TESTOVÁNÍ: Hubněte s chutí. Testujeme dietní koktejl Chia Shake

07.10.2022 | Testování

Chcete zhubnout? Nebo si stávající váhu jen udržet? Buď jak buď, co kdybyste si u toho hodně pochutnali a dobili baterky? Začíná testování dietního koktejlu Chia Shake, který může vyzkoušet 20 testerek!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 75 testerek


Co vás napadne jako první, když přemýšlíte o hubnutí? Permanentně kručící žaludek, nezvladatelné chutě na jídlo, stresující hlídání kalorického deficitu a pocuchané nervy? Nebo spíše ztrátu poctivě získané svalové hmoty, nekončící únavu a tíživé výčitky svědomí, když to člověku trochu „ujede“ a kousne si do čokolády? Ano, shazování nadbytečných kilogramů se v tomto rytmu odvíjet skutečně může. Ale také nemusí! A vůbec, nemáte chuť na koktejl, který mile překvapí svou lahodnou chutí i dietními účinky? Jeden takový pro vás máme!

S Chia Shake dietním nápojem je hubnutí zábava

Chia Shake nabízí lahodný nápoj, který naprosto okouzlí nejen chuťové pohárky. Obohacený je o unikátní MCT olej, který urychluje začátek ketózy, ale samotný ji nezpůsobuje. Zásadní vliv na nastartování stavu ketózy má snížení příjmu sacharidů a donucení organismu, aby začal získávat energii z uložených tukových zásob. Nelze opomenout, že MCT olej rovněž zachovává rovnováhu střevní mikroflóry.

Další předností tohoto občerstvení je obsah kvalitního syrovátkového proteinu, čímž navozuje pocit sytosti a zabraňuje ztrátám svalové hmoty. S nasycením pomůže i rozpustná vláknina, která kromě toho, že omezí chutě na jídlo, také přispěje ke správné činnosti kardiovaskulárního systému a zreguluje škodlivý LDL cholesterol. Omega-3 mastné kyseliny, jež se nacházejí v chia semínkách, zase posílí imunitu, příznivě ovlivní stav cév a ještě přidají ruku k dílu při zachování optimální hladiny krevních lipidů. Zní to jako fajn hubnoucí plán? Chia Shake koktejl bude vaším dobrým přítelem i z jiných důvodů.

Libo s mlékem, či s vodou?

Protože vám Chia Shake nápoj zprostředkuje vápník, snáze si udržíte zdravou tělesnou hmotnost. Přítomný hořčík zase sníží míru únavy a vyčerpání, takže parádně dobije baterky. S dietním Chia Shake koktejlem pohodlně a hlavně chutně doplníte i zásoby železa, zinku, jódu, draslíku a selenu. A to nikdy není na škodu! Nahraďte jedno až dvě jídla denně tímto zdravým nápojem a ve stravě tak snížíte obsah kalorií a sacharidů. Tento jahodovo-malinový drink se připravuje s mlékem, s kombinací vody a mléka či s rostlinným mlékem, a to v závislosti na tom, v jaké dietní fázi se právě nacházíte, a zda toto občerstvení využijete jako plnohodnotnou náhradu jídla či „jen“ jako zdroj bílkovin. Chia Shake máme připravený hned pro 20 testerek, jeho cena je 499 Kč. Zkusíte ho a dáte vědět, jak funguje?

Pro další informace navštivte internetové stránky www.chiashake.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda by jim Chia Shake dietní koktejl pomohl v jejich dietním režimu.
HLASTE SE DO 23. ŘÍJNA 2022.
Vybrané testerky získají jahodový dietní koktejl Chia Shake.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 07.11.2022

Koktejl CIA Shake má příjemnou chuť malin a jahod. Je hustší konzistence, díky chia semínkům koktejl zasytí . Používala jsem jej denně místo jednoho jídla. Příprava je jednoduchá. V šejkru jsem promíchala dvě lžíce koktejlu s mlékem. Protřepáním se směs dobře rozpustila. Hubnutí nemůžu za 10 dnů posoudit, váha kolísá nahoru dolů. Je to krátký čas. Velmi dobrý účinek jsem ale pociťovala v zažívání. Ač jsem jedla i hodně čerstvé zeleniny, necítila jsem se nafouklá, spíše naopak, lehká, sytá. Věřím, že při delším používání lze zhubnout a cítit se dobře

