chutné.

nebyla moc cítit káva...

29.11.2022

Výborná velice chutná, jedna z nejlepších co jsem mohla ochutnat.

23.11.2022

Například dýňové latté? No to je skvost. Dýni jako takovou moc nemusim ale tohle😍

22.11.2022

Dokonalá jemná lahodné krémová chuť kafe s nádechem dýně a koření

22.11.2022

Skvělá kava plna úžasných chutí, které si člověk musí fakt vychutnat 😊

20.11.2022

Stojí určitě za vyzkoušení Velice příjemná chuť

Žádný

15.11.2022

Výborný nápad s výbornou chutí kterou si každý zamiluje

Žádný

13.11.2022

Podle mého nejlepší starbucks nápoj, bez kterého si podzim nedokážu představit

Hodně cukru

13.11.2022

Starbucks je taky top,sice dražší ale raději si priplatim za kvalitu

13.11.2022

Halloween je jeden z mých oblíbených svátků takže dýňová káva ve Starbucks je přesně to na co vždy netrpělivě čekám.

13.11.2022

Velice ráda chodím do starbucks a dýni také miluju

12.11.2022

Na tuhle limitku se těším celý rok. Sice je to sladké jak ce*cek ale miluju to ❤️

07.11.2022

Skvělá chuť Dobrá cena Krásné i na oko Spousta variant

Nemá žádné

07.11.2022

Skvělá chuť, oceňuji i Iced variantu

Vyšší ceny - stabilně

04.11.2022

na pohled to vypadá velice lákavě ale nějak mi to nejede

cena vysoka

04.11.2022

pěkně to vypadá super pěna

není to vůbec dobře nechutná to

03.11.2022

Strašně dobrý.až mě to překvapilo,dýni jako takovou moc nemusím,ale tohle fakt super.

03.11.2022

Svěží chuť dýně, osvěžující, slaďoučká chuť 🌸 doporučuji! Na podzim jako stvořené, luxusní 🍁🍂

0

03.11.2022

Výborný nic k tomu nemůžu dodat sice dýní nejím ale v tomhle podání výborný

Dráhy

02.11.2022

Moc dobré, skvělé sladění chutí

Na mě moc sladké, ale pro milovníky sladkého pecka

02.11.2022

Jde hodně cítit ta dýně,rychle připraveno,teple bylo lepsi

02.11.2022

Výborná chuť.

Na podzimní období bych nedávala led. A cena u Starbucks je u všeho vysoká

02.11.2022

Miluju sezóní novinky hlavně pumpkin spice🥰🫶🏼😋

-

01.11.2022

čekala jsem že nebude dobrý, ale má skvělou podzimní chuť

dražší cena

01.11.2022

strašně dobře vychucený drink, miluju podzim a pumpkin drinky ze starbucksu k němu patří a dělají ho lepší!

cena

01.11.2022

Vždy každá nová edice jejich produktu byla výborná

01.11.2022

Tato dýňová káva mi opravdu noc chutná!!😻 Miluju dýni a kávu. A tohle spojení je prostě nej🥰

Nemám co vytknout, snad jen že je trochu dražší.

31.10.2022

výborná chuť, kvalita, pila bych denně, sladký nadych skořice

žádné

30.10.2022

vyzkoušela jsem a je to zajímavý ale dobrý velmi dobrá chuť

30.10.2022

Dostala jsem ji jako dárek a i když jsem neměla na první pohled na produkt chuť, tak mě výsledek milé překvapil. 🙂 Obzvláště ledová verze je mňamka.

Cena.

30.10.2022

Příjemná chuť, podzimní, přijemně překvapilo

žádne, na začatku jsem mela obavy ale opravdu zadne zapory

30.10.2022

Dýňovou novinku od Starbucks proste miluju

Nemám co vytknout

30.10.2022

velmi chutné, ráda chodím do Starbucks i když je to drahé

nemám

30.10.2022

Iced pumpkin cream latte je super. Má jemnou krémovou chuť

30.10.2022

Skvělá chuť, příjemná konzistence. Na dýňové latte se těším každý rok a ani letos nezklamalo

29.10.2022

Mléko ,sirup ,káva.. no Jo, ale výborná káva ! Jen se napít..

Škoda , že tak sladká

28.10.2022

Starbucks má vždy výborné nápoje a ani tentokrát tomu není jinak

27.10.2022

Dobrá sladká chutt

V jedné kávě se nachází 26 kostek cukru což není úplně ideální pro lidi co se snaží zhubnout.

26.10.2022

velmi příjemná chuť,tuto novinku doporučují skvělá chuť

25.10.2022

Dyně patří neodmyslitelně k podzimu a tak jsem musela ochutnat i tuhle novinku. A chutnala mi. Příjemná chuť i vůně, káva jde lehce cítit skořicí. Příjemná změna.

Cena, což je ale celkově u Starbucks vyšší...

22.10.2022

Pumpkin Cream Latte bylo dobré, dýňová chuť není moje nejoblíbenější, ale překvapila.

Na mě moc sladké

22.10.2022

miluju dynovou příchuť a kafe a Starbucks má to nejlepší pumpkin spice late

22.10.2022

Ráda chodím do Starbucksu, široká nabídka s výbornou kávou. Doporučuji

22.10.2022

Nechutná mi, nechutná mi ta chuť. Cena drahá a neodpovídá

22.10.2022

Výborné "latecko" jako vsechny od Starbucks. Toto dynove navic nabite vitaminy A, C, E a zelezem, vse na posílení imunitního systemu.. posym se skorici, hrebickem a muskat.oriskem jsem si zamilovala 😚💝☕️🫖

Nenašla jsem, snad jen cena..

Mají nejlepší kafe které jsem já kdy pila. Nejlepší však se šlehačkou.

Žádné nemají.

20.10.2022

Miluji starbucks a jejich nápoje Krásná vůně Přijatelná cena

Až moc silná chuť

19.10.2022

Starbucks mám ráda a každý rok se těším na tuhle dýňovou novinku.

18.10.2022

Oba dva nápoje super, silná a výrazná chuť kávy s jemnou krémovou pěnou

Trochu vyšší cena

18.10.2022

Tahle úžasná chuť podzimu me přiměla vyzkoušet si udělat domácí dýňový sirup podle jejich receptu ♥️

17.10.2022

Skvělá podzimní věc je to tak akorát sladké.🫶🍂🍁

trochu dražší

17.10.2022

Příjemná,chutná chuť

Moc cukru zbytečně, předražené

15.10.2022

Hrozně dobré pití, procházky Prahou miluju, ale je i fajn si zajít pro toto kafe

15.10.2022

Chuťově mě zaujalo a bylo skvělé

Myslím si, že by mohla být nižší cena

15.10.2022

Vynikající káva se zajímavou příchutí. Dávám přednost jiným příchutim.

14.10.2022

Já kávu moc nemusím, ale toto bylo za mě moc dobré. Sice tam kávy moc nejspíš nebylo, ale díky mixu koření to tak trochu chutnalo.To mi však nějak nevadilo. Určitě, ale doporučuju si to zkusit udělat i doma. Na stránkách Starbucks naleznete recept. Ve výsledku to chutná úplně stejně a vyjde vás to o dost levněji. Bohužel je to, ale docela časově náročné

Zápor je pro mě jedině cena. Ta je celkem vysoká, ale to už tak ve Starbucksu bývá.

14.10.2022

Originální a ojedinělá chuť, ochutnala jsem obě novinky, i když pouze v malém množství, protože mám intoleranci na laktózu a z pochopitelného důvodu nápoje nelze připravit z bezlaktózového nebo rostlinného mléka. Klasické PSL nebo ledová varianta u mě vedou na plné čáře.

Nevhodné pro vegany nebo lidi s intolerancí na laktózu. Přišlo mi to jako taková kalorická bomba, nedovedu si úplné představit, že bych to měla vypít celé. 😅

14.10.2022

miluju vždy když jsem ve městě tak si dávám pumkun spice od starbucksu

13.10.2022

Je to chutný nápoj, určitě doporučuji.

Zápor žádný nemám

12.10.2022

Výborná káva s příjemnou chutí. Miluji kávu od Starbucks

12.10.2022

Koupila jsem si Pumkin Cream Cold Brew a vzala do prace a musim rict ze me prijemne prekvapilo. Dyne neni moc citit, ale vanilka a pikantni koreni ano! Opravdu podzim. V teplejsi dny skvela vec😍

12.10.2022

Na tyto podzimní novinky ze Starbucks jsem se moc těšila, tak jsem je běžela ochutnat ihned po uvedení do kaváren. Byla jsem velmi mile překvapena, oba nápoje - Pumpkin Cream Cold Brew i Iced Pumpkin Cream Latte byly výborné. Příjemnou změnou byla smetana v kávě místo mléka. V Cold Brew byla na vrchu smetana našlehaná s příjemnou chutí pumpkin spice sirupu a musím říct, že tato kombinace byla opravdu výborná, káva nebyla příliš sladká a příjemně vynikla chuť filtrované kávy i sirupu. Co bylo ale ještě o kousek lepší byla druhá káva (Iced Pumpkin Cream Latte), která v sobě také obsahovala smetanu, díky které byl nápoj krásně krémový a v kombinaci s pumpkin spice sirupem prostě vynikající. Tento nápoj se stal také mým oblíbencem na celé podzimní období a moc ráda se na něj do kaváren Starbucks vracím.

Vyšší cena, ale u Starbucks je tato cena normální :)

12.10.2022

Vyzkousela jsem dynove cold brew, ve kterem jsem citila hlavne chut vanilky a muskatoveho orisku, pena byla super jen ji nebylo moc. Na zaver jsem si ji rozmixovala brckem do kavy a moc mi to chutnalo. Urcite si rada dam znovu.

Vice peny pro vyraznejsi chut.

12.10.2022

Ochutnal jsem Dynove cold brew. Ktere je netradicni timc ze na vrhu ma kremovou penu s podzimnim koreni. Dyne jsem moc necitil ale chutnalo mi. Je to aspon trosku neco jineho, nez klasika.

12.10.2022

Výborná chuť dýňových novinek ve Starbucksu. Chodím tam pravidelně a jsem spokojena s jejich limitovanými novinkami.

Žádné

12.10.2022

Má výbornou chuť a vypadá neskutečně i ta vůně je báječná

Nehodí se na všechny období a někdo by si dal radši něco teplého

11.10.2022

Zajímavá kombinace, příjemná chuť, něco jiného než všichni známe, tématicky vychytané

Vyšší cena

10.10.2022

Výborná chuť, nabuzuje halloweenskou atmosféru

Je bez karamelu

10.10.2022

Jako testerka jsem mela moznost vyzkouset tyto novinky od Starbucks. Prekvapilo me uz v testovacim clanku, ze jde o studene napoje na podzim. Ale kdyz vyjde pocasi, chut na dynove novinky prijde sama. 🎃 Prvni jsem vyzkousela Pumpkin Cream Cold Brew, ktere bylo skvele, jelikoz neni slazene. Pouze je obohaceno kremovou penou se stiplavejsim korenim s vanilkou, ktere chutna opravdu podzimne. Velikost muze byt mala nebo velka, jelikoz vas tato kava tolik nezasyti. 🙌🏼☺️ Druhou novinkou bylo Iced Pumpkin Cream Latte, ktere je oproti Cold Brew diky sirupu vyrazne sladsi. Ma naopak vyraznou chut dyne a kremovost, jako tomu u Latte byva. Za me stredni velikost byla vetsi, priste bych zvolila nejmensi, kvuli sladke prichuti. Zas krasne nahradi dezert. 👌🏼 Rekla bych ze milovnici neslazenych napoju oceni ICCB a naopak ti, co maji radi sladsi, sahnou po IPCL. Urcite bych si zasla predevsim Iced Pumpkin Cold Brew znova. S testovanim jsem byla velmi spokojena. Kdo netestoval, at nevaha a vyzkousi! ♥️

Kremove peny by mohlo byt vice.

10.10.2022

Velice dobrá chuť

Není moc levný ale starbucks miluju

10.10.2022

Mnam! Tyto ice podzimni novinky me mile prekvapily. Moc prijemna chut podzimu. Kdyz je venku hezky, je to prijemna zmena od klasickeho tepleho dynoveho latte. 😊🎃

10.10.2022

skvělá chuť zahřeje není zas tak sladký

příliš drahý

10.10.2022

Káva je kvalitní, moc mi chutná

Dýně z toho nejde moc cítit

10.10.2022

Chuť dýňového latte je skvělá! Ale neslaďte, sladké už je akorát když ho dostanete :-)

10.10.2022

Ochutnala jsem tuto podzimni novinku s kamaradkami. Prekvapila nas, ze dynove speciality jsou na ledu, ale ve slunecnou nedeli super. Jako milovnik Cold Brew se mi libila kombinace kavy a vyrazneho koreni a chuti, opravdu super kombinace. Kamaradky sly naopak do Latte, ktere je mile prekvapilo vyraznou chuti dyne a podzimu, bylo moc pekne naslehane. Je to prijemna zmena od klasickeho dynoveho tepleho. Hodnotime velmi dobre!

10.10.2022

Skvělá jemná chuť, možnosti slehačky, výběr velikosti

09.10.2022

Sladké sezónní a moc moc dobré! Je možnost vegan verze šlehačky i mléka.

Hodně sladké

09.10.2022

nejsem moc na kafe,ale tohle si dávám každoročně, Miluju tu atmosféru už pomalu vánoční, skořice,není přeslazené,za mě nejlepší kafe co sem kdy pila

Pro mě asi akorát cena,ale když jde o dýňovou sezónu kupuju vždycky a každej rok se těším :)

09.10.2022

• Příjemná chuť • Podzimní vibe

• cena • pro někoho může být moc sladké

09.10.2022

Novinka od Starbucks je luxusní propojení na podzim. Kdo miluje dýně si tuhle příchuť zamiluje.

Žádné

09.10.2022

moc ochutnává, pro milovníků ledové kávy jako já😘

08.10.2022

Starbucks miluji jakékoliv příchutě a hlavně miluji dýní

žadne

07.10.2022

Starbucks navštěvuji velmi ráda a miluji jejich novinky a speciality v dané období. Dýňové je jedno z nejlepších a moc mě potěšili touto novou sezónní nabídkou. Jelikož jsem se přes léto naučila pít Cold Brew, vyzkoušela jsem toto podzimní. Štiplavnější chuť, akorát sladké s krásnou pěnou mě opravdu okouzlilo a určitě jsem ho nepila naposledy.

07.10.2022

Vyzkoušela jsem tuto dýňovou novinku na ledu v podobě latté a musím říct, že to byla pecka. Vůně podzimu a ve slunečný den moc dobrý sladší nápoj, lehký nádech dýně a podzimního koření.

07.10.2022

Teď na podzim se to v kavárnách hemží dýňovými specialitami, mezi které patří i dýňové latte. Káva Pumpkin Spice Latte vybízí k tomu, abychom si vychutnali svůj hřejivý kávový moment. Má jemnou příchuť sladkého dýňového koláče zahalenou do tónů koření - skořice, hřebíčku a kardamomu. Jak píšu tyhle řádky, úplně se vidím ráno na zastávce cestou do práce, někdy na přelomu října a listopadu. Je chladno, ale není pod mrakem. Mám kabát a svírám v ruce termohrnek s logem starbucks s touhle voňavou hřejivou kávičkou.

Nevýhodou je cena mohlo to by to být o něco míň sladké.

07.10.2022

Chutná dobře a je toho za tu cenu dost

Bohužel nic zázračného

07.10.2022

jiz nekolikrat jsem si dala. mam moc rada sezonni nabidky. mnam🖤

05.10.2022

Velmi chutné. Kořeněná dýňová chuť dodává tomuto nápoji podzimní tóny. Cena je taky pěkná.

Škoda, že tento nápoj je až na podzim. Chtěla bych ho vidět pořád :)

05.10.2022

Výborná, jemná sladká chuť, zvolila jsem Pumpkin ice coffe, skvělá volba

05.10.2022

Skvělá chuť, dýně je prostě skvělá volba příchutě kávy

Žádné

05.10.2022

Skvělá a zajímavá chuť plná podzimu, opravdu velké množství i v případě střední velikosti

Vyšší cena

05.10.2022

Kávička chutná zajímavě a skvěle. Mohu jen doporučit, v podzimním období je to příjemná volba pro kávovou chvilku :-)

04.10.2022

Dobrý, obzvláštní mezi klasickými kávami

Na mé poměry velmi sladké

04.10.2022

Byla jsem na tom s přítelem a chuť top🫶🏼

Až na to že to bylo moc sladké

04.10.2022

Intenzivní chuť a velice dobré.

Bylo to dost sladké

03.10.2022

Výborné dyňové latté, zašli jsme s kamarádkou a moc jsme si pochutnaly.

03.10.2022

vynikající chuť! cena je celkem v pořádku, miluji tuhle dýňovou kolekci

žádné

03.10.2022

Testování jsem bohužel nevyhrála, ale neodolala jsem a zašla jsem na to s kamarádkou. Opravdu výborný! Kdyby to bylo levnější, kupuji si to častěji.

Vyšší cena

03.10.2022

Výborná chuť , jemné a lahodné !

Malé množství, čím víc tím líp!

03.10.2022

Miluji klasické Pumpkin Spice Latte a každý rok se těším, až se opět na podzim vrátí do kaváren Starbucks, takže když jsem viděla tyto podzimní novinky ze Starbucks, tak jsem je prostě musela vyzkoušet!🧡 Na Pumpkin Cream Cold Brew jsem se velmi těšila, jelikož miluji klasické Cold Brew Latte, bohužel mě tento nápoj trochu zklamal, jelikož jsem necítila tolik chuti sirupu a převažovala spíše chuť jen kávy. Ale jelikož nemám moc ráda přeslazené kávy, tak to pro mě bylo plus. ☕️ Iced Pumpkin Cream Latte je o dost sladší a je v něm více cítit chuť sirupu. Krémovost kávy je příjemné obohacení oproti klasickému ledovému latte. Na mě tedy příliš sladký nápoj, ale věřím, že spoustě milovníkům všech ochucených káv bude velmi chutnat.🎃

Mrzí mě, že ani jedna varianta není možná v bezlaktózové variantě.

03.10.2022

Dýňový starbucks miluju, kdybych mohla tak ho piju furt. Vždy když jsem někde u starbaksu tak si tam zajdu 🥰

02.10.2022

Naprosto zbožňuji jejich perníčkové Latte.Za mě určitě nejvíc povedené sice trochu sladší než jsem zvyklá ale přesto lahůdka. Připomíná mi to pravý začátek podzimu nedokážu si podzim bez tohoto Latte představit.

02.10.2022

velmi dobré a hezky spořádané

celkem drahý, ale jde to

01.10.2022

Myslím si že je to výborný zpestření podzimního období a chuť je jako vždy výborná

Vyšší cena

30.09.2022

Dýňové latte chutná skvěle a do tohoto období se náramně hodí. Pozdvihne to tu podzimní náladu.

vysoká cena

29.09.2022

Výborné a osvěžující. Takovou chuť jsem nečekala. Moc dobré.

29.09.2022

Káva od Starbucks mi chutná. A táhla novinka je super. K podzimu patří.

Cena by mohla být nižší

29.09.2022

Starbucks mám velmi ráda, vynikající chuť kávy.

Občas je to zbytečně drahé

29.09.2022

Starbucks mi moc chutná a i tato dýňová novinka je skvela.

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:11
405 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:50
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:15

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat