Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kterým se vaše děti nebudou nudit

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

13. 11. 2017 | Testování

Hledáte ideální hračku pro své dítě, která mu nejen zajistí spoustu zábavy, ale také bude rozvíjet jemnou a hrubou motoriku a řeč vašeho potomka? Pak neváhejte a vyzkoušejte nového interaktivního kamaráda BeatBo od Fisher-Price z koncernu Mattel!

Připravte se na parádní taneční party. Stiskněte BeatBo kamarádovi jeho pestrobarevné svítící bříško nebo jakékoli ze tří tlačítek na jeho nožičkách a užijte si spolu spoustu zábavy.

Pro všechny dětské smysly

BeatBo má v zásobě mnoho veselých písniček, výukový program a parádní taneční styl. Tento veselý kamarád umí dokonce nahrávat krátký text a přetvořit ho v úžasnou skladbu.

BeatBoTM nabízí 3 různé režimy: Tanec a pohyb, Učení a hry a režim Nahrávání a Mix. V režimu Tanec a pohyb na vaše děťátko čeká spousta zábavy a hudby. V režimu Učení a hry se bude vaše maličké seznamovat s písmenky, barvami, počítáním a mnohým dalším! V režimu Nahrávání a Mix mohou děti nebo rodiče nahrávat krátké fráze, které BeatBo přetvoří a přehraje zpět. Zvuk lze u BeatBo ztlumit pomocí ovladače na spodní straně nožičky robota.

Hračka rozvíjí hrubou a jemnou motoriku dětí. Hudba, písničky, fráze, barevná světýlka a jasné barvy stimulují dětské smysly.

Hračka mluví a zpívá česky

BeatBo je určený pro děti od 9 měsíců.

Cena: 1699 Kč

Více informací najdete na www.fisher-price.com

Klady: 

  • Mluví a zpívá česky
  • Určený pro děti od 9 měsíců
  • Rozvíjí hrubou a jemnou motoriku dětí
  • nabízí 3 různé režimy: Tanec a pohyb, Učení a hry a režim Nahrávání a Mix

Zápory:

  • Vyšší pořizovací cena

Celkové hodnocení: 93%
Hodnocení: 69 testerek
Doporučeno: 75x

vybraná testerka | 15. 12. 2017

Klady:

Nejprve bych chtěla strašně moc poděkovat, za možnost vyzkoušet a otestovat tuto skvělou hráčku! :) a omlouvám se, že píši recenzi s malým zpožděním :( Jakmile robot BEATBO dorazil, stal se naším nejlepším kamarádem a hračkou číslo jedna :) Hned se u nás zabydlil a už více než čtrnáct dní jede na plné pecky, zpívá, bliká, tancuje, syn se z něho raduje(a nejen on)!!! Beatbo má tři tlačítka plus jedním tlačítkem je ještě samotné bříško, právě to svítí a bliká.Beatbo má ve svém repertoáru spousty chytlavých písniček a frází :) zejména se nám líbí ta hra tanec soch :) za nás určitě doporučuji, je to kvalitní a odolná hračka, která dítě nadchne :) neváhejte, užijete si s ním spousty legrace, jako my :)

Zápory:

režim nahrávání vlastních frází by mohl být lepší prodejní cena je hodně vysoká

vybraná testerka | 14. 12. 2017

Klady:

Po rozbalení BeatBo jsem se setkala s velkým úsměvem své dcery. Největším kladem této hračky je 100% barevnost a šance lehce uchopit jak celého robota, tak i ostatní části těla. Stačilo jedno ukázání, jak se robot zapne a již jsem ho neviděla. Dcera ho držela stále v ruce, mačkala mu nožičky a nejvíce se jí líbil pohybový um a blikající bříško. Robot ji snadno zabavil na delší dobu. Veliké zásadní plus je umění robota mluvit českým jazykem

Zápory:

Bohužel se mi nelíbí nahrávání. Robot vše zopakuje velmi rychle a občas jsem nerozuměla.

vybraná testerka | 14. 12. 2017

Klady:

Velmi děkuji za možnost vlastnit tohoto robota. Je jedním slovem úžasný. Nejlepší je nahrávání hlasu,když robot zopakuje slovo,které potom s pomocí moderní hudby zazpívá a udělá z toho zábavu. Nejvíce oceňuji,že robot BeatBo je pro více věkových kategorií,takže vlastně s dítětem roste. Doporučuji všem,kteří váhají s hračkou pro dítě,tak robot BeatBo je tím správným výběrem a kamarádem.

vybraná testerka | 13. 12. 2017

Klady:

Děkujeme za možnost otestovat tuto velmi povedenou hračku od fisher price. Získala si nejen naši dceru Ellinku ale i nás rodiče. Naši dcerku zaujal hned od první chvílky kdy si sním začala hrát. Co jej máme musí snámi snídat, obědvat, večeřet. \dokonce co měla postýlku pro panenky dala robůtkovi. Takže za nás robůtkovi Beatbo nelze nic vytknout. Je krásně barevný, tančí co děti ocení a hlavně chytlavý, takže za nás ho můžu doporučit.

vybraná testerka | 13. 12. 2017

Klady:

Moc děkuji za možnost testovat robota BeatBo. Určitě zaujme jak ty nejmenší, tak si v něm i najdou to své starší děti. Velmi se nám líbí melodie a hlas kterým mluví. Robot roztančí jakékoliv dítě. Nejvíce se ale dětem líbilo nahrávání slovíček, ze kterých robot následně udělal písničku. Pokud ještě někdo váhá nad koupí, tak za nás vřele doporučuji.

vybraná testerka | 13. 12. 2017

Klady:

BeatBo je opravdu skvělá interaktivní hračka. Naši dceru si získal na celé čáře. Od prvního okamžiku se do něj zamilovala a dokáže si s ním vyhrát opravdu dlouho a to díky mnohostrannému použití, chvilku se s robotem učí, chvilku tancuje a nejvíc ji baví, když BeatBo nahrává její slova a zazpívá z nich písničku, z této funkce je nadšená i naše starší dcera. Já osobně na této hračce nejvíc oceňuji, že roste s dítětem, takže to není hračka na pár měsíců, dokáží si s ní vyhrát jak malé děti, tak ty větší. Jednoznačně doporučuji.

vybraná testerka | 12. 12. 2017

Klady:

Při hodnocení interaktivní hračky BeatBo musím začít od konce. BeatBo je skvěle vymyšlená a skvěle vyrobená interaktivní hračka pro děti, která nemá velkou konkurenci. Každý kdo BeatBo koupí svým dětem, udělá jen dobře, Je skvělým kamarádem a pomocníkem při vývoji dítěte! BeatBo nejen, že tancuje a zpívá, ale zároveň dokáže k témuž vyburcovat i děti a to naprosto spontánně. Hlasový projev je trochu vtíravý, ale dětem se líbí. Nahrávání hlasu dítěte i následné předvedení nahrávky je na solidní úrovni a děti jsou nadšeny. Všechny aktivity spojené s BeatBo jsou na solidní úrovni a hračka je novým členem naší rodiny. Mohu vřele doporučit všem maminkám, které chtějí opravdu povedeného kamaráda pro svoji ratolest. Je to určitě vhodný dárek k nadcházejícím Vánocům.

vybraná testerka | 11. 12. 2017

Klady:

Děkujeme za možnost testovat tuto úžasnou hračku. Syn je z BeatBoa tak nadšený, že od té doby, co ho dostal k otestování , ho jiné hračky nezajímají. 😊 BeatBo je krásně barevný, což ho zaujalo na první pohled. Velké plus je snadné ovládání. Velice pěkné je blikající bříško a taneční kreace. U nás BeatBo dokáže roztancovat celou rodinu. A úplně nejlepší funkcí je nahrávání a přespívání. Za nás určitě doporučujeme. 👍

vybraná testerka | 10. 12. 2017

Klady:

Tak robot Beatbo je opravdu povedená hračka, stejně jako spousta dalších hraček od Fisher Price. Vyhrajou si s ním menší i větší děti. Hlas, kterým je hračka namluvená je trochu vtíravý, ale dá se to. Robot umí spoustu věcí a jen tak neomrzí.

vybraná testerka | 10. 12. 2017

Klady:

I my jsme měli tu možnost otestovat tohoto parťáka, co roztančí celý dům :-) BeatBo je opravdu skvělý!! krásně mu svítí bříško což upoutá i mrňousky. hezky sladí říkanky o barvičkách a malá už se chytá na ,,čenenná" :-) a to je vážně prťavá :-) snaží se po něm hodně opakovat. Myslela jsem si, že když bude mít kamaráda na trsání, že už se nebudu muset s ní vrtět já a budu moct třeba vařit, ale malá začne tancovat a pokud alespoň nezpívám z kuchyn, tak mě čapne za ruku a jde se trsat :-D musím se přiznat, že mě to taky baví :-) Beat Bo zpívá chytlavým hláskem, a naštěstí to není takový ten nepříjemný. Už u nás valí několikátý den a pořád mi to neleze na mozek jako jiné hudební hračky. mco se mi líbí jeho masivní provedení, porotože občas si ho Nikolka nese na testování třeba do koupelny (asi kvůli akustice? :-D ) a Beat spadne na zem. myslím, že to je první hračka, u které se nebojím, že se něco uštípne... opravdu je celý zaoblený z pevného materiálu, žádný papundekl. tlačítka jdou lehounce zmáčknout a to i na bříšku. takže to zvládne každé miminko.. Nejoblíbenější funkce! je nahrávání a přespívání písničky :-) Nikolka se může potrhat, když beatbo zpívá ,,Nikolko - tytyty" :-D a ona sama si tam namlouvá takové ptákoviny, ale jakmile se slyší v podání hračky, tak nastává salva smíchu. a volá ,,mamííí! abych se šla podívat, co zase spolu vymysleli. Tato funkce však není oblíbená jen dětmi, zjistila jsem, že i manžel a já po uspání dětí si s beatbem pořádně ,,zařádíme" nejen že BeatBo umí pěkné sprosťárny, ale ještě si u toho tancuje :-) takže na zpestření sešlosti s kamarády taky super :-D myslím, že písnička na téma smrdí Ti zadek, kterou vymyslel můj 13tiletý brácha mluví za vše :-))

Doporučení: 12

vybraná testerka | 8. 12. 2017

Klady:

Děkuji za možnost testování BeatBo pro dcerku. Tato interaktivní hračka malou nezaujala moc v krabici, tak kdyby ste někdo zvažovali koupi, pokud by dítě nemělo nadšení pro hračku v krabici, tak ji kupte... Po vytažení a zmáčknutí bříška byla malá úplně nadšená. Výslovnost je perfektní, BeatBoovi je velmi dobře rozumnět a věřím, že čase malou naučí jhak počítat tak abecedu :-) Malá s BeatBo trsá o 110 a tahá ho všude s sebou. Beatbo je velmi kvalitně zpracovaný, nevím kolik toho vydrží uši a ruce - málá ho občas za ty látkové části vytahá. Ovládání je jednoduché - jen nečekejte nějaké úrovně, jak je většinou u FP interaktivních hraček zvykem - toto mne možná malinko zklamalo. Bříško krásně svítí, bliká - tento interaktivní kamarád BeatBo určitě zaujme mnoho dětí.

Zápory:

Když pohybuje hlavou, tak ten motorek je na mne moc hlasitý, ale asi to nešlo vyřešit jinak.

vybraná testerka | 8. 12. 2017

Klady:

BEATBO je už pár dní kamarád i mého mladšího syna a můžu říct,že i ten starší si ho občas půjčí.Nahrávají si texty a čekají co jejich kamarád vytvoří za písničku.BEATBO má příjemný hlas a dokonce včera usínal společně se synem v jeho postýlce.Děkujeme .

vybraná testerka | 7. 12. 2017

Klady:

Moc děkujeme za možnost testovat tuto naprosto famózní, jedinečnou a dokonalou hračku. Dcera je z robota úplně unešená. Namlouvání slov a následné přezpívání robotem BeatBo se jí moc líbí. Robot se stal jejím nejlepším kamarádem a myslím, že jím hodně dlouho vydrží. Děti z okolí postupně píší Ježíškovi, že by svého BeatBo chtěly také. Dcera u něj vydrží dost dlouho, takto ještě u žádné jiné hračky nevydržela. Výhodou BeatBo je mnoho rozličných funkcí, moc roztomilé je jeho tančení. BeatBo je úžasný, určitě ho doporučujeme, děti z něj budou nadšené.

vybraná testerka | 5. 12. 2017

Klady:

Naše děti jsou tímto malým robotem přímo nadšené. Zaujal je pěkný, barevný vuhled. Ovládání je jednoduché, takže se hned naučily pouštět písničky. Hudba je rytmická, vybízí k tanci a pohybu podle instrukcí. Slovům písniček je dobře rozumět, nezní příliš elektronicky. Děti se je po chvíli naučily a pak experimentovaly se slovíčky a větami, které BeatBo proměnil v písničky nové. BeatBo může děti seznámit s čísly, barvami, abecedou. Z řady interaktivních hraček patří Beat Bo k těm povedeným.

vybraná testerka | 3. 12. 2017

Klady:

je krásně barevný, moc mne překvapilo, jak dobře je mu rozumět, dokonce i když je opakování slova které dítě řekne a robotek ho zazpívá je mu skvěle rozumět, to u opakovacích hraček bývá problém, ovládání je velmi snadné, takže i malé dítě si samo přepíná funkce, ovládání je bud na bříšku,nebo na nožičce, já jsem z hračky přímo nadšená, a když se robotek začal vrtět a tancovat, měla jsem i já radost jako malá holka- je to hračka, která se opravdu povedla, je moc hezky zpracovaná, zvuky jsou perfektní a ještě se dítě naučí spoustu věcí jako například poznávání barev velmi jednoduše pomocí hry. Já hračku rozhodně doporučuji, pokud máte malé dítě, bude určitě nadšené

13. 11. 2018

Klady:

Hračka je to skvělá, sama mám malou holčičku a má ráda zvuky, viděla jsem hodně i jak funguje naživo. Upřímně bych za to ale tolik peněz nedala... Je fajn že umí nahrávat zvuky ...takže určitě tato hračka příznivce má ☺️

Zápory:

Vysoká cena

8. 11. 2018

Klady:

Nechali jsme se zlákat recenzemi a Beatbo jsme domů taky pořídili.Je to paradní hračka na to že moc nemusím hračky co vydavájí zvuky :D Malej s ním rád tančí a starší sourozenci nahravají radi texty které jim pak přezpívá no baví se celá rodina :D

Zápory:

cena

25. 9. 2018

Klady:

Hračky od Fisher-Price máme s malým moc ráda, vždy je s nimi sranda a aspoň na chvilku zabaví. Teď měl malý svátek a dostali jsme od nich veselé jablíčko a to je teda taky parádní. Na tohoto robůtka koukám již delší dobu a už ho máme připraveného jako dárek k vánocům. Líbí se mi, že hračky od této značky pomáhají dětem v rozvoji. A tato hračka je roztomilost sama. :-) Krásně zpívá a pomáhá rozvíjet u dětí motoriku.

4. 6. 2018

Klady:

Tahle hračka je super maléj ji dostal od babicky k svátku a vždy kdyz mu ji zapnu tak se mu rozari oči a začne sní blbnout takže je unas porad veselo a když jsou oba kluci spolu doma tak blbnou spolu ještě víc :-)

3. 3. 2018

Klady:

BeatBo je opravdu skvělá interaktivní hračka.a to díky mnohostrannému použití, chvilku se s robotem učí, chvilku tancuje a nejvíc ji baví, když BeatBo nahrává její slova a zazpívá z nich písničku, z této funkce je nadšená i naše starší dcera. Já osobně na této hračce nejvíc oceňuji, že roste s dítětem, takže to není hračka na pár měsíců, dokáží si s ní vyhrát jak malé děti, tak ty větší. Jednoznačně doporučuji.

2. 3. 2018

Klady:

Mezi pozitiva patří, že to mluví a zpívá česky. Výrobek je určen pro děti od devátého měsíce. Jsou k nastavení tři režimy. Tanec a pohyb, Učení a hry a režim Nahrávání a Mix Určitě v budoucnu to pořídím.

19. 2. 2018

Klady:

Bohužel jsme neměli možnost vyzkoušet ,ale pořídili jsme pro půlročního syna kutálející míček Beatbo a musím říct, že je to oblíbená hračka ,kterou moc rád pozoruje a ted už se pro něj i doplazí a umí si ho pustit sám . Jakmile se mu podaří spustit , tak piští radostí a směje se nahlas . Velký úspěch má i u 3 a půl roční dcery , která z něj měla pod stromečkem taky velkou radost a pomalu ho nikomu nechtěla půjčit. Ocenujeme pestrost barev, bytelnost, designové provedení. Krásně barevně blíká a melodie jsou super ,stejně jako mají všechny hračky Fisher Price. Určitě pořídíme ještě robota nebo jinou hračku od FP ;-)

Zápory:

vyšší cena

16. 2. 2018

Klady:

Neteři jsme ho koupili k vánocům a je z něj nadšená. Hraje si s ním pořád. Jiné hračky již nechce. Mohu jedině doporučit. Je skvělé, že robot mluví česky !! to je veliké plus. Ani cena není tolik vysoká.

7. 2. 2018

Klady:

Interaktivní kamarád BeatBo je vynález, který zabaví děti na dlouhý čas! Interaktivní kamarád BeatBo pobaví snad každého prcka, protože má mnoho poutavých částí a dítě si s ním užije hodně legrace :)

Doporučení: 55

6. 2. 2018

Klady:

BeatBo od Fisher Price je oblíbený parťák na hraní pro děti s pestrobarevným svítícím bříškem a se spoustou zábavy. Nejvíce se mi líbí, že tento veselý kamarád umí nahrávat krátké texty a přetvořit je v úžasné písničky

3. 2. 2018

Klady:

zakoupeno na základě hodnocení uživatelek synovci k Vánocům. robot Beatbo je pěkná hračka, která ho zabavila na mnoho dní. je jednoduchý na ovládání, jen hlasový modul hračky mě trochu rozčiloval :-)

Zápory:

vyšší cena, ale vyplatí se, synovec se s ním vyblbnul a pořád je i po Vánocích jednička

27. 1. 2018

Klady:

Velika skoda ze jsem nevyhrala k testovani jelikoz nase mala si hoi velmi prala k Vaanocum a mi ho nikde nesehnali ale sehnali jsme mensi verzi a taky byla super.I ce aje fajne a nauci dite vse cop otrebuje

27. 1. 2018

Klady:

robot Beatbo je opravdu vymakaná krásná hračka od naší oblíbené značky :-) děti si s tímto robotem užijí spoustu legrace a zábavy :-) určitě je hned tak neomrzí :-) líbí se mi že mluví i zpívá česky

26. 1. 2018

Klady:

Tohoto krásného robota BeatBo od Fisher-Price z koncernu Mattel dopstal synovec od Ježíška a moc rád si s ním hraje a když jdu se dětmi k nim na návštěvu neustále s ním blbnou :-) dětem se moc líbí

Zápory:

19. 1. 2018

Klady:

BeatBo od Fisher-Price z koncernu Mattel je dalsi bombova interaktvini hracka, synkovi s emoc libi kdyz hraje hudbu a robot tanci tanci syn s nim, podnecuje ho ke zvidavosti a mackani tlacitek, moc sikovna hracicika i do auta

12. 1. 2018

Klady:

Tento úžasný kamarád je skvělou hračkou pro malé děti, našeho prcka moc zaujal svým tancem, zpěvem i zářivými světýlky, to je pro 8 m,ěsíční dítě to nejzajimavější. Měli jsme možnost hrát si s ním u testerky,zaujal nás natolik že jsme zatím prkovi pořídili BEATBO kutalející se míček a teď je u nás TOP hračka, třeba časem koupíme robota.

Zápory:

Cena

7. 1. 2018

Klady:

Netestovala jsem, ale koupila. Syn dostal malého i velkého Beatbo k Vánocům. Je to úžasná hračka a nejraději se hraje s oběma zároveň :-D. Hrají se s ním i všechny děti, které k nám přijdou na návštěvu, okamžitě je zaujme. Hračka je velmi kvalitně zpracovaná, hudba je chytlavá a funkce nahrávání je TOP. Beatbo dokáže rozeznat i hloubku hlasu a bříško měnící barvy, nadchne každé dítě. Pro dítě do roku stačí i menší verze, velkého Beatbo bych příště koupila nejdřív kolem roku a půl, protože dítě není dřív schopné, využít všechny funkce.

Zápory:

Snad jen cena a to, že Beatbo je při tanci dost hlučný.

6. 1. 2018

Klady:

Interkativní hračky zažívají boom. Děti se díky nim naučí spousty věcí. S tímto robůtkem BeatBo od Fisher-Price jim pomůže s mluvením (když po nich opakuje, přehrává písničky), s koordinací (tancuje) a k tomu všemu je s ním zábava.

3. 1. 2018

Klady:

interaktivní kamarád BeatBo od Fisher-Price z koncernu Mattel je opravdu super, syn ho dostal k vánocům a hned si ho zamiloval, díky němu se naučil nové věci, je zábavný, prostě super kamarád pro děti

Zápory:

vysoká cena - ale co je dnes levné, že?

20. 12. 2017

Klady:

Z nového interaktivního kamaráda BeatBo od Fisher-Price z koncernu Mattel jsou děti nadšené. Nabízí 3 různé režimy: Tanec a pohyb, Učení a hry a režim Nahrávání a Mix a s nimiž děti zažívají nekonečnou zábavu. Rozhodně doporučuji. Děti si to užijí.

11. 12. 2017

Klady:

Máme toho Mini, má krásný vzhled a malého hned zaujal! Světýlka na mě dost divoký, ale malému se to disko blikání opět líbilo! :-) Aktivace na pohyb hlavičkou je šikovná a opravdu ji zvládá i malé dítě!

Zápory:

Nejde nastavit hlasitost a na to, že je to pro děti je to na mě dost hlasité! Písničky jsou dost krátké, syn má tendenci tancovat, ale jen co začne hudba skončí.

10. 12. 2017

Klady:

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

Zápory:

Nc

8. 12. 2017

Klady:

Osobně ho zatím doma nemáme, ale u kamarádky měl veliký úspěch, pro všechny děti, které tam byli. Děti na něho tančily, zpívaly s ním atd. Líbí se mi, že je krásně barevný, dá se mu rozumět, i tomu, co se nahraje.

6. 12. 2017

Klady:

tohle nadchne každé dítě.Hračka je barevná,má snadné ovládání.Líbí se jim písničky na které tancují.slovům písniček rozumí.rozhodně pořídím další k vánocům,budou mít radost,za sebe tedy doporučuji.skvělé

4. 12. 2017

Klady:

Dobry den. Tento typ hracek moje deti miluji. Naucily se diky nim spoustu novych dovednosti, jako treba barvy , cisla , abecedu.. Deti berou tuhle hracku skoro jako ziveho tvora a tak by se dalo rict, ze je to i takova priprava na to, nez se diteti poridi zive zviratko. Rozhodne doporucuji. :-)

30. 11. 2017

Klady:

tyto interaktivní hračky jsou pro děti moc fajn a užitečné. děti se zabaví a naučí se spoustu vecí některé učí barvy některé abecedu čísla a tak máme doma pejskův domeček a byli jsme sním spokojení...

30. 11. 2017

Klady:

Testování jsem se nezůčastnila , protože ho mám koupený k vánocům pro malého , hračka je svým kouzlem unikatní , má spoustu rozvíjecích interaktivních efektů , zkoušela jsem ho v obchodě před koupením a okouzlil mě zpívá a mluví a to se mému synovi bude moc líbit bude mít svého nového kamaráda na hraní , svití velmi pestře , design je opravdu povedený a kvalitně zpracován

Zápory:

opravdu vysoká cena

30. 11. 2017

Klady:

Interaktivní kamarád BeatBo od Fisher-Price z koncernu Mattel se mi hodně líbí. Hlavně tím, že rozvíjí všechny smysly dítěte. Už se těším na své první vnouče...určitě mu tuto hračku a učební pomůcku zároveň koupím .

29. 11. 2017

Klady:

Hračku jsme po dlouhém váhání koupili pro dcerku k třetím narozeninám. Nejprve se bála, ale když se rozkoukala, začala postupně zkoušet, co hračka dovede. Zabaví se s ní na dlouhou dobu, ani neví o světě. :)

29. 11. 2017

Klady:

Fisher Price je velmi kvalitni znacka hracek. Mame doma od nich spoustu veci a nikdy nas nezklamaly. Tenhle robutek je skvely, ma krasne barvy a deti nauci spoustu veci. Je to zaroven jejich kamarad. Hracka je fakt krasna a cena je taky celkem prijatelna. Vyrobek doporucuji vsem detem i jejich rodicum. Zaziji s nim spoustu legrace.

28. 11. 2017

Klady:

Je naprosto perfektní!! Robota mám ráda nejen já, ale i syn a moc rádi si s ním hrajeme. I když ho nemám doma, ale má ho sestra, vždycky ho u ní obdivuji a jsem ráda, že ho někdy půjčí mému synovii, který ho má rád :) :)

Zápory:

vysoká cena

27. 11. 2017

Klady:

Hračky Fisher-price jsou prostě bezva.Moje vnoučata mají tyto hračky velmi rády.I já se zúčastnila testování,bohužel jsem se nedostala.Ale nevadí.Určitě jim ježíšek nějaké naloží.Ostatním testerkám přeji skvělé testování a rozzářená očka svých dětí.

26. 11. 2017

Klady:

Nevite cim udelat radost malemu prckovi pod stromecek? Pak urcite nevahejteta jdete do tohoto sikuly-maly uzasny robutek,ktery rozviji schopnosti deti (jemnou,hrubou motoriku atd.) V neposledni rade i dobra hracicka pro hrave rodice. U nas uz Jezisek vi ... :-)

26. 11. 2017

Klady:

Tohoto kamaráda jsem již viděla v hračkářství a vypadá velice dobře a pro menší deti to určitě bude skvělá hračka,která rozvíjí mtoriku,upevnuje sluch.Má kamarádka má holčičku které byl rok tak si myslím že je to ideální doporučení na vánoční dárek.

25. 11. 2017

Klady:

Kdo si hraje, nezlobí a s touto hračkou si hraje rád snad každý. Milá, šikovná hračka upoutá barevným provedením, tóny, které zaujmou malé posluchače, ale přitáhnou i maminky. Opět dobrý výrobek od osvědčené značky.

Doporučení: 8

25. 11. 2017

Klady:

Moc se nám malý šikula líbí: Rozvíjí fantazii, posiluje všechny smysly. Tento fešák probouzí lásku k hudbě a písničkám a probouzí zájem o vlastní hlas a hlasové projevy. Krásné, veselé barvy. Dětičky se zabaví, užijí si legraci.

24. 11. 2017

Klady:

tato interaktivní hračka se mi moc líbí máme od stejné značky červené autíčko které sloužilo i jako chodítko a jsme sním moc spokojení tenhle ten robot bude jiste také užasný a bude děti bavit a hlavně učit nové věci testerkám trochu závidím ale zároven jim přeju krásné chvíle s jejich dětmi a novou hračkou.

24. 11. 2017

Klady:

Hračka rozvíjí hrubou a jemnou motoriku, zpívá česky. Je to určitě vynikající výrobek, který dítě nejen zabaví, ale určitě pomáhá při jejich rozvoji i po mentální stránce a dokáže se dítě dobře soustředit. Velice doporučuji.

24. 11. 2017

Klady:

Skvělý parťák do dětského pokojíčku. Zatáhne do smysluplné hry a zábavy všechny děti. Rozvíjí fantazii, posiluje všechny smysly. Tento fešák probouzí lásku k hudbě a písničkám a probouzí zájem o vlastní hlas a hlasové projevy. Krásné, veselé barvy.

24. 11. 2017

Klady:

Z této řady máme doma Fisher Price kutálející míček a syn ho zbožňuje. Robota jsme už okukovali v hračkářství a vypadá to tak, že budeme mít doma BeatBo taneční rodinku:-D Tato řada je obzvlášť povedená - zaujme nejen děti, ale i dospělé (krásné barvy, světelné efekty, spoustu písniček, zvuků a naučených frází). Dítě získá nejen novou hračku, ale i nového kamaráda v jednom. Pozitivně hodnotím kvalitní zpracování a efektivnost této hračky.

Zápory:

Vyšší pořizovací cena, ale určitě odpovídá kvalitě.

24. 11. 2017

Klady:

Málokteré hračky tak zaujmou děti jako tyto od Fischer Price. Krásné zpracování, nápadité provedení a barevné odstíny, ale hlavně hračky jsou dítěti při hře partnerem. Díky nim se zapojí všechny smysly a dokáží zaujmout na dlouhou dobu.

24. 11. 2017

Klady:

Syn dostal "tanečníka" k prvním narozeninám. Od té doby neuplynul ani jeden den, kdy by u nás tanečník zahálel a jen tak postával v koutě. Oceňuji, že se syn s hračkou skvěle zabaví, hračka bliká, hraje.

24. 11. 2017

Klady:

krasne vymyslena zabavna a naucna hracka,ktera zaujme nejednoho neposedu,opakovani a zpivani beru jako velike plus,to bavi snad kazde dite,barevna napaditost a neokoukanost,fisher price se moc povedl,palec nahoru

Zápory:

vyssi cena

24. 11. 2017

Klady:

Interaktivní hračku BeatBo jsem dnes viděla poprvé u kamarádky. Myslela jsem si, že mě nadchne více. Dcerku zaujala, protože bliká a hraje. Ale nepřišla mi jako super hračka. Plast se dá omýt, to je plus.

Zápory:

Myslím si, že Fisher Price prodává lepší hračky. Poměrně vysoká cena.

24. 11. 2017

Klady:

Hračky této značky jsou u nás nejoblíbenější, protože jsou skvěle zpracované. Úžasná hračka značky Fisher Price, která nejen dítě pobaví, ale zároveň i naučí nenásilným způsobem. Díky robotku se dítě hýbe a je aktivní.

24. 11. 2017

Klady:

Dobrý den :) robot je skvělá pomocník při zabavení dětí a tím pádem mám více času pro sebe a při pečení cukroví. Určitě bych ho doporučila všem, kteří mají děti, které u ničeho dlouho nevydrží, protože robot je zabaví na delší dobu :) navíc je krásný

Zápory:

vyšší cena

24. 11. 2017

Klady:

Zkoušeli jsme jej v Tescu. Docela nás zaujal. Vypadá docela dost roztomile a je hezky barevný. Dá se koupit v různých verzích, my doma máme mini BeatBo. Hraje. Super stejně tak jako další hračky od FP. Dcera si od nich zamiloval hlavně pejska a stolecek. Jinak tatínek nechce nic jiného než FP, takže minule narozeniny to byly dárky převážně jen FP. :)

23. 11. 2017

Klady:

Úžasná hračka značky Fisher Price, která nejen dítě pobaví, ale zároveň i naučí, a to jemným, nenásilným způsobem. Dítě si zatancuje a přitom se naučí například počítat. Na pohled je hračka taky moc hezká.

23. 11. 2017

Klady:

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kterým se vaše děti nebudou nudit.Tato robotická hračka umí nejen pobavit ale i poučit což se hodí.Jak se říká škola hrou..učit se zábavně je lepší než nudně..

23. 11. 2017

Klady:

interaktivní kamarád BeatBo je krásnou hračkou, která děti zabaví na dlouhé chvíle. Je to nadčasová záležitost, která na první pohled zaujme. Mám ráda hračky, které dokáží děti něco naučit :-) Perfektní záležitost na Vánoce :)

23. 11. 2017

Klady:

Hračky této značky jsou u nás, ale jak pozoruji i jinde, velkým hitem. Bezpečné zpracování, propracovanost, pestré barvy a možnost naučit se nové věci, to vše je pro děti to pravé. Rozvíjejí fantazii, šikovnost, zaujmou na dlouhý čas. Také nám, rodičům se líbí.

23. 11. 2017

Klady:

Fischer umí geniální interaktivní hračky. Moc se mi líbí provedení, kvalita, zpracování a líbí se i dětem. Tento nový kamarád udělá radost holčičce i chlapečkovi a proč jej nepodarovat zrovna na Vánoce.

23. 11. 2017

Klady:

Moje dcerka miluje hračky Fischer Price,máme jich několik a můžu říct že s těmi si vyhraje nejvíce,paráda že jsou v češtině máme i které jsou v čj a aj.tene robotek je úžasný že si s ním může povídat a zpívat

23. 11. 2017

Klady:

Výborná interaktivni pomucka. Ktera v sobe ukryva funkce tance, uceni a zabavy. Detem je tento kamarad od fresh price velice napomocny. Rozvijeji tak sve schopnosti a dovefnosti. Nauci se spoustu noveho, poznaji dosud jiz nepoznane.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Franny

22. 11. 2017

Robota, který by 1) večer dětem řekl pohádku na dobrou noc , 2) rano je probudil písničkou pro hezky den , 3) během dne si s nimi popovídal. A kdyby uměl také tancovat , přidám se, naučit se jeho tanec i ja !

Baruška07

22. 11. 2017

snad se tam objevím i já

Simushkas

22. 11. 2017

Ocenila bych krmícího robota, který by podle času dětem dal automaticky jídlo a předešlo by se tak brečení, když se jídlo někdy zpozdí

Wollty

22. 11. 2017

Robot, který by naučil mou ratolest mluvit a tančit, nebo který by mi zajistil poklidné vypití kávy, nebo mě snad nechal shlédnout můj oblíbený seriál, by byl zajisté super.. Já bych však ocenil trochu jiného. Abych byl upřímný, můj nejlepší robotí přítel, by byl rozhodně robot přebalovač! :P Protože když chci (bohužel musím), mamince ulehčit a pomoct jí přebalit drobka, je to občas opravdový úkol pro hrdinu! Když se mu podívám do očí, vidím andělská očka jeho maminky, která by nebyla schopná nikdy nikomu ublížit, ale když mu rozbalím plínku, která má zabijácký odér i zabalená, mám pocit, že nám roste malý tchoř.. Proto by byl pro mě největším darem přebalovací přítel.. a pokud by nebyl přebalovací, tak alespoň nějaký šikovný, co občas dokáže uklidit přebytky mého žaludku

kafecko

22. 11. 2017

Robota o péči nepotřebuji, to zvládám sama. Ale robota , aby nám pomáhal... třeba s úklidem hraček, hledáním zapomenutých věcí , nebo vařením a žehlením.. To by bylo super

Page007

22. 11. 2017

Určitě bych ocenila robota, se kterým by se dcera zabavila a já si mohla třeba v klidu vypít kávu Robot, který umí zpívat nebo číst pohádky by byl také úžasný!

verka.kutisova

22. 11. 2017

Mám dvě vnoučátka a jak všichni známe děti - někdy se jim uklízet chce a někdy také ne. Ocenila bych robota, který by mi po odjezdu vnoučat pomohl uklidit. Jedno z mých vnoučátek má problémy s motorikou - vymýšlíme a nakupujeme všelijaké pomůcky, aby se mu motorika zlepšila. Proto by mne zajímalo, jak by reagoval na testovaného robota.

javyjavy

22. 11. 2017

Nejspíše takového multifunkčního robota, který může být k dizpozici 24 hodin, nikdy se neunaví, je zábavný, hravý. Takový který by dokázal nahradit babičku a sebral třeba slupku od banánu, zametl a ještě u toho zpíval, takový by jistě děti nadchl. To věřím, že by se jim líbilo.

terchal

22. 11. 2017

Jsem člověk, kterému vadí nepořádek, špinavá podlaha, všude zbytky jídla, neumyté a rozházené nádobí, poházené prádlo, hračky, špinavý záchod atd. Mám ráda pořádek a nemůžu se smířit, když není čisto. Proto by se hodil pomocník, co by mi se vším pomáhal a já měla pak více času na své děti a manžela. Čas s nimi je nenahraditelný a v dnešní uspěchané době i to nejcennější.

lenkaja

22. 11. 2017

Ke svému synkovi bych potřebovala nejlépe multifunkčního robota,který by po té mé malé raketě sbíral 150x za den hračky, zabavil ho alespoň na půl hodiny abych si alespoň na chvíli oddychla a ještě by bylo opravdu super kdyby ho dokázal v noci, bez zbytečného řvaní uspat Pokud někdy takový na trhu bude, prosím dejte mi vědět! Každopádně tento robot od Fisher Price je taky velmi užitečný a určitě by udělal velkou radost.

Verča27

22. 11. 2017

Pokud nějakého robota k dětem, pak takového, který by dokázal zabavit dva starší (čtyřletého a dvouletého), aby se ten nejmladší čtyřměsíční mohl v klidu nakojit a vyspat. Pokud by děti i něco naučil, bylo by to prima. Takové to učení, kdy ni nevíme, že se učíme je totiž nejlepší. Děti to baví a babičky jen nevěřícně koukají, jak mají chytrá vnoučata.

lale

22. 11. 2017

Takového , který by jim vždy vykouzlil úsměv na rtech , aby si s nim radi hráli a byl to jejich kamarád se kterým se nikdy nenudí. Za tu upřímnou dětskou radost , mít takového robota , by to stálo .

anabel

21. 11. 2017

Protože nemáme žádné zvířátko jelikož starší dcerka je těžký alergik tak bych mým třem holčičkam dopřála robutka co jim vynahradí živé zvířátko

hanysek0401

21. 11. 2017

Já bych brala oblíkacího robota s tlačítkem na zádech.jen bych zmáčkla a malá Rozárka by byla oblečená bez zbytečného křiku a dohadování.Kolikrát nám to trvá,než se oblečeme ted v zimě obzvláště a vyrazíme.Pak už je to dobré.Robotek by na nás čekal doma v teple a po příchodu zase cvak,,a Rozárka by byla vyslečená a nachystaná do vany a na spinkání.Nebylo by také špatné kdyby robot četl i pohádku na dobrou noc.My sice čteme ale pro změnu...a pak už zavřít očička a sladkou dobrou noc.A robotek by si taky zaslouženě oddechl.

Jessi

21. 11. 2017

Já bych pro svoje 3 děti nejvíce ocenila vzdělávacího robota, který se rovnou specializuje na vývojovou dysfázií řeči. Mám bohužel obě dcery s diagnostikovanou vývojou dysfázii. První dcera je už ve 3 třídě, nebylo to a není to stále vůbec jednoduché.Až po velkých problémech v první třídě jsem skutečně pochopila pojem slova:vývová dysfázie. Je to opravdu dost náročné, když dcera má sluch v pořádku a přesto ve slovu chybí několik písmen.A naprosto všechny písmena zná, ale nemá sluchový cit, že to písmeno ještě patří ke slovu, přestože si to hláskuje. A to už je v 3 třídě a má svůj idividuální plán. Mladší dcera, která je opravdu velice hravé a veselé dítě a je opravdu někdy otrávená a smutná, že nemohu se věnovat ještě jí. Takže tento robot by jí pomohl se zabavit, kdy nemohu.A ještě ji vzdělávat. Bohužel u ní je též už diagnostikovaná vývojová dysfázie řeči, bylo mi tvrzeno, že to bude dědičné, jak to má jedno dítě, budou to mít všechny. Takže ji vozíme 2x týdně na logopedie + předškoláky, kde se připravuje do školy.Vyplňuje různé pracovní listy a dlouho pozornosti u ní neudržím a stále by si hrála.A bohužel ještě mnoho věcí neumí, které předškolák by měl umět. Takže tento robot mě hlavně pro ni neskutečně zaujal a pro našeho syna. Nebot jsem mluvila s logopedkou a bylo mi řečeno, že její posun dále ve vývoji mluvy musí být celkový. Takže hrubá motorika u ní není prostě ideální, takže až ji upravíme o kousíček, tak zas bude o kousíček šikovnější v dalším. Takže pro ni tento robot by vlastně splňoval naprosto vše, její veselou povahu plnou smíchu a ještě něco přiučil. A máme ještě vymodlehé syna, na kterého jsem čekala 4 a pul let, bohužel 2x sem musela porodit a děti to pro nezralost nedokázaly přežít (27+0 a 22+5)ani v inkubátoru, takže náš malý syn je pro nás všechno a moc ráda, bych předešla této diagnoze, alespoň u svého syna a ten by si toho kamaráda BeatBa rozhodně neskutečně užil. Společně s moji mladší dcerou, která by rozhodně určitě nahrávala hlavně, co ona řekne. Takto to trénují i na logopedii s mluvící kočkou na výúkovém programu.A to ji příjde neskutečně zábavné a k smíchu, když po ní kočka opakuje. Takže náš domov by už byl navždy konečně plný smíchu s kamarádem BeatBo :)Tohoto kamaráda by všichni tři přijaly do party :) Rozhodně do recenze bych mohla napsat, jak dceři už během testování pomohl či nepomohl. Na ní jde vidět hned malý krůček a to jsme hned nad míru všichni šťastni, včetně učitelek ve školce i u logopedů. Protože čas běží a škola už je za dveřmi.

kkamcatko

21. 11. 2017

Pro mého 2O měsíčního syny bych nejvíce ocenila robota kamaráda. V našem okolí nejsou žádné děti, které by se mohly se synem kamarádit, proto by byl takový robot skvělá věc. Povídali by si, hráli si, smáli se a dělali spolu všechny ty kamarádské věci

EvaZerzan

21. 11. 2017

Pro moji skoro dvouletou dcerku by se hodil nějaký postýlkovy robot. Který by ji večer uspal abych nemusela hodinu a půl ležet s ní a čekat. Mazlit se nechce, chce být ve své postýlce ale já musím ležet v postely... V noci by ji zakrýval a ráno by si s ní povídal Ale zpívající robot by se také hodil. Má ráda muziku.porad tancuje a poslední měsíc se snaží opakovat co ti rikam

voljaro

21. 11. 2017

Mám 11-ti měsíční vnučku, kterou velmi často a ráda hlídám. Je velmi hyperaktivní a tak mi dává zabrat . Ráda dceři trochu vypomohu, protože naše Sofinka je od malička velice nespavá. V noci se budí tak 4 x a přes den spí maximálně 1 hodinu. Aby si maminka stihla něco udělat, tak jí pomohu alespoň s hlídáním. Malá vyžaduje neustálou pozornost. Vnučce se moc líbí, když jí čtu a zpívám. Zkoušeli jsme i pouštění CD, ale to tak ráda nemá. Moc ráda pozoruje. Myslím, že tento robot by byl pro ni ideální. Takže moje odpověď je : Robot, který by alespoň na chvíli vnučku zabavil"

snegurka

21. 11. 2017

Robota nepotřebuji. Moje děti jsou velké.

dzejnin

20. 11. 2017

Jelikož musíme dcerku celé dny vodit na kšírách, aby se jí nic nestalo, tak bych ocenila robota, který by chodil s ní a já si mohla aspoň na pár minut sednout :).

JaniikaS

20. 11. 2017

S příchodem chladných dní bych uvítala robota, do kterého bych ty moje rošťáky postavila, udělal by "cvak" "cvak" a byli by oblečení a nachystaní jít ven no a taky by se hodil na úklid hraček, každý den to v pokojíčku vypadá jako po výbuchu bomby

filomena

20. 11. 2017

Já bych brala přebalovacího robota

Lucinka22

20. 11. 2017

Pro svou dvouletou dcerku bych uvítala robota na zábavu. Ježíškovi si psala o děti, takže určitě i ona sama by byla ráda za takového kamaráda, jako je BeatBo. Moc ráda tancuje. Začínáme se učit barvičky a povídá stále nová a nová slova, takže z tohoto testování bychom měly obě velikou radost.

Awa6

20. 11. 2017

Určitě robota na hraní , který by se na nás pořad smál a nebral nám hračky jako děti od sousedů. Náš syn chce robota Emilka, protože babička mu vypravovala, že pamatuje časopis ,ve kterém byl robot Emilek a slíbil , že ho klidně bráchovi půjčí .A ja budu rada , ze pošlu fotku,jak si krásně hrají

moona

20. 11. 2017

Tak já bych nejvíce ocenila robota na úklid hraček, protože za ty nervy, a čekání, kdy ti moji miláčci si to konečně uklidí, mi to nestojí

zdeni20

20. 11. 2017

asi robota na krmení

Plavca

20. 11. 2017

Já bych ocenila takového robota aby ráno vstal s dcerkou a hrál si s ní abych si mohla přispat. Aspon jednou :) to by mi stačilo. Protože jinak se jí chci naplno věnovat, takhle malá je přeci jen jednou,ne?:)

ivetaladnarova

20. 11. 2017

Já bych moc ocenila robotka, který by vstával v noci místo mě Filípek se dost často budí. Aspoň bych se pořádně vyspala a načerpala bych energii na příští společný den Robot by dal Filípkovi pití, pohladil by ho, přebalil, pochoval A přes den by jsme si hráli Na schovávanou, na babu, kolo kolo mlýnské... Ve třech by byla ještě větší sranda

karliki

20. 11. 2017

Nejvíce bych ocenila robota,který umí vyléčit všechny nemoci.....momentálně jsme po laryngitídě,kašel,odsávaní a neustále se buzení je to nejtěžší co může maminku potkat,proto jednoho robota na uzdravení bych ocenila.Maminka by se ráda už vyspala

puncocha

20. 11. 2017

- robot, který by pomáhal zabavit děti, když potřebuji udělat domácí práce

Erumaxe

20. 11. 2017

Já bych ocenila roboto co by to moje zlobidlo zabavil na delší chvilku a já si mohla chvilku odpočinout

miri

20. 11. 2017

Ahoj, ráda bych se zúčastnila testování, byl by to skvělý dáreček pro vnoučka když byly mé děti maličké, určitě bych ocenila (pokud se tomu tak dá říkat) robota-internet, kde bych se dozvěděla vše co bych potřebovala, ale tehdy takové vymoženosti bohužel nebyly ale vždy jsme si nějak nakonec dovedli poradit :) a teď bych asi nejvíce ocenila robota, který by dokázal zastavit čas, nebo alespoň toho, který by umýval okna, protože téhle činnosti jsem nikdy nepřišla na chuť...

seal

20. 11. 2017

Když se nad tím zamyslím, tak žádný robot nemůže nahradit milující rodinu. Ale na druhou stranu bych pro svého syna ocenila robota, který by ho zábavnou, nenásilnou formou naučil základní věci. A dokázal ho zaujmout, jak vzhledem tak i barvou na delší dobu než pět minut. Měl by to být jeho kamarád, ale zároveň i učitel. Na druhou stranu rodiče by měli být pro své dítko ti praví, kteří ho připraví na život.

Ruverrl

20. 11. 2017

Nejvíce bych ocenila robota co by přinesl, odnesl, uklidil . Vzhledem k tomu , že mám doma dítko již v pubertálním věku, tento inteligentní kamarád by posloužil dětem mého bratra.

NikobaT

20. 11. 2017

Absolutně rozhodně robota, který by uměl uklízet rozsypané hračky, vracet vytahané věci do všech šuplíků apod. A nebo robota, který by to syna naučil

Lutzia

19. 11. 2017

Pro mého budoucího potomka, když to vezmu prakticky, bych nejvíce ocenila robota, který hlavně perfektně mluví. Sama mám pár logopedických vad a byla bych ráda, kdyby je potomek neměl Takže robot, co ho naučí krásné znělé R a nemluvit rychle, jako maminka, by byl super Taky by to mohl být tak trochu Transformer, co se mění na aktuálně potřebný kočárek, případně dětskou autosedačku se spoustou vychytávek, jako je přehrávání ukolébavek, nějaký ohřívač na mléko, velký úložný prostor na všechny nezbytnosti pro mrňouse...

xmariexx

19. 11. 2017

Já bych ocenila robota na všechnu práci okolo domácnosti, abych měla mnohem více času na moji malou dcerku. A ona by myslím velmi ocenila tančícího robota. Nedávno jsem si při hudbě trochu tančila po bytě, a druhý den, když hrála hudba, tak se naše malá kývala do rytmu jakoby tančila i když teprve začíná chodit hodně mě tím rozesmála

matali

19. 11. 2017

Nejvíce bych uvítala robota který by nosil a houpal naší malou,která je hodně na nošení ,abych mohla doma něco také něco udělat.

ivetinkav

19. 11. 2017

Naše Nikolka ( 2 roky) by určitě ocenila robotka Tanec a pohyb. Ocenila by to nejen ona, ale i my rodiče Nikolka je velká tanečnice. Je sranda se na ni dívat. Když máme zapnuté rádio a je nějaká hezká rytmická písnička , tak se začne vlnit, pohybovat v bocích a hlavou kývá do rytmu. Říkáme ji že je naše tanečnice, a někdy i baletko, a je vidět ,že je na to hrdá Občas chodíme do Klubíčka, kde cvičíme a tančíme s dětmi. Moc nás baví. Nikolka je pohybově nadaná, asi po tatínkovi a malá robotí tanečnice by byla skvělá kamarádka

Molina

19. 11. 2017

Nejvíc bych ocenila robota, který by mi mimi uklidnil, zabavil a pohlídal.

Ajulka06

19. 11. 2017

Pro našeho dvouletého rošťáka bychom asi nejvíce uvítali robota,který by z něj alespoň nachvíli udělal hodné a klidné dítě. Momentálně procházíme obdobím vzdoru,takže je to vážně někdy mazec ještě stíhat celou domácnost,tak třeba by tento robot z našeho Venouška udělal hodného chlapečka

Baruška07

19. 11. 2017

Nejvíce bych pro svého syna ocenila robota, se kterým se nebude nudit. Robot by měl být inteligentní ovládat cizí jazyky, měl by být dobrým parťákem se kterým se zasměje pohrahe, na večer aby mu vyprávěl různé dobrodružné povídky, ale také měl učit děti být samo zodpovědné za své činy. Samozřejmě toto beru s nadsázkou. Toto by byl vysněný robot všech rodičů

Kristulka

19. 11. 2017

Uvítala bych robota uklízecího, vařícího, žehlícího a vždy dobře naladěného.

Jíťule

19. 11. 2017

Pro má tři vnoučatka (5 let, 3 roky a 7 měsíců) bych uvítala robotů hned několik. Nebo jednoho multifunkčního Pro nejstarší vnučku by se hodil takový, který by jí vymýšlel stále nové a nové aktivity. Je totiž hyperaktivní a u ničeho dlouho nevydrží. Vše jí hned nudí a nebaví... Druhé, tříleté, vnučce bych pořídila robota, který by jí dostal rychle z každé virózy a nemoci. Teď, co nastoupila do školky, tak je víc doma, než ve školce. Skolí jí každý bacil. A pro nejmenšího vnoučka bych potřebovala houpacího, tišícího a uspávacího robota pomocníčka. Je to totiž malej nespavec.

kudrnataholka

19. 11. 2017

Bohužel děti ještě nemám, ale ze zkušeností své sestry, která má dvě malé děti, tak věřím, že by ji pomohl robot, který by poklidil hračky a hrál si s dětmi.

moniika

19. 11. 2017

Ocenila bych robota , který umí tancovat :) Naše malá strašně ráda tancuje a tančícího by si strašně moc přála.

tatanaha

19. 11. 2017

Ocenila bych robota všeználka, který by odpovídal dětem na neustále se opakující otázku a proč? a proč? a proč?

Boros

19. 11. 2017

děti už mám v pubertě, tak ony by potřebovaly robota tak na to, aby jim tiskl bankovky, ale malému synovečkovi by se šikl robot, co zná odpověď na každou otázku a umí vymýšlet pořád něco nového.

haj.denisa

19. 11. 2017

Tak jelikoz mam 2 deti (4m a 2 roky) tak bych potrebovala nejakeho robota na uklid a vareni at mam vice casu na ty moje milacky jelikoz manzel je pracovne porad pryc tak by se hodil

Glacovapavla

18. 11. 2017

Ja i pritel bychom uvitali jakehokoliv ;) naše dvouleta ma radost z kazde nove hračky ;)A zabavila by se, když se ji maminka nemůže věnovat,protože se musí starat jeste o.jeji 3měsíční sestricku,kterou trapi.prdiky:(

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Hračka, která potěší i rozvine dětskou osobnost. Jak ji v...

Kterých 15 testerek a jejich nejmenších vyzkouší robota B...

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rizoto s chřestem

9 hlasů
40min 614kJ 140 Kč

Chřestové rizoto se šafránem.

Treska na česneku a rajčatech

9 hlasů
60min 234kJ 95 Kč

dušená treska s rajčaty a bylinkami

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více