Nemám

vybraná testerka | 07.11.2022

Dietní koktejl Chia Shake jsem zkusila a neprohloupila, vůbec není cítit chemií, ale opravdu voní i chutná po jahodách a malinách s náznakem semínek chia. Odměřila jsem dle návodu suchou směs do běžné lahvičky s uzávěrem a "šejkrovala" s vodou, poté hned vypila. Nápoj mě zasytil, doplnil tolik důležité proteiny pro správné hubnutí a ještě jsem si pochutnala. Jen mi chyběla v balení odměrka.

chyběla mi odměrka v balení

vybraná testerka | 07.11.2022

Zkoušela jsem ovocný dietní nápoj SHAKE. Mile mě překvapil., chutnal po jahodách a malinách s lahodnou, chutí. Rychle se připraví s vodou nebo s mlékem, to mi chutnalo více. Doporučila bych šejkr, aby se nedělaly hrudky. Po vypití jsem se cítila sytá. Je v hodné pro nahrazení svačinky 2x denně. Koktejl nahradí vše, co potřebujete. Nápoj bez výčitek !

Špatně se rozmíchává bez šejkru

vybraná testerka | 07.11.2022

Koktejl má velice dobrá chuť,byla jsem mile překvapená. Už jsem nějaké koktejly zkusila,ale koktejl Chia Dhácké mě chutnal opravdu nejvíc. Koktejl se velice dobře rozpouští, chutná dobře s mlékem i vodou. Po užití jsem neměla vůbec hlad a vydržela do dalšího jídla.Hodně mi pomohl ráno když jsem spěchala do práce,byla to moc rychlá snídaně. Stačí jen zamíchat a dobrou chuť.

Za mne žádné

vybraná testerka | 07.11.2022

Chuťově super, sladký tak akorát, příchuť jahoda a malina mě naprosto vyhovuje a ty chia semínka nemají chybu, není jich tam ani moc ani málo, takže za mě perfekt. Za těch pár dní šlo dolů 0,5kg což si myslím že je dobrý výsledek 😉 Nasycená jsem byla cca 2-3hodiny, to mi také vyhovovalo. Po vypití jsem se ani necítila nafouklá,jako po shaku jiné značky, kterou jsem dříve vyzkoušela.

kdo nemá doma šejkr, tak se špatně rozmíchává, dělají se hrudky.

vybraná testerka | 06.11.2022

Dietní koktejl jahoda a malina se sladidly mně velmi příjemně překvapil svou snadnou přípravou, chutí a možností mixovat s vodou či mlékem. Nejdříve jsem zkusila mixovat s mandlovým mlékem (pro dietu kombinace s polotučným mlékem nebude zrovna nejvhodnější) a tato kombinace mi i nejvíce chutnala. Opravdu lahodný koktejl se semínky chia, jsou cítit maliny a jahody. Na to, že je základ v prášku, nepřipadá mi vůbec umělý. Pokud mixujeme s 250ml mléka, je ve výsledku hutnější, něco jako řidší kaše, ale s 300ml mléka je spíše jako nápoj. Za mě určitě jako výborná dopolední či odpolední svačina, ale nahradí i lehčí večeři. Na snídani, či oběd by mi asi úplně nestačil, ale to záleží, jak kdo je zvyklý. Přidala jsem i cvičení, takže se cítím po užívání koktejlu dobře, nejsem nafouklá a prostě mi vyhovuje a hlavně chutná mi. Určitě doporučuji, věřím, že budete spokojeni!

vybraná testerka | 06.11.2022

Můj úplně první zážitek s dietním koktejlem. Mile mě překvapila chuť. Měla jsem strach, jak bude chutnat, ale zbytečně... Nápoj byl dobrý, sladký, chia semínka v dostatečném množstvím, takže super. Za mě hlavně super rychlost připravy! Jen jsem smichala a mazala do práce.v práci kolikrát nemám ani čas na jídlo, takže jsem vzala na poradu s sebou láhev a byla po snídani...

Na mě zbytečně moc sladké, takže jsem si to víc naředila. Jen s vodou mi to nechutnalo, takže jsem pila rozpuštěné v mléku. Dávkování je trochu nešťastně psané. Buď píšou odměrku (která ale nebyla součást balení a doma žádnou nemám, anebo píšou počet lžic. Ale nevěděla jsem jestli zarovnáné, nebo vrchovaté? Tak snad jsem dávkovala správně)

vybraná testerka | 06.11.2022

Předem chci poděkovat za možnost otestování produktu:) Musím říct, že mě koktejl velmi příjemně překvapil svou chutí, chutná opravdu lahodně, chuť 5/5. Připravovala jsem si jej s bio plnotučným mlékem v kombinaci s vodou půl na půl. Co se týče sytivosti, tak jsem se po vypití cítila poměrně zasycená zhruba na dvě hodiny. Takže za mě dobrý, umím si koktejl představit třeba ještě s kombinací nějakého ovoce a bezlepkového pečiva. Jestli koktejl podporuje hubnutí, neumím posoudit. Sám o sobě asi určitě ne, vždy je důležitá komplexnost:)

Přestože je koktejl chuťově naprosto výborný, mám na něj jednu výtku. Obsahuje syrovátku, která mi na trávení nedělá úplně dobře a po konzumaci koktejlu jsem se cítila nafouklá a trochu jsem měla křeč v břiše. Takže pro lidi citlivé na syrovátku spíše nedoporučuji.

vybraná testerka | 06.11.2022

Jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet jiný druh keto stravy. Koktejl měl výraznou vůní jahod. Mixovala jsem pouze s vodou, nebo přidávala ráno do smoothie s ovocem. Mléčnou variantu jsem nezkoušela. Mléko nepiji. Při prvním vyzkoušení jsem měla pocit, že je nápoj až moc sladký, ale při dalším doušku už nikoli. Po vypití jsem měla pocit sytosti cca 2 hodiny.

Moc silná vůně jahod. Bylo hned pryč :-)

vybraná testerka | 04.11.2022

Výborná chuť Zasytí *Tento Chia Shake má skvělou chuť i vůni a to jsem nikdy nebyla příznivcem Chia semínek. Dá se pít rozmíchaný ve vodě i v mléce. Avšak mléčná varianta má saleko lepší chuť- samozřejmě to ale zvyšuje počet sacharidů. Piju ho hned ráno, vzhledem k tomu, že nestíhám snídat a první jídlo dne bývá az kolem 10-11hod. Takže krásně zasytí. * K hubnoucímu účinku zatím nedošlo, i při snížení a hlídání množství sacharidů. Ale věřím, že pokud bych jela vyloženě Keto dietu (50sach./denne)a ne jen redukční(100-130sach.), tak by se ucinky dostavili rychleji. *Keto dietu nejedu kvůli kojení. * Shake určitě doporučuji, a jsem odhodlána vyzkoušet i jiné příchutě. 🙂

Špatně rozpustné- bez shakeru *Ten kdo nemá shaker bude mít problém s rozmícháním. Zkoušela jsem klasicky lžičkou, ale nadělalo to hrudky. Se shakerem to bylo v pohodě. 🙂

vybraná testerka | 03.11.2022

Testovala jsem Chia Shake s příchutí jahod a malin. Oceňuji praktické balení, z kterého lze připravit nejméně 10 koktejlů. Příprava je velmi snadná, stačí mít polévkovou lžíci shaker. Na rozmíchaní koktejlu je lepší použít mléko než vodu kvůli výrazně příjemnější chuti. Koktejl je lahodný a opravdu zažene hlad. Oceňuji také, že neobsahuje gluteny a naopak v něm najdeme kousky ovoce.

Žádné jsem nenašla.

vybraná testerka | 02.11.2022

Chia Shake mě mile překvapil. Měla jsem strach s uměle chuti, ale žádnou umělou chuť tam necítím. Já jsem Shake zařadila do mého jídelníčku místo snídaně a svačiny. A musím říct, že mě to ráno hezky zasytí, s čeho jsem měla strach. Určitě bych to nevolali jako náhradu za plnohodnotné jídlo, ale jako svačinky, nebo snídaně když člověk nestíhá super.

Nemám nic

vybraná testerka | 01.11.2022

Nápoj mě mile překvapil, chutná moc dobře. Není přeslazený a nemá žádnou umělou pachuť. Má v sobě chia semínka, která na sebe vážou vodu takže osliznou, ale mě to baví. Chia semínka mají celkově plno pozitiv, stačí pohledat. Na hubnutí si myslím, že to je pěkný doplněk, ale ne jako náhrada stravy. Já to například pojala jako dezert. Chutná mi a těším se na něj.

Příliš mě nezasytil, asi mě nápoje jen tak nezasytí a potřebuji něco kousat. Ale celkově jinak chválím.

vybraná testerka | 31.10.2022

Chia shake jsem chtěla testovat proto, abych doplnila živiny při držení nízkosacharidové diety, která mi byla doporučena. Prášek jsem si smíchala s vodou. Nápoj byl dobrý, ne moc sladký. Chia semínka jsou ve velkém počtu. Myslím si, že s mlékem by byl výsledek chutnější. Z důvodu nutnosti vynechávání laktózy jsem ale možnost nevyzkoušela. Přípravek jsem nevyužívala jako náhradu za denní jídlo, ale pouze jako “svačinu”. Přípravek by mi jako náhrada za hl. jídlo nestačil. Ale jako doplněk za mě je dobrý :)

vybraná testerka | 31.10.2022

Zkoušela jsem míchat s vodou i mlékem a rozhodně doporučuji mléko. Koktejl příjemně zasytí, já ho používám jako odpolední svačinu a jednou jsem to zkoušela místo oběda, ale do 2 hodin jsem měla velký hlad. Muž ho taky pije a kupodivu mu koktejl chutná více než mně. Lepší je udělat koktejl v shakeru, je potom chutnější a vše se pořádně rozpustí a promíchá.

Lehce umělá chuť, připomíná mi trošku sirup pro děti, který se používá na snížení teploty. Chybí mi u balení odměrka. Sice se píše dávkovat cca 3 polévkové lžíce, ale nevím, zda zarovnané nebo vrchovaté. Podle mě trošku sladší. Nevím, zda se dá věřit, že je to plnohodnotná náhrada hlavního jídla a dá se používat dlouhodobě.

vybraná testerka | 30.10.2022

Koktejl chia shake mne opravdu překvapil. A příjemně. Skutečně jsem po něm neměla hlad a mohla vynechat večeři, aniž bych měla strach, že svému organizmu nějak uškodím a aniž bych šla spát s nepříjemným pocitem hladu a kručícím žaludkem. Koktejl mi navíc chutná. Příprava je snadná a rychlá. Souhlasím s některými dalšími testerkami, že je možná zbytečně sladký, ale ne zas nějak zásadně. Chia semínka mám ráda, občas zakomponuji do různých pokrmů, takže jejich přítomnost v koktejlu vítám. Už jsem si objednala vanilkovou variantu. Díky.

Ne

vybraná testerka | 29.10.2022

Koktejl se musí pořádně rozmíchat metličkou, bohužel nebyl ke koktejlu šejkr. Chuť je výborná, žádná umělá,opravdu chutná jako z čerstvého ovoce, semínka mi nevadily. Chutná dobře s vodou,ale mě více chutnal s mlékem. Balení vystačí na 10 dávek. Cenově bych řekla,že je vyšší a to složení není úplně ideální jako náhrada za jídlo,ale když má člověk chuť na něco sladkého,tak je koktejl ideální. Na hubnutí to určitě není,možná jako doplněk ke cvičení a omezené stravě.

V balení nebyla žádná odměrka Chyběl šejkr

vybraná testerka | 27.10.2022

Za me chutove dobry mozna dost sladky ale neni to nic na zavadu. Nechutna jako umela hmota jak nektere dietni koktejly chutnaji. Nezustava v puse zadna neprijemna pachut. Zasyti skvele tim padem se da pridat do keto diety jako zmena jidla. S vodou je mene kaloricky a i tak chutna skvele. Za me doporucuji.

Nenasla jsem... na me sladsi ale nekomu zase vic vyhovuje...

vybraná testerka | 26.10.2022

Tento shake je opravdu lahůdka. Má výbornou chuť, nemá vůbec umělou pachuť. Skvěle se rozpouští a má dobrou konzistenci. S mlékem úplně top. Zasytí, takže skvělé i na cesty. Dokonalý jako svačinka, nebo když člověk nestíhá normalní jídlo. Složením určitě vhodné do diety. Rozhodně vyzkouším i jiné druhy.

žádné

21.01.2024

Super koktejl ktery zajistí super postavu a ještě je chutný

20.11.2023

Výborný, velmi chutná nápoj k podpoření redukce hmotnosti. Na výběr několik lákavých příchutí. Snadná a rychlá příprava. Dobře se rozpouští v mléku i vodě. Jahodový mi chutná nejvíce.

11.10.2023

Pořídila jsem ti to koktejly mojí kamarádce a v hubnutí ji to pomohlo

26.08.2023

Chuťově výborný koktejl,kvalitní ingredience.

Způsobuje nadýmání, zasytí mě tak maximálně na hodinu

12.07.2023

Produkty jsou chutné, syté. Velká rozmanitost. Vybere si každý

Maximálně cena, ale pokud si to člověk vydělí, tak se to dá

16.06.2023

Koktejly mi chutnali a docela zasytily. Velký výběr chutí

18.04.2023

tady tento koktejl je velmi kvalitní a chutný, velmi doporučuji

28.02.2023

Chutné koktejly prospěšného složení. Podpoří redukci váhy. Několik skvělých příchutí. Jahodová je doslova boží. Snadná příprava, dobře se rozpouští i ve studeném mléce. Praktické balení.

19.02.2023

Jeden z nejlepších koktejlu co jsem měla, s přítelem ho oba zbožňujeme..

Nic

17.02.2023

Tyto shaky mi moc chutnají. Jedna příchuť lepším než druhá, ale vedou jahoda a ananas. Skvělé, po všech stránkách prospěšné složení. Výborná chuť a hlavně snadná a rychlá příprava.

-

15.02.2023

Super dietní koktejl, chuť je taky v pořádku.

Vyšší cena.

10.02.2023

sudzdjjdushdhdgdhxgdhgfsgsgsgwgw

sbhsjsjsjdududuudgdzdgd

10.02.2023

hubněte s chutí testujeme dietní koktejl chia shake

nic neni

19.01.2023

Miluji tento koktejl chia Shake. Beru si ho i do práce a za mě super, chutná mi

-žádné

19.01.2023

Tyto koktejly obvykle nemusím ale tyto mi neskutečně chutnali

18.01.2023

Koktejl je chutově dobrý zatím jej neužívám dlouho tak uvidíme zda bude i něco platný

09.01.2023

Chia semínka jsou zdravá a shake s jejich obsahem bxla trefa do černého

Občas někomu příchuť nesedne

04.01.2023

Skvělá alternativa svačiny v práci, když mě přepadne hlad a nechci sahat po sladké čokoládové tyčince. Nápoj je jednoduchý na přípravu, je to rychlé, chutné a hlad zažene.

Žádné

26.12.2022

velmi praktické, opravdu zasytí, ocenuji hlavně chut a vůni, která není cítit chemicky.koktejl se snadno připravuje bez vzniku hrudek

24.12.2022

Koktejl je velmi chutný, jen nevím, zda po něm vážně hubnu

19.12.2022

Tento koktejl má velice dobrou chuť malin a jahod, doporučuji

17.12.2022

Skvělá chuť, určitě to pomáhá jen a jen mohu doporučit

15.12.2022

skvělá chuť určitě doporučuji... opravdu pomáhá používala jsem 4 měsíce

29.11.2022

Výborný ,lahodný produkt ,který Vás zasytí a nahrazuje místo svačiny nebo snídaně.

24.11.2022

Velmi dobrý a zdravý dietní koktejl s chia semínky. Je lahodný a velmi doporučuji :)

24.11.2022

Koktejl má příjemnou chuť i vůni. Určitě zakoupim znovu

23.11.2022

už som ho vyskúšala chutí dobre nie je veľmi dráhý pomáha pri chudnutí

23.11.2022

chia shake mi změnil život ,ze 160 kilo jsem šla na 87

22.11.2022

Shake měl příjemnou chuť jahod a malin, která ihned zasytí.

20.11.2022

Je velice výborný Samozřejmě do toho musíte mít vyváženou stravu

15.11.2022

Začínám cvičit, ráda bych měla podporu a chuť se nadále zlepšovat.

14.11.2022

Koktejl je strašně chutný a velmi mi pomáhá hodnotím 10/10

13.11.2022

Chutná vcelku dobře, i konzistence není nepříjemná

Nedokáži si představit pít neustále jen shaky

13.11.2022

Nejrychlejší metoda hubnutí.

Každý by chtěl par kg shodit, ale všichni víme, že to není jednoduché.

12.11.2022

příjemná malinová chuť ,byla jsem spokojená a měla jsem pocit plnosti, tudíž jsem tolik neměla potřebu jídla

07.11.2022

Zkoušela jsem ovocný dietní nápoj SHAKE. Mile mě překvapil., chutnal po jahodách a malinách s lahodnou, chutí. Rychle se připraví s vodou nebo s mlékem, to mi chutnalo více. Doporučila bych šejkr, aby se nedělaly hrudky. Po vypití jsem se cítila sytá. Je v hodné pro nahrazení svačinky 2x denně. Koktejl nahradí vše, co potřebujete. Nápoj bez výčitek !

Špatně se rozmíchává bez šejkru

06.11.2022

jeden z dalších dobrých proteinů zame je dobrý ale už bych si ho znovu nebrala

05.11.2022

chia Shake naprosto top! skvělý jako svačinka mezi jídly. chuťově výborný.

žádné

05.11.2022

jo super zhubnul jsem 9 kil nevím jak není to jen kvůli tomu ale jo super

04.11.2022

dostala jsem ochutnat od kamarádky, která to používá. určitě sama za sebe objednám.

04.11.2022

Lahodné koktejly, které dokonale zasytí a pomáhají nastartovat tělo na hubnutí.

03.11.2022

Rychlá příprava, snadno se skladuje

Není chuťově dobrý

03.11.2022

Moc ráda bych vyzkoušela mám lehkou nadváhu a jsem po porodu

02.11.2022

jednou jsem ho ochutnala. úplnou náhodou. a byl fakt moc dobrý. a protože chci zhubnout určitě ho objednam. 🙂

01.11.2022

Určitě pomáhá lepšímu trávení ty chia semínka a pomáhá spalovat tuky. Má to vybornou chuť. Moc ráda bych vyzkoušela.

Žádné zapory nemá.

01.11.2022

To jsem bohužel neuchutnala ale slyšela jsem super recenze na to tak bych to chtěla vyskouset 😉 prý je to výborné

01.11.2022

Chuť je výborná, konzistencia tiež. Príprava rýchla, ideálna svačina na cesty.

01.11.2022

rychle se rozpouští a nezůstávají hrudky krásně voní

nic

01.11.2022

strašně ráda bych to vyzkoušela

sem zvědavá jestli to doopravdy funguje

31.10.2022

Příprava nezabere mnoho času, chutná skvěle. skvělý na hubnutí i jako svačinka na cesty.

31.10.2022

Mám moc ráda Chia semínka a tento Shake má moc dobrou chuť. Dávám si to ob den, šle vždy se na to těším!

31.10.2022

moc skvělý produkt určitě doporučuji je velmi dobrý

28.10.2022

Výborná chuť, není cítit uměle, sladký tak akorát.

27.10.2022

Uricte doporučuji dietní koktejl má dobrou chuť! :)

26.10.2022

Rychlá volba, skvěle se rozpouští.

Nevelký výběr příchutí.

24.10.2022

Dietní koktejl má skvělou příchuť a skutečně funguje.

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:28
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:36

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat