Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

09.08.2019 | Testování

Používáte ke své práci či doma často sešívačku a máte od celodenního sešívání dokumentů bolavé ruce? Pak pro vás máme jednoduché řešení! Přihlaste se do našeho testování elektrické sešívačky Leitz New NeXXt WOW. Hledáme celkem 20 testerek! Jaké budou jejich hodnocení a recenze?

Skoro všechno se dnes elektrizuje. Na kole už nemusíte šlapat tak usilovně, koloběžka jede i bez pohonu vaší nohy, dokonce i kartáček na zuby už dělá všechnu práci za nás. Tak proč ne sešívačka, kterou mnozí z nás používají denně a která v klasickém provedení dokáže občas pěkně potrápit ruce. Právě proto je tu elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW. Otestujte ji i vy!

Sbohem, bolavé ruce

A čím je tato elektrická sešívačka tak výjimečná?

  • Snadno se ovládá jednou rukou, takže šetří nejen síly, ale i čas.
  • Kapacita sešívání: 10 listů (80 g/m2), navíc umožňuje i diagonální sešívání.
  • Díky napájení pomocí baterií (4x AAA, nejsou součástí) je sešívačka velmi praktická i při práci mimo kancelář.
  • Stylový pomocník na váš pracovní stůl. Dodejte svému pracovnímu místu nebo domácnosti barvu a zkombinujte ji s ostatními kancelářskými výrobky z řady Leitz WOW.
  • Používání elektrických drátků Leitz e1 garantuje bezproblémové a dokonalé sešití.

Více informací na www.leitz.com

Na výběr budou mít testerky z šesti úžasných barev sešívaček: metalická růžová, metalická modrá, metalická oranžová, ledově modrá, metalická fialová a zelená. Nezapomeňte v Rozstřelu testerek uvést, kterou barvu byste si přála testovat!

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kterou barvu sešívačky by rády testovaly a jaký nejcennější dokument kdy držely v ruce.
HLASTE SE DO 21. SRPNA 2019.
Vybrané testerky získají elektrickou sešívačku Leitz New NeXXt WOW.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Zatím nebylo hodnoceno

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Kerstyn

dnes 22:52

Vysokoškolsky diplom. Ani jsem uz v neho nedoufala♥️A barva zelená ✅

lvice

dnes 22:16

Moc by se mi líbila olivová a byl to VŠ diplom

ahalasova

dnes 22:02

Nejvíce by se mi hodila oranžová sešívačka. Cenných dokumentů jsem měla v ruce hodně, ale nejcennější asi byl rodný list mého syna.

Kristhynka

dnes 13:14

Já bych rozhodně brala zelenou sešívačku - je nádherná. Nejcennější dokument, který jsem držela v ruce, bych nenazvala nejcennějším, ale nejobdivuhodnějším pro mě, byla smlouva o navázání kontaktu s jednou firmou z Rakouska, ze které jsem měla obrovskou radost.

Katuskal

dnes 12:47

Ledově modrá Úřední záznam v práci

marcrazy

dnes 11:54

Růžová je boží..jak jinak :-* Nejcennější dokument, který jsem kdy držela v ruce byla nedávná kupní smlouva od bytu,který jsem si ve 30 letech konečně pořídila :)

domisacek.domi

dnes 10:51

fialovou, vysokoškolský diplom

normita12

dnes 7:57

Klidně zelenou, je to veselá barva :) a dokument, no asi pro mě bakalářský diplom :)

Simdan

včera 19:19

Ledově modrá. Nejcennější dokumenty co doma mám jsou vysvědčení ze základní školy v Česko-Německém jazyce mého dědy, který už dávno není mezi živými a vysvědčení jsou z roku 1928-1936

anezka2011

včera 13:53

Moc ráda bych testovala modrou, nebo fialovou a nejcenější dokumet co jsem měla v ruce byly rodné listy našich dětí a oddací list, ten pro mne také znamenal hodně

Linda15

17.08.2019

Ráda bych vyzkoušela modrou sešívačku. Důležitým dokumentem bude v mém případě je rodný list mé prababičky psaný švabachem.

Elizej

17.08.2019

Ráda bych testovala fialovou sešívačku a nejcennější dokument, který jsem v ruce držela byla smlouva o vlastnictví domu s pozemkem.

Týnuše

16.08.2019

Já miluji růžovou barvu takže by jsem určitě uvítala i růžovou sešívačku. Pro mě zatím jecenější dokument, který jsem v ruce měla byl Bakalářský diplom

majkyyx

16.08.2019

Nám by se hodila oranžová :) Nejcennějším dokumentem byl určitě oddací list

Jessi

16.08.2019

Tak nejcenější dokumenty, co jsem držela v ruce jsou především dopisy mé babičky s přítelem co se poznaly v 50ti letech, po dvou nevydařených manželství - v obou případech špatní muži - jeden alkoholik, druhý diktátor. Takže tyto dopisy mně po její smrti příjdou jako to nejcenější co můžu po ní mít, a vždy po jejich přečtení mně to rozesmutní, ale i vrátí do doby jaká byla jak mluvila a jak byla plánovací a pořádná a plná elánu. Druhý dokument pro mně velice cenný byl kupní smlouva k domu a nachystaná hypotéka. Dům jsem si přála od narození a splnil se mi sen v 33 letech s mým manželem, s kterým jsem už 14 let a máme 3 úžasné děti. Hlavně naše poslední dítě, na které jsme čekali 5 let s dvěma velkýma ztrátama. Takže rodný list a kartička pojistovny a očkovací průkaz je pro mně jak výhra 1 milion korun :) Takže tak. Ráda bych otestovala ledově modrou/tyrkysovou.

bokul

16.08.2019

Ráda bych testovala produkt v barvě metalická růžová ::) - to aby bylo zřejmé, že je to pomocník zejména pro mé ruce (ale půjčím ho klidně i synovi nebo manželovi). Měla jsem v rukou velmi staré knihy, ale vy asi myslíte dokument menšího formátu. Tedy pro mne nejcennější bude asi rodný list mé maminky, který je z části v němčině, vystavený 3 roky před koncem druhé světové války. Psaný ještě švabachem na nádherném papíře. Ačkoli je to vysoká hodnota jen pro blízké osoby, i tak je pro mne nejcennější :)

zdeni20

16.08.2019

Nejvíc se mi líbí růžová nebo fialová varianta tohoto krásného pomocníka. Nejcennější dokument, který jsem zatím držela v ruce je asi můj vysokoškolský diplom.

domcasi

16.08.2019

Líbí se mi všechny barvy, nejvíc asi ledově modrá Nejcennější dokument pro mě byl donedávna můj VŠ diplom, při probírání půdy jsme však narazili na rodné listy našich předků a to jsou teprve cennosti

ginnyw

16.08.2019

Není to jednoduché, mé diplomy z VŠ, kupní smlouva domu, oddací list či rodný list mého syna? Všechny jsou významné, tvoří můj život. (Co bychom byli bez papírů, že?) Barvy jsou všechny parádní, nej je růžová a tyrkysová :)

TerkaJo15

16.08.2019

Zatím jsem v ruce moc cenných papírů nedržela, takže tím nejcennějším je pro mě prozatím moje maturitní vysvědčení :) Ráda bych otestovala oranžovou sešívačku.

Seboosis

16.08.2019

Pro me osobne nejcennejsim dokumentem byly vysledky z genetickych testu meho syna. Mne by se barevne hodila zelená

terka20

16.08.2019

Moc ráda bych otestovala sešívačku oranžové barvy.Nejcennější dokument je určitě maturitní vysvědčení.

Maggienka

15.08.2019

Tyrkysová a nejcennější asi oddací list a rodné listy, našich 3 synů

jerry

15.08.2019

nic cennějšího než pětitisícovku jsem asi nedržela No ale jasně že rodné listy a diplomy mě napadly taky A zelená je fakt pěkná.

happyprcek

15.08.2019

Ráda bych testovala ledově modrou sešívačku. Nejcennější dokument? Rodný list našeho syna.

milka30

15.08.2019

Ráda bych otestovala sešívačku oranžové barvy.Nejdůležitějším dokumentem bylo maturitní vysvědčení a potom oddací list.

Mishel.98

15.08.2019

Ráda bych vyzkoušela tyrkysovou sešívačku. Zatím jsem se nevdávala a ani děti zatím nemám, takže můj nejcennější dokument do této doby bylo mé maturitní vysvědčení se kterým jsem měla nemalé zážitky. Třeba den před maturitní zkouškou jsem už řvala zoufalstvím, že to nezvládnu, takže pro mě je tento dokument zatím nejcennější.

tauberova.luci

15.08.2019

Barvu bych ráda metalickou růžovou a byl to oddací list a rodný list syna.

BlaSi

15.08.2019

Nejcennejsi dokumenty pro me jsou asi rodne listy deti a muj/nas oddaci list A na mem pracovnim stole by to nejvice sluselo ledove modre

jolly

15.08.2019

Ráda bych testovala oranžovou barvu a nejcennějším dokumentem asi byl můj magisterský diplom

nazdar

15.08.2019

Ledově modrá sešívačka by právě teď dávala do kupy to nejcennější, ....a to jsou složky se svatebními fotkami mých prarodičů....

vera.stistko

15.08.2019

Ráda bych otestovala metalickou fialovou sešívačku nejcennější dokumenty jsou vlastně všechny v práci, jako účetní je pro mě vlastně skoro každý papír v hodnotách milionů

jaroslava92

15.08.2019

Tak mě by se líbila modrá a nejcennější list papíru. co jsem kdy držela je rodný list mé holčičky.

jirikpavlik

15.08.2019

V posledních dnech byl pro mne nejcennějším dokumentem dopis synka z 1. tábora. Skoro týden jsme o něm neměli žádné zprávy, a když jsme se dočkali 1. dopisu, neskutečně zahřál u srdíčka. Sešívačka by se mi nejvíce líbila oranžová.

Ajasir

15.08.2019

Barva sešívačky se mi líbí ledově modrá. Nikdy jsem žádný cenný dokument v ruce nedržela. Jediné co mně napadá jsou rodné listy mých dětí.

lucie.jenickova

15.08.2019

Ledově modrá jinak, toho je mnoho, jsem sekretářkou ředitele na jedné z univerzit a těch dokumentů mi prošlo mraky (a prochází, proto bych sešívačku využila s radostí), nejvíc ale vzpomínám na dokumenty v rámci mé praxe v azylovém domě pro matky s dětmi, tam byly sepsané výpovědi s matkami, jak se do AD dostali, jakými situacemi si prošly, a to byla síla, hlavně že o tom dokázaly mluvit s cizí osobou!

iva3

14.08.2019

Sešívačka by se mi líbila tyrkysová, a protože ji k práci potřebuju, tak by se mi hodně hodila...nejcenější dokument-asi hodně staré /90 let/rodinné fotky mých předků

hedvika

14.08.2019

Ráda bych otestovala fialovou sešívačku,protže tuto barvu miluji.A nejcennější dokumenty co jsem kdy držela v ruce byli rodné listy mých dvou dcer a lékařská zpravá od doktora že má závažná choroba byla na 100% vyléčená

pechova

14.08.2019

Vybrala bych si růžovou. Nejcenejší byly rodnné listy mých dcer.

Sali

14.08.2019

Určitě tyrkysovou je krásná, nejcennější dokument, který jsem držela, pro mě bylo maturitní vysvědčení.

cepina

14.08.2019

Ráda bych testovala zelenou sešívačku a nejdůležitější dokument je určitě můj vysokoškolský diplom.

Anelline

14.08.2019

Nejhodnotnější dokument pro mě zatím kromě rodného listu, maturitní vysvedčení a za měsíc snad vysokoškolský doplom, barva sešívačky se mi líbí růžová.

ninuska279

14.08.2019

Moc se mi líbí tmavě růžova Můj nejcennější dokument je vysokoškolský diplom z Německa a rodný list :)

Popocatepet

14.08.2019

Zelená je úžasná Nejcenějším dokumentem byly archivní spisy, které jsme v rámci praxe ve státním archivu kontrolovali a třídili a měli tak jedinečnou šanci nahlédnout do historie trošku jinak, než známe ze školních učebnic.

katyjones

14.08.2019

Líbila by se mi fialová barva a nejcennějšími dokumenty, které jsem držela jsou: oddací list, rodný list, maturitní vysvědčení. V rámci pracovní náplně rozsudky a různá rozhodnutí.

nsgirl88

14.08.2019

Nejcennější dokument byl pro mě asi rodný list syna a pak samozřejmě rozsudek o rozvodu. Barva se mi líbí metalická fialová.

pluh

14.08.2019

Nejcennější dokument, který jsem držela v ruce je rodný list a vysvědčení, nejvíce se mi líbí barva sešívačky barva modrá

Corinka

14.08.2019

Moc rada bych tetstovala ledove modrou sesivacku. Ta barva mi proste na prvni pohled padla do oka. Nejcennejsi dokument, ktery jsem drzela v ruce je kronika obce, ve ktere ziji ze 17.stoleti. Nepopsatelny pocit.

velinka

14.08.2019

Růžovou a nejcenější pro mě byl rodný list mé dcery

sindyy

14.08.2019

Určitě bych brala růžovou sešívačku a každá doba mého života si nese svůj nejcennější dokument. Oddací list, rodné listy dětí, vysokoškolský diplom můj a pak vysokoškolský diplom mého prvního dítěte. Takže asi tak.

Přihlaste se do
Klubu testerek Bety.cz

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bramborový salát s olivami

12 hlasů
50min 371kJ 60 Kč

Recept na rychlou přípravu bramborového salátu.

Plněná rýže s hráškem

14 hlasů
60min 598kJ 85 Kč

Lehký oběd nejen pro děti.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více